دانلود رایگان » گوناگون » آموزش زبان

دانلود RoseMedical Pronunciation Coach برای ویندوز

RoseMedical Pronunciation Coach به شما امکان یادگیری تلفظ بیش از 21 هزار لغت و صدا را می دهد. این صداها و کلمات بر اساس حروف الفبا، صامت ها، و حروف صدادار می توانند مرتب شوند. شما می توانید کلمات و صداهایی که می خواهید تمرین کنید را به راحتی بیابید. علاوه بر این می توانید لیست دلخواه خود را از کلماتی که بلد نیستید بسازید و با آن ها تمرین کنید. تلفظ درست کلمات؛ بدون یاد گرفتن نحوه تلظ تک تک صداهای یک زبان کار دشواری است. این برنامه به شما کمک میکند چنین مشکلاتی را پشت سر بگذارید. کار کردن با این برنامه آسان است. می توانید تلفظ تمام صداهای زبان انگلیسی را بیابید و نحوه ترکیب کردن آن ها برای تلفظات لغات یا جملات را در سریع ترین زمان ممکن بیاموزید. تلفظ های خود را ضبط کنید و آن ها را با تلفظ های برنامه مقایسه کنید تا از میزان پیشرفت خود با خبر شوید.

این نرم افزار صداها را به شکل موج در قالب گرافیکی به شما نشان می دهد تا بیشتر با شدت و طول هر صدا آشنا شوید. RoseMedical Pronunciation Coach محیط بسیار ساده ای دارد که هر کسی می تواند با آن کار کند و مهارت های گفتاری خود را بهبود بخشد. کافیست بر روی play بزنید تا صدای دلخواه شما پخش شود و نحوه گفتن آن را بیاموزید. با تصویر از دهان؛ آموزش ها به  شکل بهتری صورت می گیرند و هجا کردن لغات را راحت تر خواهید آموخت. دانلود Language Learning - busuu و دانلود رزتا استون اندروید و Rosetta Stone کامپیوتر از دیگر نرم افزارهای آموزش زبان می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Learn Russian Words برای ویندوز

Learn Russian Words راهی آسان و مناسب را برای یادگیری و حفظ کردن کلمات روسی در اختیار شما قرار می دهد. برخلاف مشاهده دیکشنری و حفظ کردن کلمات، با این برنامه می توانید سرعت یادگیری خود را به شکل قابل توجهی بالا برید. این برنامه بیش از 2000 کلمه پر کاربرد روسی را به شما یاد می دهد. 4 نوع مختلف از تست ها و دو حالتمختلف آموزشی پشتیبانی می شود. ویژگی مهم این برنامه امکان تنظیم کردن سرعت تغییر کارت ها با کلمات در تست های آن به شکل جداگانه می باشد.

در هر سطحی از زبان روسی که باشید می توانید خود را محک بزنید. برای راحتی بیشتر تمامی کلمات در دو گروه بزرگ تقسیم بندی شده اند. Topics که دارای 43 موضوع مختلف است و parts of speach که دارای زیرگروه های مخصوص خود می باشد. با تقسیم بندی ویژه این برنامه می توانید کلمات منحصر به فرد موضوع خاصی را بیاموزید و گیج نشوید. امکان گوش دادن به کلمات و درک تلفظ صحیح آن ها وجود دارد. متدهای این برنامه کاملا مدرن بوده و نسبت به روش های معمول، سریع تر جواب می دهد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه باید با زبان انگلیسی آشنا باشید. هر کاربری در هر سطحی از زبان روسی می تواند از این برنامه استفاده کند و زبان خود را به شکل قابل توجهی بهبود بخشد.

ادامه مطلب

دانلود Individual Software Easy German برای ویندوز

 Individual Software Easy German ابزاری قدرتمند برای یادگیری زبان آلمانی می باشد که توسط دانشگاه زبان، به شکل تخصصی به منظور یادگیری تعاملی و سریع زبان آلمانی طراجی شده است. با وجود سیستم تشخیص صدا، سیستم آموزشی مرحله ای و کورس های آموزشی مختلف، شما می توانید با بیشترین سرعت ممکن زبان آلمانی را بیاموزید. مکالمات روزانه را تمرین کنید و لهجه خود را اصلاح نمایید. این نرم افزار دارای آموزشگاه خاص تلفظ می باشد و در آن گفت و گو ها شبیه سازی می شوند،

هم چنین بازی های مختلفی وجود دارد که به آشنایی هرچه بیشتر شما کمک می کند. می توانید تست های مختلف بدهید و مهارت های زبان خود را تقویت نمایید. این نرم افزار صدای شما را آنالیز و ضبط می کند و می توانید آن را باز پخش کنید. هم چنین میزان پیشرفتتان را می توانید دنبال کنید. چهار سطح مختلف برای یاذگیری زبان آلمانی تعیین شده است که در طی آن ها به تدریج مهارت های شما تقویت خواهد شد. شما می توانید از آموزش های لین برنامه در زمانی که پای کامپیوتر هستید یا حتی زمانی که رانندگی می کنید بهره مند شوید. با وجود تنظیمات مختلف DVD و Mp3 می توانید یادگیری را در هرجایی ادامه دهید. این نرم افزار مناسب افرادی می باشد که سفر های کاری، آموزشی یا تفریحی و ... دارند و می خواهند به سرعت زبان آلمانی را بیاموزند و به مکالمه در کشور خارجیی بپردازند.

ادامه مطلب

نرم افزار Individual Software Easy French

Individual Software Easy French نرم افزاری حرفه ای برای یادگیری سریع زبان فرانسوی می باشد که توسط دانشگاه زبان طراحی شده است. با وجود بازی ها و فعالیت های مختلفی که در این برنامه انجام می دهید، می توانید به سرعت زبان فرانسوی را بیاموزید. سطوخ مختلفی برای یادگیری زبان فرانسوی تعیین شده است که به تدریج با یادگیری آن ها در این زبان مسلط خواهید شد. با وجود کارگاه زبان و تلفظ، لهجه خود را بهبود بخشید و با دیکشنری تعاملی برنامه، لغات جدید بیاموزید.

این نرم افزار می تواند مکالمه های روزمره را شبیه سازی نماید و هم چنین با سیستم تشخیص صدا، پیشرفت شما در زبان فرانسوی مشخص خواهد شد. از فیلم های فرهنگی مختلف برای یادگیری بیشتر زبان کمک بگیرید و در هر جایی که هستید، توسط اسمارتفون یا دیگر سیستم ها مهارت های خود را تقویت نمایید. چهار سطح و دوره مختلف از مبتدی تا حرفه ای در اختیار کاربران قرار گرفته است.  vocabulary  دلخواه خود را بسازید و سپس به گفت و گو بپردازید، این نرم افزار صدای شما را تشخیص می دهد و آن را آنالیز می کند. با کمک این قابلیت می توانید مهارت های speaking خود را تا اندازه زیادی افزایش دهید و اعتماد به نفس کافی برای مکالمه پیدا کنید. این نرم افزار با جدیدترین متد های آموزشی به کمک شما می آید.

ادامه مطلب

دانلود Individual Software Easy English برای ویندوز

Individual Software Easy English از نرم افزار های فوق العاده برای یادگیری زبان می باشد که توسط دانشکده حرفه ای آموزش زبان طراحی شده است. با متد های به کار رفته در این برنامه می توانید به راحتی زبان انگلیسی را بیاموزید. با تکنولوژی تشخیص مکالمه و صدا، دروس مختلف برای آموزش زبان و رابط کاربری منحصر به فرد، هر چیزی را که برای حرفه ای شدن در زبان انگلیسی نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است.

در نرم افزار Individual Software Easy English شما می توانید vocabulary دلخواه خود را ایجاد نمایید و حتی بر روی تلفظ خود در مکالمه ها کار کنید. بازی هایی نیز برای تقویت زبان شما وجود دارد. با انجام تست های مختلف ارائه شده، می توانید خود را به چالش بکشید و سطح زبان خود را مشخص نمایید. Individual Software Easy English دارای دیکشنری تعاملی بوده و در آن می توانید فیلم های فرهنگی مختلفی را مشاهده کنید. کورس های آموزشی با موضوعات مختلف طبقه بندی شده است و اگر در برخی از بخش ها مهارت دارید، می توانید آن ها را رد کنید و به بخش های بعدی مراجعه نمایید.

این برنامه میزان پیشرفت شما را در طول کورس های مختلف ذخیره سازی و ردیابی می کند. برای تقویت مهارت listing و speaking، مکالمه های روزمره و معمول شبیه سازی شده است. متد آموزشی به شیوه دیدن کلمه، شنیدن آن و تکرار کردن آن می باشد. تمرین های مختلف ارائه شده در هر کورس آموزشی را انجام دهید تا بتوانید قوانین زبان انگلیسی را بهتر بیاموزید. این برنامه برنده جایزه نیز شده است و به شما کمک می کند که با بیشترین سرعت ممکن در زبان انگلیسی مهارت کافی را پیدا کنید. از بازی های موجود در برنامه می توان به Go Fish, Hangman و هم چنین Crossword Puzzles اشاره کرد که علاوه بر سرگرم کردن شما، زبانتان را نیز تقویت می کنند.

ادامه مطلب

نرم افزار Lingualeo برای اندروید

 

English with Lingualeo نرم افزار آموزش زبان انگلیسی لینگولایی یک نرم افزار تعاملی می باشد که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است و به طور مخصوص برای بزرگسالان و کودکان به طور همزمان طراحی شده است. زبان انگلیسی را در اماکن غیر منتظره ای مانند مطب دکتر، ترافیک طولانی و زیاد و ... بیاموزید. از زمان خود به درستی استفاده کنید تا نتیجه آن را در طولانی مدت ببینید. حیوان دست آموزتان Leo به شما می آموزد که چگونه از میان جنگل انگلیسی عبور کنید و علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی از بازی های لذت بخش، بهره مند شوید. وجود فرهنگ لغت و انجمن های مستقل و رونویسی و تلفظ هر کلمه از ویژگی های این نرم افزار می باشند. رابط کاربری این نرم افزار به گونه ای بهینه سازی شده است تا آموزش شما را به بهترین نحو ممکن سریع، و مفرح کند. امکان هماهنگ سازی سرور با شما نیز وجود دارد تا بتوانید در حالت آفلاین نیز از این نرم افزار استفاده کنید. لینگولایی بر روی اندروید 4.0.3 و یا بالاتر قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز