عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
نارکت
tablighat
دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت بالا

تاریخ : دیروز, 17:07
توسط : امیرحسین
بازدید : 40

دانلود فیلم رگ خواب

دانلود قانونی فیلم رگ خواب
بزودی .....

رگ خواب فیلمی به کارگردانی وتهیه کنندگی حمید نعمت الله و نویسندگی معصومه بیات محصول سال 1394 می باشد. داستان فیلم رگ خواب درباره یک زن می باشد و در واقع اضمحلال زنی را در زندگی اش به تصویر میکشد. و لیلا حاتمی برای بازی در این فیلم سیمرغ بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. در اصل میتوان گفت داستان فیلم اوج و فرود رابطه بین یک زن و مرد را نمایش میدهد. فیلم رگ خواب را میتوان در رده فیلم های خوب قرار داد. فیلمی که تنها یک داستان و شخصیت اصلی دارد و تا پایان داستان همراه همان شخصیت میماند. و این اتفاقی است که خیلی کم در سینماهای ایران می افتد. این فیلم داستان قابل قبولی را دارا میباشد و فیلم نامه ارزشمندی را دارا می باشد.
بازیگران فیلم رگ خواب : لیلا حاتمی ، کوروش تهامی ، الهام کردا ، لیلا موسوی ، حمید رضا اذرنگ

ادامه مطلب

دانلود فیلم این زن حقش را می خواهد با کیفیت بالا

تاریخ : دیروز, 00:10
توسط : امیرحسین
بازدید : 91

دانلود فیلم in zan haghash ra mikhahad

دانلود قانونی فیلم این زن حقش را می خواهد

با سه کیفیت مختلف

 

این زن حقش را می خواهد فیلمی به کارگردانی محسن توکلی نویسندگی بابک کایدان و تهیه کنندگی ناصر شعبانی محصول سال 1394 می باشد. این فیلم در 24 مهر 1395 در سینماها ایران اکران شد. داستان فیلم از انجایی شروع میشود که چهار سال تلاش پایداری و صبوری یک زن به نام فرزانه را روایت میکند که سعی دارد حق قانونی خود را بگیرد حق قانونی اش از طریق مراجع قضایی برای قصاص فردی که او را مضروب ( اسید پاشی ) کرده دارد او در گرفتن حق خود دچار مشگلات و حوادث عجیب و پیچیده ای میشود تلاش و سرسختی فرزانه برای گرفتن حق از قانون مسیر جدیدی برای او ایجاد میکند.

بازیگران فیلم این زن حقش را می خواهدمیترا حجار ، کامران تفتی ، لعیا زنگنه ، افسانه پاکرو ، روشنک عجمیان ، مینا جعفرزاده ، رسول توکلی ، رضا اشتیانی 

ادامه مطلب

دانلود فیلم بدون تاریخ بدون امضاء با کیفیت بالا

تاریخ : دیروز, 00:03
توسط : امیرحسین
بازدید : 47

دانلود فیلم bedon tarikh bedon emza

دانلود قانونی فیلم بدون تاریخ بدون امضاء 

بزودی.....

 

بدون تاریخ بدون امضاء فیلمی به کارگردانی وحید جلیلوند نویسندگی علی زرنگار و تهیه کنندگی علی جلیلوند محصول سال 1395 می باشد. فیلم بدون تاریخ بدون امضاء دومین فیلم وحید جلیلوند است که در جشنواره فیلم فجر 95 برگزیده شد. از نکات قابل توجه این فیلم حضور احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده این فیلم میباشد. داستان فیلم از انجایی شروع میشود که کاوه نریمان یکی از پزشکان پزشکی قانونی در محل کار خود با جسدی مواجعه میشود که او را از خیلی قبل میشناخته فیلم بدون تاریخ بدون امضاء یک اثر باهویت و عالی میباشد از اثاری که تلخی را بودن ذره ای رحم به خورد تماشاگر میدهد و از او میخواهد درباره خودش و رفتارش به قضاوت بشیند این فیلم از وجدان حرف میزند. خیلی ها شاید این میزان فداکاری دکتر ماجرا را احمقانه بدانند اما میتوان گفت که کسی ذره ای وجدان داشته باشد مثل او رفتار خواهد کرد.

بازیگران فیلم بدون تاریخ بدون امضاءامیر اقایی ، هدیه تهرانی ، نوید حمید زاده ، سعید داخ ، علیرضا استادی ، زکیه بهبهانی 

ادامه مطلب

دانلود فیلم خفه گی با کیفیت بالا

تاریخ : دیروز, 00:01
توسط : امیرحسین
بازدید : 64

دانلود فیلم khaleghi

دانلود قانونی فیلم خفه گی 

بزودی....

 

خفه گی اخرین ساخته فریدون جیرانی است اگر به دنبال یک فیلم راز الود و مرموز هستید خفه گی را تماشا کنید. فیلمی بسیار سرحال و سرپا که با بقیه فیلم ها کمکی متفاوت است فیلم خفه گی برای یک مخاطب معمولی شاید گنگ باشد و جذاب نداشته و یا از تصویر سیاه سفید بودن فیلم خسته شود و خوشش نیاید. اما تماشاگران حرفه ای به خوبی متوجه تمام ویژگی و جلوه های فیلم میشوند اگر به دیگر فیلم های این کارگردان نگاهی بیندازید متوجه فرق این فیلم با بقیه خواهید شد. خفه گی توانست تریلر مهم جنایی جشنواره سی پنجم را بدست اوررد. این فیلم چون فضای فانتزی دارد و فیلم نامه بهتری که در ان به کار رفته قابل فهم تر است و مخاطب راحتر قادر به فهم ان است داستان فیلم از انجایی شروع میشود که قهرمان ( النازشاکر دوست ) با چهره ای کتک خورده و درهم وارد خانه میشود و جلوی تلفن مینشیند و با به صدا در امدن زنگ تلفن داستان زندگی او اغاز میشود.

بازیگران فیلم خفه گیالنازشاکردوست ، نوید محمد زاده ، پرویز پور حسینی ، پردیس احمدیه ، ماهایا پطروسیان ، پولاد کیمیایی

ادامه مطلب

دانلود فیلم ابد و یک روز با کیفیت بالا

تاریخ : 6 تیر 1396
توسط : امیرحسین
بازدید : 159

دانلود Abad_va_yek_roz

دانلود قانونی ابد و یک روز 

ابد و یک روز با سه کیفیت مختلف

 

ابد و یک روز فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی و تهیه کنندگی سعید ملکان محصول سال 1394 می باشد. ابد و یک روز در طول نمایش مورد توجه مردم و منتقدان قرار گرفت و توانسته 9 سیمرغ بلورین 6 سیمرغ در بخش اصلی 2 سیمرغ بهترین فیلم و بهترین کارگردانی در بخش نگاه نو و سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را دریافت نمایید. و در سی چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر هم انتخاب شود. داستان فیلم مشکلات خانواده ای را نشان میدهد که درگیر اعتیاد ، تهی دستی ، بیکاری و از همه مهم تر روابط عاطفی میان خانواده را نمایش میدهد. برای خلاص شدن از این مشکلات داستان های در حین دیدن تدارک مراسم عروسی سمیه تشکیل میگردد. که منجر به تغییراتی در رابطه خانواده میشود. واژه ابد و یک روز در خود داستان فیلم معلوم میشود مرتضی در فیلم معنای این واژه را این گونه معنی میکند وقتی به مجرمی ابد می دهند بعد از 15 سال میتواند تقاضای فرجام خواهی کند. و از مدت حبسش کم کند اما وقتی قاضی حکم ابد و یک روز میدهد دیگر امکانی برای کم کردن حبس نیست مجرم تا یک روز بعد از مرگش هم باید در زندان بماند این فیلم در تاریخ 26 اسفند 1394 در سینماهای ایران اکران شد.

بازیگران فیلم ابدو یک روزپیمان معادی ، نوید محمد زاده ، پریناز ایزدیار ، شبنم مقدمی ، ریما رامین فر ، مهدی قربانی ، معصومه رحمانی 

ادامه مطلب

دانلود فیلم محمد رسول الله با کیفیت بالا

تاریخ : 6 تیر 1396
توسط : امیرحسین
بازدید : 165

دانلود فیلم Mohammad_Film_Majidi

دانلود قانونی فیلم محمد رسول الله 

بزودی...

 

محمد رسول الله فیلمی است در گونه تاریخی و به کارگردانی مجید مجیدی که داستان زندگی محمد پیامبر اسلام را از کودکی روایت میکند. محمد رسول الله در جشنواره فیلم فجر در سال 1393 برای اولین بار برای اهالی سینما اکران شد قصه از دوران و شرایط اجتماعی زمان تولد محمد اغاز میشود و در 12 سالگی او به پایان میرسد در ساخت این مجموعه همچون سایر فیلم های تاریخی سال های اخیر ایران نظیر ملک سلیمان از عوامل خارجی و در سطح سینمایی روز جهان استفاده شده است. داستان محمد رسول الله از سال 10 بعثت محمد و زمانی که مسلمانان در تحریم اقتصادی هستند شروع میشود. ابوسفیان از ابوطالب که پیر است میخواهد که به مخمد بگوید که خدا را در دلش نگهه دارد ابوطالب به اتاق نبی اسلام میرود و پیامر در حال نماز خواندن است و بعد از سوره توحید سوره فیل را میخواند و سپس در یک فلش بک که در اکثر فیلم ها شامل شده به سال عام الفیل و تولد پیامبر و دوران کودکی وی از زبان خود ابوطالب به عنوان راوی فیلم میرود. پس از فلش بک به وضعیت بد مسلمانان در این دوره اشاره شده و قرار داد تحریم که توسط موریانه ها خورده شده پرداخته میشود زمان فیمل محمد رسول الله 178 دقیقه میباشد که تمام وقایع ان زمان را به خوبی به تصویر کشیده شده است.

بازیگران فیلم محمد رسول اللهعلیرضا شجاع نوری ، مهدی پاکدل ، ساره بیات ، مینا ساداتی ، محسن تنابنده ، داریوش فرهنگ ، رعنا ازادی ور ، صادق هاتفی ، نسرین نصرتی ، پانته آ مهدی نیا

ادامه مطلب
faranesh