دانلود رایگان » دانلود حذفیات

دانلود انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf انیمیشنی با جو فانتزی تیره مخصوص بزرگسالان می باشد که توسط Kwang Il Han کارگردانی شده است. این انیمیشن که محصول مشترک بین آمریکا و کره جنوبی است توسط Netflix  منتشر شده است و در واقع یک spin-off برای سری The Witcher  به شمار می رود. طرفداران بازی ویچر، یا افرادی که این سری را دنبال کرده اند می توانند از ماجراهای  The Witcher: Nightmare of the Wolf سر در بیاورند. داستان این انیمیشن از آنجایی آغاز می شود که Vesemir کودکی نجیب زاده را از یک leshen که در جنگل Kaedwen است، نجات می دهد.

پیش از مرگ، این موجود چیزی را به زبان الفی به Vesemir می گوید که سبب می شود Vesemir به فکر فرو رود که شاید این موجود توسط کسی کنترل شده است. Vesemir خاطرات جوانی اش را به یاد می آورد، زمانی که با بهترین دوستش Illyana، خدمت کاران نجیب زاده هایی بودند که بانویشان ناگهان مریض می شود. یک ویچر به نام Deglan نتیجه می گیرد که یک Mare عامل این بیماری است و در نابود کردن آن با کمک Vesemir موفق می شود. Vesemir که در اثر وعده های سکه و ثروت اغوا شده است Illyana را ترک می کند و به Kaer Morhen سفر می کند و پس از سال ها تمرین سخت و آزمایش هایی که منجر به تغییر پیدا کردن بدنش می شود، به یک ویچر موفق و قدرتمند تبدیل می شود. این انیمیشن جذاب امتیاز 7.4 از 10 را در imdb کسب کرده است.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Mortal Kombat Legends Battle of the Realms

Mortal Kombat Legends Battle of the Realms انیمیشنی آمریکایی در سال 2021 می باشد که مخصوص بزرگ سالان علاقه مند به هنر های رزمی ساخته شده است. این انیمیشن در واقع ادامه مستقیم Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge به شمار می رود. این انیمیشن توسط Ethan Spaulding کارگردانی شده و توسط Warner Bros. Animation ساخته شده است. Liu Kang به عنوان قهرمان مسابقه انتخاب شده است تا سرنوشتش را کامل کند، در حالی که Scorpion به دنبال یافتن شئ Kamidogu برای Shinnok است، جایی که با Sub-Zero درگیر می شود. پدر و مادر Liu Kang تلاش های مختلفی برای محافظت از نوزادشان می کند. سرنوشت Liu Kang شکست دادن Shao Kahn است و برای همین دشمنان مختلفی می خواهند جلوی به قدرت رسیدن او را بگیرند.

آن ها مادر و پدر زخم خورده را از یک دیگر جدا می کنند و آماده بلعیدن Liu Kang می شوند، اما Lord Raiden آن ها را متوقف می کند و شکستشان می دهد. مادر در حال مرگ از رایدن می خواهد تا به فرزندشان، Liu Kang بگوید که والدینش او را دوست داشته اند. رایدن Liu Kang را برای آموزش با خود می برد و برای اهدافش او را تمرین می دهد. پس از رویداد هایی که در تورنومنت قبلی رخ داده است، Shao Kahn جنگی برای انتقام شکست Shang Tsung راه میاندازد. این انیمیشن امتیاز 6.8 از 10 را در imdb بدست آورده است.

ادامه مطلب

DMCA DELETE DOWNLOAD LINKSoul انیمیشنی فانتزی، کمدی و دراما می باشد که توسط کمپانی معروف پیکسار منتشر شده است. این انیمیشن توسط Pete Docter کارگردانی شده است. داستان این انیمیشن مربوط به معلم موزیکی به نام جو گاردنر است. او می خواهد روح و بدنش ر بار دیگر متحد کند. Soul اولین انیمیشنی است که کاراکتر اصلی آن، فردی آفریقایی - آمریکایی می باشد. پروژه ساخت این انیمیشن از سال 2016 شروع شده است. کارگردان این انیمیشن، با موسیقی ساز های جاز نظیر Herbie Hancock و Terri Lyne Carrington در ساخت Soul مشورت کرده است.

جو آرزوی تبدیل شدن به موسیقی سازی با سبک جاز را در سر می پروراند. مادرش با او مخالفت می کند، چرا که نگران اوضاع اقتصادی فرزندش است. روزی جو، هنگامی که مشغول نواختن پیانو است نظر دورثئا را جلب می کند و از او خواسته می شود که در شب، پیانو بنوازد. جو که ازین اتفاق خوشحال شده، خود را آماده می کند اما تصادفا داخل چاه می افتد. زمانی که جو هشیار می شود، می بیند روحش دارد به آن دنیا سفر می کند. او که نمی خواهد پیش از نواختن پیانویش بمیرد، تلاش می کند فرار کند، اما به جای این که به زندگی برگردد، به دنیای پیش از حیات روحش سفر می کند. هر روح دارای مارکی است که با آن اجازه سفر به زمین داده می شود. افراد حاضر در دنیای پیش از مرگ، به اشتباه تصور می کنند روح جو یک مربی است و به او وظیفه تربیت کردن 22، روحی بدبین را می دهند که نمی خواهد در زمین زندگی کند.

ادامه مطلب

دانلود Mickey Mouse برای ویندوز

| فصل اول به صورت کامل قرار گرفت |

The Wonderful World of Mickey Mouse بازسازی انیمیشن منتخب میکی موس می باشد. این انیمیشن، استایل و گرافیکی مشابه با انیمیشن اورجینال میکی موس دارد. بسیاری از افرادی که در ساخت این انیمیشن نقش داشته اند، همان هایی هستند که در انیمیشن اورجینال میکی موس فعالیت داشته اند. ده قسمت از انیمیشن The Wonderful World of Mickey Mouse منتشر شده است. مینی موس، صاحب دره آذرخش بزرگ، میکی موس، بهترین گردآورنده پنیر را استخدام می کند. گوفی و دونالد داک نیز میکی موس را همراهی می کنند. اما باید حواسشان به سارق معروف پنیر باشد. در تالار علم، میکی موس، دونلاد و گوفی دزدکی به اتاق پروفسور دریک وارد می شوند.

خانه ای آینده نگرایانه، با هوش مصنوعی که نیازهای روزانه را برطرف می کند. اما میکی موس و دوستانش به زودی متوجه اشتباه خود می شوند. در قسمت بعدی، میکی موس تلاش می کند پلاتو را متقاعد کند که قرص ضد ککش را بخورد. اما پلاتو از این قرص بدش می آید. وضعیت آنقدر بد می شود که لشکری از کک ها به پلاتو حمله می کنند. در این قسمت، برای اولین بار شخصیت فیفی دیده می شود. میکی موس، ماهی قرمزش را به مدرسه می فرستد. اما انقدر نگران او می شود که شروع به دنبال کردنش در هر جای مدرسه می کند.

ادامه مطلب

دانلود (DuckTales (2017 TV series

تا قسمت  9 فصل سوم قرار گرفت

 


DuckTales یک انیمیشن جذاب که در ژانر های ماجراجویی، انیمیشن، کمدی می باشد این انیمیشن توسط Matt Youngberg و Francisco Angones برای Disney XD ساخته شده است. همچنین این سری راه اندازی مجدد از سری 1987 اصلی با همان نام است. فصل اول که در تاریخ 23 سپتامبر 2017 از سر گرفته شد شامل 21 قسمت بیست و دو دقیقه ای می باشد همچنین گفتنی است این مجموعه برای فصل دوم در تاریخ 2 مارس 2017 تمدید شد و برای فصل سوم در تاریخ 2020 تمدید شد خلاصه این انیمیشن در رابطه با یک میلیاردر به نام "اسکروچ مک داک" و سه برادرزاده اش به نام های هویی، دویی و لویی است که حضور تازه واردین روحیه ماجراجویانه Scrooge را تسریع می بخشد. در حالیکه برادرزاده ها و دوستان جدیدشان Webby حقیقت را در کنار آنچه که عموهایشان را تبدیل به عصبانیت می کنند و از ماجراجویی بازنشسته می شوند کشف می کنند.
ادامه مطلب

دانلود (Spider-Man (2017 TV series

Marvels Spider-Man 2020 فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 هم پس از مدت ها انتظار بالاخره بیرون آمد و بعد از مدت ها تصمیم بر آن گرفته شد تا انیمیشن این فیلم جذاب هم درست شود این انیمیشن میتوان گفت نسخه انیمیشنی این فیلم می باشد. در این سریال شما شاهد مبارزه مرد عنکبوتی با دشمنانی خواهید بود که قصد دارند شهر را به آشوب بکشند این داستان هم شبیه به تمامی داستان های مرد عنکبوتی آغاز خواهد شد که طی اتفاقاتی یک عنکبوت پیتر را نیش میزند و بعد از مدتی او متوجه میشود که دارای قدرت خارق العاده ای شده است باید از این قدرت علیه دشمنان شهر استفاده کند. درست است که او قدرتمند شده است ولی ممکن است نتواند تمامی دوستان خود را از خطرات ممکن دور نگهه دارد بنابراین هر چه کمتر اطرافیان این موضوع را بدانند برایشان بهتر خواهد بود. پیتر در این راه باید بسیار با احتیاط عمل کند زیرا دشمنان با قدرت های بیشتری بازگشته اند و ممکن است کل شهر در خطر باشد این انیمیشن جذاب توسط کمپانی معروف مارول ساخته شده است.

ادامه مطلب