» » » دانلود فیلم احتمال باران اسیدی با کیفیت بالا

دانلود فیلم احتمال باران اسیدی با کیفیت بالا

تاریخ : 18 مهر 1396
توسط : امیرحسین
بازدید : 4746

دانلود ehtemal baran asidi

احتمال باران اسیدی فیلمی به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها، نویسندگی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه‌کنندگی سمیرا برادری و روح‌ لله برادری ساخته سال 1393 می باشد داستان فیلم احتمال باران اسیدی از انجایی شروع می شوذ که منوچهر شصت سال سن دارد، او بازنشسته اداره دخانیات است ولی همچنان از سر بیکاری هر روز به اداره می‌رود. مادرش تا وقتی که زنده بود آرزو داشت تا ازدواج منوچهر را ببیند.

احتمال باران اسیدی در حالی که منوچهر حتی دوستی هم در زندگی خودش نداشته به جز خسرو که تنها دوست او بود. فیلم به موضوع همجنس‌گرایی پرداخته است و به همین دلیل، حتی امکان توقیف آن نیز وجود خواهد داشت. این در حالی است که ‌«احتمال باران اسیدی» با کمترین حاشیه در جشنواره‌ی سی و سوم فجر اکران شد. این فیلم در جشنواره های داخلی و خارجی موفق به دریافت جوایز گوناگون شده که از جمله آنها می‌توان به جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فجر،جایزه استعداد درخشان(بهترین فیلم اول)از جشن انجمن منتقدان، جایزه نتپک (ارتقای سینما آسیا)در استرالیا اشاره نمود. با تمامی حاشیه های موجود اکران موفقی داشت و بزودی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. کارگردان هم در چندین مصاحبه گفت این موضوع اصلا موضوع فیلمش نیست این فیلم در تاریخ 18 آبان 1394 در سینماهای ایران اکران شده است.

بازیگران فیلم احتمال باران اسیدی : شمس لنگرودی ، پوریا رحیمی سام ، حبیب پورسیفی ، ارسلان عبدالهی ، عیسی حسینی ، مریم مقدم

 

دانلود ehtemal_baran_asidi

 

احتمال باران اسیدی را میتوان یکی از بهترین فیلم های دانست چراکه نویسنده کار با درست قرار دادن سوژه ها و اتفاقات یک فیلم خوب را خلق کرده است در این پست برای شما احتمال باران اسیدی را با سه کیفیت مختلف و دانلود کاملا قانونی آماده دانلود کرده ایم ، بدون شک خرید نسخه قانونی که توسط شرکای تجاری فیلم صورت میگیرد می تواند این فرهنگ را در بین کاربران جا بیندازد که بتوانندد بازیگرانن و کارگردانن را به ادامه کارشان ترغیب کند.