عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
تعمیر هارد و بازیابی
تبلیغات
فایل و دیسک

پارتیشن بندی هارد دیسک و مدیریت پارتیشن Parted Magic 2017.01.08

تاریخ : 24 دی 1395
دسته بندی : گوناگون » فایل و دیسک
توسط : admin
بازدید : 14852

نرم افزار Parted Magic

Parted Magic پارتد ماجیک نام بسته بوتیبل برای پارتیشن بندی و مدیریت هارد دیسک از طریق بوت می باشد که با هسته لینوکس ساخته شده است. توسط این نرم افزار قابلیت انجام عملیات مختلف بر روی پارتیشن و تعداد زیادی از فایل سیستم را خواهید داشت. با این نرم افزار توسط بوت از طریق فلش دیسک ، سی دی یا دی وی دی و لوکال درایو ها می توانید به مدیریت پارتیشن ها بپردازید.

با این نرم افزار می توانید هر گونه عملیات داده نظیر حرکت, حذف, بازگرداندن و شبیه سازی پارتیشن ها را به آسانی و تنها از طریق بوت به دی وی دی انجام دهید. علاوه بر این می توانید به پیکربندی سیستم عامل و همچنین دسترسی به اینترنت با استفاده از dristributiv شامل مرورگر فایرفاکس بپردازید. نرم افزار قابلیت پشتیبانی از فایل سیستم ها نظیر xt2, ext3, ext4, fat16, fat32, hfs, hfs +, jfs, linux-swap, ntfs, reiserfs, reiser4, xfs را دارا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار بررسی و رفع خطاهای هارد دیسک Abelssoft CheckDrive 2017 1.13 Final

تاریخ : 19 دی 1395
دسته بندی : گوناگون » فایل و دیسک
توسط : admin
بازدید : 14630

دانلود نرم افزار بررسی و رفع خطاهای هارد دیسک CheckDrive 2014 4.4 Final

Abelssoft CheckDrive نام یک ابزار توسعه یافته و پیشرفته برای اسکن هارد دیسک و رفع خطاهای هارد و درایوها می باشد. این ابزار تضمین کننده سلامت هارد دیسک می باشد و بعد از نصب و اکسن درایوها قادر به دیدن مشکلات هارد و رفعه انها خواهید بود. با این ابزار دیگر نیازی نیست که بعد از هر مشکل مجددا ویندوز نصب کنید چرا که این ابزار سیستم شما را همواره عاری از هر گونه مشکل نگه می دارد. فرآیند اسکن بیش از چند دقیقه زمان نمی برد و نمرم افزار دارای رابط کاربری بسیار آسانی می باشد.

ادامه مطلب

بررسی و مانیتورینگ هارد دیسک با نرم افزار CrystalDiskInfo 7.0.5 Final

تاریخ : 19 دی 1395
توسط : admin
بازدید : 10576

بررسی و مانیتورینگ هارد دیسک با نرم افزار CrystalDiskInfo

 

نرم افزار CrystalDiskInfo

 

دیسک سخت از بخشهای مهم و حیاتی هر سیستم به حساب می آید و وظیفه نگهداری از اطلاعات شما را بر عهداه دارد. به این علت کنترل و بررسی سلامت و کارکرد هارد دیسک امری مهم و ضروری است. CrystalDiskInfo برنامه ای برای بررسی و آنالیز دیسک سخت و مشاهده مشخصات کامل هارد دیسک می باشد و قادر است به آسانی شما را از وضعیت و عملکرد این قطعه مطلع کند.

این ابزار کم حجم قابلیت مانیتورینگ و نظارت بر فعالیت هارد دیسک را بر عهده دارد و شما را از سلامت هارد دیسک خبر دارد می کند. نرم افزار قابلیت نمایش تمامی اطلاعات هارد دیسک (فلش، شماره سریال، رابط استاندارد، زمان کل، و غیره) و همچنین نمایش تمامی پارامترهای هارد دیسک را بر عهده دارد. این ابزار قابلیت کار روی هارد های HDD / SSD را داراست.

ادامه مطلب

نظارت بر فعالیت هارد دیسک DiskPulse Ultimate 9.2.28

تاریخ : 19 دی 1395
دسته بندی : گوناگون » فایل و دیسک
توسط : admin
بازدید : 4696

نظارت بر فعالیت هارد دیسک DiskPulse Ultimate

DiskPulse یک راه حل سریع ، موثر و آسان برای استفاده و نظارت بر فعالیت هارد دیسک می باشد. با این نرم افزار می توانید بر فعالیت چند هارد یا دایرکتوری نظارتی دقیقی داشته باشید و این ابزار به صورت رئال تایم هارد شما را اسکن می کند و شما را از تغییرات صورت گرفته نظیر تغییر فایل ، حذف فایل ، خلق فایل و ... آگاه می سازد.

این ابزار همچنینی قابلیت نظارت کامل بر شبکه و سرورها و اعلان از طریق ایمیل را به شما می دهد و به محض آنکه تغییری در سرور و یا هارد شما صورت گرفت علاوه بر دیدن تغییرات در محیط نرم افزار از طریق ایمیل شما را مطلع می سازد. همچنین این ابزار قابلیت سفارشی سازی کامل گزارشات را داراست و تمامی تغییرات را به صورت رئال تایم به شما نمایش می دهد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار نظارت بر سلامت و عملکرد هارد دیسک HDDExpert 1.14.1.28

تاریخ : 19 دی 1395
دسته بندی : گوناگون » فایل و دیسک
توسط : admin
بازدید : 8103

دانلود نرم افزار نظارت بر سلامت و عملکرد هارد دیسک HDDExpert 1.1.0.2

هارد دیسک کامپیوتر یکی از قطعات بسیار حیاتی و حساس کامپیوتر می باشد و در صورت گرفتن بدکستور و یا افزایش دما ناگهانی باعث از دست رفتن اطلاعات شما و سوختن هارد می شود. HDDExpert یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه نظارت و مانیتورینگ عملکرد و سلامت هارد شما می باشد. این نرم افزار با مانیتورینگ دایمی هارد دیسک شما همواره از خرابی هارد دیسک ، افزایش دما و بدسکتورهای احتمالی مطلع می سازد. نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و قدرتمندی جهت مانیتورینگ دایمی هارد دیسک می باشد.

ادامه مطلب

نرم افزار کپی و انتقال سریع اطلاعات هارد Paragon Drive Copy 15 Professional 10.1.25.779 + Boot Medias

تاریخ : 16 دی 1395
دسته بندی : گوناگون » فایل و دیسک
توسط : aliq
بازدید : 1450

دانلود نرم افزار انتقال اطلاعات Paragon Drive Copy 15 Professional

 

Paragon Drive Copy - پاراگون درایو کپی ، نسخه ی حرفه ای برنامه پاراگون درایو کپی که یکی از برنامه های کاربردی در زمینه انتقال داده در بین دو هارد یا دیسک یا دو فلش با حداکثر سرعت می باشد .این برنامه قابیلت زمان بندی کپی کردن فایل ها را داراست شما با استفاده از این برنامه قادر به کپی کردن اطلاعات حجیم خواهید بود یکی از مهم ترین قابلیت این برنامه انتقال ویندوز نصب شده بروی سیستم تان بروی سیستم دیگر است . این برنامه دارای راهنما و اموزش استفاده می باشد که شما را قدم به قدم راهنمایی می کند .این برنامه از تمامی فرمت های مختلف و هارد دیسک های پرسرعت ssd پشتیبانی میکند .

ادامه مطلب
faranesh