دانلود Dipiscan برای ویندوز

Dipiscan اسکنری با امکانات جامع برای شبکه می باشد که به شما امکان اسکن شبکه داخلیتان را با ip range می دهد و سپس لیستی از تمامی سیستم ها، به همراه response time, ip adress, mac adress, netbios name, adapter name سیستم عامل و بسیاری دیگر از جزئیات به شما بر می گرداند. منوی راست کلیک برای هر ماشین دسترسی به گزینه های اضافی دیگری را می دهد که با آن ها می توانید اکشن های WakeOnLAN را در صورت پشتیبانی انجام دهید. پیام ارسال کنید، و کنترل از راه دور سیستم خود را با کمک Remote Desktop در دسترس بگیرید. از جمله ویژگی های دیگر این برنامه می توان به پایش ماشین ها با افزودن آن ها به تب Followed Machines و جست و جو با نام DNS یا NetBios و integrated trace route اشاره کرد. Dipiscan را کاملا می توان شخصی سازی کرد، بین متد های retrieval مختلف می توانید انتخاب کنید، time threshold ها را تنظیم کنید، و پارامتر های دلخواه خود را برای WakeOnLAN معین سازید. دسترسی ریموت را تنظیم کنید و دستورات دلخواه خود را به برنامه اضافه کنید. Dipiscan محیطی مناسب برای عیب یابی شبکه را برای شما به وجود می آورد که کار کردن با آن ساده است و اطلاعات به نمایش در آمده در آن جامع می باشد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار آنالیز و مانیتورینگ شبکه Wireshark 1.10.1

Wireshark  هنگامی که به صورت دایم به اینترنت و یا شبکه متصل هستید در برابر خطرات زیادی از جمله حملات ویروسی و تروجانی قرار می گیرید. علاوه بر آپدیت مداوم انتی ویروس شما همواره باید از یک نرم افزار برای تجزیه و تحلیل بشکه استفاده کنید تا جلوی اینگونه حملات را بگیرید . نام این نرم افزار Wireshark میباشد. این نرم افزار شما را در جریان جزییات دقیق پروتکل ها قرار میدهد . این نرم افزار به عنوان یک استاندارد مطمئن در بین بسیاری از از شرکت ها و موسسات مطرح دنیا استفاده می شود. این نرم افزار هر آنچه را که شما در باره یک شبکه میخواهید بدانید را در اختیار شما قرار می دهد. 

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار مدیریت آسان تنظیمات شبکه NetSetMan 3.7.0 Final

NetSetMan یک ابزار با رابط کاربری شاده و البته قدرتمند در زمینه تنظیمات شبکه می باشد. با استفاده از این ابزار شما قادر به ایجاد پروفایل های شبکه و تغییر سریع آنها به یکدیگر خواهید بود. بدین وسیله شما در هر زمانی و سریع می توانید به تنظیمات شبکه خود دسترسی داشته باشید. با اینئ نرم افزار شما قادر خواهید بود تنظمیات شبکه نظیر IP Addresses, DNS Servers, Gateways, WINS servers, Workgroup, Network Driver, SMTP server را در هر یک از پروفایل ها درج کنید. علاوه بر ان شما قادر به تنظیم پروکسی برای مرورگرهای وب نیز خواهید بود و حتی به تنظیات شبکه های بی سیسم نیز دسترسی خواهید داشت.

ادامه مطلب

دانلود PDQ Inventory برای ویندوز

PDQ Inventory  نرم افزاری برای مدیریت ویندوز هاست که سیستم های متصل به شبکه را اسکن می کند و اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری آن ها را به نمایش می گذارد. این نرم افزار کامپیوتر ها را بر اساس داده های مشابه دسته بندی می کند. می توانید کامپیوترهایی که اپلیکیشن یکسانی نصب کرده اند را مشاهده کنید. سیستم عامل، سخت افزار و حتی بروزرسانی های ویندوز نیز نشان داده می شوند. علاوه بر این می توانید دسته های دلخواه خود را بر اساس شرط های لازم ایجاد کنید. این نرم افزار دارای event viewer، wol، remote command، remote desktop و بسیاری امکانات دیگر است. می توانید اسکریپت های دلخواه خود را به سادگی اجرا کنید. گزارش ها را با قالب پیش فرض برنامه مشاهده کنید، یا گزارشی اختصاصی برای خود بسازید. می توانید گزارش های این برنامه را با فیلتر های مختلف مشاهده کنید و آن ها را به دیگران ایمیل کنید. با PDQ Inventory می توانید ببینید کدام کامپیوترها دارای اپلیکیشن های قدیمی و run time هستند. این گروه ها بروزرسانی می شوند و با عوض شدن کامپیوتر ها تغییر می یابند. این نرم افزار دارای shared database نیز هست. چند ادمین به شکل همزمان می توانند به داده ها دسترسی داشته باشند و بر روی آن کار کنند.
ادامه مطلب

دانلود NETworkManager

NETworkManager یک ابزار متن باز است که به شما امکان می دهد شبکه ها را مدیریت کنید و مشکلات شبکه را رفع کنید. NETworkManager ابزارهای مختلفی را در یک محیط مرکزی گردآوری کرده است که می تواند در مدیریت اتصالات شبکه مفید باشد. شما به یک مجموعه گسترده از ابزارها دسترسی دارید که همگی در پنجره اصلی در دسترس قرار دارند و قابلیت استفاده کارآمد را دارا می باشند.
شما می توانید از این ابزارها برای مشاهده رابط شبکه و دیگر اطلاعات ضروری مانند آدرس IP و سرورهای DNS استفاده کنید. کارت های شبکه متصل نیز با استفاده از پروفایل ها قابل پیکربندی هستند. همچنین شما می توانید عملیات PING یا جستجوی سریع، اسکن پورت و میزبان، اتصال به یک سرور (با استفاده از PuTTY/VNC)، روشن کردن کامپیوتر کردن کامپیوتر از راه دور و بسیاری از وظایف دیگر را انجام دهید.

ادامه مطلب

دانلود hamachi

Hamachi یک نرم افزار مجازی سازی شبکه است که توسط شرکت LogMeIn توسعه یافته است. این نرم افزار به کاربران امکان ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی  را برای اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر از راه دور فراهم می کند. این برنامه برای استفاده در بازی های چند نفره آنلاین و همچنین برای اتصال به دستگاه های دیگر از راه دور استفاده می شود. Hamachi به کاربران امکان ایجاد شبکه های مجازی با تعداد دستگاه های مختلف را می دهد و امنیت و حریم خصوصی بالایی را برای ارتباطات آنلاین فراهم می کند.

Hamachi از پروتکل SSL استفاده می کند که امنیت بالایی را برای ارتباطات ارائه می دهد. این نرم افزار به کاربران امکان اتصال به دستگاه های دیگر از راه دور را از طریق اینترنت به راحتی و امنیت بالا می دهد.

ادامه مطلب