آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite 2024.2 برنامه ویرایش و بهبود تصاویر و ویدیوها

دانلود نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite 2024.2 برنامه ویرایش و بهبود تصاویر و ویدیوها

نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite یک مجموعه از نرم‌افزارهای پرکاربرد برای ویرایش و بهبود تصاویر و ویدیوها است. این مجموعه شامل ابزارها و فیلترهای مختلفی برای ایجاد افکت‌ها، تنظیم رنگ‌ها، تغییر نورپردازی و ایجاد زیبایی در تصاویر و ویدیوها می‌باشد. این نرم افزار دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیاری است که با وارد شدن به هر بخش می توانید یکی از قابلیت ها را روی کار خود پیاده سازی نمایید، همچنین باید بدانید امکان ایجاد افکت‌های دیداری مختلف بر روی تصاویر و ویدیوها را فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا ظاهر و احساس مورد نظر خود را به تصاویر بیفزایید.

دانلود نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite


نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite به کمک ابزار Magic Bullet Colorista تنظیم و بهبود رنگ‌ها در تصاویر و ویدیوها را به سادگی هرچه تمام تر انجام دهید، قابلیت دیگری به نام Magic Bullet Mojo به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و آسانی افکت‌های جذاب و مدرن را بر روی ویدیوهای خود اعمال کنید و آن‌ها را به زیباترین شکل ممکن تبدیل کنید. با استفاده از Red Giant Magic Bullet Suite، شما می‌توانید به سرعت و به راحتی تصاویر و ویدیوهای خود را بهبود دهید و آن‌ها را با ظاهری حرفه‌ای و جذاب تر ارائه دهید.


دانلود نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite 2024.2 برنامه ویرایش و بهبود تصاویر و ویدیوها


قابلیت های کلیدی نرم افزار Red Giant Magic Bullet Suite


  • - امکان ایجاد افکت‌های دیداری مختلف بر روی تصاویر و ویدیوها
  • - تنظیم و بهبود رنگ‌ها در تصاویر و ویدیوها
  • - رابط کاربری ساده و کاربرپسند و طراحی عالی محیط نرم افزار
  • - وجود Magic Bullet Denoiser کاهش نویز و سر و صدای موجود
  • - افزودن افکت‌های جذاب و مدرن بر روی ویدیوهای خود
  • - ایجاد افکت‌ها، تنظیم رنگ‌ها، تغییر نورپردازی و ایجاد زیبایی در تصاویر و ویدیوها


پسورد فایل :
کپی