» » » دانلود بازی تراوین سرزمین ها برای اندروید 1.2.7474 Travian: Kingdoms

دانلود بازی تراوین سرزمین ها برای اندروید 1.2.7474 Travian: Kingdoms

تاریخ : 19 آذر 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 13457

دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید

بازی تحت وب تراوین Travian: Kingdoms برای اندروید هم منتشر شد! این بازی فوق العاده اعتیاد آور از سال ها پیش به شکل تحت وب از سرور های ایرانی و خارجی پشتیبانی می شد و طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرد. جوایز گوناگونی برای برنده های هر دوره داده داده می شد. هم اکنون می توانید آن را با گرافیکی بالاتر در سیستم عامل اندرویدی خود بازی کنید! بیشتر از 1.5 میلیون بازیکن به این برنامه روی آورده اند. نقش خود را به عنوان دولتمدار و یا شاه انتخاب کنید. دهکده کوچک خود را به سرزمینی شکوفا و بزرگ تبدیل کنید. به اردوگاه دزدان حمله کنید و آن ها را غارت کنید. اجتماع های مخفی ایجاد کنید. بر روی کامپیوتر و سیستم عامل اندرویدی خود همزمان بازی کنید. به جای رومی ها، گل ها یا توتن ها به بازی بپردازید، هر کدام از این نژاد ها دارای قدرت های منحصر به فرد خود می باشد. Travian: Kingdoms  بر روی اندروید 4.2 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

 

ویژگی های بازی Travian: Kingdoms :

 

- با متحدان خود بر علیه دیگر اتحاد ها مبارزه کنید.

- منابع خود را تقویت کنید و آن ها ارتقا دهید.

- ارتشی قدرتمند را اختیار کنید.

- در نقش تولید کننده اقتصادی و یا شاه جنگی بازی کنید.

- به بیش از 1.5 میلیون بازیکن از سراسر جهان بپیوندید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندرویددانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید  دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندرویددانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید  دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندرویددانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید  دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندرویددانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید  دانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندرویددانلود بازی Travian: Kingdoms برای اندروید

 

 نظرات :
 1. نام کاربری : Ryza  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 28/09/1396 - 10:30   |  
  نقل قول: Ryza
  سلام و خسته نباشیداین بازی بعد از نصب اصلا وصل نمیشه به بازی،خطا میده از طریق نام کاربری،گوگر اکانت،فیسلوک از همشون خطا میده...میشه راهنمایی بفرمایین؟؟
  پاتوق یو :

  سلامنسخه نهایی که سه روز پیش آپ شده قرار گرفت تست بفرمایید با تحریم شکن فعالم تست کنید
  سلام...بازم خطا میدهبا *** شکن خطای :Authentication failedبدون***ر شکن خطای :Mellonerror-35رو میده...هیچکدوم از ورودی ها رو قبول نمیکنه...با همشون خطا میده


  پاتوق یو :


  سلام نسخه نهایی دیشب تست شد روی گوشی ما بدون مشکل فعال شدش

  پاسخ
 2. نام کاربری : Ryza  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 27/09/1396 - 23:46   |  
  سلام و خسته نباشیداین بازی بعد از نصب اصلا وصل نمیشه به بازی،خطا میده از طریق نام کاربری،گوگر اکانت،فیسلوک از همشون خطا میده...میشه راهنمایی بفرمایین؟؟


  پاتوق یو :


  سلام نسخه نهایی که سه روز پیش آپ شده قرار گرفت تست بفرمایید با تحریم شکن فعالم تست کنید

  پاسخ