دانلود رایگان » صوتی و تصویری » موسیقی متن بازی و فیلم

آهنگ های بازی خدای جنگ 2018 God of War

بازی خدای جنگ 2018 God of War سری 4 ام از این سری بازی می باشد که در سال 2018 توسط استودیو بازی سازی سانتا مونیکا Santa Moncia و به کارگردانی کوری بارلوگ Cory Barlog به طور انحصاری برای کتسول پلی استیشن 4 PS4 در سال 2018 منتشر شده است . این بار کریتوس به همراه پسر خودش آترئوس در دنیای نورث دنبال ماجراجویی خودشان که همان برآورده کردن آخرین آرزوی مادر آترئوس یعنی بردن خاکسترش به آخرین نقطه کوهستان می باشد  می روند در این میان اتفاقای برای این پدر و پسر اتفاق می افتد تا به پایان خط برسند . طبق گفته های که شده است این بازی دارای شماره های دیگری نیز می باشد و ما باید دوباره شاهد داستان های دیگر از این پدر و پسر باشیم .

 موسیقی متن این بازی را بیر مک کری Bear McCreary  تولید کرده است . آلبوم موسیقی متن این بازی دارای 21 ترک بوده و ژانر آن Soundtrack می باشد که توسط کمپانی Sony Classical در سال 2018 منتشر شده است از موفقیت های این بازی می توان به این نکته اشاره کرده که  توانست تنها در سه روز 3.1 میلیون نسخه کپی را سرتاسر دنیا بفروشد . شما می توانید این آلبوم را با کیفیت عالی  320 از وب سایت پاتوق یو به صورت دریافت کنید .

ادامه مطلب

 موسیقی متن فیلم Interstellar

فیلم میان ستاره ای Interstellar یک فیلم با ژانر علمی - تخیلی به کارگردانی کریستوفر نولان و نوسندگی مشترک کریستوفر و جاناتان نولان است این فیلم محصول مشترک کشور های انگلیس و آمریکا که توسط استودیو  فیلم سازی برادر وارنر ، پاراموند و لجندری در سال 2014 منتشر شده است. داستان در مورد گروهی از فضانوردان می باشد که می خواهند برای پیدا کردن نشانه ای از حیات و نجات زندگی انسان ها از خطر انقراض ار طریق یک کرم چاله که در نردیکی سیاره زحل قرار دارد به یک کهکشان دیگر سفر کنند در این میان اتفاقاتی برای این گروه رخ می دهد که در پایان ....

 این فیلم در بین 250 فیلم برتر وب سایت معتبر IMDB رتبه 32 را از آن خود کرده است و توانسته امتیاز 8.6 از 10 بگیرد . این فیلم توانسته در سال 2014 با بودجه ی 165 میلیون دلاری به فروش 677 میلبون دلاری دست پیدا کند . از بازیگران این فیلم می توان به Anne Hathaway در نقش دکتر برند ،  Matthew McConaughey  در نقش کوپر و Matt Damon در نقش دکنر من نام برد . موسیقی متن این فیلم را هانس زیمر Hans zimmer تولید کرده است . آلبوم موسیقی متن این فیلم دارای 16 ترک بوده و ژانر آن Classical, Electronic, Soundtrack می باشد شما می توانید این آلبوم را با کیفیت 320 از وب سایت پاتوق یو دریافت کنید .

ادامه مطلب