عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
faradars
بازی آندروید

دانلود بازی شهر سازی Tap Tap Builder 2.4.8 تپ تپ بیلدر برای اندروید

تاریخ : دیروز, 05:26
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 750

دانلود Tap Tap Builder برای اندروید

Tap Tap Builder شما را به شهردار شهری بزرگ بدل می کند. در این بازی استراتژیک باید انواع سازه های مختلف را ایجاد کنید و شهر را توسعه دهید و آن را به رونق برسانید. به یاد داشته باشید که شهر خودش را خود به خود نمیسازد، شما برای ساختن شهر باید بر روی سازه ها ضربه بزنید تا ساخته شوند. شما مانند مدیری توانا هستید که باید به کارگران دستور دهید چه سازه هایی را ایجاد کنند. گرافیک بازی سه بعدی بوده و دارای رابط کاربری مناسبی می باشد. اگر از ضربه زدن بر روی سازه ها خسته شده اید، تعدادی کارگر را استخدام کنید تا برای شما کار ها را انجام دهند. در حالی که بازی را غیر فعال کرده اید و مشغول به کار های دیگر هستید، خود شهر به طور خودکار برای شما پول تولید می کند و موجب رونق اقتصادی می شود. منابع خود را با دوستانتان معاوضه کنید و به اشتراک بگذارید. این بازی بر روی اندروید 4.0.3 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی تاور کیپرز Tower Keepers 1.5 مدافعان تاور برای اندروید

تاریخ : دیروز, 04:42
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 390

دانلود بازی Tower Keepers برای اندروید

در بازی  Tower Keepers ارتشی قدرتمند از قهرمانان ایجاد کنید و با مدیریت صحیح آن ها از تمامی تاور های سرزمینتان دفاع کنید. دشمنان مختلفی در بازی وجود دارند که دارای قدرت های متنوعی می باشند. این بازی می تواند به شدت اعتیاد آور باشد و به افراد پر مشغله توصیه نمی شود. با شکست دادن دشمنان، غنائم گوناگونی را تصاحب کنید و با استفاده از ابزاری که بدست آورده اید، قهرمنان خودر ا مجهز کنید تا بتوانند بهتر مبارزه کنند. بیشتر از 30 قهرمان در بازی وجود دارد کنه با استفاده از آن ها می توان 4 تیم شایسته و مناسب به وجود آورد. گرافیک بازی مانند دیگر بازی های دفاع از قلعه می باشد، ولی عناصر خلاقانه ای در آن به کار گرفته شده است. برای اینکه قرهمانان به نهایت توانایی خود برسند، باید هر 7 ستاره پیشرفت و مهارت آن ها پر شود. بیشتر از 70 هیولا در بازی توسعه داده شده اند. این بازی بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی Breakout Super Ninja 1.0 فرار سوپر نینجا برای اندروید

تاریخ : دیروز, 04:32
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 335

دانلود Breakout Ninja برای اندروید

Breakout Super Ninja از بازی دو بعدی و به شدت اعتیاد آوری می باشد که برای رده سنی +7 سال مناسب می باشد. هنر یک نینجا، در استاترش است. اگر شما توانستید یک نینجا را ببینید، در واقع آن نینجا، نینجا نیست. با دوستان خود باز یکنید و با نابود کردن ساختمان ها و شکست دادن آدم های بد، هیجان واقعی را تجربه کنید. 4 سطح نامحدود در بازی وجود دارد. 4 سطح سه ستاره ای نیز توسعه داده شده است. 12 سطح مشکل، برای افرادی که احساس می کنند در این بازی ماهر شده اند طراحی شده است تا بتوانند نهایت قدرت خود را در بازی به نمایش بگذارند. گرچه گرافیک این بازی، ساده و دو بعدی می باشد، اما می تواند به شدت شما را مشغول به خود کند و برای مدتی طولانی شما را سرگرم سازد. این بازی بر روی اندروید 4.4 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی Lords of Discord 1.0.25 پادشاهان نفاق برای اندروید

تاریخ : دیروز, 04:26
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 525

دانلود Lords of Discord برای اندروید

Lords of Discord بازی استراتژیک، نقش آفرینی و سه بعدی مهیجی می باشد که با عناصر کلاسیکی در هم آمیخته است و محیطی بی نظیر را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. از تجهیز کردن قهرمانانی که دارای قدرت های مختلف هستند تا تسخیر کردن مکان های جدید، کامل کردن ماموریت ها، توسعه دادن قلعه ها و ایجاد قدرت واقعی بین دیگران از ویژگی های این بازی می باشد. با دیگر بازیکنان از سراسر جهان مبارزه کنید و شعله های خشم خود را بر سر آن ها فرو ریزید. در این بازی، تنها زور بازی اهمیت ندارد و توانایی جادو، در سراسر بازی به چشم می خورد.  از مهارت های منحصر به فرد قهرمانان خود استفاده کنید و با کمک آن ها ارتش شکست ناپذیر خود را ایجاد کنید. جنگ خود را درست، از امروز آغاز کنید و از فضا های سه بعدی ای که برای شما توسعه داده شده است، نهایت لذت را ببرید. این بازی بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی اکشن کوسه گرسنه برای اندروید Hungry Shark Evolution v4.6.4

تاریخ : دیروز, 01:20
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : admin
بازدید : 60692

نرم افزار Hungry Shark Evolution

 

Hungry Shark Evolution کوسه گرسنه نام بازی بسیار مهیج و در سبک اکشن و ماجراجویی برای اندروید می باشد و توسط Digital Purchases برای دیوایس های اندرویدی عرضه شده است. در بازی کوسه گرسنه باید تلاش کنید تا زنده بمانید ! شما نقش یک کوسه گرسنه را دارید و باید هر انچه سر راه شماست را بخورید و برای زنده ماندن تلاش کنید.

در این بازی شما با خوردن ماهی ها ، غواصان و هر انچه سر راه شما قرار دارد ، بزرگ شوید و از یک بچه کوسه به یک کوچه بالغ تبدیل شوید ، در این بازی شما با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم افزار می کنید و همچنین قابلیت خرید امکانات برای به پایان رساندن آسان مراحل در دسترس شما قرار دارد. این بازی یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید با 100 میلیون دانلود و امتیاز 4.4 از 5.0 می باشد ، همچنین بازی قابلیت نصب روی اندروید 4.0 به بالا را دارا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی پازلی ژله های رنگارنگ برای اندروید Jelly Splash 3.6.2

تاریخ : دیروز, 00:56
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : admin
بازدید : 7099

بازی Jelly Splash

Jelly Splash از بازی های عالی فکری و پازلی برای اندروید می باشد که تا کنون نزدیک به 100 میلیون بار از مارکت گوگل دانلود شده است و البته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را کسب کرده است ، در این بازی شما باید رنگ های همسان ژله را کنار هم بچینید و انها را در یک سطر قرار دهید. شما با گذر از مرحله در مراحل بالاتر با چالش ها و رنگ های جدید روبرو خواهید شد و شاید مراحلی از بازی به سختی بتوانید آن را رد کنید زیرا به تمرکز نیاز دارد ، طیف گسترده ای از رنگ ها و مراحل از قابلیت های این بازی به شمار می رود. بازی قابلیت نصب روی اندروید 2.3.3 به بالا را دارا می باشد.

ادامه مطلب
faranesh