دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود Spy Racers

فصل اول انیمیشن سریع و خشن کامل قرار گرفت


Fast & Furious Spy Racers سریع و خشن انیمیشنی سریالی اکشن و ماجراجویانه محصول آمریکا در سال 2019 می باشد. تونی تورتو به همراه دوستانش در یک سازمان دولتی استخدام شده است تا وارد لیگی حرفه ای شود. البته این عملیات تنها ظاهر قضیه می باشد و سازمان جنایی به نام SH1FT3R در قضایا دست دارد. Charlet Chung دوست تونی است و فردی با استعداد شناخته می شود و جاسوسی ذاتی است. او موهایی سبزرنگ دارد و نهایت تلاش خودش را می کند که در مسابقه هایش بهترین ظاهر ممکن را داشته باشد. همچنین دوست ندارد که با نام واقعی اش صدا شود. Jorge Diaz دوست دیگر تونی است که یک مکانیک حرفه ای است. برخلاف هیکل بزرگی که دارد قلبی مهربان دارد.

او از انواع غذاها و نوشیدنی ها لذت می برد. Camille Ramsey مسابقه دهنده ای حرفه ای می باشد که برای SH1FT3R کار می کند و دست راست Shashi است. او ترجیح می دهد که تنها باشد. Fast & Furious Spy Racers امتیاز 5.7 از 10 را در imdb دریافت کرده است. در ساخت این انیمیشن، از جلوه های ویژه جذابی استفاده شده است. در ابتدا شاید فکر کنید که این انیمیشن برای نوجوانان ساخته شده باشد، اما داستان آن به گونه ای طراحی شده است که می تواند کل خانواده را به خود جذب کند و همه رده های سنی از آن لذت ببرند. Fast & Furious Spy Racers از جنبه کمدی هم غافل نمانده است و با شوخی های دوستانه و مودبانه شما را به خنده خواهند انداخت.

ادامه مطلب

دانلود Frozen II

Frozen II فروزن 2 انیمیشنی سه بعدی محصول آمریکا در سال 2019 است که توسط Chris Buck کارگردانی شده است. یخ زده 2 سه سال بعد از وقایع اولین فیلم رخ می دهد. داستان فروزن از آنجایی شروع می شود که آگنار پادشاه آرندلا به فرزندانش السا و آنا از پدربزرگشان پادشاه رونارد می گوید. فروزن 2 رونارد با ساختن سدی در سرزمین همسایه نورثولدرا با آن ها پیمان صلح می بندد. با این حال بنا به دلایلی بین آن ها جنگ می شود که سبب کشته شدن رونارد می شود. این نبرد سبب خشمگین شدن ارواح عناصر آب، آتش، زمین، و هوا و جنگل می شود. ارواح ناپدید می شوند و مهی در جنگل Enchanted به وجود می آید که هرکسی در آن را گرفتار می کند.

Frozen II فروزن 2 آگنار جوان هم که در آنجا گرفتار شده است توسط فردی ناشناس نجات داده می شود. سه سال بعد از مراسم تاج گذاری، السا آمدن پاییز را با آنا، اولاف، کریستوف و اسون جشن می گیرد. در این بین السا صدایی اسرار آمیز می شوند و آن را دنبال می کند و به شکل غیر عمدی سبب بیدار شدن ارواح عناصر می شود که سبب هرج و مرج در آرندلا می گردد. مردم فرار می کنند. پابی و کلونی ترول ها با آمدن به آرندلا و با خبر شدن از حقیقت گذشته آن تصمیم می گیرند که همه چیز را به حالت اول بر گردانند. السا، آنا، اولاف و کریستوف و اسون به جنگل Enchanted می روند و صدای اسرار آمیز را دنبال می کنند. پس از گذشتن از مه، روح باد در غالب گردباد ظاهر می شود و همه را به سویی پرت می کند. السا سعی می کند با مجموعه ای از یخ ها گردباد را کنترل کند. دانلود انیمیشن Olaf's Frozen Adventure و دانلود انیمیشن کوتاه فروزن فیور و دانلود انیمیشن یخ زده دوبله فارسی از سری انیمیشن های فروزن می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Abominable

Abominable

انیمیشنی در سبک ماجراجویی، تولید شده توسط کمپانی محبوب DreamWorks می باشد و محصول مشترک چین و آمریکا در سال 2019 است. انیمیشن نفرت انگیز 97 دقیقه ای با box office بالای 181 میلیون دلاری، یکی از محبوب ترین انیمیشن های جدید به شمار می رود. پاگنده جوانی از یک کمپ در شانگ های فرار می کند. این کمپ متعلق به تاجری به نام آقای برنیش است که می خواهد با نشان دادن این پاگنده به همه، وجود آن ها را ثابت کند. دحتری نوجوان یی با مادرش و نای نای زندگی می کند.
او که زندگی روزمره شلوغی دارد، با دوستانش و خانواده اش زمان چندانی را نمی گذارند. یی مثل پدرش که اکنون ازین دنیا رفته، یک وینولیست است. یک شب یی با پاگنده نزدیک کابین خانه روی پشتبام ساختمان شانگهای رو به رو می شود. او اسم این پاگنده را اورست می گذارد. یی پاگنده را پنهان می کند و به او غذا می دهد و متوجه می شود که اورست می خواهد پیش خانواده اش در تپه های اورست برگردد.
از آن طرف یی هم می خواهد سراسر چین سفر کند. زمانی که نیرو های امنیتی کارخانه برنیش به محل پنهان شدن اورست نزدیک می شوند، او و یی فرار می کنند. یی، اورست و پسر ها به بندری در جنوب چین می رسند و از آن جا با کامیون سفر خود را ادامه می دهند. بعد از این که جعبه آن ها از روی کامیون می افتد، آن ها وارد جنگل می شوند. Abominable 2019 در آن جا اورست با نشان دادن قدرت اسرار آمیز خود در سریع کردن رشد زغال لخته، دوستانش را غافل گیر می کند. آقای برنیش و دکتر زارا هم چنان به دنبال اورست می گردند و در نهایت اورست را می یابند. اورست از قدرتش استفاده می کند تا گیاهی را به اندازه غول پیکر می رساند. هرچند یی، اورست و پنگ موفق به فرار می شوند، دوستاشان جین باقی می ماند و توسط نیروهای برنیش دستگیر می شود.
ادامه مطلب

دانلود Playmobil

Playmobil

محصول مشترک آمریکا و فرانسه در سال 2019 می باشد که از اسباب بازی های پلی موبیل آلمانی الهام گرفته شده است. Playmobil: The Movie توسط Lino DiSalvo که از شخصیت های شناخته شده دیزنی است کارگردانی شده است. داستان این انیمیشن در مورد دختری به نام مارلا است که تلاش می کند برادرش را از جهان پلی موبیل بیرون بیاورد. مارلی دختری وظیفه شناس است که به شدت روی برادرش کارلی عرق دارد.
کارلی بعد از مرگ والدینشان تنها بزرگ شده است و از مارلی فاصله گرفته است. یک شب کارلی دزدکی بیرون می رود تا از موزه اسباب بازی پلی موبیل بازدید کند. بعد از این که مارلا می رسد او را به خاطر دزدکی بیرون رفتن دعوا می کند و بعد یک فانوس دریایی آن ها را به جهان پلی موبیل می فرستد. مارلا و کارلی در میان نبرد وایکینگ ها ظاهر می شوند. کارلی به آن ها کمک می کند، اما توسط تعدادی از دزدان دریایی ربوده می شود.
Playmobil: The Movie مارلا که نگران برادرش است به سرعت به نزدیک ترین شهر می رود و کمک می خواهد و در آن جا دل را می یابد، راننده یک ماشین غذاخوری. در حالی که مارلا برای یافتن برادرش از افراد مختلف سوال می کند، دل او را از خطر نجات می دهد و با او قرار می بندد که در ازای پیدا کردن برادرش طلا بدست آورد. مارلا و دل با رکس دشر رو به رو می شوند، مامور مخفی ای که دوست قدیمی دل است. رکس برای آن ها توضیح می دهد که اخیرا تعدادی از افراد ناپدید شده اند. آن ها به شکل مخفیانه وارد دفتر مرکزی می شوند تا اطلاعاتی در این مورد بیابند، و موفق به بدست آوردن اطلاعات و فرار می شوند. اما رکس کمی بعد توسط دزدان دریایی دستگیر می شود.
ادامه مطلب

دانلود Klaus

Klaus

انیمیشنی کمدی و دراما، محصول سال 2019 از کشور اسپانیا می باشد که توسط Sergio Pablos کارگردانی شده است. انیمیشن سینمایی کلاوس بازخورد های مثبتی از جنبه داستانی، مهارت های گفتاری و انیمیشن دریافت کرد و نامزد جایزه نود و دومین جشنواره آکادمی شد. جسپر جوهاناسون فرزند لوس خانواده ثرتمند ژنرال پستمستر است که جسپر را در آموزشکده پست چی ثبت نام می کند، با این امید که جسپر بعد از تمرین ها به فردی پخته و عاقل تبدیل شود. جسپر عمدا از انجام وظایفش سر باز می زند و پدرش را مجبور می کند که او را به سرزمینی دور دست بفرستد که در آن باید هر سال شش هزار نامه را به مقصد برساند. اگر جسپر نتواند چنین کاری را انجام دهد، از عناوین خانوادگی اش محروم می شود.
دانلود انیمیشن کلاوس زمانی که جسپر به آنجا می رود، موگنس کشتی گیر و آلفا معلم بد دماغ به او می گویند که این سرزمین دارای دو خانواده جنگ جوی کرومز و الینگبوس است که حتی باهم حرف هم نمیزنند، چه برسد به این که با هم نامه تبادل کنند.
او که از پست کردن نامه ها نا امید شده، به گوشه جزیره می رود و در آن جا جنگلداری گوشه گیر به نام کلاوس را می یابد که خانه اش پر از اسباب بازی های دست ساز است. جسپر از قد و قامت کلاوس می ترسد و فرار می کند. او سهوا نقاشی یکی از کودکان Smeerensburg را جا می گذارد و زمانی که کلاوس جسپر را پیدا می کند او را مجبور می کند که به خانه ی این کودک برود و اسباب بازی ای برای او ارسال کند. از این قضیه بچه های دیگر هم با خبر می شوند و فردای آن روز آن ها پیش جسپر می روند با این فکر که اگر به او نامه بدهند، اسباب بازی دریافت می کنند.
ادامه مطلب

دانلود Princess Emmy

Princess Emmy به دست Piet De Rycker کارگردانی شده و نویسندگی آن بر عهده Sergio Casci بوده است. پرنسس امی دختری جوان است. در سرزمین کندیس، او تنها کسی است که می تواند با اسب ها صحبت کند. تا به امروز، زندگی برای امی فوق العاده بوده است: کاوش در مکان های مختلف، پرسه زدن با دوستان، اصطبلی پر از اسب ها، گذراندن وقت با خانواده در قلعه بدون اهمیت دادن به جهان بیرونی. اما این شادی دیری نمی یابد تا این که گیزانا، دختر عمه حسودش از راه می رسد. گیزانا دائم امی را به چالش می کشد و شانس او را برای تبدیل شدن به پرنسس رسمی تهدید می کند، و خلاصه زندگی او را به جهنم تبدیل می کند.

دانلود کارتون پرنسس امی و بدتر از همه این که امی باید از امتحان نهایی اش سر بلند بیرون بیاید تا بتواند موهبت صحبت با اسبان را نگه دارد. اگر شکست بخورد، این قدرت را از دست می دهد و دیگر نمی تواند با دوستانش برای همیشه صحبت کند. Princess Emmy انیمیشنی محصول سال 2019 از شکور هلند می باشد. مخاطب آن خانواده است. پرنسس امی، با وجود داستان جذابی که دارد از نظر انیمیشنی چندان جالب نیست. جزئیات کم، حرکات غیر طبیعی و ... از جمله مشکلاتی هستند که در انیمیشن Princess Emmy به چشم می خورند. با این حال با صرف نظر از انیمیشن، اگر به دنبال داستانی پر از بخشش، مسئولیت پذیری، هوش و ذکاوت و مهربانی هستید، از پرنسس امی لذت خواهید برد. Princess Emmy در imdb امتیاز نه چندان جالب 5.4 را بدست آورده است. هرچند عامل اصلی افت امتیاز آن همانطور که گفته شد انیمیشن از نظر طراحی می باشد و نه داستان آن.
ادامه مطلب
online×