» » دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

 انیمیشن ابر قهرمانی محصول سال 2019 از کمپانی وارنر بروس انیمیشن و DC اینترتیمنت باهمکاری Nickelodeon می باشد. زمانی کخه باربرا گردن در کارخانه تولید برق گشتت و گذار می کند

متوجه سرقت ژنراتوری قدرتمند توسط Foot کلن می شود. و هم چنین چهار انسان جهش یافته را در طول دزدی مشاهده می کند. او این اطلاعات را به بتمن که با این کلن مبارزه می کند می فرستد. چهار آدمی که او مشاهده می کند همان لاک پشت های نینجا هستند که به گاتهام برای جلوگیری از نقشه های پلید شردر آمده اند و متوجه شده اند که متحد جدید او کیست.

پس از این که آن ها از کمپانی وین در مقابل حمله پنگوئن دفاع می کنند، با بتمن رو به رو می شوند و هرکدام با این فکر که دیگری با شردر همکاری می کند و دشمن است به مبارزه می پردازند. لاک پشت ها زمانی که بتمن در مبارزه به علت داشتن توانایی های جنگی بیشتر برتری را بدست می آورد مجبور به عقب نشینی می شوند. پس از این که دوناتلو در مورد بت من و مکان های گزارش شده اش تحقیق می کند، لاکپشت ها را به غار خفاش هدایت می کند، جایی که آن ها با رابین نزاعی مختصر دارند. پس از این که بتمن و بتگرل می رسند، لاکپشت ها خودشان را معرفی می کنند و پیشنهاد همکاری به خانواده بت ها را می دهند، چرا که دارای هدفی مشترک با بتمن هستند. با تبادل اطلاعات مشخص می شود که هدف شردر ساخت ماشینی است که گاتهام را با آلوده کردن افراد به سم جوکر و موتاژن به هرج و مرج و بی نظمی میکشد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن النا فصل دوم و اول 2018 Elena of Avalor

تاریخ : 25 اردیبهشت 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 173546

دانلود Elena of Avalor

| قسمت 20 تا 23 فصل دوم انیمیشن قرار گرفت |

 

Elena of Avalor النا نام سری انیمشن دیجیتالی از شرکت های آمریکایی می باشد به زبان های مختلف ترجمه شده است. پرنسس جوان النا کاستیلو فلورس سرزمین جادویی خود را از دست عفریته ای شیطانی نجات داد و الآن باید بیاموزد که چگونه سرزمین خود را فرماندهی کند. ماجراجویی هایی که النا داشت او را به این سمت راهنمایی کرد که فرماندهی نیاز به اندیشه و فکر، شفقت و غم خواری و انعطاف پذیری دارد. بنابرین از آنجایی که او تنها 16 سال داشت، شورای عالی ای متشکل از پدر بزرگ و مادربزرگش، پسر عموی پیرش و دوست جدیدش نائومی ایجاد کرد تا او را در این راه سخت راهنمایی کنند. Elena هم چنین توجه خود را به خواهر کوچکترش ایزابل و دوستانش، جادوگر ماتئو، گارد سلطنتی ستوان گیب و روح حیوانات Zuzo معطوف کرد تا از راهنمایی و پشتیبانی آن ها نیز بهره مند شود. فصل اول این کارتون زیبا در حال حاضر در ده قسمت اکران شده است.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن سریالی گیسو کمند Tangled The Series 2018

تاریخ : 25 اردیبهشت 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 73416

دانلود Tangled The Series Season
قسمت 15 تا 21 فصل دوم انیمیشن گیسو کمند قرار گرفت

 

Tangled The Series انیمیشن سریالی و جدید از دیزنی می باشد که برخلاف انیمیشن گیسو کمند، گرافیکی ساده و دوبعدی را داراست. در بین دو قسمت Tangled و فیلم کوتاه Tangled Ever After این مجموعه کمدی و طنز آمیز اتفاق می افتد. در جایی که کاراکتر اصلی این مجموعه یعنی راپونزل با پدر و مادر خود و افراد سرزمینش رو به رو می شود و با آن ها آشنا می گردد. این سری کارتونی در imdb امتیاز 8 از 10 را بدست آورده است که امتیاز خوب و منحصر به فردی به شمار می آید. هر قسمت از این مجموعه تقریبا 22 دقیقه ای است و موزیک آن توسط Alan Menken نوشته و اجرا شده است. در حال حاضر 4 قسمت از این مجموعه منتشر شده است و طبق آمار گوگل 95 از کاربران رای مثبت به این مجموعه داده اند. اولین قسمت از این مجموعه در 24 مارچ سال 2017 منتشر شده است.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Attack On Titan اتک آن تایتان فصل اول تا سوم

تاریخ : 25 اردیبهشت 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 11175

انیمه Attack On Titan

فصل اول انیمیشن Attack On Titan کامل قرار گرفت

قسمت 13 تا 15 فصل سوم قرار گرفت


Attack On Titan یکی از پر طرفدار ترین انیمه های محبوب چند سال اخیر می باشد که به لطف داستان پردازی بی نظیری که دارد توانسته مورد نقد مثبت بسیاری از منتقدان قرار بگیرد. اتک آن تایتان دارای صحنه های بسیار خشونت آمیزی می باشد که آن را مناسب برای افراد جوان و بزرگ سال می سازد. در این انیمه با سه قهرمان اصلی مواجه هستیم؛ ارن، میکاسا و آرمین. صد سال از آخرین حمله تایتان ها به شهر انسان ها می گذرد و دیگر آدم ها فراموش کرده اند که در پشت دیوارها موجوداتی هولناک و هراس آمیز وجود دارد. با این حال دسته خاصی از انسان ها به بیرون دیوارها برای کاوش می روند و به علت حمله تایتان ها آسیب های جدی ای می بینند. ارن در آرزوی پیوستن به آن هاست و خانواده او تا زمانی که میکاسا به آن ها چنین چیزی را اطلاع می دهد از آرزوی ارن با خبر نیستند. آرمین، دوست صمیمی ارن نیز در آرزوی خروج از شهر انسان ها و دیدن جهان پشت دیوار هاست. هنوز مدت اندکی نگذشته است که تایتانی بزرگ به دیوار شهر حمله می کند و انسان ها را غافل گیر می سازد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن شیر شاه فصل دوم 2017 The Lion Guard Season 2

تاریخ : 25 اردیبهشت 1398
نویسنده : admin
بازدید : 37416

دانلود انیمیشن شیر شاه فصل دوم 2017 The Lion Guard Season 2

قسمت 26 تا 29 فصل دوم شیره شاه قرار گرفت

 

2017 The Lion Guard Season 2 نام فصل دوم انیمیشن محبوب شیره شاه می باشد که در پست های قبل تر سایت فصل اول ان را به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار داده بودیم ، در فصل دوم انیمیشن شیره شاه داستان باز هم در مورد کیون و دوستانش می باشد و ادامه فصل اول انیمیشن شیر شاه می باشد ، کیون که پسر سیمبا می باشد وظیفه محافظت از سرزمین افتخار را بر عهده دارد و وظیفه کیون محافظت از این سرزمین در برابر حیواناتی است که قصد بر هم زدن آرامش و امنیت سرزمین افتخار را دارند ، می باشد.

انیمیشن The Lion Guard Season 2 2017 اولین بار در سال 2015 توسط گروه Ford Riley ساخته شد و از 2015 تا کنون ادامه داشته است ، در این پست از سایت پاتوق یو قصد داریم تاممی قسمت های فصل دوم را مانند فصل اول با لینک مستقیم و کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن قصه های اردک فصل دوم و اول DuckTales Season 1&2 2018

تاریخ : 25 اردیبهشت 1398
نویسنده : امیرحسین
بازدید : 35907

دانلود (DuckTales (2017 TV series

قسمت  8 تا 10 فصل دوم  قرار گرفت

 

 

(DuckTales (2017 TV series یک انیمیشن جذاب که در ژانر های ماجراجویی، انیمیشن، کمدی می باشد این انیمیشن توسط Matt Youngberg و Francisco Angones برای Disney XD ساخته شده است. همچنین این سری راه اندازی مجدد از سری 1987 اصلی با همان نام است. فصل اول که در تاریخ 23 سپتامبر 2017 از سر گرفته شد شامل 21 قسمت بیست و دو دقیقه ای می باشد همچنین گفتنی است این مجموعه برای فصل دوم در تاریخ 2 مارس 2017 تمدید شد خلاصه این انیمیشن در رابطه با یک میلیاردر به نام "اسکروچ مک داک" و سه برادرزاده اش به نام های هویی، دویی و لویی است که حضور تازه واردین روحیه ماجراجویانه Scrooge را تسریع می بخشد. در حالیکه برادرزاده ها و دوستان جدیدشان Webby حقیقت را در کنار آنچه که عموهایشان را تبدیل به عصبانیت می کنند و از ماجراجویی بازنشسته می شوند کشف می کنند.

ادامه مطلب