عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
Mftmirdamad
tabli
مهندسی

دانلود Ashampoo Home Designer Pro 4.1.0 نرم افزار طراحی و نقشه کشی سه بعدی ساختمان

تاریخ : 4 مرداد 1396
دسته بندی : طراحی » مهندسی
توسط : admin
بازدید : 13183

نرم افزار Ashampoo Home Designer

دانلود نرم افزار Ashampoo Home Designer Pro

 

Ashampoo Home Designer ابزاری برای طراحی و ایجاد خانه رویایی خود به صورت کاملا سه بعدی می باشد. یکی از بهترین نرم افزارهای معماری داخلی و دیزاین ساختمان در اختیار شما قرار دارد. ابتدا طرح خودتان را به صورت دو یا سه بعدی پیاده کنید ، ان را بچرخانید و یا بخش های مختلف را زوم کنید و با امکنات نرم افزار شروع به کامل کردن ان کنید. این ابزار امکانات زیادی بار یچدین اتاق دها نیز در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید مبلمان را در جاهای مختلف خانه بچینید ، دکورها و آیستم های مختلف را به سلیقه خود چینش کرده و نتیجه کار رو به صورت حرفه ای دنبال کنید. رابط کاربری نرم افزار نیز آسان و به صورت مرحلهای و با اموزش داخلی می باشد که می توان در پیشرفت کار به شما کمک کند.

ادامه مطلب

دانلود 3D Organon Anatomy 3.0.0 نرم افزار آناتومی و اطلس بدن انسان

تاریخ : 31 تیر 1396
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 750

دانلود 3D Organon Anatomy برای ویندوز

3D Organon Anatomy اطلس جامع از اعضای بدن می باشد و مناسب برای دانشجویان، اساتید و .... می باشد. شما می توانید بیش از 4000 هزار ساختار آناتومی را در برنامه مشاهده کنید. در هر بخش توضیحاتی مربوط به آنچه که آنالیز می کنید نوشته شده است. دیگر نیازی به مراجعه به کتاب های مرجع نیست و می توانید با این برنامه در وقت خود صرفه جویی کنید و با تلاش کمتری به آنچه که می خواهید برسید. از آنجایی که این برنامه به شکل سه بعدی امکان بررسی اعضای بدن را به شما ارائه می کند، می توانید به درک بهتری از عملکرد اعضای بدن برسید. افراد کنجکاوی که می خواهند با کاربرد اعضای مختلف بدن آشنا شوند نیز این برنامه را مفید خواهند یافت. سیستم عصبی، اسکلت و ... برای زن و مرد متفاوت می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید هر دو جنسیت را از جنبه های مختلف بررسی کنید. امکان مشاهده اندام داخلی مختلف، اسکلت، اعصاب، تریال، ونوس، لنفاوی، قلب، دستگاه تنفسی، دستگاه گوارش، اندوکرین، ادرار، باروری، اندام های حسی و پوست را به شما می دهد. آخرین ورژن این برنامه رابط کاربری فوق العاده ای را به کاربر ارائه می کند که توسط آن کاربر می تواند به بررسی سریع تر و راحت تر اعضا بپردازد. در صورتی که از دانشجویان پزشکی هستید، می توانید از مدل های این برنامه برای درک بهتر برخی از مفاهیم استفاده کنید.

ادامه مطلب

دانلود اویلر Euler Math Toolbox 2017.07.21 ابزار جامع ریاضی و رسم اشکال هندسی

تاریخ : 31 تیر 1396
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 305

دانلود Euler Math Toolbox برای ویندوز

Euler Math Toolbox محیطی فوق العاده را به کاربر ارائه می کند که با استفاده از آن کاربر می تواند به انجام اعمال پیچیده ریاضی و رسم توابع مختلف سه بعدی بپردازد. با وجود EMT موجود در برنامه می توانید به حل انتگرال ها ربا روش عددی بپردازید. این نرم افزار از چند رابط کاربری مختلف را به نمایش می گذارد. شما می توانید در بخش تصویری آن به انجام آنالیز های ریاضی بپردازید و در بخش نوشتاری آن که بیشتر شبیه ترمینال است، به نوشتن کدهای خود برای اجرای انواع اعمال ریاضی بپردازید. زمانی که کدهای خود را اجرا می کنید در بخش تصویری نرم افزار نمودار مربوطه رسم می شود. تعداد زیادی از کد ها توسط برنامه پشتیبانی می شود و در صورت نیاز می توانید به شخصی سازی این نرم افزار بپردازید، نه تنها ظاهر آن بلکه نوع و توابع موجود در آن.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار EndNote X8.0.2.10858 ابزار مدیریت اطلاعات و سند در جریان پژوهش

تاریخ : 31 تیر 1396
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 235

دانلود EndNote X8.0.2 Build 10858 برای ویندوز

EndNote نرم افزاری قدرتمند برای محققان می باشد که به آن ها کمک می کند منابع خود را مدیریت کنند و هم چنین برنامه های تحقیقاتی خود را از جنبه های مختلف بررسی نمایند. شما در برنامه مشاهده خواهید کرد که چه تحقیقاتی را به اشتراک گذاشته اید و منتشر کرده اید یا چه کارهایی هنوز نیم کاره هستند. امکان جست و جو در کتابخانه بزرگ منابعی که ایجاد کرده اید وجود دارد و در صورتی که کار تحقیقاتی شما چند نفره است، می توانید کارها را به شکل همزمان و با یک کتابخانه انجام دهید. تا 100 نفر توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود. در صورت نیاز می توانید نوت های دلخواه خود را اضافه کنید یا حتی فایل های مختلف ضمیمه کنید، با فرمت هایی که پشتیبانی می شود. بیش از 6000 استایل مختلف توسط این برنامه پشتیبانی می شود.

ادامه مطلب

دانلود Gene Runner 6.5.12 نرم افزار آنالیز ژن ها

تاریخ : 27 تیر 1396
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 465

دانلود Gene Runner برای ویندوز

Gene Runner ابزاری حرفه ای برای بررسی و آنالیز ژن ها می باشد. برای کار با برنامه به فایل هایی با فرمت SEQ  نیاز خواهید داشت که حاوی اطلاعات ژنتیکی مختلفی می باشد. شما می توانید آمینو اسید دلخواه خود را در برنامه انتخاب  نمایید و بخش هایی که می خواهید از DNA بررسی کنید را انتخاب کنید و آنالیز های مختلفی بر روی آن انجام دهید. هم چنین امکان آنالیز تمامی آنزیم ها با نوع palindromic / non-palindromic  وجود دارد. با وجود Sequencing and Hybridization Analysis می توانید برخی از بخش های DNA را پاک کنید یا آن ها را به منظور آنالیز کردن انتخاب نمایید. این برنامه برای دانشجو ها و همچنین اساتید بسیار مناسب می باشد و می توان از آن به منظور انجام عملیات تحقیقاتی نیز استفاده کرد. اگر آمینو اسید را انتخاب نکرده باشید، با ارور مواجه خواهید شد.

ادامه مطلب

نرم افزار شبیه ساز مدار های الکترونیکی VirtualBreadboard 5.57

تاریخ : 14 تیر 1396
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 610

دانلود VirtualBreadboard برای ویندوز

VirtualBreadboard نرم افزاری تخصصی برای مهندسان می باشد که با استفاده از آن می توانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند. با استفاده از این نرم افازر می توانید یک آزمایشگاه مجازی را در سیستم خود به راه بیاندازید! دیگر نیازی نیست که برای ایجاد کردن مدار ها  و برد های مختلف، به آزمایشگاه ها بروید و سیستم های مختلف را امتحان نمایید. با استفاده از این برنامه، می توانید با دقت بسیار بالایی اینگونه کار ها را انجام دهید. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده ای می باشد و به شما این امکان را می دهد که با ابزار های مختلفی که این سیستم به شما ارائه کرده است، بتوانید انواع برد های پیچیده را در آزمایشگاه مجازی خود ایجاد نمایید. آرایش ها و قالب های از پیش تعریف شده ای نیز در برنامه موجود می باشد که می توان برای تسریع کار ها از آن استفاده کرد.

ادامه مطلب
digikala
modeiseh