دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود Pets United برای ویندوز

Pets United انیمیشنی آلمانی چینی انگلیسی محصول سال 2019 می باشد که توسط Reinhard Klooss نویسندگی و کارگردانی شده است. راجر (سگ بدون صاحبی که شبیه رابین هود است) و بل (گربه ای زیبا اما لوس) در هرجی مرجی که توسط ربات ها ایجاد شده است باید با یک دیگر همراه شوند و اختلافات خود را کنار بگذراند تا زنده باقی بمانند. این انیمیشن برای اولین بار در چین منتشر شد و حالا از netflix به شکل آنلاین منتشر شده است. در این انیمیشن هنرمندانی نظیر Patrick Roche، Natalie Dormer، Eddie Marsan، Jeff Burrell، Bryan Larkin، Naomi McDonald، Stephen Mangan، Teresa Gallagher، Frank Schaff، Tom Haywood و ... کار صداگذاری کاراکترهای مختلف را عهده دار بوده اند.

این انیمیشن با استقبال زیادی همراه نشد و در اکثر وب سایت ها مورد نقد منفی قرار گرفت. بسیاری از منتقدان وجهه بی روح بودن ماجراجویی راجر را نقد کرده اند و آن را جنبه منفی داستان شمرده اند. برخی دیگر هم به علت داستان تقریبا کلیشه ای آن گله مند بوده اند. راجر، شخصیت اصلی داستان از کاراکترهایی است که مدام با برخورد منفی کاراکتر های دیگر رو به رو می شود. با این حال این انیمیشن جنبه های مثبتی هم دارد. Pets United داستانی از دوستی و کنار هم ماندن را نقل می کند.

ادامه مطلب

دانلود (DuckTales (2017 TV series

تا قسمت  9 فصل سوم قرار گرفت

 


DuckTales یک انیمیشن جذاب که در ژانر های ماجراجویی، انیمیشن، کمدی می باشد این انیمیشن توسط Matt Youngberg و Francisco Angones برای Disney XD ساخته شده است. همچنین این سری راه اندازی مجدد از سری 1987 اصلی با همان نام است. فصل اول که در تاریخ 23 سپتامبر 2017 از سر گرفته شد شامل 21 قسمت بیست و دو دقیقه ای می باشد همچنین گفتنی است این مجموعه برای فصل دوم در تاریخ 2 مارس 2017 تمدید شد و برای فصل سوم در تاریخ 2020 تمدید شد خلاصه این انیمیشن در رابطه با یک میلیاردر به نام "اسکروچ مک داک" و سه برادرزاده اش به نام های هویی، دویی و لویی است که حضور تازه واردین روحیه ماجراجویانه Scrooge را تسریع می بخشد. در حالیکه برادرزاده ها و دوستان جدیدشان Webby حقیقت را در کنار آنچه که عموهایشان را تبدیل به عصبانیت می کنند و از ماجراجویی بازنشسته می شوند کشف می کنند.
ادامه مطلب

دانلود (Spider-Man (2017 TV series

قسمت فصل سوم انیمیشن مرد عنکبوتی 2020 قرار گرفت

 

Marvels Spider-Man 2020 فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 هم پس از مدت ها انتظار بالاخره بیرون آمد و بعد از مدت ها تصمیم بر آن گرفته شد تا انیمیشن این فیلم جذاب هم درست شود این انیمیشن میتوان گفت نسخه انیمیشنی این فیلم می باشد. در این سریال شما شاهد مبارزه مرد عنکبوتی با دشمنانی خواهید بود که قصد دارند شهر را به آشوب بکشند این داستان هم شبیه به تمامی داستان های مرد عنکبوتی آغاز خواهد شد که طی اتفاقاتی یک عنکبوت پیتر را نیش میزند و بعد از مدتی او متوجه میشود که دارای قدرت خارق العاده ای شده است باید از این قدرت علیه دشمنان شهر استفاده کند. درست است که او قدرتمند شده است ولی ممکن است نتواند تمامی دوستان خود را از خطرات ممکن دور نگهه دارد بنابراین هر چه کمتر اطرافیان این موضوع را بدانند برایشان بهتر خواهد بود. پیتر در این راه باید بسیار با احتیاط عمل کند زیرا دشمنان با قدرت های بیشتری بازگشته اند و ممکن است کل شهر در خطر باشد این انیمیشن جذاب توسط کمپانی معروف مارول ساخته شده است.

ادامه مطلب

دانلود Onward برای ویندوز

Onward 2020 انیمیشنی فانتزی محصول شرکت پیکسار برای والت دیزنی است. این فیلم توسط Dan Scanlon کارگردانی شده است. به پیش روایتی از دو برادر الف را بیان می کند که به ماموریت پیدا کردن عطیفه باستانی برای زنده کردن پدرشان رفته اند. در جهانی که پر از موجودات اسرار آمیز است، جادو چیزی رایج و معمول بود. هرچند یاد گرفتن آن کار مشکلی بود و هر کسی از پس آن بر نمی آمد. بعد از گسترش تکنولوژی در طول سال ها، جادو فراموش شد و از یادها رفت. یان لایتفوت، الفی دبیرستانی که اعتماد به نفس چندانی ندارد با برادر بزرگترش برلی که عاشق بازی های نقش آفرینی و تاریخی است، در شهر مشرومتون زندگی می کند. پدر آن ها ویلدن کمی بعد از تولد یان فوت می کند.

Onward 2020 در تولد شانزده سالگی یان، مادرشان از ویلدن به آن ها هدیه می دهد. عصایی جادویی، جواهری نایاب و اسپلی که با کمک آن می توانند پدرشان را برای یک روز احیا کنند. یان به شکل تصادفی در اجرای این اسپل موفق می شود، اما تنها نیمه پایینی ویلدن شکل می گیرد و بعد از آن جواهر از بین می رود و اسپل ناتمام باقی می ماند. برادرها برای پیدا کردن جواهری دیگر راهی سفر می شوند و تصمیم می گیرند که اسپل را کامل کنند. Onward 2020 تنها سرنخ برادران برای پیدا کردن جواهر، در مکانی نزدیکی تپه ها قرار دارد. با بالا رفتن از تپه ها، یان و برلی از دست پلیس و گنگ پیکسیز فرار می کنند. بعد از ماجراهایی که آن ها در کوهستان سپری می کنند، بری جواهر را در چشمه باستانی پیدا می کند و آن را بر می دارد. اما با انجام این کار نفرینی باستانی احضار می شود.

ادامه مطلب

دانلود Dolittle

Dolittle فیلمی فانتزی و ماجراجویانه به کارگردانی Stephen Gaghan است. این فیلم محصول سال 2020 آمریکا می باشد و بر اساس داستانی از Thomas Shepherd ساخته شده است. دکتر جان دولیتل دامپزشکی است که می تواند با حیوانات صحبت کند. بعد از این که همسرش در دریا فوت می کند، دولیتل فردی منزوی و تنها می گردد که تنها با حیوانات گفت و گو می کند. او با انسان های دیگر ارتباط برقرار نمی کند و از آن ها کمک نمی خواهد. یک روز، پسری به نام Tommy Stubbins به شکل تصادفی به سنجابی به اسم کوین شلیک می کند و باعث ضخمی شدن او می شود. از طرف دیگر، ملکه ویکتوریا دختری به اسم لیدی رز را مامور می کند تا پیامی را به دولیتل برساند. او از دولیتل می خواهد که به قصر بیاید و بیماری کشنده ملکه را درمان کند. بعد از اصرارهای زیاد، در نهایت دولیتل تصمیم می گیرد که آنجا برود.

Dolittle کشف می کند که ملکه در اثر خوردن سمی از گیاه nightshade مصموم شده است. برای درمان این سم، ملکه باید میوه ای از سرزمینی خیلی دور بخورد. دولیتل مامور پیدا کردن درمان این بیماری می شود و سفر خود را آغا می کند. در این بین رقیبی به نام Blair Müdfly او را دنبال می کند و به کشتی اش حمله می کند. اما در نهایت دولیتل با کمک یک وال آبی موفق به فرار می شود. آن ها به حرکت خود ادامه می دهند و به سرزمینی می رسند که یلیلی در آن جا متولد شده است. دولیتل توسط ناپدری اش راسوئیلی دستگیر می شود و درست زمانی که به نظر می رسد کار او تمام است، Chee-Chee می رسد و ...

ادامه مطلب

دانلود Adventures From Mossy Bottom برای ویندوز

قسمت 1 تا 10 فصل اول قرار گرفت

اتمام فصل اول


2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottom انیمیشن هایی مثل بره ناقلا که بدون کلام باشند و در عین حال با مخاطب خود شوخی کنند و همه سنین از آن لذت ببرند این روزها کمتر پیدا می شوند. 2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottom سری جدید بره ناقلا است که انیمیشن هایی کوتاه و خنده دار از شون، خوک های شیطان، کشاورز و بیتزر نشان می دهد. هر قسمت از این سری تقریبا 13 دقیقه است. در قسمت اول، شون گرسنه از فر کشاورز استفاده می کند تا پیتزا درست کند. آنقدر پیتزا خوب در می آید که دیگر حیوانات مزرعه هم از آن می خواهند. خبر این پیتزا به گوش دیگران هم می رسد و هرچند اهالی مزرعه خط تولیدی می سازند که حتی ماشین ظرفشویی در آن سوس تولید می کند، بازهم نمی توانند به اندازه کافی پیتزا تهیه کنند. در قسمت دوم، شون لباس ابر گوسفندی برای خود طراحی می کند تا از دوستانش در مقابل خوک های شیطان حفاظت کند.

خوک ها کارهای بدی مثل پرتاب سیب های گندیده انجام داده اند و وقت آن رسیده که درس عبرت بگیرند. اما وقتی خود شون به کمک احتیاج پیدا می کند، باقی اهالی مزرعه تبدیل به قهرمانان خودشان می شوند. مثل سایر قسمت های بره ناقلا، تمام مکالمه ها با صدای حیوانات صورت می گیرد. این سری هم مثل سری های قبل از بینندگان بزرگ سال قافل نمانده و گاهی در آن با این مخاطبین هم شوخی می شود. Netflix کار انتشار این سری جذاب را بر عهده گرفته است. دانلود انیمیشن بره ناقلا فارماگدون 2019 و دانلود انیمیشن بره ناقلا فصل پنجم و دانلود انیمیشن سریالی بره ناقلا فصل چهارم از سری انیمیشن های بره ناقلا می باشند.

ادامه مطلب
گیفت کارت