» » » Need for Speed Most Wanted 1.3.103 بازی عطش سرعت تحت تعقیب قرار گرفته برای اندروید

Need for Speed Most Wanted 1.3.103 بازی عطش سرعت تحت تعقیب قرار گرفته برای اندروید

تاریخ : 2 بهمن 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 3390

دانلود Need for Speed Most Wanted برای اندروید

Need for Speed Most Wanted از جذاب ترین بازی های ماشینی پرمیوم گوگل پلی می باشد که هم اکنون برای خرید آن باید 5.5 یورو پرداخت انجام دهید. گرافیک سه بعدی و فوق العاده بازی توسط منتقدان مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است. هیجان بازی بسیار بالا می باشد و در ان امکان مسابقه دادن با بیش از 40 نوع ماشین مختلف وجود دارد. از دست پلیس ها در خیابان های شهری فرار کنید و همزمان با دیگر ماشین های آخرین مدل مسابقه دهید تا معلوم شود که چه کسی بیشترین عطش را برای سرعت دارد. برای باز کردن ماشین های جدید، باید Speed Point برای خود بدست آورید.

شما می توانید برای سریعتر کردن ماشین خود، مود های مختلف آن را فعال سازید. مکان های مختلفی برای مسابقه دادن طراحی شده است که در آن ها می توانید نهایت هیجان را تجربه کنید. فیزیک بازی به شکل واقع گرایانه طراحی شده است و برخورد ماشین ها سبب آسیب خوردن به آن ها می شود که به خوبی و با جزئیات بسیار بالا طراحی و توسعه داده شده است. ماشین ها دارای رنگ بندی های متنوعی هستند که با توجه به سلیقه تان می توانید آن ها را انتخاب کنید. این بازی بسیار حجیم می باشد و برای اجرای آن دستکم 1 گیگابایت رم و پردازنده قی توصیه می شود. Need for Speed Most Wanted را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.

 

ویژگی های بازی Need for Speed Most Wanted :

 

- گرافیک سه بعدی و با جزئیات بالا

- مکان های مختلف برای مسابقه دادن

- بیش از 40 نوع ماشین مختلف

- فیزیک واقع گرایانه

- شبیه سازی برخورد و تصادف

- از دست پلیس ها فرار کنید.

- از مود ها برای سریع کردن ماشین استفاده کنید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Need for Speed Most Wanted برای اندرویددانلود Need for Speed Most Wanted برای اندروید  دانلود Need for Speed Most Wanted برای اندرویددانلود Need for Speed Most Wanted برای اندروید  دانلود Need for Speed Most Wanted برای اندرویددانلود Need for Speed Most Wanted برای اندروید  دانلود Need for Speed Most Wanted برای اندرویددانلود Need for Speed Most Wanted برای اندروید

 

آموزش نصب بازی Need for Speed Most Wanted :

 

1 - ابتدا فایل نصبی مرتبط با پردانده خودتان را دانلود کنید.

2 - فایل دیتا طبق نسخه پردازنده خودتان دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.ea.games.nfs13_na را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید

2018-01-22
19:41:48