دانلود EximiousSoft Vector Icon

EximiousSoft Vector Icon یک ابزار قدرتمند ایجاد وکتور است. شما فقط باید چند کلیک ساده ماوس را انجام دهید، وکتور دلخواه خود را ایجاد کنید. نرم افزار از فرمت های برداری شامل SVG، SVGZ، PDF، PS، EPS، EMF، WMF و PSD .... پشتیبانی می کند. اندازه نماد می تواند یک اندازه استاندارد یا یک اندازه سفارشی باشد. آیکون‌های خروجی در فرمت Window ICON کاملاً با 11 / Win Vista/ Win 7/ Win 8/ Win 10 سازگار است.
نرم افزار تعداد زیادی مجموعه آیکون را ارائه می دهد. هر مجموعه آیکون سبک متفاوتی دارد. هر یک از آیکون ها با دقت توسط تیم EximiousSoft طراحی شده و در کتابخانه آیکون ها به صورت برداری ذخیره شده است.
کتابخانه آیکون بر روی سرور ابری EximiousSoft قرار می گیرد و هر از چند گاهی به روز می شود و آیکون های جدیدی اضافه می شود. علاوه بر این، EximiousSoft Vector Icon همچنین بیش از 5000+ گرافیک با کیفیت بالا را به صورت آفلاین می باشد. که بر اساس موارد استفاده طبقه بندی می شوند. در صورت نیاز می توانید آن را به نمای طراحی فعلی بکشید و ادیت کنید

ادامه مطلب

 

creative-art-background-vector

 

در این پست از پاتوق یو مجموعه ای با کیفیت و فوق العاده از Creative Art Background را آماده دانلود کرده ایم ، از این تصاویر علاوه بر استفاده به عنوان پس زمینه در کامپیوتر می تواند در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ مورد استفاده قرار گیرد  ، تصاویر شامل 15 عکس و با فرمت eps و jpeg آماده دانلود از ادامه مطلب می باشد.

ادامه مطلب

 

Abstract Background

 

 

در این پست از پاتوق یو مجموعه ای با کیفیت و فوق العاده از Abstract Background را آماده دانلود کرده ایم ، از این تصاویر علاوه بر استفاده به عنوان پس زمینه در کامپیوتر می تواند در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ مورد استفاده قرار گیرد  ، تصاویر شامل 23 عکس و با فرمت eps و jpeg آماده دانلود از ادامه مطلب می باشد.

ادامه مطلب

دانلود مجموعه تصاویر پس زمینه و وکتور کریسمس و سال 2016 با Stock 2016 Merry Chrstmas and Happy New Year

در این پست مجموعه ای با کیفیت و فوق العاده از تصاویر و وکتورهای تبریک سال جدید 2016 را آماده دانلود کرده ایم ، از این تصاوئیر علاوه بر استفاده به عنوان پس زمینه کامپیوتر می توانید در نرم افزارهای گرافیکی استفاده کنید ، تصاویر شامل 14 عکس و با فرمت eps و jpeg آماده دانلود از ادامه مطلب می باشد.

ادامه مطلب

دانلود طرح وکتورهای خوشنویسی محرم

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم مجموعه ای بی نظیر از 23 طرح وکتور مختص گرافیست ها آماده دانلود کرده ایم. توسط این وکتور می توانید رنگ و لعاب محرم به طرح های خود ببخشید و همچنین با تمامی نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ سازگاری کامل دارند.

ادامه مطلب

دانلود طرح های خوشنویسی و طراحی حروف حضرت محمد (ص)

در این پست از اسیت پاتوق یو به مناسبت رحلت رسول اکرم ( ص ) ۸ طرح خوشنویسی نام مبارک حضرت رسول اکرم (ص) را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم. این طرح های آماده خوشنویسی پیامبر اکرم (ص) در فرمت وکتور EPS با پس زمینه شفاف آماده دانلود شده اند تا بتوانید آنها را در هر سایزی روی طرح های پوستر و بنر به مناسبت ولادت یا وفات حضرت محمد (ص) استفاده کنید.

 

ادامه مطلب