زولا
» » دانلود کارتون و انیمیشن

دانلود Batman: Hush (film) برای ویندوز

Batman Hush

 انیمیشنی از آمریکا محصول سال 2019 می باشد که بر اساس کمیک بوکی با همین نام الهام گرفته و ساخته شده است. بروس وین وارد مهمانی ای می شود که در آن سلینا کایل و دوست دوران بچگی‌ اش توماس الیوت را ملاقات می کند. در وسط مهمانی، آلفرد به او پیغامی می فرستد و او را از یک کودک ربایی از بین مطلع می کند. بعد از مبارزه ای مختصر؛ لیدی شیوا به بتمن می گوید که مزاحمی ناشناخته از از پیت لازاروس استفاده کرده است و حالا به کمک او نیاز دارد تا فرد مزاحم را شناسایی کند. بتمن کودک را نجات می دهد، اما کتومن باج خود را بر میدارد و فرار می کند. در حالی که بتمن در شهر گاتهام به دنبال گرفتن او است، مجرمی اسرار آمیز به چنگک او شلیک می کند و باعث می شود که بتمن به زمین بخورد و جمجه اش بشکند. مجرمان نزدیک به او حمله می کنند. او در حالی که فاصله ای با مرگ ندارد توسط کتومن و بتگرل نجات پیدا می کند. کتومن پول زورگیری شده را به پویزن اوای می دهد که او را هیپتونیزم کرده است. آلفرد توماس الیوت را احضار می کند تا استخوان های شکسته را از مغز بروس در بیاورد. بتمن بهبود پیدا می کند و بین را برای یافتن مکان پول های زورگیری شده بازجویی می کند. بین فرار می کند و بتمن با اماندا والر مواجه می شود. در نهایت بین بتمن را به سمت پویزن ایوای که اکنون در خانه ای متروکه، جایی که کتومن است هدایت می کند. والر بین را دستگیر می کند و او را به دروازه سیاه پشیمانی باز می گرداند.
ادامه مطلب

دانلود انیمیشن UglyDolls

UglyDolls

 انیمیشن ماجراجویانه و موزیکال کمدی می باشد که در سال 2019 منتشر شده است توسط kelly asbury کارگردانی شده است. این انیمیشن 87 دقیقه ای محصول آمریکا بوده و گرافیک سه بعدی جذابی دارد. در جهانی پنهان، به عروسک ها ویژگی های انسانی داده شده است و برای کودکی خاص انتخاب شده اند. با این حال، عروسک هایی که تغییر شکل داده اند به دهکده دور افتاده زشتکده فرستاده شده اند، جایی که همه خوش حالند و در آرامشند. بین عروسک های زشتکده، عروسکی خوشبین به نام موکسی وجود دارد که آرزوی رفتن به جهان بزرگ و انتخاب شدن برای یک بچه را آرزو دارد، با وجود این که شهردار زشتکده اوکس، به او می گوید که چنین چیزی تنها افسانه است. پس از این که به شکل تصادفی از خردمند خجالتی دهکده، خفاش خوش شانس راهنمایی می گیرد، تصمیم می گیرد که وارد سوراخی شود که عروسک های زشت جدید انداخته شده اند و ببیند که آیا این سوراخ به جهان بزرگ ختم می شود یا نه. با عبور از تونل، موکسی و دوستانش به زودی به سازمان تعالی می رسند، جایی که بر روی عروسک های انسانی مجموعه ای از تست ها انجام می شود تا معلوم شود که آیا آن ها برای یک کودک به اندازه کافی عالی هستند یا نه. مدیر سازمان به نام لو، به زودی با عروسک های زشت رو به رو می شود و به آن ها می گوید که دارای استاندارد های لازم برای ارسال به جهان بیرونی نیستند...
ادامه مطلب

دانلود Final Space

قسمت 1 تا 5 فصل دوم انیمیشن Final Space قرار گرفت


Final Space

انیمیشنی آمریکایی مخصوص بزرگ سالان در سبک طنز و دراما می باشد که دارای تمی علمی تخصی و اسرار آمیز است. این انیمیشن جذاب توسط Olan Rogers نوشته و طراحی شده است. این سری فضانوردی سابقا تبه کار به نام گری و همکار بیگانه اش به نام مونکیک را دنبال می کند. این دو با یک دیگر وارد مجموعه ای از ماجراهای مختلف در فضا می شوند تا از این معما که در کجا جهان به پایان می رسد پرده بردارند. گری بدون آن که خود متوجه شود به سرعت با مونکیک دوست می گردد بدون این که بداند فرمانده تبه کاران از هیچ کاری دریغ نمی دارد تا مونکیک را بدست بیاورد و از قدرت های او برای اهداف پلید و شیطانی اش استفاده کند.توسط هر قسمت از این انیمیشن سریالی جذاب 21 دقیقه می باشد و تا به امروز قسمت های یک فصل آن منتشر شده است. این انیمیشن موفقیت چشم گیری پیدا کرده و در IMDb امتیاز 8.5 از 10 را توسط کاربران خود دریافت کرده است. محبوبیت این Final Space در ماه اخیر به شکل چشم گیری افزایش پیدا کرده است و از انتظارات زیادی می رود. این انیمیشن توسط 98% کاربران گوگل مورد رضایت قرار گرفته  است و در rotten tomatoes امتیاز میانگین 70% را بدست آورد. Final Space دو بعدی می باشد و آرتی خنده دار و جالب دارد.
ادامه مطلب

دانلود Toy Story 2

Toy Story 1

 انیمیشن جذاب آمریکایی محصول سال 1999 است که طرفداران زیادی پیدا کرد. این انیمیشن در ادامه داستان اسباب بازی 1 رخ می دهد که ساخته 1995 است. اندی آماده رفتن به کمپ تابستانی با وودی می شود، اما در حالی که با وودی و باز بازی می کند به شکل تصادفی دست وودی را می شکند. مادر اندی وودی را داخل یک تاقچه قرار می دهد و اندی خانه را بدون او ترک می کند. روز بعد، بعد داشتن کابوسی از دور انداخته شدن، وودی وییزی، پنگوئنی را می یابد که برای ماه ها داخل تاقچه نگه داشته شده است. زمانی که مادر اندی یزی را به حراج می ذارد، وودی او را نجات می دهد. با این حال در نهایت وودی توسط یک کلکسیونر اسباب بازی دزدیده می شود. اسباب بازی های اندی سارق ویزی را شناسایی می کنند. باز، هم، آقای کله سیب زمینی، اسلینکی و رکس خانه را ترک می کنند تا وودی را نجات دهند. در خانه سارق، وودی متوجه می شود که بر اساس سریالی سیاه و سفید به نام Woody's Roundup ساخته شده است و همراه او عروسک های دیگری نظیر جسی، چشم گاوی، و استینکی نیز وجود دارند. اکنون قرار است او به همراه آن ها به یک موزه در توکیو فروخته شود، در حالی که دیگران هیجان زده اند وودی می خواهد به خانه باز گردد و سبب اضطراب جسی می شود. بازرس برای وودی توضیح می دهد که موزه تنها وقتی مجموعه کامل باشد آن ها را قبول می کند و در غیر این صورت آن ها به انبار باز می گردند. روز بعد، دست وودی تعمیر توسط یک متخصص تعمیر می شود ...
ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Norm of the North

Norm of the North

 محصولی مشترک از آمریکا، هند و ایرلند است که در سال 2016 اکران شده است. Trevor Wall کارگردانی این انیمیشن را انجام داده است. این انیمیشن به علت طنز ها، انیمیشن و داستان و کاراکترش مورد نقد های جدی ای قرار رفت. دو قسمت بعدی این انیمیشن در سال 2019 منتشر شدند. نرم خرس قطبی پسر شاه آرکتیک است. در جوانی، توانایی گفت و گو با انسان ها را پیدا می کند، قدرتی که روزگاری پدربزرگش نیز داشت. به همین دلیل، او توسط دیگر حیوانات رانده می شود و تنها توسط سقراط، یک مرغ دریایی دانا و الیزابت، خرس قطبی پذیرفته می شود. سال ها بعد؛ پدر بزرگ نرم ناپدید شده است و انسان های توریست در حال پر کردن آرکتیک هستند.
سقراط آپارتمای لوکس را به نرم و سه موش قطبی نشان می دهد که بر روی یخ بنا شده است. پس از این که نرم ورا را از بهمن نجات می دهد؛ آقای گرین به ورا می گوید که بازیکنی برای شرکت در نقش خرس قطبی پیدا کند. سقراط نرم را متقاعد می کند که در کشتی ای که به سمت شهر نیویورک حرکت می کند پنهان شوند. در شهر، نرم تظاهر می کند که بازیگری است که مانند خرس لباس پوشیده است. گرین، متوجه می شود که نرم خرسی واقعی است و شک می کند که علت آمدن او آزاد کردن پدربزرگش از دست گرین باشد.گرین در نهایت تصمیم به استخدام نرم به عنوان نمادش می گیرد. نرم با دختر ورا اولمپیا ملاقات می کند که به نرم می گوید بر خلاف گرین صحبت کند تا آرکتیک را نجات دهد؛ اما گرین جلوی این کار را می گیرد.
ادامه مطلب

دانلود انیمیشن 2019 Wonder Park پارک عجایب

تاریخ : 06 تیر 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 5495

دانلود انیمیشن Wonder Park

2019 Wonder Park

 انیمیشنی ماجراجویانه محصول 2019 است که توسط Paramount Animation تولید شده است. کارگردانی Wonder Park بر عهده Dylan Brown بوده است. این انیمیشن در قالب دو بعدی و سه بعدی منتشر شده است و نظرات مختلفی را از منتقدان دریافت کرده است. ژون بیلی، دختری مشتاق با قوه خیال پردازی بالا، و مادرش داستان Wonderland را پدید می اورند. پارک جادویی ای که توسط گروهی از حیوانانت اداره می شود: بومر، خرس آبی بزرگی که به مهمانان خوش آمد می گوید؛ گرتا، کرگدنی وحشی، گاس و کوپر، برادر های سگ آبی؛ استیو، جوجه تیغی ای که مدیریت حفاظت از پارک را بر عهده دارد؛ و پینات لیدر پارک.
بعد از گذشت زمان؛ بیلی مریض می شود که به جایی در برای درمان فرستاده می شود. ژون از Wonderland به تدریج کناره گیری می کند و نقشه های پارک را به خاطر ناراحتی اش می سوزاند. کمی بعد؛ خانوم بیلی، ژون را به کمپ ریاضی می فرستد اما بعد از تفسیر اشتباه یادداشتی از پدرش، ژون از دوستش بانکی برای ایجاد حواس پرتی کمک می گیرد و به خانه باز ممی گردد؛ اما به جای خانه ویرانه های Wonderland را پیدا می کند. پارک اکنون به علت وجود ابری که تاریکی نامیده می شود طوفانی شده است؛ ژون و حیوانات برای تعمیر مکانیسم پارک تلاش می کنند اما توسط شامپانزه های زامبی مورد حمله قرار می گیرند. در شلوغی، ژون از حیوانات جا می شود و خود را در جایی که Zero-G نامیده می شود می یابد.
ادامه مطلب