آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود نرم افزار Tor Browser 13.0.15 برنامه مرورگر وب امن و حفظ حریم خصوصی

دانلود نرم افزار Tor Browser 13.0.15 برنامه مرورگر وب امن و حفظ حریم خصوصی

نرم افزار Tor Browser یک مرورگر وب امن و حفظ حریم خصوصی که بر اساس پروتکل تور استوانه ایجاد شده است. این نرم‌افزار به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت ناشناس و بدون افشای هویت خود در اینترنت مرور کنند. تور براوزر از ارتباطات رمزنگاری شده و مسیردهی از طریق شبکه تور استفاده می‌کند تا حفظ حریم خصوصی کاربر را تضمین کند.

نرم افزار Tor Browser امکان استفاده از ابزارهای امنیتی اضافی مانند NoScript و HTTPS Everywhere را در اختیار شما می‌گذارد، مرورگرهای بسیاری وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت‌های متنوع و خاص هستند به شما کمک می‌کنند تا به سادگی در دنیای اینترنت به جستجو بپردازید اما باید گفت همه مرورگرها به خوبی بحث حفظ امنیت را رعایت نمی‌کنند و ممکن است برای شما مشکلات مختلف به وجود آید، این مرور وب بدون افشای آدرس IP و هویت کاربر این امکان را می‌دهد تا به راحتی در اینترنت جستجو کنید.

دانلود نرم افزار Tor Browser 13.0.15 برنامه مرورگر وب امن و حفظ حریم خصوصی


دانلود نرم افزار Tor Browser


برای استفاده از نرم‌افزار Tor Browser پس از نصب، Tor Browser را اجرا کنید. بعد از اجرای برنامه، Tor Browser به صورت خود کار به شبکه Tor متصل می‌شود. این اتصال امکان می‌دهد تا ارتباطات شما رمزنگاری شده و انتقال داده‌ها از طریق چندین معرف ناشناس انجام شود. با استفاده از Tor Browser می‌توانید به صورت ناشناس و بدون افشای هویت خود در اینترنت مرور کنید. همچنین می‌توانید به وبسایت‌هایی دسترسی پیدا کنید که ممکن است در برخی مناطق مسدود شده باشند. Tor Browser شامل ابزارهای امنیتی مانند NoScript و HTTPS Everywhere است که امکان مشاهده و کنترل جاوااسکریپت و فعال‌سازی اتصال امن به وب‌سایت‌ها را فراهم می‌کند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Tor Browser


  • - مرور وب بدون افشای آدرس IP و هویت کاربر
  • - امکان استفاده از ابزارهای امنیتی اضافی مانند NoScript و HTTPS Everywhere
  • - استفاده از تبلیغات محلی و فراهم کردن مکان موقعیت جغرافیایی
  • - رمزنگاری ارتباطات ترافیک اینترنتی
  • - امکان جستجو به صورت ناشناس و بدون افشای هویت خود


پسورد فایل :
کپی