آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » بازی پابجی لایت PUBG MOBILE LITE 0.20.0 برای گوشی های میان رده اندروید

دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید

PUBG MOBILE LITE توسط Unreal Engine 4 ساخته شده است و با سیستم های مختلف اندرویدی سازگار است. در این ورژن از بازی، مصرف رم کاهش یافته و در سیستم های ضعیف تر نیز می توانید تجربه کاربری فوق العاده ای را کسب کنید. نقشه ای کوچکتر نیز اضافه شده که 40 بازیکن می توانند در آن به مبارزه بپردازند. در PUBG MOBILE LITE بازیکنان می توانند تجهیزات خود را در سراسر نقشه جمع آوری کنند و به مبارزه با دیگر بازیکنان بپردازند.

آماده فرود آمدن، جمع آوری تجهیزات مختلف و دست زدن به هرکاری برای زنده ماندن باشید. گرافیک PUBG MOBILE LITE در بین دیگر بازی های مشابه رویال، حرف اول را می زند و در آن می تواند جزئیات بسیار زیادی را مشاهده کرد. وارد جهانی سه بعدی، با کیفیت گرافیکی و صوتی بالا شوید و از سلاح های واقع گرایانه استفاده کنید تا زنده بمانید. با دوستان خود تشکیل تیم دهید و از طریق چت صوتی با آن ها ارتباط داشته باشید تا از پشت به دشمنانتان حمله کنید. سیستم قدرتمند ضد تقلب، جلوی بازیکنانی که ناجوانمردانه می خواهند پیروزی را کسب کنند می گیرد. PUBG MOBILE LITE بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های بازی PUBG MOBILE LITE


- نقشه ای کوچک، برای مبارزه 40 بازیکن

- گرافیک جذاب با جزئیات بسیار بالا

- انواع سلاح های واقع گرایانه

- مصرف کمتر رم، نسبت به نسخه دیگر بازی

- تشکیل تیم دادن با دیگر بازیکنان

- سیستم ضد هک، برای ایجاد بازی عادلانه

- مناسب برای سیستم های ضعیف تر


مطلب مرتبط » دانلود بازی پابجی PUBG Mobile 


آموزش نصب بازی PUBG Mobile :

1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید.
2 - فایل دیتا طبق دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.
3 - پوشه com.tencent.iglite را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.

تصاویری از محیط بازی PUBG MOBILE LITE :


دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید  دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید  دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید  دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید  دانلود PUBG MOBILE LITE برای اندروید


پسورد فایل :
کپی