» » » دانلود فیلم اروند با کیفیت بالا

دانلود فیلم اروند با کیفیت بالا

تاریخ : 18 مهر 1396
توسط : امیرحسین
بازدید : 1875

دانلود arvand

اروند فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پوریا آذربایجانی و تهیه‌ کنندگی مهدی داوری ساخته سال 1394 می باشد داستان فیلم اروند در مورد مردی است به نام یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس حالا بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار سخت خود را پشت سر می‌گذارد. در طول داستان همراه شدن او با یک گروه تفحص اما اتفاقات تازه‌ای را در این جریان سیال ذهن وارد می‌کند. و او درگیر ماجراهای جدید در این داستان می شود این فیلم در تاریخ 31 شهریور 1395 در سینماهای ایران اکران شده است. از عناوین کسب شده میتوان به برنده جایزه بهترین فیلم با موضوع جنگ و صلح از جشنواره جیپور هند اشاره نمود از سایر عوامل میتوان به مدیرفیلمبرداری: مرتضی غفوری، تدوین: امیر ادیب پرور، صدابردار: محمودخرسند، طراح صحنه و لباس: مهدی موسوی، آهنگساز: کارن همایونفر، طراح گریم: کامران خلج، جلوه های ویژه میدانی: محمدرضاشرف الدین، جلوه های ویژه کامپیوتری: امیرسحرخیز، منشی صحنه: جمشیدخندان، گروه کارگردانی: پانته آ حسینی مهدی سلیمانی منصور سعیدروشن اشاره نمود.

بازیگران فیلم اروند : سعید آقاخانی، طناز طباطبایی و پانته آ پناهی‌ها،مهرداد صدیقیان، امید روحانی، حسین سلیمانی و کاظم سیاحی

 

دانلود Arvand

 

اروند را میتوان یکی از بهترین فیلم های دانست چراکه نویسنده کار با درست قرار دادن سوژه ها و اتفاقات یک فیلم خوب را خلق کرده است در این پست برای شما اروند را با سه کیفیت مختلف و دانلود کاملا قانونی آماده دانلود کرده ایم ، بدون شک خرید نسخه قانونی که توسط شرکای تجاری فیلم صورت میگیرد می تواند این فرهنگ را در بین کاربران جا بیندازد که بتوانندد بازیگرانن و کارگردانن را به ادامه کارشان ترغیب کند.