دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود Wolfwalkers

Wolfwalkers انیمیشنی فانتزی و ماجراجویانه از تام مور و استورات می باشد. این انیمیشن سومین قسمت از سه گانه Irish Folklore می باشد و در واقع ادامه The Secret of Kells و Song of the Sea است. Wolfwalkers به علت عمق احساسی، و شخصیت پردازی جالبی که دارد نقدهای مثبتی دریافت کرده است. در سال 1650 اهالی دهکده کیلکنی که در ایرلند واقع شده است، مشغول به کار هستند و می خواهند جنگل های اطراف را برای ایجاد مزرعه پاک سازی کنند. این کار به دستور پادشاه کرومول آغاز شده است. اما در نزدیکی آنجا، گروهی از گرگ ها زندگی می کنند و اهالی دهکده کیلکنی در معرض حمله آن ها قرار گرفته اند. بیل شکارچی، همراه با دختر پرهیاهویش رابین، برای شکار گرگ ها به کیلکنی توسط شاه فراخوانده شده اند.

رابین، از محیط بسته کیلکنی خوشش نمی آید و تصمیم می گیرد که به پدرش بیل کمک کند. برای همین دزدکی از دهکده خارج می شود و او را دنبال می کند. رابین، تصمیم می گیرد با تیر و کمانش گرگی را شکار کند، اما تصادفا مرلین، شاهین دست آموز خود را می زند. دختری اسرار آمیز ظاهر می شود و مرلین را همراه با گرگ ها به عمق جنگل می برد. پادشاه به بیل دوروز مهلت برای کشتن گرگ ها می دهد، و رابین را به علت کار نکردن در دهکده، سرزش می کند. در حالی که محافظان پادشاه رابین را به سمت دهکده برمیگردانند، او دزدکی از دست آن ها به سمت جنگل فرار می کند، و مرلین را در حالی پیدا می کند که به شکل اسرار آمیزی زخم هایش خوب شده است.

ادامه مطلب

DMCA DELETE DOWNLOAD LINK


دانلود soul برای ویندوز

Soul انیمیشنی فانتزی، کمدی و دراما می باشد که توسط کمپانی معروف پیکسار منتشر شده است. این انیمیشن توسط Pete Docter کارگردانی شده است. داستان این انیمیشن مربوط به معلم موزیکی به نام جو گاردنر است. او می خواهد روح و بدنش ر بار دیگر متحد کند. Soul اولین انیمیشنی است که کاراکتر اصلی آن، فردی آفریقایی - آمریکایی می باشد. پروژه ساخت این انیمیشن از سال 2016 شروع شده است. کارگردان این انیمیشن، با موسیقی ساز های جاز نظیر Herbie Hancock و Terri Lyne Carrington در ساخت Soul مشورت کرده است.

جو آرزوی تبدیل شدن به موسیقی سازی با سبک جاز را در سر می پروراند. مادرش با او مخالفت می کند، چرا که نگران اوضاع اقتصادی فرزندش است. روزی جو، هنگامی که مشغول نواختن پیانو است نظر دورثئا را جلب می کند و از او خواسته می شود که در شب، پیانو بنوازد. جو که ازین اتفاق خوشحال شده، خود را آماده می کند اما تصادفا داخل چاه می افتد. زمانی که جو هشیار می شود، می بیند روحش دارد به آن دنیا سفر می کند. او که نمی خواهد پیش از نواختن پیانویش بمیرد، تلاش می کند فرار کند، اما به جای این که به زندگی برگردد، به دنیای پیش از حیات روحش سفر می کند. هر روح دارای مارکی است که با آن اجازه سفر به زمین داده می شود. افراد حاضر در دنیای پیش از مرگ، به اشتباه تصور می کنند روح جو یک مربی است و به او وظیفه تربیت کردن 22، روحی بدبین را می دهند که نمی خواهد در زمین زندگی کند.

ادامه مطلب

دانلود Mickey Mouse برای ویندوز

| فصل اول به صورت کامل قرار گرفت |

The Wonderful World of Mickey Mouse بازسازی انیمیشن منتخب میکی موس می باشد. این انیمیشن، استایل و گرافیکی مشابه با انیمیشن اورجینال میکی موس دارد. بسیاری از افرادی که در ساخت این انیمیشن نقش داشته اند، همان هایی هستند که در انیمیشن اورجینال میکی موس فعالیت داشته اند. ده قسمت از انیمیشن The Wonderful World of Mickey Mouse منتشر شده است. مینی موس، صاحب دره آذرخش بزرگ، میکی موس، بهترین گردآورنده پنیر را استخدام می کند. گوفی و دونالد داک نیز میکی موس را همراهی می کنند. اما باید حواسشان به سارق معروف پنیر باشد. در تالار علم، میکی موس، دونلاد و گوفی دزدکی به اتاق پروفسور دریک وارد می شوند.

خانه ای آینده نگرایانه، با هوش مصنوعی که نیازهای روزانه را برطرف می کند. اما میکی موس و دوستانش به زودی متوجه اشتباه خود می شوند. در قسمت بعدی، میکی موس تلاش می کند پلاتو را متقاعد کند که قرص ضد ککش را بخورد. اما پلاتو از این قرص بدش می آید. وضعیت آنقدر بد می شود که لشکری از کک ها به پلاتو حمله می کنند. در این قسمت، برای اولین بار شخصیت فیفی دیده می شود. میکی موس، ماهی قرمزش را به مدرسه می فرستد. اما انقدر نگران او می شود که شروع به دنبال کردنش در هر جای مدرسه می کند.

ادامه مطلب

دانلود Pets United برای ویندوز

Pets United انیمیشنی آلمانی چینی انگلیسی محصول سال 2019 می باشد که توسط Reinhard Klooss نویسندگی و کارگردانی شده است. راجر (سگ بدون صاحبی که شبیه رابین هود است) و بل (گربه ای زیبا اما لوس) در هرجی مرجی که توسط ربات ها ایجاد شده است باید با یک دیگر همراه شوند و اختلافات خود را کنار بگذراند تا زنده باقی بمانند. این انیمیشن برای اولین بار در چین منتشر شد و حالا از netflix به شکل آنلاین منتشر شده است. در این انیمیشن هنرمندانی نظیر Patrick Roche، Natalie Dormer، Eddie Marsan، Jeff Burrell، Bryan Larkin، Naomi McDonald، Stephen Mangan، Teresa Gallagher، Frank Schaff، Tom Haywood و ... کار صداگذاری کاراکترهای مختلف را عهده دار بوده اند.

این انیمیشن با استقبال زیادی همراه نشد و در اکثر وب سایت ها مورد نقد منفی قرار گرفت. بسیاری از منتقدان وجهه بی روح بودن ماجراجویی راجر را نقد کرده اند و آن را جنبه منفی داستان شمرده اند. برخی دیگر هم به علت داستان تقریبا کلیشه ای آن گله مند بوده اند. راجر، شخصیت اصلی داستان از کاراکترهایی است که مدام با برخورد منفی کاراکتر های دیگر رو به رو می شود. با این حال این انیمیشن جنبه های مثبتی هم دارد. Pets United داستانی از دوستی و کنار هم ماندن را نقل می کند.

ادامه مطلب

دانلود (DuckTales (2017 TV series

تا قسمت  9 فصل سوم قرار گرفت

 


DuckTales یک انیمیشن جذاب که در ژانر های ماجراجویی، انیمیشن، کمدی می باشد این انیمیشن توسط Matt Youngberg و Francisco Angones برای Disney XD ساخته شده است. همچنین این سری راه اندازی مجدد از سری 1987 اصلی با همان نام است. فصل اول که در تاریخ 23 سپتامبر 2017 از سر گرفته شد شامل 21 قسمت بیست و دو دقیقه ای می باشد همچنین گفتنی است این مجموعه برای فصل دوم در تاریخ 2 مارس 2017 تمدید شد و برای فصل سوم در تاریخ 2020 تمدید شد خلاصه این انیمیشن در رابطه با یک میلیاردر به نام "اسکروچ مک داک" و سه برادرزاده اش به نام های هویی، دویی و لویی است که حضور تازه واردین روحیه ماجراجویانه Scrooge را تسریع می بخشد. در حالیکه برادرزاده ها و دوستان جدیدشان Webby حقیقت را در کنار آنچه که عموهایشان را تبدیل به عصبانیت می کنند و از ماجراجویی بازنشسته می شوند کشف می کنند.
ادامه مطلب

دانلود (Spider-Man (2017 TV series

قسمت فصل سوم انیمیشن مرد عنکبوتی 2020 قرار گرفت

 

Marvels Spider-Man 2020 فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 هم پس از مدت ها انتظار بالاخره بیرون آمد و بعد از مدت ها تصمیم بر آن گرفته شد تا انیمیشن این فیلم جذاب هم درست شود این انیمیشن میتوان گفت نسخه انیمیشنی این فیلم می باشد. در این سریال شما شاهد مبارزه مرد عنکبوتی با دشمنانی خواهید بود که قصد دارند شهر را به آشوب بکشند این داستان هم شبیه به تمامی داستان های مرد عنکبوتی آغاز خواهد شد که طی اتفاقاتی یک عنکبوت پیتر را نیش میزند و بعد از مدتی او متوجه میشود که دارای قدرت خارق العاده ای شده است باید از این قدرت علیه دشمنان شهر استفاده کند. درست است که او قدرتمند شده است ولی ممکن است نتواند تمامی دوستان خود را از خطرات ممکن دور نگهه دارد بنابراین هر چه کمتر اطرافیان این موضوع را بدانند برایشان بهتر خواهد بود. پیتر در این راه باید بسیار با احتیاط عمل کند زیرا دشمنان با قدرت های بیشتری بازگشته اند و ممکن است کل شهر در خطر باشد این انیمیشن جذاب توسط کمپانی معروف مارول ساخته شده است.

ادامه مطلب
گیفت کارت