دانلود رایگان / گوناگون / فایل و دیسک

دانلود نرم افزار پاک کردن اطلاعات از روی هارد دیسک بدون امکان بازیابی Wipe Bad Disk 1.4

Wipe Bad Disk اگر شما قصد فروش یا دور انداختن هارد خودتان را دارید دست نگه دارید ! ایا می دانید اطلاعات شخصی شما به راحتی قابل بازیابی می باشند ؟ آیا می دانید گزینه های ویندوز نمی تواند اطلاعات را به طور کامل از روی هارد پاک کنند ؟ پیشنها ما به شما استفاده از نرم افزار Wipe Bad Disk می باشد. توسط این ابزار شما قادر به پاک سازی اطلاعات شخصی خود به صورت کامل و بدون امکان بازیابی از روی هارد دیسک خواهید بود. این ابزار با اسفتاده از تکنولوژی منحصر به فرد خود فایلهای شما را تکه تکه می کند و در صورت بازیابی این اطلاعات دیگر بدرد نمی خورند و کسی نمی تواند از انها سواستفاده کند.

ادامه مطلب

دانلود Disk Sorter برای ویندوز

Disk Sorter نرم افزاری کاربردی و جامع می باشد که با آن می توانید فایل های موجود در دیسک ها، دایرکتوری ها، نتورک های اشتراکی، و سیستم های ذخیره سازی NAS را طبقه بندی کنید، گزارش ها را ذخیره سازی کنید و نتایج آن را به شکل دیتابیس SQL خروجی بگیرید و بر روی آن جست و جوهای پیشرفته و هدفمند انجام دهید. Disk Sorter بیش از 3000 نوع مختلف از فایل ها را می شناسد. با استفاده از این برنامه می توانید فایل ها را بر اساس file type, extension, user name, creation, last modification و last access dates مرتب کنید. کاربران قادر به تولید انواع نمودارها خواهند بود.

Disk Sorter علاوه بر این می توان بر روی نتایج برنامه فیلتر گذاشت و بخش های خاصی را دنبال کرد. گزارش ها را می توان در فرمت هایی نظیر HTML, PDF, Excel, text, CSV, XML ذخیره سازی کرد. سیستم های متصل به شبکه به شکل خودکار شناسایی می شوند و قادر به مدیریت فایل های موجود در آن ها خواهید بود. برای هر کدام از آن ها گزارش مستقلی تولید می شود. برای طبقه بندی فایل های موجود در سرورهای شبکه، بر روی دکمه Network بزنید و صبر کنید که این برنامه شبکه شما را بررسی کند و به شکل خودکار باقی کارها را انجام دهد. این برنامه از Commandline هم پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب

دانلود Tablacus Explorer برای ویندوز

Tablacus Explorer ابزاری برای شخصی سازی فایل منیجر ویندوز می باشد که از افزونه نیز پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن به گونه ای توسعه داده شده است که امکان باز کردن همزمان چند تب را در هر پنجره به شما می دهد. نیازی به نصب کردن برنامه وجود ندارد. Tablacus Explorer از unicode پشتیبانی می کند و بنابرین در کار کردن با زبان های فارسی و ... به مشکل نخواهید خورد. این نرم افزار اطلاعاتی نظیر حجم فایل، نام و ... آن را به نمایش می گذارد. می توانید کلید ها، فرمان های موس، و ... را به شکل دلخواه شخصی سازی کنید. این نرم افزار هم برای ویندوز های 32 و هم ویندوز های 64 بیتی ارائه شده است.

Tablacus Explorer را می توانید در ویندوز ایکس پی، ویستا، 7، 8، 8.1، و 10 بدون مشکل اجرا کنید. در سمت چپ برنامه، پنلی وجود دارد که در آن فایل ها با نمایش درختی نشان داده می شوند. می توانید بین شاخه های مختلف بگردید و فایل دلخواه خود را بیابید. این نرم افزار از فیلترگذاری و جست و جو نیز پشتیبانی می کند. از جمله افزونه هایی که می توانید به این اکسپلورر اضافه کنید، ویرایشگر ساده عکس، نمایش 9 فولدر برتری که برای بیشترین بار باز شده اند، تغییر دهنده آسان نام فایل ها، نمایش فایل های انتخاب شده به شکل کلاسیک، تم تاریک، ابزار کپی تکراری و ... است.دانلود Ultimate File Manager و دانلود Far Manager نیز از فایل منیجر های مفید می باشند.

ادامه مطلب

دانلود Abelssoft EverDoc 2018 برای ویندوز

Abelssoft EverDoc نرم افزاری می باشد که کار شما را در پرینت گرفتن از انواع اسناد و pdf ها بسیار آسان و سریع می سازد. با کمک این برنامه می توانید انواع متون را به سرعت پرینت بگیرید. این برنامه به شکل خودکار پرینت هایی را که گرفته است آرشیو می نماید و امکانات مدریتی مختلفی را به کاربر ارائه می نماید. پرینت گرفتن تا به حال تا این اندازه آسان نبوده است، تنها کاری که لازم است انجام دهید کشیدن و انداختن فایل مورد نظر درون محیط برنامه می باشد، باقی کارها را everdoc برای شما انجام خواهد داد.
از فرمت هایی نظیر Word, PDF, Libre Office و OpenOffice به شکل کامل پشتیبانی می شود. قابلیت OCR نیز درون این نرم افزار گنجانده شده است و متنون شما به شکل خودکار تشخیص داده می شوند. با پشتیبان گیری از داده ها می توانید امنیت خود را بیشتر نمایید، Abelssoft EverDoc  دارای مکانیسم پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد.
ادامه مطلب

دانلود ReviverSoft Disk Reviver برای ویندوز

ReviverSoft Disk Reviver هارد شما را برای بهینه سازی اسکن می کند. این اپلیکیشن با سرعت بالایی فایل های غیر ضروری را از سیستمتان پاک می کند و سلامت کلی هاردتان را بهبود می بخشد. پس از عملیات بهینه سازی، هارد شما سریع تر کار می کند و عملکرد بهتری از سیستم خود می توانید انتظار داشته باشید. ReviverSoft Disk Reviver فضای قابل توجهی از کامپیوترتان را آزاد خواهد کرد. انواع فایل های غیر ضروری، شامل فایل های cache و فایل های موقتی دیگر شناسایی و حذف می گردند. حتی می توانید فایل های تکراری موجود در کامپیوتر خود را با این اپلیکیشن بیابید و اقدام به حذف آن ها کنید.

پس از استفاده از ReviverSoft Disk Reviver، خواهید دید که کامپیوترتان می تواند اپلیکیشن ها را سریع تر باز کند و کارهای دیگر سریع تر انجام می شوند. این اپلیکیشن با الگوریتم پیشرفته ای که دارد از سلامت هارد شما با خبر است و آن را مدیریت می کند. می توانید مشکلات مرتبط با هارد درایو خود را حل کنید، و از benchmark برنامه استفاده کنید تا وضعیت هاردتان را مورد بررسی قرار دهید.دانلود ReviverSoft Disk Reviver بسیار کم حجم می باشد و بهینه ساز هارد می باشد.. پس از عملیات اسکن، اطلاعات به شکل لیست برای شما به نمایش در خواهند آمد و امکان انتخاب بین آن ها را خواهید داشت.

ادامه مطلب

نرم افزار magoshare-AweEraser

magoshare AweEraser ابزاری عالی برای حذف دائمی اطلاعات هارد بدون مکان بازیابی می باشد. فایل های خراب شده، پاک کردن کامل هارد دیسک، پاک کردن فضای استفاده نشده با استفاده از استانداردهای داخلی نرم افزار ،  پاک کردن ایمن داده ها و اجتناب از بازیابی اطلاعات تخصص این نرم افزار است. زمانی که شما قصد فروش هارد یا رم و یا فلش خود را دارید این نرم افزار برای شما بسیار سودمند خواهد بود چون با پاک کردن اطلاعات روی آن توسط این نرم افزار دیگر امکان بازیابی آن وجود نخواهد داشت. شما علاوه بر پاک کردن یک یا چند فایل یا پوشه قابلیت پاک کردن کامل هارد دیسک را توسط این نرم افزار خواهید داشت.

ادامه مطلب
online×