تبلیغ

نرم افزار PDF Link Editor PRO 2.1.0 ویرایش لینک فایل های پی دی اف

تاریخ : 26 تیر 1397
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : aliq
بازدید : 50

PDF Link Editor PRO - ویرایش لینک فایل های پی دی اف

نرم افزار PDF Link Editor برنامه ای برای ویرایش لینک های موجود در فایل های پی دی اف می باشد شما به کمک این برنامه می توایند لینک های موجود در فایل های پی دی اف را ویرایش ، حذف و یا اضافه کنید. شما به کمک این برنامه می توانید به فایل های زیاد پی دی اف را به هم دیگر لینک و متصل کنید. شما به کمک این برنامه می توانید تا بدون برنامه های اصلی ادوب ریدر یا ادوب اکروبات فایل های پی دی اف را اجرا کنید. شما می توانید لینک های موحود در یک فایل را حذف و یا اضافه کنید و در صورت نیاز آنها را ویرایش کنید. رابط این برنامه به گونه ای است که به راحتی می توانید از تمام امکانات این برنامه به راحتی استفاده کنید و در نهایت فایل های خود را با توجه به نیاز خودتان ویرایش کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار TriSun PDF to Text 10.0.052 تبدیل فایل های پی دی اف به فایل های متنی

تاریخ : 24 تیر 1397
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : aliq
بازدید : 280

TriSun PDF to Text تبدیل فایل های پی دی اف به فایل های متنی

نرم افزار TriSun PDF to Text بک مبدل برای تبدیل کردن فایل های پی دی اف به متنی و بالعکس می باشد. شاید بارهای برای شما پیش امده است بخواهید فایل های پی دی اف خودتان را بنا به دلایلی به فایل های متنی تبدیل کنید. این برنامه بدون نیاز به برنامه های ادوب ریدر یا ادوب اکروبات قادر به اجرای فایل های پی دی اف هستند. در هنگام تبدیل فایل های پی دی اف تمام فرمت های موجود در فایل اصلی بدون هیچ کم و کاستی به نسخه متنی آن منتقل می شود. رابط کاربری ساده این برنامه به گونه ای ست که به راحتی می توانید از امکانات این برنامه استفاده کنید.امکان اضافه کردن دسنه جمعی فایل های به برنامه و پردازش همزمان چندین فایلرا خواهید داشت.این برنامه به صورت افلاین به بدون نیاز به اینترنت فعالیت خودش را انجام میدهد و شما می توایند به راحتی از تمام امکانات آن بهره ببرید. این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز وزبان های مختلف پشتیبانی میکند.

ادامه مطلب

نرم افزار All PDF Converter Pro 4.2.2.1 مبدل فرمت پی دی اف

تاریخ : 22 تیر 1397
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : aliq
بازدید : 240

All PDF Converter Pro - مبدل فرمت پی دی اف

نرم افزار All PDF Converter Pro یک ابزار حرفه ای برای تبدیل کردن فرمت محبوب و پر کاربرد پی دی اف به فرمت های مختلف می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید فرمت پی دی اف را به فرمت برنامه های مختلف از جمله Word - Excel -PPTX -Epub و یا فرمت های مختلف عکس از جمله PNG, JPG, TIFF, EMFF, BMP تبدیل کنید. این برنامه از قابلیت OCR یا همان شناسایی متن های موجود بهره می برد. امکان چسباندن و جدا کردن چند فایل پی دی اف برای شما در این برنامه نیز وجود دارد و شما می توانید از یک فایل پی دی اف چند فایل پی دی اف و یا بالعکس ایجاد کنید. امکان پیش نمایش فایل های قبل از تبدیل کردن فرمت ها نیز توسط این برنامه وجود دارد تا خطای موجود در هنگام تبدیل کردن رفع شود . امکان حذف پسورد از روی فایل های موجود پی دی اف نیز در این برنامه وجود دارد و شما می توانید فایل های خود را نیز به صورت دسته جمعی به برنامه اضافه کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار Kernel for PDF to Word 11.06.01 تبدیل فایل های پی دی اف به ورد

تاریخ : 16 تیر 1397
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : aliq
بازدید : 415

Kernel for PDF to Word تبدیل فایل های پی دی اف به ورد

نرم افزار Kernel for PDF to Word یک ابزار کاربردی برای تبدیل فرمت پرکاربرد پی دی اف به ورد است شاید برای شما بار ها پیش امده باشد بخواهید که یک فایل پی دی اف را بنا به دلایلی به فایل ورد تبدیل کنید. این برنامه دارای ابزار های مختلفی برای این کار می باشد که به شما کمک کند تا بتوانید فایل های پی دی اف خود را به ورد تبدیل کنید. شما کافی است تا فایل های مورد نظر خود را به برنامه اضافه کنید و ادرس مقصد فایل ورد خروجی را بدهید و منتظر بمانید تا عملیات با موفقیت انجام شود . در کنار این قابلیت ها به شما این امکان داده شده است تا بروی فایل ورد خروجی رمز بگذارید. شما به راحتی می توانید تمام ایتم های موجود در فایل پی دی اف خود را در فایل نهایی تبدیل کنید این ایتم ها می خواهید عکس باشد یا ادرس ایمیل و یا هر چیزی دیگری که شما به فایل پی دی اف تان ضمیه کرده اید. این برنامه از یونیکد های مختلف پشتیبتانی میکند.

ادامه مطلب

نرم افزار PDF-XChange Viewer Pro 2.5.322.9 مشاهده و خواندن فایل های پی دی اف

تاریخ : 16 تیر 1397
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
توسط : aliq
بازدید : 2555

PDF-XChange Viewer Pro مشاهده و خواندن فایل های پی دی اف

نرم افزار PDF-XChange Viewer Pro یک برنامه برای اجرا و نمایش فایل های پی دی اف می باشد که شما به کمک این برنامه و ابزار هایی که در ان وجود دارد می توانید براحتی فایل های پی دی اف خود را بدون نصب برنامه های مثل اکروبات ریدر اجرا کنید.شما به کمک این برنامه می توانید تا در حین مطالعه فایل های پی دی اف در صورت وجود نکته یا یادداشتی از ابزار کامنت ، نظرات خود را وارد فایل کنید. امکان اضافه کردن استمپ بروی فایل های پی دی اف یکی دیگر از قابلیت هایی است که در این برنامه به چشم میخورد. شما می توایند فایل های پی دی اف خود را به کمک این برنامه به فرمت های دیگر از جمله jpg  تبدیل کنید البته قابلیت تبدیل کردن بالعکس فایل ها به پی دی اف نیز وجود دارد. وجود ابزار های اندازه گیر در کنار حاشیه صفحات که همان خط کش می باشد یکی دیگر از ابزار ها و قابلیت هایی است که به چشم میخورد.امکان اضافه کردن و یا پاک کردن صفحات پی دی اف در این برنامه به شما کمک میکند تا فایل های پی دی اف خودتان را اصلاح کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار تبدیل pdf به ورد PDFtoWord Converter 4.2.2.1

تاریخ : 15 تیر 1397
دسته بندی : آفیس » مدیریت PDF
توسط : admin
بازدید : 132856

نرم افزار PDFtoWord Converter

PDFtoWord Converter ابزار تخصصی و عالی برای تبدیل فرمت رایج PDF به فرمت ورد می باشد ، شاید شما نیز نیاز داشته باشید فایل های پی دی اف خود را ویرایش کنید هر چند امروزه ابزارهای زیادی برای این کار وجود دارد ولی بدون شک بهترین روش تبدیل به ورد و ادیت توسط نرم افزار نام آشنای ورد می باشد که توسط این نرم افزار به راحتی می توانید فرمت اسناد پی دی اف خود را به ورد با قابلیت ویرایش تبدیل می کنید. نرم افزار دارای رابط کاربری آسانی می باشد و قابلیت تبدیل سریع اسناد پی دی اف را دارا می باشد. همچنین می توانید به صورت همزمان چندید فایل پی دی اف را به ورد تبدیل کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. این ابزار بدون نیاز به ابزارهای پی دی اف خوان کار می کند و شما نیاز به نصب ابزارهای ثانویه نظیر ادوبی ریدر و ... نخواهید داشت.

ادامه مطلب
jadval
tank