فونت


طراحی و ویرایش فونت BirdFont 3.6.4 Final

تاریخ : 14 بهمن 1396
دسته بندی : گرافیک » فونت
توسط : admin
بازدید : 22115

BirdFont

BirdFont نرم افزار ویرایش فونت ها و ساخت وکتورهای گرافیکی و ذخیره در فرمت هایی نظیر TTF, EOT و SVG می باشد. همچنین شما قادر به طراحی فونت ها از ابتدا و طراحی گرافیکی هر حروف به صورت وکتور و ذخیره در فرمت SVG می باشید. همچنین می توانید فونت های ساخته شده را توسط این ابزرار ویرایش و فونت های جدید ایجاد نمایید.

بسیاری از افراد برای اجاد فونت دچار زحمت و سختی می شوند ولی با نرم افزار BirdFont شما به راحتی قادر به طراحی فونت های خود خواهید بود. نرم افزار کمکی بزرگ برای متخصصان و گرافیست ها جهت ایجاد حروف دست ساز و ساخت لوگوهای زیبا و حرفه ای برای شرکت ها و سازمان ها خواهند بود.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Extensis Suitcase Fusion 7 v18.2.4.117 مدیریت فونت ها

تاریخ : 04 تیر 1396
دسته بندی : گرافیک » فونت
توسط : امیرحسین
بازدید : 3453

دانلود Extensis Suitcase Fusion 7

نرم افزار Extensis Suitcase Fusion 7 یک برنامه عالی و ساده در زمینه مدیریت فونت ها می باشد این نرم افزار عالی هر انچه برای مدیریت فونت نیاز داشته باشید را در اخیار شما میگذارد. این نرم افزار ساده اما پر کاربرد لیستی از تمام فونت های موجود را برای شما اماده میکند. و شما میتوانید انها را مدیریت کنید به عبارتی فونتی را فیلتر کنید یا در فونت ها جستجو کنید این نرم افزار فونت ها را بر اساس نسخه و نوع انها دسته بندی میکند. نسخه های مختلف نرم افزار به بیرون امده ولی اینبار ورژن 7 ان را برای شما عزیزان اماده کرده ایم. این نرم افزار نسبت به نسخه های قبلی تغییرات داشته یکی از ویژگی های برنامه ایجاد یک پنل فونت مجزا در محیط Adob CS است که امکاناتی مثل نمایش فونت ها فعال کردن انها و پیش نمایش انها را فراهم میکند. تا بتوانید به راحتی بر روی فونت های خود نظارت داشته باشید.

ادامه مطلب

دانلود فونت فارسی مجموعه بی نظیر و کمیاب 1750 فونت فارسی

تاریخ : 06 فروردین 1396
دسته بندی : گرافیک » فونت
توسط : admin
بازدید : 197565

مجموعه بی نظیر و کمیاب فونت فارسی

 

فونت فارسی در این پست مجموعه ای بی نظیر و کمیاب از 1750 فونت فارسی به تفکیک موضوع و سازنده ها برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. این فونت ها شامل فونت های فارسی قدیم و جدید می باشد که در نرم افزارهای مختلف نظیر اتوکد ، فتوشاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده تا به طرح ساخته شده خود زیبایی دو چندان ببخشید. ، دانلود فونت فارسی

ادامه مطلب

نرم افزار ویرایش و طراحی فونت FontLab VI 6.0.3.6611

تاریخ : 06 فروردین 1396
دسته بندی : گرافیک » فونت » ابزارهای مفید
توسط : Admin
بازدید : 14185
برنامه FontLab

FontLab این نرم افزار یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای ویرایش و طراحی فونت به صورت حرفه ای و با کرکردی بسیار آسان میباشد که برای طراحان گرافیک چه مبتدی و چه حرفه ای بهترین گزینه میباشد.FontLab یک استودیوی کامل با ابزارهای فراوان و مفید را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید به راحتی به ویرایش فونتهای موجود و تغییر دادن آنها و یا طراحی فونتهای جدید مناسب با موضوعات مختلف بسته به طرح و کار مورد نظر شما بپردازید.تیم فوردانلودس.آی آر استفاده از این نرم افزار فوق العاده که به صورت کامل و همراه با فایل رجیستر میباشد را به تمامی شما عزیزان پیشنهاد میکند تا بتوانید فونتهائی اختصاصی و با سلیقه خود طراحی نمائید.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Extensis FontDoctor 10.2.0 عیب یابی و ترمیم فونت

تاریخ : 01 اسفند 1395
دسته بندی : گرافیک » فونت
توسط : nreern
بازدید : 4981

دانلود Extensis FontDoctor برای اندروید

Extensis FontDoctor  نرم افزاری قدرتمند باری تشخیص، مانتیورینگ و عیب یابی فونت ها می باشد. اگر از افرادی هستید که نوشتن و تایپ کردن، از جمله کار های روزمره شما می باشد، داشتن این برنامه می تواند برای شما مفید باشد. گاهی اوقات فونت ها به هر دلیلی دچار اشکال می شوند و کیفیت مناسب را ارائه نمی کنند. می توانید اسکن های اتوماتیک این برنامه را فعال کنید تا تمامی فونت های ویندوز شما چک شود و در صورت وجود اشکال، عیب ها رفع و تعمیر شود. این برنامه دارای قابلیت پاک کننده کش ویندوز و برنامه ادوبی می باشد که به حفظ فضای بیشتر و رفع عیب بعضی از فونت ها، کمک شایانی می کند. شما می توانید گزارش های این برنامه را برای اشکالات یافت شده و تغییرات اعمال شده مشاهده نمایید. رابط کاربری برنامه در نسخه جدید، بهبود یافته و کار با آن آسان شده است.

ادامه مطلب

دانلود مجموعه فونت انگلیسی DeHangster Typeface

تاریخ : 17 تیر 1395
دسته بندی : گرافیک » فونت
توسط : علـی
بازدید : 9200

 

DeHangster Typeface

 

مجموعه فونت انگلیسی DeHangster Typeface

 

در این پست از پاتوق یو مجموعه فونت انگلیسی DeHangster Typeface با دوفرمت oft , ttf را برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. از این فونت ها در نرم افزارهای مختلف نظیر اتوکد ، فتوشاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده تا به طرح ساخته شده خود زیبایی دو چندان ببخشید.

ادامه مطلب