دانلود رایگان / امنیتی / ضد هک و جاسوسی

دانلود SUPERAntiSpyware Pro

SUPERAntiSpyware Professional نرم افزار قدرتمند ضد جاسوسی می باشد که شما را یاری خواهد کرد که از حق حتمی خود ، یعنی محفظت از اطلاعات شخصی بهره مند شوید. این نرم افزار کم حجم ولی قدرتمند ، شما را در نابودی تمامی جاسوس ها و مب های سیستم یاری خواهد رساند. همچنین این نرم افزار قادر به شناسایی Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits خواهد بود. موتور جستجوی قدرتمند، طراحی ساده و در عین حال کارا ، قدرت شناسایی سریع ، گشت عمقی دقیق در سیستم ، سرعت بسیار بالا در شناسایی مب افزارها ، شناسایی و انهدام جاسوس ها و ... از جمله خصوصیات اصلی و ویژه این نرم افزار می باشد که آن را از نرم افزار های هم دسته خود متمایز کرده است.
ادامه مطلب

دانلود Identity Theft Preventer برای ویندوز

Identity Theft Preventer این نرم افزار سیستم شما را برای پیدا کردن نقاط قابل حمله اسکن می کند و با پوشش دادن آن ها، جلوی حمله هکر ها را به آن ها می گیرد. از جمله بخش هایی که اسکن می شوند می توان به اطلاعات وب میل، اطلاعات بانک، مدارک مرتبط با سلامتی، پروفایل های شبکه های اجتماعی و ... اشاره کرد. جدیدترین ورژن این برنامه حتی قادر به جلوگیری از حملات هکر ها به سمت وب کم و میکروفون های شماست. با Identity Theft Preventer می توانید خیال خود را از انواع حملات راحت کنید. اطلاعات حساس و شخصی خود را پنهان یا حذف کنید و مخاطبان خود را خود مشخص کنید. جلوی تلاش هکر ها برای دسترسی به سیستمتان را بگیرید.

این برنامه جلوی انواع تهدیدات اینترنتی را می گیرد. بسیاری از وب سایت های آنلاین با tracker هایی که در اختیار دارند اطلاعات شما را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار می دهند. با استفاده از این برنامه می توانید جلوی آن ها را بگیرید و دیگر تبلیغی مشاهده نکنید. Identity Theft Preventer امکان مرور امن در وب را برای شما به وجود می آورد و حملات هکری را خنثی می کند. Identity Theft Preventer به شما نقاط مهم سیستمتان را نشان می دهد. می توانید ببینید که کجاها اطلاعات شخصیتان ذخیره سازی شده است و با امن کردن آن ها، جلوی همر ها را بگیرید. این نرم افزار از اسناد و مدارک موجود در سیستم شما نیز دفاع می کند. دانلود UnHackMe از دیگر برنامه های مفید در این زمینه می باشد.

ادامه مطلب

دانلود PC Privacy Shield برای ویندوز

PC Privacy Shield این نرم افزار ردپای آنلاین اینترنتی شما را حذف می کند که شامل تاریخچه مرورها و رکوردهایتان می شود. این برنامه سیستمی پیشرفته برای رمزگذاری فایل ها برای محافظت از اطلاعات شخصی در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار از شما در مقابل حملات فیشینگ محافظت می کند و علاوه بر این جلوی tracker ها را می گیرد تا فعالیت آنلاین شما رصد نشود. این نرم افزار جلوی تبلیغات را می گیرد و نمی گذارد بنر های مزاحم جلوی مرور وب شما را بگیرند. سارقان اینترنتی دیگر به سیستم شما دسترسی نخواهند داشت. از پروفایل های خود محافظت کنید.

این اپلیکیشن انواع داده های شما را رمزگذاری می کند که شمال نام های کاربری و رمزهای عبور می شود. این نرم افزار کوکی های سیستم شما را پاک می کند و سرعت مرور را بالا می برد. PC Privacy Shield فایل هایی که حاوی اطلاعات حساس هستند را شناسایی می کند و با رمزگذاری آن ها جلوی هکر ها را می گیرد. رابط کاربری برنامه دوستانه است و با wizard آن می توانید پله به پله برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که می خواهید. هر مرحله توضیحات جامعی دارد که شما را با انواع ویژگی های برنامه آشنا می سازد. این نرم افزار خودکار می باشد و نیاز به پیکربندی خاصی ندارد. PC Privacy Shield با انواع ورژن های ویندوز سازگار است و آن را می توانید حتی بر روی ویندوز xp اجرا کنید.دانلود East-Tec Eraser و دانلود Privacy Eraser از دیگر برنامه های مفید می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Cyber Privacy Suite برای ویندوز

Cyber Privacy Suite آیا به حریم شخصیتان اهمیت می دهید؟ می دانید که روزانه تعداد زیادی از ترکرها و ... اطلاعات شما را جمع آوری می کنند؟ این برنامه به شما کمک می کند که چلوی آن ها را بگیرید. حملات سایبری روز به روز بیشتر می شوند و شکل های پیچیده تری به خود می گیرند. این برنامه جلوی انواع تهدیدات خارجی را می گیرد و از اطلاعات و حریم خصوصی شما دفاع می کند. Cyber Privacy Suite از وب کم ها، میکروفون ها و اسناد شما محافظت می کند و اجازه نمی دهد که هکر ها به آن ها دسترسی داشته باشند. این نرم افزار بر روی داده های لاگین شما رمزگذاری انجام می دهد. علاوه بر این در صورتی که مورد حمله قرار بگیرید؛ این برنامه به سرعت شما را مطلع می سازد. وب سایت های خطرناک شناسایی می شوند و جلوی آن ها گرفته می شوند.

کوکی های خطرناک ثبت نمی شوند و جلوی آن ها گرفته می شود. علاوه بر این تبلیغات مزاذحم نیز بلاک می شوند و در نتیجه می توانید با سرعت بیشتری در وب مرور کنید. این نرم افزار اطلاعات مهم سیستم شما نظیر پسوردها، اطلاعات بانک و ... را شناسایی می کند و امن نگه می دارد. Cyber Privacy Suite دائما سیستم شما را پایش می کند و جلوی حملات فیشینگ را می گیرد. Cyber Privacy Suite دارک وب را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که اطلاعاتی از شما در آن جا فاش شده باشد به شما اطلاع می دهد. دانلود Steganos Privacy Suite از دیگر برنامه های مفید در این زمینه می باشد.

ادامه مطلب

Ransomware Defender حذف و شناسایی باج افزار ها

Ransomware Defender  نرم افزاری برای از بین بردن باج افزار ها  می باشد شما به کمک قابلیت های این برنامه قادر هستید تا از سیستم خودتان در مقابل باج افزار ها که باعث آسیب رساندن به سیستم تان می شوید محافظت کنید . باج افزار ها هم همانند سایر فایل های مخرب از جمله کرم ها ، ویروس ها و ... باعث آسیب رسانده به سیتسم شده منتهی روش د در باج افزار ها به این صورت است که اطلاعات سیستم مسدود شده و از کاربران سیستم های آلوده شده برای آزاد کردن اطلاعات شان مبلغی به عنوان باج دریافت میکنند.  در این برنامه امکان اسکن فایل های سیستم به صورت زمان بندی شده و سه سطح مختلف quick scan ، deep scan  و custom موجود میباشد . این برنامه به صورت خودکار و با دقت باج افزار های رو شناسایی می کند وبه کاربرانش از وجود باج افزار ها هشدار داده و آن ها را به صورت کامل حذف میکند. این برنامه به صورت خودکار و دستی امکان بروز رسانی نیز دارد و از چند سیستم عامل  و زبان پشتیبانی می کند .
ادامه مطلب

حفاظت از مرورگرهای وب با نرم افزار قدرتمند Sandboxie

Sandboxie نرم افزاری قدرتمند در زمینه حفاظت از مرورگرهای وب می باشد. اگر بخواهیم از نفوذ بد افزارها یا اسکریپت های مخرب به سیستم جلوگیری نماییم و یا فعالیت های مشکوک در محیط ایزوله صورت گیرد از نرم افزار Sandboxie استفاده می نماییم. به طور مثال ممکن است به Keygen نرم افزاری مشکوک باشیم توسط اجرا در محیط Sandboxie با ضریب اطمینان بالا می توانیم از تغییرات مخرب در سیستم جلو گیری نماییم همچنین در مورد اتصال به بسیاری از سایت ها در صورتی که توسط پوشش امنیتی Sandboxie صورت گیرد تغییرات مخرب در سیستم، محدود به همان محیط Sandboxie می گردد.

در واقع دانلود Sandboxie قرنطینه اطلاعات را برای شما انجام می دهد. پس از نصب می توانید هر برنامه ای را که می خواهید اجرا کنید را قبل از اجرا وارد محیط قرنطینه کنید تا دسترسی به دیگر اطلاعات شما مسدود شود با این برنامه بدون نیاز به ویروس یاب نیز می توانید با خیال راحت در اینترنت به گشت و گذر بپردازید.

ادامه مطلب
گیفت کارت