تبلیغ
» » دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود انیمیشن Made in Abyss شکل گرفته در آبیس

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 45

دانلود Made in Abyss

قسمت 1 تا 13 انیمه Made in Abyss قرار گرفت


Made in Abyss یکی از جدیدترین انیمه های محبوب می باشد که در مدت کم انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را به سوی خود جلب کند. آبیس، گودالی بسیار عمیق در زمین با موجودات خارق العاده و اشیاء عجیب و غریب ارزشمند پر شده است. چطور این گودال شکل گرفت؟ چه موجوداتی در اعماق آن زندگی می کنند؟ تعداد نامحدودی از کاوشگران شجاع تلاش خود را به کار بردند تا پرده از حقایق آبیس بردارند. شجاع ترین کاوش گران که دارای سوت های سفید رنگ هستند به عنوان افراد افسانه ای در سطح زمین شناخته می شوند. ریکو، دختر یکی از این کاوش گران شجاع افسانه ای به نام لیزا، تلاش می کند تا مانند مادرش به یک کاوشگر جسور تبدیل شود. با این حال، با داشتن سوت قرمز رنگی که در اختیار دارد، تنها می تواند در سطوح بالایی گودال به کاش بپردازد. با این حال ریکو به شکل اتفاقی با رباتی اسرار آمیز که ظاهری مانند پسر جوان دارد رو به رو می گردد. ریکو نام او را رگ می گذارد. تکنولوژی به خصوصی برای ساخت رگ به کار رفته است که باید در اعماق آبیس موجود باشد. ریک و رگ با وقایعی که پیش روی آن هاست تصمیم می گیرند که به اعماق آبیس سفر کنند، با این حال حقیقتی دهشتناک انتظار آن ها را می کشد.

ادامه مطلب

انیمیشن My Life as a Zucchini 2016 زندگی من به عنوان یک کدو

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 105

دانلود My Life as a Zucchini 2016

My Life as a Zucchini 2016 محصول مشترکی از سوئیس و فرانسه می باشد که توسط Claude Barras کارگردانی شده است. این انیمیشن دومین اقتباس از کتاب Gilles Paris می باشد. آیکر همراه با مادرش زندگی می کند، کسی که به خاطر ترک همسرش معتاد به الکل شده است. روزی در حالی که مادر ایکر در اثر مصرف الکل شرایط ذهنی مناسبی ندارد به او حمله می کند و به شکل تصادفی آیکر او را هل می دهد که در نتیجه آن مادر کشته می شود. کمی بعد آیکر به اداره پلیس رایموند می رود و اعتراف می کند و می گوید ترجیح می دهد که با نام کدو "Courgette" لقبی که مادرش بر او نهاده بود شناخته شود. به عنوان یادگاری او یکی از ظرف های مادرش و بادبکی که همراه با پدرش ساخته بود را نگه می دارد. رایموند او را به یتیم خانه می برد. سایمون، یکی از کودکان آنجا از عمد Courgette را اذیت می کند و او را مجبور می کند که اتفاقی که برای پدر و مادرش افتاده است را تعریف کند. پس از دعوایی که او با سایمون بر سر بادبادک می کند، سایمون به Courgette هشدار می دهد و می گوید که از گذشته تمامی بچه هایی که در یتیم خانه هستند اطلاع دارد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن خانواده هیولاها 2017 Monster Family

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 110

دانلود Monster-Family

Monster Family که با نام Happy family هم شناخته می شود محصولی از بریتانیا و آلمان می باشد که در سال 2017 منتشر شد و توسط Holger Tappe مورد کارگردانی قرار گرفت. فیلم در ترانسیلوانیا آغاز می شود، جایی که کنت دراکولا بر سر خدمت کاران خود از تنهایی خود ناله می کند. ناگهان او از Emma Wishbone تماسی دریافت می کند. شانس بد اما را در همه جا همراهی می کند تا وقتی که او به مغازه کتاب فروشی اش می رسد، جایی که او با کارگرش Cheyenne شروع به صحبت در مورد مشکلاتش می کند: کتاب فروشی اش در وضعیت اقتصادی مناسبی نیست، پسرش مکس در مدرسه مورد تمسخر قرار گرفته است و دخترش فی بی ادب است و رفتار های نا به هنجاری نشان می دهد. شوهرش فرانک نیز بیش از اندازه کار می کند و خواب به اندازه کافی ندارد. برای تغییر دادن وضعیت فامیلی اش emma لباس های زیبایی را فراهم می سازد که او را مانند خون آشام ها، فرانک را مانند فرانکشتین، فی را مانند مومیایی و مکس را مانند گرگینه می سازد. گرچه هیچ کدام از اعضای خانواده حوصله گردش و بیرون از خانه رفتن را ندارند، در نهایت پذیرای چنین چیزی می گردند.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن آمریکانو Americano 2016

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 65

دانلود Americano 2016

Americano 2016 انیمیشنی سه بعدی ساخته شده در سال 2016 می باشد که محصول مشترک آمریکا و مکزیک است. این انیمیشن جذاب توسط Ricardo Arnaiz نوشته و کارگردانی شده است و نقد های متفاوتی را از بینندگان خود دریافت کرده است. با این حال از نظر مالی تقریبا باعث ورشستگی سازندگان شد، زیرا با بیش از 4 میلیون دلاری که خرج ساخت و ساز آن گشت تنها 331 هزار دلار بدست آورد. کوکو طوطی مکزیکی جوانی می باشد که ترجیح می دهد اعمال قهرمان تلویزیونی خود را تقلید کند به جای این که در کارها به خانواده اش در سیرک کمک کند. با این حال وقتی که گروهی از طوطی های زورگو با تهدید پدرش، سیرک را اذعان خود می کنند، کوکو تصمیم می گیرد که سفری طولانی را از مکزیک به هالیود شروع کند، جایی که می تواند قهرمانش را پیدا کند و از او درخواست کمک کند. تنها در طول این سفر طولانی است که او قهرمان واقعی را درون خودش می یابد. در این ماجراجویی او با اتفاقات خنده داری نیز مواجه می گردد. Americano 2016 در IMDb امتیاز 4.6 از 10 را کسب کرده و توسط بهترین صداپیشگان آمریکایی دوبله شده است. موزیک این انیمیشن جذاب را Leoncio Lara Bon بر عهده داشته است.

ادامه مطلب

انیمیشن مسابقات عسل Maya the Bee The Honey Games 2018

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 95

دانلود Maya the Bee

Maya the Bee: The Honey Games 2018 محصول مشترک آمریکا، استرالیا و آلمان می باشد که توسط Noel Cleary کارگردانی شده است. این انیمیشن کمدی در سال 2018 اکران شد. مایا زنبور به شدت مشتاقی می باشد که به طور تصادفی سبب شرمنده شدن پاشاه بوزتروپولیس می شود. در نتیجه این تصادف، مایا مجبور می شود که با تیمی از حشرات عجیب و غریب و نامعمول همراه شود و در مسابقات عسل شرکت کند تا شانسی برای نجات کندویش پیدا کند. این انیمیشن توسط منتقدین مختلف نقد شده و امتیاز نه چندان خوب 5.7 از 10 را کسب کرده است. مدت زمان انیمیشن مسابقات عسل 1 ساعت 25 دقیقه می باشد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Stolen princess Ruslan and Ludmila 2018 پرنسس ربوده شده

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 170

دانلود The Stolen Princess

The Stolen Princess انیمیشنی سه بعدی از کشور اوکران می باشد که توسط Oleg Malamuzh کارگردانی شده و بر اساس داستانی فانتزی به نام Ruslan and Lyudmila ساخته شده است. این انیمیشن در سال 2018 به اکران در آمد و در مورد روسلان، نقاشی جوان می باشد که پرنسس میلا را از دست جادوگری شیطانی نجات می دهد. داستان این افسانه در عصر شجاع دلان، پرنسسی جوان و جادوگرهای مبارز رخ می دهد. روسلان، نقاشی دوره گر می باشد که در آرزوی تبدیل شدن به یک شوالیه زندگی می کند. او با میلا ملاقات می کند و عاشق او می گردد، بدون این که بداند میلا دختر پادشاه است با این حال، شادی عشاق چندان به طول نمی انجامند و کورنومور، جادوگری شیطانی ظاهر می شود و میلا را درست در جلوی چشمان روسلان می دزد و قدرت عشق آن ها را برای مقاصد خود استفاده می کند. بدون تامل، روسلان به دنبال پرنسس گم شده می رود تا بر تمامی موانع فایق آید تا ثابت کند که قدرت عشق واقعی حتی از جادو هم قوی تر است. این انیمیشن 85 دقیقه ای امتیاز 6.8 از 10 را در IMDb کسب کرده و مورد نقد منتقدین مختلف قرار گرفته است.

ادامه مطلب
jadval
tank