» » » مبدل فایل های PDF به سایر فرمت ها Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.22

مبدل فایل های PDF به سایر فرمت ها Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.22

تاریخ : 05 دی 1396
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : admin
بازدید : 6182

مبدل فایل های PDF به سایر فرمت ها Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.11

Coolmuster PDF Converter نرم افزاری جهت تبدیل اسناد pdf به سایر فرمت های قابل ویرایش بدون نیاز به سایر نرم افزار واسطه نظیر Adobe Acrobat Pro می باشد. توسط این نرم افزار شما قادر به تبدیل فرمت pdf به 7 نوع فرمت معروف قابل ویرایش و اشتراک گذاری آن می باشد. سرعت نرم افزار فوق العاده می باشد طوری که شما قادر به تبدل بیش از 200 صفحه در 1 دقیقه خواهید بود.

با Coolmuster PDF Converter شما قادر به تبدیل فرمت pdf به فرمت هایی نظیر مایکروسافت ورد ( DOCX)، ، تصاویر (.. JPG، JPEG، BMP، PNG، GIF، و غیره)، متن (کلیپ برد چند منظوره)، HTML تبدیل (اچ. HTM)، اکسل (. XLSX)، پاورپوینت (. PPTX)، و غیره خواهید بود. همچنین شما قبل از تبدیل یک پیش نمایش از فایل ها را برای درستی کار مشاهده خواهید کرد. پس از تبدیل شما به راحتی می توانید فایل را ویرایش نمایید.

نرم افزار این تضمین را به شما می دهد که بعد از تبدیل هیچ گونه تغییری در محتوای اصلی فایل ایجاد نخواهد شد و فایل تبدیل دقیقا مانند فایل اصلی می باشد.قالب بندی ، تصاویر ، جداول ، فونت ها ، نوع نوشته و ... دقیقا مانند فایل اصلی می باشد.

 

Coolmuster PDF Converter Pro

 نظرات :
  1. نام کاربری : مهمان نادر  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 16/10/1396 - 14:10   |  

    سلام

    من هم با برنامه های سایت شما وهم شاید 10 سایت دیگر عملیات تبدیل pdf به powerpoint را انجام دادم.درکلیه موارد جملات فارسی کاملا" بهم ریخته ویا بر عکس می شود. لطفا" راهنمایی فرمایید با چه برنامه ای تبدیل به درستی انجام می گیرد؟   متشکرم


    پاسخ