زولا

دانلود MyHotspot 19.0 اشتراک گذاری اینترنت

تاریخ : 23 خرداد 1398
دسته بندی : ابزار اینترنت » شبکه
نویسنده : nreern
بازدید : 2905

دانلود MyHotspot برای ویندوز

MyHotspot

 راهی جدید برای اشتراک گذاری شبکه اینترنتی داخل محیط کاری کچک یا متوسط، مانند هتل ها، کافه ها، مراکز بازی ،مدارس و ... در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار از قدرت سیستم های وایرلس برای اشتراک گذاری شبکه استفاده می کند. شما می توانید به کلاینت های خود سریس وای فای ارائه کنید. علاوه بر این کنترل کاملی بر روی نقطه اتصال خواهید داشت؛ پنلی مناسب برای مدیریت و بررسی میزان اطلاعات جا به جا شده، و ... از جمله ویزگی های این نرم فازار است.
علاوه بر این MyHotspot برخلاف دیگر برنامه های مشابه که برای کاربران خانگی توسعه داده شده اند مخصوص مشاغل ارائه شده و در آن می توانید میزان مصرف و هزینه ای که مشتری های شما باید برای استفاده از اینترنت پرداخت کنند را نیز مشاهده کنید. مدیریت کل شبکه اینترنت با دو روش انجام می شود، یا با پنجره اصلی که اتصالات فعال را نشان می دهد و می توانید آن ها را به خوبی مدیریت کنید و هم چنین روش تحت وب که به شکل خاص برای کلاینت ها ارائه شده و به آن ها امکان لاگین شدن و پرداخت هزینه را می دهد. امکان خاموش کردن ترمینال ها، گزارش های کش؛ امکان مدیریت ترافیک، اکانت های اعضا و هم چنین مشتری ها، و شخصی سازی و ایجاد لوگوی انتخابی از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.
ادامه مطلب

دانلود Network Drive Control 1.37 مپ کردن خودکار شبکه

تاریخ : 17 خرداد 1398
دسته بندی : اینترنت » شبکه
نویسنده : nreern
بازدید : 845

دانلود Network Drive Control برای ویندوز

Network Drive Control

 نرم افزاری برای ویستا، و ویندوز هایی با ورژن های بالاتر است که بسیاری از مشکلات مربوط به شبکه را حل می کند. گرچه هر فردی می تواند ویندوز را به گونه ای تنظیم کند که تمامی درایور ها در logon مپ شوند، باید مدت زمانی طولانی برای کامل شدن فرآیند صبر کرد. این برنامه چنین مشکلی را حل می کند، و اینگونه عمل می کند که شبکه ای که در آن وارد شده اید را بررسی می کند، و بر اساس آن تلاش برای مپ کردن درایور هایی که در آن شبکه هستند انجام می دهد.
با این برنامه می توانید مپ شدن خودکار درایو های شبکه را براساس شبکه ای که در آن وارد شده اید پیکربندی کنید. یک مثال برای آن اتصال خودکار لپ تاپتان و مپ کردن خودکار مجموعه ای از درایو های شبکه در حالی که در خانه هستید، و مجموعه دیگری از شبکه ها در زمانی که محیط کار یا مدرسه به سر می برید است. در صورتی که این برنامه مشاهده کند که کامپیوتر به شبکه ای وصل شده است که هیچ مپینگی در آن پیکربندی نشده است، سیستم شما به هیچ درایوی متصل نخواهد شد. این برنامه هیچ محدودیتی در شبکه ها و تعداد داریوهایی که به آن متصل می شوید ندارد و تنها محدودیت های درون ویندوزی شماست که ممکن است برای این برنامه ایجاد محدودیت کند.
ادامه مطلب

دانلود ManageEngine Analytics Plus 4.2.7 Build 4270 مانیتورینگ شبکه و اپلیکیشن ها

تاریخ : 17 خرداد 1398
دسته بندی : اینترنت » شبکه
نویسنده : nreern
بازدید : 920

دانلود Analytics Plus برای ویندوز

ManageEngine Analytics Plus

 به شما امکان ارائه سرویس های آی تی و درک بهتر داده های ITSM را ایجاد می کند. از بین 100 گزارش و داشبورد مختلف که بر روی بیش از 80 KPI ساخته شده اند انتخاب کنید یا آن ها را شخصی سازی کنید و الگوی دلخواه خود را ایجاد کنید. شما می توانید این کار را با کمک این اپ انجام دهید، بدون آن که لازم باشد یک خبره در زمینه داده ها باشید. درک بهتری از پایش شبکه، اپلیکیشن ها، و پشتیبانی از مشتریان پیدا کنید.
با کشیدن و انداختن آبجکت های دلخواه درون این برنامه می توانید گزارش های دلخواه خود را به سادگی ایجاد کنید و آن ها را شخصی سازی کنید تا تصمیم هایی بهتر و هوشمندانه تر بگیرید. این نرم افزار قادر به آنالیز خودکار داده ها و تحلیل آن ها می باشد. شما می توانید نحوه به نمایش در آمدن داده ها را بنا به نیاز خود تغییر دهید. بیش از 30 قالب بصری، رنگ ها، تم ها و ... وجود دارد. شما می توانید گزارش های خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که  تا در زمان های معین شده ایمیل شوند. با این قابلیت، از شر کارهای دستی تکراری راحت می شوید. امکان استخراج گزارش ها، و اشتراک گذاری آن ها در هر زمان و جایی که بخواهید وجود دارد. ManageEngine Analytics Plus دارای رابط کاربری مدرنی است.
ادامه مطلب

نرم افزار GlassWire Pro

نرم افزار قدرتمند نمایش و مانیتور مصرف پهنای باند اینترنت هر نرم افزار

قابلیت بستن دسترسی نرم افزارها به اینترنت

 

GlassWire

ابزاری رایگان و کم حجم جهت نمایش و نظارت بر مصرف پهنای باند اینترنت و ترافیک شبکه می باشد. این ابزار قابلیت نمایش پهنای باند مصرفی هر نرم افزار را نمایش می دهد. این نرم افزار اجازه می دهد تا شما به سرعت مشاهده کنید چه برنامه های کاربردی شبکه و اینترنت چه مقدار پهنای باند را مصرف می کنند و همچنین نمایش می دهد به چه میزبانی متصل هستند.

همچنین این ابزار دارای یک دیتابیس از سایت های مشکوک می باشد و شما زمانی سعی در اتصال به سایت های مخرب و ویروسی را داشته باشید این ابزار اجازه دسترسی به آنها را نمی دهد. همچنین این نرم افزار دارای یک فایروال ساده می باشد و شما توسط آن می توانید دسترسی نرم افزارهایی را به اینترنت وصل یا بلاک کنید.

نصب و کار با نرم افزار بسیار آسان می باشد و بعد از نصب نرم افزار در پس زمینه کار خودش را انجام می دهد و شروع به مانیتورینگ فعالیت های شبکه و اینترنت می کند. و اطلاعاتی از نرم افزارهای متصل شده به اینترنت به شما می دهد تا تصمیم بگیرید آیا این نرم افزار به اینترنت وصل شود یا خیر. اکثر ویروس ها و تروجان ها بعد از قرار گرفتن در ویندوز شروع به دریافت و ارسال اطلاعات از طریق اینترنت می کنند با نرم افزار GlassWire می توانید این فعالیت ها را رصد کنید و مانع از دسترسی ویروس و تروجان ها به اینترنت شوید.

ادامه مطلب

دانلود ServerSentinel 4.2.2.726 نگهبان ، مدیریت و نظارت شبکه

تاریخ : 29 اردیبهشت 1398
دسته بندی : اینترنت » شبکه
نویسنده : nreern
بازدید : 1100

دانلود ServerSentinel برای ویندوز

ServerSentinel با استفاده از این برنامه قادر به پایش سرور و سرویس های شبکه و سورس های موجود در سیستم لوکال خود با یک نصب مرکزی به شکل اتوماتیک خواهید بود. این نرم افزار در مقابل شرایط غیر عادی و ارور ها به سرعت واکنش نشان می دهد و مدت زمانی که سرور ها down هستند را پایین می آورد که در نتیجه آن سیستم های مورد پایش قرار گرفته بیشتر مورد دسترس خواهند بود. این نرم افزار Http, POP3, SNMP را مورد بررسی قرار می دهد و هم چنین می تواند فضای هاردیسک و مصرف مموری را نیز پایش کند. سنسور های پایش مختلفی وجود دارد که هر کدام را می توان جداگانه شخصی سازی کرد.

شما حتی قادر به بررسی میزان دما و رطوبت مکانی که سرور شما در آن قرار دارد نیز خواهید بود. در صورتی که پدیده ای غیر عادی اتفاق بیوفتد، ServerSentinel به شما به شکل زنده توسط ایمیل، text to speach، هشدار بصری، یا به شکل مستقیم توسط اپلیکیشن گوشی به شما اعلام می کند. اعلام فوری این برنامه برای شما این امکان را به وجود می آورد که از خطاهای سیستمی در اسرع وقت جلوگیری کنید. تمامی اطلاعات نظیر خطاهایی که در لاگین پدید آمده، گزارش های  شرایط غیر عادی، و اطلاعات مرتبط با عملکرد سیستم در دیستابیسی اختصاصی ذخیره سازی می گردد که با آن دسترسی خواهید داشت.

ادامه مطلب

دانلود Dipiscan 2.3.1 اسکنر شبکه

تاریخ : 29 اردیبهشت 1398
دسته بندی : اینترنت » شبکه
نویسنده : nreern
بازدید : 1125

دانلود Dipiscan برای ویندوز

Dipiscan اسکنری با امکانات جامع برای شبکه می باشد که به شما امکان اسکن شبکه داخلیتان را با ip range می دهد و سپس لیستی از تمامی سیستم ها، به همراه response time, ip adress, mac adress, netbios name, adapter name سیستم عامل و بسیاری دیگر از جزئیات به شما بر می گرداند. منوی راست کلیک برای هر ماشین دسترسی به گزینه های اضافی دیگری را می دهد که با آن ها می توانید اکشن های WakeOnLAN را در صورت پشتیبانی انجام دهید. پیام ارسال کنید، و کنترل از راه دور سیستم خود را با کمک Remote Desktop در دسترس بگیرید. از جمله ویژگی های دیگر این برنامه می توان به پایش ماشین ها با افزودن آن ها به تب Followed Machines و جست و جو با نام DNS یا NetBios و integrated trace route اشاره کرد. Dipiscan را کاملا می توان شخصی سازی کرد، بین متد های retrieval مختلف می توانید انتخاب کنید، time threshold ها را تنظیم کنید، و پارامتر های دلخواه خود را برای WakeOnLAN معین سازید. دسترسی ریموت را تنظیم کنید و دستورات دلخواه خود را به برنامه اضافه کنید. Dipiscan محیطی مناسب برای عیب یابی شبکه را برای شما به وجود می آورد که کار کردن با آن ساده است و اطلاعات به نمایش در آمده در آن جامع می باشد.

ادامه مطلب