دانلود رایگان » گوناگون » نرم افزار آموزشی

 نرم افزار ProfExam Suite

نرم افزار ProfExam Suite یک راه عالی و کاربردی برای ایجاد شبیه ساز آزمون های تستی و چند گزینه ای می باشد . شما به کمک این برنامه که برای ویندوز منتشر شده است می توانید آزمون های مختلفی را در قالب آزمون های تستی برای دروس و یا مواردی که از آنها میخواهید امتحان برگزار کنید داشته باشید . فرم پاسخ دادن در این برنامه به  انواع مختلف انتخاب گزینه  یا گزینه های صحیح از بین گزینه های موجود ، پرکردن جای خالی ، گرفتن و کشیدن پاسخ ها میباشد . در این نرم افزار قابلیت مرور تست های پاسخ داده شده نیز می باشد . شما به کمک این نرم افزار می توانید از عکس ها نیز در صورت سوال تست هایتان استفاده کنید . هم چنین شما می توانید به کمک قابلیت Import  فایل هایی را که در فرمت rtf و pdf هستند را در برنامه اجرا کنید .

ادامه مطلب

دانلود Professor Teaches Office برای ویندوز

Professor Teaches Office یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود در زمینه آموزش کار با کامپیوتر و محصولات آفیس 2021 می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید مهارت های موجود در این زمینه را از ابتدا یاد بگیرید و به تدریج وارد مراحل پیشرفته تر شوید. قدرت واقعی آفیس را آزاد کنید و اسناد دلخواه خود را برای مدرسه، کار، یا خانه ایجاد نمایید. Professor Teaches Office دارای 6 درس برای word, excel, power-point و outlook می باشد. در پست های پیش تر دانلود آفیس 2019 قرار گرفته بود.
بیش از 350 مبحث آموزشی را در برنامه پیدا می کنید. در پایان هر درس، مجموعه ای از کوییزها وجود دارد که با حل آن ها مطمئن می شوید درس داده شده را خوب متوجه شده اید. این نرم افزار به زبان انگلیسی ارائه شده است و شبیه سازی واقع گرایانه ای از  اپلیکیشن های قید شده دارد. علاوه بر این در طول تدریس، به شکل صوتی راهنمایی می شوید. تمرین های برنامه قابل تعامل هستند و م یتوانید کارهایی که بهتان آموزش داده شده است را خودتان در محیط برنامه انجام دهید. علاوه بر این خلاصه و معرفی برای هر درس وجود دارد. می توانید در هر کورس بین 4 تا 8 ساعت آموزش را تجربه نمایید. صدها مبحث آموزشی برنامه  نیازهای مختلف شما را تحت شرایط مختلف برطرف می کند. دانلود و نصب Professor Teaches Windows 11 و دانلود Professor Teaches Windows 10 و دانلود Professor Teaches Excel 2021 از دیگر برنامه های این شرکت می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Schoolhouse Test

Schoolhouse Test Professional

 

Schoolhouse Test

ابزاری بسیار قدرتمند که دارای محیط کاربری زیبا نیز می باشد.این نرم افزار می توانید یک کمک یار برای معلمان شود زیرا با توجه به ابزار و ویژگی هایی که دارا می باشد توانایی ذخیره سازی با استفاده از زبان های مختلف به همراه اشکال هندسی را دارا می باشد.با استفاده از این ابزار می توانید سوالات خود را به صورت مستقیم پرینت و یا ان ها را برای رایت بر روی انواع CD و DVD اماده سازی کنید.این نرم افزار قابلیت یاد اوری کار ها را نیز دارا می باشد که شما می توانید کار های مهم خود را در نرم افزار زمان بندی کنید.Schoolhouse Test قابلیت طراحی هزاران سوال به صورت پشت سر هم به همراه پاراگراف بندی را دارا می باشد.همچنین می توانید سوال های خود را در صورت نیاز تراز و ان ها را در حاشیه قرار دهید.این ابزار قابلیت نصب بر روی ویندوز های 10, 8/8.1, 7, Vista, XP و سیستم های 32 و 64 بیتی را دارا می باشد.
ادامه مطلب

دانلود Learn to Speak English Deluxe

Learn to Speak English Deluxe نرم افزار سریع و موثر زبان انگلیسی برخلاف سایر نرم افزارهای زبان، eLanguage بسیار بیشتر از کمک به شما در حفظ کلمات انجام می دهد - ما می خواهیم شما را در سریع ترین زمان ممکن به زبان انگلیسی صحبت کنید.  انگلیسی را با دروس مبتدی، متوسط و پیشرفته و همچنین با تمرینات واژگان، تشخیص گفتار و بازی های سرگرم کننده بیاموزید.
در بیش از 40 سناریو تعاملی و واقعی با انگلیسی زبانان مادری مکالمه داشته باشید. حتی می توانید در حین حرکت مثلا در ماشین خود یا در پخش کننده MP3 خود یاد بگیرید شما در کمترین زمان انگلیسی صحبت خواهید کرد!
نرم افزار Learn to Speak English توسط متخصصان زبان طراحی شده است که تئوری های یادگیری زبان را با شیوه های کلاس درس اثبات شده برای ایجاد یک محیط یادگیری نهایی برای هر نوع کاربری ترکیب می کنند. نتیجه یک رویکرد یادگیری سریع زبان است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود.

ادامه مطلب

دانلود English Visual Vocabulary Builder

English Visual Vocabulary Builder به لطف روش یادگیری منحصر به فرد این ابزار ، به زودی در مسیر تسلط بر زبان انگلیسی به نتایج عالی دست خواهید یافت. Vocabulary Builder برای هر کسی که مایل به یادگیری برخی از کلمات و عبارات برای استفاده در تعطیلات است و همچنین کسانی که به دنبال تقویت مهارت های زبانی خود هستند ایده آل است. روش منحصر به فرد نرم افزار ترکیبی از آموزش بصری و صوتی است: هر یک از تقریبا 2000 کلمه و عبارت با یک تصویر به یاد ماندنی همراه است و توسط سخنران حرفه ای نرم افزار بیان می شود.
روش یادگیری این ابزار بر اساس مفهوم فلش کارت است. هدف شما رسیدن به بالاترین سطح مهارت "بسیار خوب" است. شما می توانید دوره خود را طوری سفارشی کنید، که مناسب شما باشد و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید همه چیز را یاد بگیرید یا فقط موضوعات خاصی را یاد بگیرید. همچنین می توانید فرهنگ لغت خود را با تصاویر و فایل های صوتی کاملاً جدید ایجاد و ویرایش کنید تا دایره واژگان را گسترش دهید. این بدان معنی است که شما می توانید روی یادگیری کلمات و عبارات مرتبط با موضوعات خاص مانند "سفر کردن"، "وسایل ارتباطی" یا "خرید" تمرکز کنید. برای کمک به یادگیری، می توانید از بین 9 تمرین سرگرم کننده انتخاب کنید.

ادامه مطلب

ActivePresenter ابزاری بسیار قدرتمند و کاربردی در زمینه نرم افزار ساخت فیلم آموزشی با بهترین ابزار های موجود می باشد.این نرم افزار علاوه بر محیط کار زیبا قابلیت فیلم برداری از تمام جزییات صفحه را به بهترین کیفیت ممکن دارا می باشد.شما با استفاده از این ابزار می توانید در طی فیلم برداری سوال هایی را از قرار است از طرف خود بپرسید را در محیط نرم افزار اظافه کنید تا در حین مشاهده فایل سوال هایی نیز پرسیده شود.همچنین شما می توانید کیفیت فیلم برداری را تعیین کنید که با چه کیفیت هایی شروع به فیلم برداری کند.
ActivePresenter دارای فرمت های زیادی می باشد که شما می توانید بعد از تهیه اموزش ان ها را با فرمت های مربوط به ویدیو ذخیره سازی کنید.همچنین می توانید فایل های خود را در خروجی به فرمت هایی مانند : PowerPoint , HTML5 , Webو... تبدیل کنید.Techsmith Snagit وActivePresenter Professional Edition از دیگر برنامه های ساخت فیلم آموزشی می باشند.
ادامه مطلب