دانلود رایگان » گوناگون » نرم افزار آموزشی

Professor Teaches PowerPoint

Professor Teaches PowerPoint 2021 یک دوره آموزش پاورپوینت پیشرفته است که توسط کارشناسان ساخته شده است و به شما در یادگیری ویژگی های پاورپوینت 2021 کمک کند. برخلاف سایر دوره های آموزشی ، استاد آموزش ها یک شبیه سازی واقع بینانه از نرم افزار را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید آنچه را که می آموزید بلافاصله تمرین کنید و به کار بگیرید. Powerpoint 2021 را با ساعت ها درس و تمرینات تعاملی و آموزش حرفه ای بیاموزید.

Professor Teaches PowerPoint برای ویندوز یک آموزش جامع و تعاملی از نرم افزارهای جداگانه است که به کاربران می آموزد که چگونه می توانند با استفاده از مایکروسافت پاورپوینت به طور مؤثر ارائه های حرفه ای ایجاد کنند. این برنامه یک منبع عالی برای مبتدیان و کاربران باتجربه است که به دنبال بهبود مهارت های خود و ایجاد ارائه های پویا هستند. دانلود آفیس 2021 در پست های قبل تر ارائه کرده بودیم.

ادامه مطلب

دانلود Professor Teaches Excel برای ویندوز

Professor Teaches Excel نرم افزاری بی نظیر توسعه داده شده توسط افراد حرفه ای به منظور یادگیری ویژگی های مختلف اکسل 2021 می باشد. برخلاف سایر کروس های آموشی، با این برنامه می توانید شبیه سازی واقع گرایانه ای از نرم افزار اکسل را انتظار داشته باشید و به راحتی تمرین نمایید. این نرم افزار ساعت ها کورس آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد و در نهایت به فردی حرفه ای در کار با اکسل تبدیل خواهید شد. این نرم افزار امکان آنالیز کردن، مدیریت کردن، و اشتراک گذاری اطلاعات با روش های مختلف را به وجود می آورد و می توانید اطلاعات مهم را های لایت نمایید. امکان پیدا کردن spreadsheet های دلخواه با سرعت بالا به راحتی وجود دارد. علاوه بر این می توانید نحوه آنالیز و اشتراک گذاری اطلاعات را بیاموزید. حتی می توانید نحوه پیدا کردن اطلاعات حساس را بیاموزید.
منظم کردن و فیلتر کردن نتایج به راحتی انجام می شود. می توانید به راحتی چارت بسازید، فرمول های دلخواه خود را وارد کنید، کتاب های کار بسازید و ترتیب سلول های اکسل را به شکل دلخواه تغییر دهید. Professor Teaches Excel به گونه ای طراحی شده است که هر فردی با هر سرعت یادگیری ای بتواند از این برنامه استفاده کند و نیازهای خود را برطرف کند. Professor Teaches Excel دارای پاسخ برای بخش instant training نیز می باشد. با کامل کردن هر بخش، چک مارکی تکمیل می شود و از مقدار پیشرفت خود در برنامه با خبر می شوید. دانلود و نصب Professor Teaches Windows 11 و دانلود Professor Teaches Windows 10 و دانلود Professor Teaches Office 2021 از دیگر برنامه های این شرکت می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Professor Teaches Word برای ویندوز

Professor Teaches Word نرم افزاری بی نظیر به زبان انگلیسی است که با آن می توانید کار با نرم افزار word را به راحتی بیاموزید. این نرم افزار ساعت ها درس آموزشی و تمرین دارد که شما را محیط word به شکل کامل آشنا می کند. این اپ محیط نرم افزار word را به شکل دقیقی شبیه سازی می کند و کار کردن با آن را به شما می آموزد. پس از اتمام کورس آموزشی این برنامه، تمام آن چه که در مورد word لازم است بدانید را خواهید دانست. نرم افزار word اپلیکیشنی جامع برای تایپ انواع متون، ساختن گزارش های حرفه ای، نوشتن کتاب و بسایری دیگر می باشد. با استفاده Professor Teaches Word می توانید راه های جدید برای ساختن اسناد با کیفیت را بیاموزید.
این نرم افزار کوچکترین جزئیات word را به شما یاد می دهد. می توانید تغییر دادن استایل متون، اضافه کردن دیاگرام های هوشمند، اضافه کردن لیست نکات، اضافه کردن عکس و نمودار و table و ... را در این برنامه بیاموزید. صدها موضوع برای یادگیری وجود دارد. 4 تا 8 ساعت تدریس برای هر کورس ارائه شده است. شبیه سازی این برنامه به گونه ای است که احساس می کنید داخل خود محیط word مشغول تمرین کردن هستید. این نرم افزار از موضوعات ابتدایی شروع می کند و به تدریج وارد مباحث حرفه ای تر می شود. در هر بخش از برنامه می توانید مقدمه و خلاصه ای از موضوعی که می خواهید بیاموزید را بیابید.  دانلود آفیس 2021 در پست های قبل تر ارائه کرده بودیم.

ادامه مطلب

دانلود Professor Teaches Office برای ویندوز

Professor Teaches Office یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود در زمینه آموزش کار با کامپیوتر و محصولات آفیس 2021 می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید مهارت های موجود در این زمینه را از ابتدا یاد بگیرید و به تدریج وارد مراحل پیشرفته تر شوید. قدرت واقعی آفیس را آزاد کنید و اسناد دلخواه خود را برای مدرسه، کار، یا خانه ایجاد نمایید. Professor Teaches Office دارای 6 درس برای word, excel, power-point و outlook می باشد. در پست های پیش تر دانلود آفیس 2019 قرار گرفته بود.
بیش از 350 مبحث آموزشی را در برنامه پیدا می کنید. در پایان هر درس، مجموعه ای از کوییزها وجود دارد که با حل آن ها مطمئن می شوید درس داده شده را خوب متوجه شده اید. این نرم افزار به زبان انگلیسی ارائه شده است و شبیه سازی واقع گرایانه ای از  اپلیکیشن های قید شده دارد. علاوه بر این در طول تدریس، به شکل صوتی راهنمایی می شوید. تمرین های برنامه قابل تعامل هستند و م یتوانید کارهایی که بهتان آموزش داده شده است را خودتان در محیط برنامه انجام دهید. علاوه بر این خلاصه و معرفی برای هر درس وجود دارد. می توانید در هر کورس بین 4 تا 8 ساعت آموزش را تجربه نمایید. صدها مبحث آموزشی برنامه  نیازهای مختلف شما را تحت شرایط مختلف برطرف می کند. دانلود و نصب Professor Teaches Windows 11 و دانلود Professor Teaches Windows 10 و دانلود Professor Teaches Excel 2021 از دیگر برنامه های این شرکت می باشد.

ادامه مطلب

iSpring Suite نرم افزار ساخت دوره های آموزشی

نرم افزار iSpring Suite یک نرم افزار حرفه ای و کاربردی برای ساخت یک آموزش حرفه ای در هر زمینه ای که شما نیاز داردی می باشد شما به کمک این برنامه قادر به ساخت اسلاید های حرفه ای در برنامه پاورپوینت از مجموعه آفیس می باشد . در واقع این برنامه به عنوان یک Add- On برای برنامه پاورپوینت به حساب می اید که در زمینه ساخت اسلاید ها به آن اضافه می شود شما به کمک این برنامه قادر به اضافه کردن فایل های صوتی ، ویدیو (فایل های فلش و ویدیو های یوتیوب) ، عکس در فرمت های مختلفی هستید هم چنین به کمک این بسته الحاقی شما قادر به ایجاد کوئیز هم می باشید. در واقع از این قابلیت شما برای ارائه بازخورد بین ارایه دهنده و کاربران که می توانند دانشجو ها یا دانش آموزان باشد استفاده کنید .

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Math Tricks برای اندروید

 

Math Tricks برای کسانی طراحی شده است که می خواهند حقه های جذاب ریاضی را برای بالابردن سرعت خود در محاسبات ریاضی، بیاموزند. این لم های جدید و نوین، بر خلاف نسخه های کلاسیکی تاثیر به سزایی در سرعت حل معادلات برای شما خواهد داشت. هم چنین کسانی که می خواهند جدول ضرب و اصول پایه ای دیگر را بهتر و راحت تر انجام دهند نیز مفید است. وقتی که حقه های این نرم افزا ررا آموختید، می توانید آن ها را به دوستانتان نشان دهید و شگفت زده شان کنید. اینگونه مهارت ها در همه جا به درد شما می خورد و می توانید از آن ها در مدرسه، مغازه، دانشگاه و شرکتتان و هرجایی که نیاز به سرعت بیشتری در حل مسائل ریاضی دارید، به کارتان می آید. در این نرم افزا ربه طور خاص می توانید حقه هایی در مورد جدول ضرب، تقسیم، تفریق، جمع، خواص عدد 11، جذر هایی که به عدد 5 ختم می شوند، خواص ضرب عدد های 9 و 5 و 4، کم کردن از عدد هزار و ... را بیاموزید. این نرم افزار بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب
گیفت کارت