عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
نارکت
tablighat
سرگرمی

دانلود بازی Constructor سرمایه دار بزرگ برای کامپیوتر

تاریخ : دیروز, 03:22
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : امیرحسین
بازدید : 1110

دانلود Constructor

Constructor بازی شبیه ساز و عالی می باشد که شما در ان نقش یک سرمایه گذار بزرگ را دارید و باید تا میتوانید ساخت ساز انجام دهید. در این بازی شما باید با دیگر رقیبان خود به رقابت پرداخته و ساختمان ها را زود تر خریداری کنید تا بتوانید پول بیشتری بدست اورید. به هر قیمتی که شده باید از حریفان جلوتر بیفتید هر گونه معامله که میشود انجام دهید تا در کار خود موفق شوید. برای اینکه در این بازی به جاهای بالا برسید و پولدار شوید باید زرنگ باشید نقشه شهر را میتوانید به طور کامل در اختیار داشته باشید تا اگر جایی برای سرمایه گذاری و ساخت ساز وجود داشت به سرعت مطلع شوید و انجا را زودتر از بقیه خریداری کنید. با پیشرفت در بازی میتوانید کارگاه و کارخانه های خود را ساخته و افرادی را تحت امر خود در اورید. افرادی که در مقابل حریف های شما بدرد میخورند و شما را در نبرد با انها پیروز میکند. یکی دیگر از قابلیت های بازی امکان کمک گیری از مافیا می باشد هر موقع که اوضاع خراب شد و دیگر راه حلی وجود نداشت میتوانید از مافیا برای نابودی حریفان خود کمک بگیرید. از امکانت دیگر بازی میتوان به قابلیت چند نفر بازی کردن اشاره کرد که خود جذابیت بازی را دوچندان میکند با ساخت خانه ها میتوانید مردم بیشماری را تحت کنترل خود بگیرید و قدرت و محبوبیت بیشتری کسب کنید. 

ادامه مطلب

دانلود بازی Air Missions HIND ماموریت های هوایی هلیکوپتر برای کامپیوتر

تاریخ : 2 تیر 1396
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : امیرحسین
بازدید : 2510

دانلود Air Missions HIND

Air Missions HIND بازی ماموریت های هوایی یک بازی عالی در سبک اکشن و هوایی میباشد. که در ان کنترل هواپیماهای قدرتمند را بدست خواهید گرفت با با انجام ماموریت های که به شما داده میشود میتوانید امکانات بیشتری باز کنید. اول کار هواپیمایی به نام تانک هوایی به شما داده میشود که یکی از ویرانگر ترین هواپیما ها میباشد و به خوبی میتوان اهداف را هدف کرفت مورد اصابت گلوله قرار داد. یک بازی شبیه ساز پرواز عالی با امکانات بسیار می باشد که با بدست اوردن مهمات قدرت هواپیما خود را پند برابر سازید. در این بازی جذاب 15 مرحله وجود دارد که با انجام هر کدام مهماتی جدید به شما تعلق خواهد گرفت. این بازی توسط استودیو 3Division طراحی و عرضه شده است یکی از قابلیت های مهم بازی امکان بازی به صورت گروهی و تکی می باشد که جذابیت بازی را دوچندان میکند. در قابلیت گروهی ماموریت های که به شما داده میشود را میتوانید با گروه خود رفته تا دشمنان را راحت شکست دهید و در قابلیت تکی با مهارت های که کسب کرده اید میتوانید به تنهایی به مبارزه دشمن رفته ماموریت های که به شما در طول بازی داده میشود در محیط های جذاب و دیدنی میباشد که میتواند حس واقعی درگیری را به شما انتقال دهد محیط های مثل جنگل , کوه و دریا که خود نشان دهنده طراحی عالی و گرافیک زیبای بازی میباشد. از قابلیت های مختلف هواپیما هم میتوان به بمب های خطرناکی اشاره کرد که با بکارگیری انها تمام پایگاه های دشمن نابود میشود و رگباری که در جلوی هواپیما وجود دارد دشمنان پیداه را خیلی سریع نابود میسازد. سلاح هایی که برای شکار دشمنان در اسمان طراحی شده تا شما را در ماموریت ها موفق پیروز سازد. این بازی در 21 مارس 2016 نسخه پیشفرض خود را بیرون داد و سر انجام بعد از مدت ها انتظار در تاریخ 14 ژوئن 2017 به صورت رسمی انتشار یافت. 

ادامه مطلب

دانلود بازی Gray Skies Dark Waters آسمان تیره برای کامپیوتر

تاریخ : 31 خرداد 1396
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1240

دانلود Gray Skies, Dark Waters برای ویندوز

Gray Skies Dark Waters بازی به خصوصی می باشد که شما در آن با سوالات بی پاسخ مختلفی مواجه خواهید شد، گاهی (شاید) با وقایع ماوراطبیعی نیز رو به رو شوید. سعی کنید که حقیقت را بیابید، حداقل، برداشتی از آن را. چطور ممکن است فردی ناپدید شود، بدون این که هیچ ردی را از خود بر جای بگذارد. آیا توضیحی مدرن برای داستان های قدیمی وجود دارد؟ این سوال Lina Garrett 17 ساله است، پس از این که مادرش به طور ناگهانی، بدون این که ردی بر جای بگذارد ناپدید شد. شهر اسرار آمیز این بازی را کاوش کنید و سعی کنید که از حقیقت ناپدید شدن مادر او، پرده بردارید و در نهایت متوجه شوید که بخشی از یک خانواده بودن، به چه معنی است. طراحی های این بازی، توسط دست کشیده شده است و حدود دو تا سه ساعت گیم پلی در انتظار شماست. البته به شرطی که در حین بازی، خود را گم نکنید! این بازی از نوشته های نویسندگانی همچون Edgar Allan Poe, Flannery O’Connor, Jorge Luis Borges, و  Shirley Jackson الهام گرفته شده است. در طول بازی، با داستانک هایی نیز مواجه می شوید که سیر بازی را غنی تر و جذاب تر می سازند. این بازی دارای اچیومنت های تحت استیم نیز می باشد که در طول بازی می توانید آن ها را جمع آوری کنید.

ادامه مطلب

دانلود بازی ABZU غواصی در اقیانوس برای کامپیوتر

تاریخ : 30 خرداد 1396
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 2155

دانلود ABZU برای ویندوز

ABZU یکی از خلاقانه ترین بازی های تحت استیم می باشد که به طور کلی امتیاز بسیار مثبتی را از کاربران دریافت کرده است. در این بازی وسیع به گشت و گذار در اقیانوس خواهید پرداخت. به گفته سازندگان بازی، بهتر است از کنترلی مناسب مانند جوی استیک برای انجام بازی استفاده نمایید. GameSpot در نقد این بازی گفته است که آرزو دارد زمان مردن، صحنه ای به نصف زیبایی آنچه که در ABZU به نمایش در می آید، ببیند. خود را آماده برای ماجراجویی گسترده ای در اعماق دریا کنید. گرافیک فوق العاده این بازی، شما را به حیرت در خواهد آورد. هر گوشه از این اقیانوس، ماجرا های مخصوص به خود را دارد، و اسراری پنهان در سراسر آن نهفته شده است. صد ها قطعه ناشناس را بیابید و بین آن ها ارتباط برقرار کنید. با صد ها نوع ماهی مختلف که در بازی به شکل واقع گرایانه ای طراحی شده اند تعامل کنید. این بازی اختصاص به سنی خاص ندارد و هر کس در حد سنی می تواند از آن لذت ببرد. هم چنین 13 اچیومنت مختلف برای بازی طراحی شده است که می توانید ان ها را در طول بازی بدست بیاورید. اگر رویای غواصی را در سر می پرورانید، نیازی نیست که بیش از این منتظر بمانید. می توانید به عمق اقیانوس بروید و با گونه های ماهی مختلف رو به رو شوید و ماجراجویی لذت بخشی را تجربه نمایید.

ادامه مطلب

دانلود بازی A-Train PC Classic مدیریت شرکت حمل و نقل برای کامپیوتر

تاریخ : 30 خرداد 1396
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1325

دانلود A-Train PC Class برای ویندوز

A-Train PC Class از بازی های خلاقانه تحت استیم می باشد که دارای 50 achivement است و می توان آن را به شکل تک نفره انجام داد. به عنوان مدیر شرکت حمل و نقل، شما مسئول هستید که با ایجاد راه آهن های مناسب، به انتقال منابع بین ایستگاه های مختلف بپردازید. برای این که موفق شوید، باید تصمیماتی به خصوص را اتخاذ نمایید تا افراد مختلف به سمت شرکت شما جذب شوند و امتیاز تجاریتان بالا تر برود. با انتقال افراد و منابع مختلف، به جا های گوناگون و هم چنین تصمیماتی که اتخاذ می کنید، منطقه شما شکل می گیرد. ابتدا با منطقه ای کوچک کار خود را آغاز می کنید و به تدریج، با گرفتن تصمیمات درست و پر اهمیت، مردم جذب می شوند و اقتصاد شما شکوفا خواهد شد. پس از اینکه وضع مالیتان خوب شد، می توانید به سرمایه گذاری در شرکت های حمل و نقل اتوبوس رانی نیز بپردازید  تا سرمایه بیشتری را کسب نمایید. توجه داشته باشید، هر آنچه که انجام می دهید، در رفتار هوش مصنوعی بازی تاثیر خواهد گذاشت. سیستم Epoch بازی به گونه ای است که در ابتدا شما با سیستم های قدیمی که مثلا با ذغال سنگ و ... کار می کنند سر و کار دارید و سپس با پیشرفت و سرمایه گذاری و گذشتن زمان، آن ها با سیستم های جدیدتری که از سوخت های مدرن تر استفاده می کنند، جایگزین خواهند شد.

ادامه مطلب

دانلود مجموعه کامل بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر Neighbours from Hell

تاریخ : 30 خرداد 1396
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : admin
بازدید : 6275

دانلود مجموعه کامل بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر Neighbours from Hell

دانلود بازی همسایه جهنمی 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5

Neighbours from Hell همسایه جهنمی نام بازی فوق العاده و خاطره انگیز می باشد که بسیاری از گیمر ها یکی از نسخه های آن را حتما بازی کرده اند ، با توجه به درخواست کاربران تصمیم بر آن شد مجموعه کامل بازی همسایه جهنمی را در این پست برای شما آماده کنیم. بازی همسایه جهنمی توسط کمپانی JoWood Productions عرضه شده است ، شما در این بازی با دو شخصیت روبرو هستید ، شخصیت آرام و خونسد با نام Woody که در این بازی فردی خونسرد و آرام می باشد که البته این خونسردی خیلی دوام نمی آورد چون شخصیت دیگر بازی با نام آقای Rottweiler زندگی اون رو به جهنم تبدیل می کند و زندگی وودی را مختلف می کند ، اینجاست که Woody تصمیم می گرد تا انتقام خود را از Rottweiler بگیرد. در مراحل بازی شما باید با اقدامات مختلف باعث اذیت بیشتر همسایه شوید و در مراحل مختلف شما با 4 و یا 5 حرکت باید مراحل را به اتمام برسانید. در این بازی همسایه می خواهد حخواس خود را جمع کند و گیمر باید با کارهای مختلف حواس او را پرت کنند. Neighbours from Hell در سبک استراتژیک ارائه شده است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

ادامه مطلب
faranesh