تبلیغ رویال ممبر

بهینه سازی و کاهش مصرف رم در مرورگر فایرفاکس Firemin 6.1.0.5035 Final

تاریخ : 25 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : admin
بازدید : 17057

بهینه و کاهش مصرف رم در مرورگر فایرفاکس Firemin 2.0.5 Build 2055 Final

فایرفاکس مرورگی قدرتمند و پرطرفدار می باشد و دارای سرعت بارگذاری بالایی است تنها ایراد این ابزار استفاده از رم بالا می باشد که به لطف نرم افزار Firemin شما به راحتی قادر به رفع این عیب خواهید بود. Firemin ابزاری کوچک و پرتابل می باشد که تنهاذ با چند کلیک قادر است تا فایرفاکس شما را کاملا بهینه سازد و از مصرف بالای رم آن بکاهد. به گفته سازنده این نرم افزار Firemin قادر از تا 95% از مصرف رم توسط مرورگر فایرفاکس بکاهد. اگر چه شرکت موزیلا به کاربرانش قول داده است تا از مصرف بالای رم توسط فایرفاکس بکاهد اما هنوز این وعده تحقق نیافته است پیشنهاد ما تا آن روز استفاده از ابزار Firemin می باشد.

ادامه مطلب

پاکسازی و بهینه سازی ویندوز Seguro PC OptiClean 4.3

تاریخ : 22 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 455

دانلود Seguro PC OptiClean برای ویندوز

Seguro PC OptiClean نرم افزاری می باشد که به شما کمک می کند کامپیوتر خود را در بهترین شرایط و بالاترین بازده ممکن در بیاورید. با این اپلیکیشن می توانید سیستم خود را اسکن کنید، فایل های junk را بیابید، ارور ها و خطای سیستمی را پیدا کنید و تنظیمات سیستم خود را بهینه سازی کنید. اگر با ارورهایی نظیر نبود فضای کافی مواجه می شوید، این نرم افزار را امتحان کنید. ارورهای مرتبط با فایل های exe توسط این برنامه قادر به حل هستند. مدت زمان زیادی طول می کشد که سیستم شما روشن شود؟ پس از استفاده از این اپلیکیشن، سرعت سیستمتان به شکل قابل توجهی بالا می رود و زمان boot کاهش می یابد.

پس حذف نرم افزار های بی کاربرد از سیستم، فایل های رجیستری آن ها از سیستمتان پاک نمی شوند و همین باعث تضعیف عملکرد کامپیوتر می شود. این برنامه آن ها را می یابد و بهینه سازی می کند. نگران نباشید، پیش از این که عملیات بهینه سازی صورت می گیرد، Seguro PC OptiClean از سیستم شما رجیستری سیستمتان پشتیبان تهیه می کند تا در صورتی که با هر مشکلی رو به رو شددی بتوانید تنظیمات را به حالت قبل بر گردانید. این ورژن از برنامه رایگان بوده و می توان آن را به سادگی بروزرسانی کرد.

ادامه مطلب

پالکسازی و بهینه سازی ویندوز Auslogics Windows Slimmer 1.0.16.0

تاریخ : 15 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 290

دانلود Auslogics Windows Slimmer برای ویندوز

Auslogics Windows Slimmer نرم افزاری فوق العاده با ابزار کامل برای پاک کردن داده های ناکارآمد، پاک کردن نرم افزار ها و ... است. هدف این اپلیکیشن کم کردن داده های غیر ضروری که صرفا فضای سیستم شما را می گیرند می باشد. پس از استفاده از این برنامه سرعت و عملکرد سیستمتان بهبود خواهد یافت. در طول زمان کامپیوتر دارای آیتم هایی می شوند که دیگر به آن ها نیازی ندارد. این گونه آیتم ها می تواند اپلیکیشن های سیستمی، تنظیمات بی مصرف و ... باشد.

با پاک کردن این گونه داده ها می توانید فضای قابل توجهی از سیستمتان را بازیابی کنید و آن را بهبود بخشید. برای این که کامپیوتر شما به بهترین شکل ممکن کار کند باید به شکل منظم این عملیات بهینه سازی را انجام دهید. Auslogics Windows Slimmer به شکلی طراحی شده است که هر کاربری بتواند با آن کامپونت های بی ارزش ویندوز را شناسایی و حذف کند. دو حالت برای بهینه سازی سیستم وجود دارد، در حالت اول که یک بار استفاده از آن کافی است، می توانید بعضی از فایل های خاص را مورد هدف قرار دهید و فولدر های قدیمی ویندوز را پاک نمایید. حالت دوم امکان پاک کردن فایل هایی که به شکل منظم باید آن ها را پاک کرد، مانند کش ها و dump ها را فراهم می سازد.

ادامه مطلب

بهینه ساز درایو ssd اینتلIntel Solid State Drive (SSD) Toolbox 3.5.4

تاریخ : 14 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 70

دانلود Intel Solid State Drive برای ویندوز

Intel Solid State Drive (SSD) Toolbox ابزاری کامل برای بهینه سازی و آنالیز SSD های شرکت Intel می باشد. شما می توانید کنترل دیسک خود را در دست بگیرید و آن را به شکل دلخواه تنظیم کنید. این اپلیکیشن همانطور که به شکل خودکار تمامی درایوهای سخت سیستم شما که توسط شرکت Intel توسعه داده شده اند را شناسایی می کند دیگر Drive های موجود در سیستمتان را پیدا می کند و اطلاعاتی جامع در مورد هر کدام از آن ها به نمایش می گذارد. این اطلاعات شامل مدل، مقدار فضا، حجم مصرف شده، ورژن نرم افزاری، سریال ساخت و ... است. بر اساس پارامتر های SMART، این نرم افزار می تواند سلامت درایو شما را ارزیابی کند. بجز نمایش جزئیات و اطلاعات مختلف از درایو ها، Intel Solid State Drive (SSD) Toolbox قادر است اسکن diagnostic سریعی انجام دهد تا reading و writing درایو شما ارزیابی شود. در اسکن اول 1.5 گیگابایت از SSD شما اسکن می شود در حالی که در اسکن بعدی ارورها و بد سکتور های درایو شما شناسایی می شوند. از این اپلیکیشن برای حذف کردن اطلاعات خود در SSD نیز می توانید استفاده کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار OneSafe PC Cleaner Pro 6.4 بهینه ساز عالی ویندوز

تاریخ : 06 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 430

دانلود OneSafe PC Cleaner برای ویندوز

OneSafe PC Cleaner آیا کامپیوتر شما خیلی طول می کشد که بالا بیاید؟ با کمک این اپلیکیشن می توانید استارت آپ خود را مدیریت کنید و برنامه هایی که در منوی Start موجود هستند را به سادگی شناسایی و حذف کنید. با پاک کردن تعداد اندکی از اپلیکیشن های موجود در منوی استارت می توانید به شکل قابل توجهی سرعت روشن شدن یا خاموش شدن سیستم خود را بهبود بخشید. این نرم افزار قادر است سیستم شما را به شکل کامل آنالیز کند و مشکلات پیدا شده را برطرف سازد. فایل های ناخواسته و بی ارزش که فضای سیستم شما را پر کرده اند توسط این برنامه پاک می شوند. عملکرد کلی برنامه های شما بهبود پیدا می کند و کامپیوتری پر سرعت و قدرتمند را پس از عملیات این نرم افزار در اختیار خواهید داشت.

OneSafe PC Cleaner شورت کات ها و فایل های junk سیستم شما را به سرعت پیدا کرده و با حذف آن ها فضای قابل توجهی از سیستمتان را آزاد می کند. حتی entry های موجود در فایل های رجیستری که کاربردی ندارند یافت می شوند و با حذف آن ها، عملکرد کلی سیستمتان بهبود پیدا می کند. با OneSafe PC Cleaner می توانید تنظیمات کامپیوتر خود را برای بهینه سازی هرچه بیشتر شخصی سازی کنید.

ادامه مطلب

حذف کامل و سریع نرم افزارهای نصب شده Wise Program Uninstaller 2.26.121

تاریخ : 05 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : admin
بازدید : 17379

حذف کامل و سریع نرم افزارهای نصب شده Wise Program Uninstaller 1.62.81

Wise Program Uninstaller ابزاری رایگان ، سریع و بسیار ضروری می باشد که توسط آن شما قادر به حذف نرم افزارهای نصب شده به صورت کامل خواهید بود. توسط این نرم افزار شما حتی قادر به حذف نرم افزارهایی که توسط خود ویندوز حذف نمی شوند می باشید. این ابزار بعد از حذف نرم افزارها قادر است تمامی رکوردهای موجود در رجیتسری ، فایل های اضافی و ... را حذف نماید و به نحوی یک بهینه ساز نیز محسوب می شود.

ادامه مطلب
jadval
tank