دانلود رایگان / گوناگون / نرم افزار تقویم

دانلود Rainlendar Lite برای ویندوز

Rainlendar تقویمی با امکان شخصی سازی می باشد که تاریخ فعلی، رویدادها، و یادآور ها را نشان می دهد. این نرم افزار بسیار کم حجم است و مصرف اندکی از منابع سیستمی شما دارد. این اپلیکیشن از انواع مختلفی از رویداد ها پشتیبانی می کند و می توانید به هر رویداد ظاهری متفاوت ببخشید. امکان همگام سازی کردن رویدادها را خواهید داشت. این نرم افزار به زبان های مختلف ترجمه شده است. هنگامی که زمان یک رویداد فرا می رسد، این برنامه آلارمی را به شما نشان خواهد داد. از فایل های iCal پشتیبانی می شود. می توانید لیستی از کارهای پیش روی خود ایجاد نمایید.

این نرم افزار به عنوان پلاگین litestep نیز کار می کند. این نرم افزار تاریخی که در system tray شما نشان داده می شود را با ظاهری مناسب به نمایش می گذارد. می توانید آن را در بالای دسکتاپ خود بچسبانید تا محل آن تغییر نکند. این نرم افزار از hotkey ها نیز پشتیابنی می کند. می توانید از طریق اپلیکیشن های ثالث نیز آن را کنترل کنید. این نرم افزار با انواع ویندوزها از xp به بعد سازگار است. Rainlendar Lite زمینه ای شفاف و مناسب دارد که ظاهری نیمه مدرن دارد. می توانید بخش های مختلف برنامه را به شکل دلخواه شخصی سازی کنید تا این تقویم با ظاهر مناسب در دسکتاپ شما نشان داده شود. Rainlendar در کارهای دیگر شما اختلال ایجاد نمی کند.

ادامه مطلب

تقویم 99 و تقویم 1399

تقویم سال 1400 شمسی نسخه PDF

نسخه اندروید تقویم 1400

عکس پس زمینه تقویم 1400
پس زمینه های اختصاصی پاتوق یو برای تقویم 1400


در این پست برای شما کاربران عزیز پاتوق یو

تقویم 1400

را آماده دانلود کرده ایم ، تقویم سال 1400 همراه با تغییرات تقویم ، مناسبت ها ، تعطیلات رسمی و ماه های قمری و میلادی می باشد ، که در این پست برای شما تقویم 1400 نسخه PDF ، تقویم 1400 در یک نگاه ، تقویم 1400 به صورت عکس و ... می باشد که در صورت ارائه هر نسخه از تقویم این پست آپدیت می شود و جدیدترین نسخه های تقویم به آن اضافه می شود. نسخه پی دی اف تقویم شامل تقویم رسمی ارائه شده از مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران می باشد.
ادامه مطلب

نمایش ساعت کشورهای مختلف جهان Sharp World clock 6.32 Final

Sharp World clock

نمایش ساعت نقاط مختلف جهان روی دسکتاپ شما !


Sharp World clock آیا شما دوستان و یا شرکای کسب و کار در نقاط مختلف دنیا و یا محدوده زمانی مختلف دارید ؟ آیا دانستن زمان دقیق کشورهای مختلف جهان برای شما مهم است ؟ Sharp World clock آیا به عنوان دانستن زمان در بازه های مختلف زمانی به عنوان یک سهام دار خارجی ، مدیر صرافی و یا بروکر مهم است ؟ Sharp World clock دقیقا نرم افزاری است که تمامی این کارها را برای شما راحت می کند ، ابزاری زیبا و دقیق برای نمایش ساعت کشورهای مختلف جهان می باشد.

این ابزار دارای پوسته های زیبایی می باشد ، همچنین شما قادر به انتخاب چند کشور می باشید که این ساعتها در دسکتاپ همواره به شکل زیبایی جلوی چشم شما خواهند بود ، به غیر از این کارها این نرم افزار دارای قسمتی برای یادآوری کارها ، قرار ملاقات های روزانه می باشد. علاوه برا آن شما با یک کلیک قادر به تبدیل ساعت های مختلف کشورهای دنیا به همدیگر می باشید.

ادامه مطلب

دانلود DesktopCal برای ویندوز

DesktopCal آیا می دانستید می توانید برخی از اپلیکیشن ها را با دسکتاپ خود همگام سازی کنید و از آن ها به شکل مستقیم در دسکتاپ استفاده نمایید؟ یکی از این اپلیکیشن ها که کارایی دسکتاپ ویندوز شما را گسترش می دهد؛ این برنامه می باشد. این نرم افزار تقویم رایگان است که به شما کمک می کند روزهای خود را راحت تر مدیریت کنید. انواع ویژگی های مختلف تقویم های استاندارد در این برنامه گنجانده شده اند تا انواع نیازهای شما برطرف شود. زمان سالگردها و فستیوال ها نیز نشان داده می شود. می توانید رویدادهای دلخواه خود را ذخیره سازی کنید و در زمان دلخواه اعلامیه دریافت کنید. امکان تنظیم کردن رنگ های پس زمینه برای روزهای مختلف وجود دارد.

اطلاعات خود را خروجی بگیرید و به سیستم های دیگر انتقال دهید. DesktopCal در زبان های مختلفی ارائه شده است. رابط کاربری دوستانه این اپلیکیشن، ویژگی دیگر آن است. می توانید از منوهای شفاف استفاده کنید و سایز بین سلول ها را تغییر دهید و حتی فونت را شخصی سازی کنید. DesktopCal تنها در دسکتاپ شما به نمایش در می آید. میزان شفافیت این برنامه، قابل شخصی سازی است. اگر بر روی روزی خاص دوبار کلیک کنید، آن روز تبدیل به ویرایشگر متنی می شود و می توان اطلاعات دلخواه را در آن ذخیره نمود. دانلود VueMinder از دیگر برنامه های تقویمی می باشد و می توانید با کلیک روی تقویم 99 آن را دانلود نید.

ادامه مطلب

دانلود تقویم حرفه ای و مدیریت کارهای روزانه VueMinder Ultimate 11.0.0

دانلود VueMinder Ultimate

مدیریت کارهای روزانه و تقوئم حرفه ای

 

VueMinder Ultimate نام ابزاری مفید برای مدیریت کارهای روزانه و در کل صرفه جویی در زمان می باشد. این ابزار شماد همواره لیست کارها ، قرار ملاقات ها ، یادداشت های خود را به صورتی زیبا و شفاف روی تقویمی در دسکتاپ پیش روی خود خواهید داشت. این نرم افزار به راحتی با تقویم گوگل قابلیت همگام سازی دارد و نیز شما قادر به اشتراک گذاری کارها و یادداشت ها به صورت آنلاین خواهید بود تا همواره به آنها دسترسی داشته باشید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به  ارسال خودکار یادآورها به دوستان، خانواده یا همکاران از طریق ایمیل یا پیام کوتاه (SMS) ، به اشتراک گذاری تقویم و یادآور به صورت آنلاین یا از طریق شبکه محلی (Local) ، تقویم یکپارچه با دسکتاپ ویندوز و ... می باشد. این ابزار قابلیت نصب روی تمامی ویندوزها را داراست. دانلود تقویم گوگل از ابزارهای مفید اندروید می باشد.
ادامه مطلب

تقویم 99 و تقویم 1399

تقویم سال 1399 شمسی نسخه PDF

نسخه اندروید تقویم 99

عکس پس زمینه تقویم 99

در این پست برای شما کاربران عزیز پاتوق یو

تقویم 99

را آماده دانلود کرده ایم ، تقویم سال 1399 همراه با تغییرات تقویم ، مناسبت ها ، تعطیلات رسمی و ماه های قمری و میلادی می باشد ، که در این پست برای شما تقویم 99 نسخه PDF ، تقویم 1399 در یک نگاه ، تقویم 99 به صورت عکس و ... می باشد که در صورت ارائه هر نسخه از تقویم این پست آپدیت می شود و جدیدترین نسخه های تقویم به آن اضافه می شود. نسخه پی دی اف تقویم شامل تقویم رسمی ارائه شده از مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران می باشد.
ادامه مطلب
گیفت کارت