عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
تیتراژ سریال

دانلود آهنگ تیتراژ فصل دوم شهرزاد از محسن چاوشی شهرزاد 2

تاریخ : 11 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 2079

دانلود آهنگ تیتراژ شهرزاد 2 از محسن چاوشی

فصل دوم شهرزاد قرار است از اواخر خرداد راهی شبکه خانگی شودو بعد از فصل اول شهرزاد که با استقبال بی نظیر مخاطبین مواجه شد ، این سریال به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است و در این سریال عوامل شهرازد 1 همراه با بازیگران جدید با گریم های متفاوت حضور دارند. تیتراژ سریال فصل دوم شهرزاد ، شهرزاد 2 را محسن چاوشی خوانندگی کرده است  ، هم اکنون می توانید تیتراژ سریال شهرزاد 2 با محسن چاوشی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ برنامه دعوت از حامد همایون

تاریخ : 7 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 18036

دعوت ویژه برنامه ماه مبارک رمضان 96 می باشد و روی آنتن شبکه اول سیما می رود ، این برنامه در برج میلاد و با حضور بازیگران مختلف و بحث با آنها روال خود را طی میکند و تیتراژ پایانی دعوت را حامد همایون خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ دعوت سهیل حسینی ، آهنگساز بر عهده حامد همایون ، تنظیم برعهده سامان امامی و کار میکس و مستر بر عهده محمد فلاحی می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ دعوت را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی برنامه دعوت از حامد همایون را از ادامه مطلب دانلود نمایید. این تیتراژ با نام آهنگ عشق ناب اثر حامد همایون نیز نام برده می شود.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال زیر پای مادر از علی زند وکیلی

تاریخ : 7 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 35557

دانلود آهنگ تیتراژ سریال زیر پای مادر از علی زند وکیلی

سریال زیر پای مادر سریال ویژه ماه مبارک رمضان 96 می باشد و روی آنتن شبکه اول سیما می رود و تیتراژ پایانی زیر پای مادر را علی زند وکیلی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ نفس محمد سعید میرزایى ، آهنگساز و تنظیم بر عهده علیرضا افکاری می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ زیر پای مادر را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سریال زیر پای مادر با علی زند وکیلی را از ادامه مطلب دانلود نمایید. این تیتراژ با نام آهنگ آخرین رویا اثر علی زند وکیلی نیز نام برده می شود.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال نفس از محمد اصفهانی

تاریخ : 6 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 82439

سریال نفس سریال ویژه ماه مبارک رمضان 96 می باشد و روی آنتن شبکه سوم می رود و تیتراژ پایانی نفس را محمد اصفهانی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ نفس عبدالجبار کاکایی ، آهنگساز این اثر فرید سعادتمند و کار میکس و مسترینگ بر عده میلاد فرهودیو می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ نفس را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سریال نفس با محمد اصفهانی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ ماه عسل 96 از محمد علیزاده و سینا شعبانخانی

تاریخ : 6 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 52674

دانلود آهنگ تیتراژ ماه عسل 96 محمد علیزاده و سینا شعبانخانی

ماه عسل 96 که یک برنامه داستان محور و اجتماعی می باشد و در ایام ماه مبارک رمضان 96 روی آنتن شبکه سوم می رود و تیتراژ ابتدایی ماه عسل 96 رو محمد علیزاده خوانندگی کرده است و تیتراژ پایانی ماه عسل 96 را سینا شعبانخانی خوانده است. تیتراژ اول را مسعود جهانی تنظیم کرده استو ترانه از روزبه بمانی می باشد و اهنگساز آن مهدی دارابی است. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ ماه عسل 96 را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ ابتدایی و پایانی ماه عسل 96 را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم نهنگ عنبر 2 خارجی و ایرانی

تاریخ : 4 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 57191

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم نهنگ عنبر 2 خارجی و ایرانی

فیلم نهنگ عنبر 2 یک فیلم کمدی می باشد و فیلم نهنگ عنبر 2 به تهیه کنندگی سامان مقدم ساخته شده است. در فیلم نهنگ عنبر 2 شاهد پخش آهنگ های خارجی و ایرانی مختلفی هستیم ، آهنگ ایرانی نهنگ عنبر 2 را محمدرضا علمیردانی را خوانندگی کرده است و آهنگ های خارجی شامل آهنگ های اسپانیایی ، و اهنگ های بی کلام مختلفی می باشد ، در ادامه مطلب تمامی آهنگ های فیلم نهنگ عنبر 2 را برای شما عزیزان اماده دانلود کرده ایک، هم اکنون می توانید تیتراژ فیلم نهنگ عنبر 2 را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب
faranesh