» » » دانلود بازی Cultures: 8th Wonder of the World v1.0 فرهنگ ها عجایب هشتگانه جهان برای اندروید

دانلود بازی Cultures: 8th Wonder of the World v1.0 فرهنگ ها عجایب هشتگانه جهان برای اندروید

تاریخ : 06 مهر 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : امیرحسین
بازدید : 1316

دانلود Cultures: 8th Wonder of the World

Cultures: 8th Wonder of the World به سادگی هر چه تمام تر تمدن خود را آغاز نمایید و شهر خود را بسازید شما در این بازی به انواع مختلفی از ساختمان ها و تجهیزات برای ساخت ساز دسترسی خواهید داشت این بازی ماجراجویی و استراتژیک شما را به نقش قهرمان وایکینگ متهم می کند که صرفه جویی در بشریت را از نیروهای شرارت می پذیرد. قهرمانان مشهور وایکینگ بنجینی بعد از آخرین ماجراجویی بازنشسته شدند و از زندگی روزمره خود لذت می برند. اما یک روز، قدرت تاریکی و بد، به آرامی شروع به گسترش در سراسر جهان کرد. در ابتدا هیچ کس این را متوجه نشد یا توجهی نداشت اما مردم به زودی احساس کردند که سوء ظن، نفرت، جنگ و آسیب به بشریت بازمی گردد. بیشتر و بیشتر بخش هایی از جهان شناخته شده توسط شراری که هیچ کس نمی توانست درک کند و یا با آن مبارزه کند مورد حمله قرار گرفت حال دیگر وقت آن رسیده تا سرزمین خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. این بازی قابلیت نصب بر روی اندروید 3.1 به بالا را دارد.

 

برخی از قابلیت های بازی Cultures: 8th Wonder of the World :

 

امکان قرار گیری در نقش قهرمان وایکینگ

- امکان مدیریت سرزمین های خود

- امکان رونق دهی مزارع مختلف

- کشف مکان های متنوع در بازی 

- بدست آوردن سرزمین های بیشتر

- بازگشایی وسیله های متنوع

- انواع مختلف از ساختمان ها و تجهیزات

 

تصاویری از محیط بازی :

 

دانلود Cultures: 8th Wonder of the Worldدانلود Cultures: 8th Wonder of the World  دانلود Cultures: 8th Wonder of the Worldدانلود Cultures: 8th Wonder of the World  دانلود Cultures: 8th Wonder of the Worldدانلود Cultures: 8th Wonder of the World  دانلود Cultures: 8th Wonder of the Worldدانلود Cultures: 8th Wonder of the World

 

آموزش نصب بازی :

 

1- فایل نصبی را دانلود و روی گوشی یا تبلت خود نصب نمایید.

2- فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید ، اکنون پوشه com.runesoft.cultureswonders در مسیر Android/Obb حافظه داخلی گوشی کپی نمایید.

3- بازی را اجرا و از اجرای ان لذت ببرید.