ایجاد فایل های PDF از فرمت های مختلف Coolmuster PDF Creator Pro 2.1.11

Coolmuster PDF Creator یک نرم افزار چند منظوره جهت ایجاد فایل های pdf از چندین فرمت معروف می باشد. با این نرم افزار شما قادر به ایجاد فایل های PDF از 7 فرمت عمده، از جمله مایکروسافت ورد (. DOCX)، متن (. کلیپ برد چند منظوره)، تصویر (. JPG، PNG، GIF، BMP و غیره)، MOBI (. MOBI، PRC)، EPUB، CHM و HTML و ... می باشید.

حفظ محتوای متن اصلی، پوسته ها و قالب ها، تصاویر، لینکها، و غیره در فایل PDF خروجی با کیفیت بالا ممکن خواهد بود. تبدیل دسته ای فایل های PDF و یا تبدیل یک فرمت خاص به PDF این نرم افزار تمیم این نیاز ها را برآورده می کند. این ابزار بعد از نصب یک منو به کلیک راست اضافه می کند که شما بعد از کلیک راست روی فایل ها و تنها با یک کلیک قادر به تبدیل آسان و سریع فایل های مختلف به PDF می باشید.

ادامه مطلب

دانلود Coolmuster PDF Locker

Coolmuster PDF Locker یک نرم افزار است که به کمک آن می توانید فایل های PDF خود را با رمز عبور محافظت کنید. این نرم افزار قابلیت قفل کردن فایل های PDF را با استفاده از رمز عبور ارائه می دهد تا فقط افرادی که رمز عبور را می دانند، بتوانند فایل ها را باز کنند و مشاهده کنند.

با استفاده از Coolmuster PDF Locker، می توانید فایل های PDF را در مقابل دسترسی غیرمجاز محافظت کنید. برای استفاده از این نرم افزار، ابتدا فایل PDF مورد نظر را انتخاب کرده و سپس یک رمز عبور برای آن تعیین می کنید. سپس فایل PDF قفل می شود و تنها با وارد کردن رمز عبور می توانید آن را باز کنید.

به علاوه، Coolmuster PDF Locker امکانات دیگری نیز دارد که شامل تنظیمات مختلف امنیتی است. می توانید مجوزهای دسترسی را برای فایل PDF تنظیم کنید، مانند محدود کردن چاپ، کپی برداری، ویرایش و غیره. همچنین می توانید فایل های PDF را با رمز عبور گروهی قفل کنید و به صورت دسته ای پردازش کنید.

ادامه مطلب

مبدل فایل های PDF به سایر فرمت ها Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.11

Coolmuster PDF Converter نرم افزاری جهت تبدیل اسناد pdf به سایر فرمت های قابل ویرایش بدون نیاز به سایر نرم افزار واسطه نظیر Adobe Acrobat Pro می باشد. توسط این نرم افزار شما قادر به تبدیل فرمت pdf به 7 نوع فرمت معروف قابل ویرایش و اشتراک گذاری آن می باشد. سرعت نرم افزار فوق العاده می باشد طوری که شما قادر به تبدل بیش از 200 صفحه در 1 دقیقه خواهید بود.

با Coolmuster PDF Converter شما قادر به تبدیل فرمت pdf به فرمت هایی نظیر مایکروسافت ورد ( DOCX)، ، تصاویر (.. JPG، JPEG، BMP، PNG، GIF، و غیره)، متن (کلیپ برد چند منظوره)، HTML تبدیل (اچ. HTM)، اکسل (. XLSX)، پاورپوینت (. PPTX)، و غیره خواهید بود. همچنین شما قبل از تبدیل یک پیش نمایش از فایل ها را برای درستی کار مشاهده خواهید کرد. پس از تبدیل شما به راحتی می توانید فایل را ویرایش نمایید.

نرم افزار این تضمین را به شما می دهد که بعد از تبدیل هیچ گونه تغییری در محتوای اصلی فایل ایجاد نخواهد شد و فایل تبدیل دقیقا مانند فایل اصلی می باشد.قالب بندی ، تصاویر ، جداول ، فونت ها ، نوع نوشته و ... دقیقا مانند فایل اصلی می باشد.

ادامه مطلب

حذف پسورد فایل های پی دی اف با Coolmuster PDF Password Remover 2.1.7

Coolmuster PDF Password Remover نام ابزاری است که توسط آن شما تنها با یک کلیک قادر به حذف پسورد فایل های PDF خواهید بود. بعضی اوقات ناشران و یا افراد مختلف اقدام به رمزگذاری روی اسناد پی دی اف می کنند که این کار باعث عدم چاپ ، کپی و ویرایش فایل های PDF می شود که با این نرم افزار در سریعترین زمان ممکن شما قادر به حذف پسورد این اسناد خواهد بود.

اگر شما نیز از دسته کسانی هستید که برای فایل های pdf خود رمز تعیین کرده اید و اکنون رمز آن را فراموش کرده اید نگران نباشید زیرا با این نرم افزار قابل به بازگشایی دوباره فایل های PDF خود می باشید. این نرم افزار از دو متد برای رمزگشایی استفاده می کند و شما تنها با یک کلیک می توانید رمز های PDF را از بین ببرید.

ادامه مطلب

دانلود Coolmuster PDF Image Extractor

Coolmuster PDF Image Extractor نام نرم افزار قدرتمندی است که به شما امکان استخراج تصاویر از فایل های PDF را می دهد. با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید به سادگی تصاویر موجود در صفحات PDF را استخراج کرده و در هر جای دیگری مورد استفاده قرار دهید.

آیا تا به حال به امکان استخراج تصاویر از فایل های PDF برای استفاده بیشتر فکر کرده اید؟ شاید قبلاً متوجه شده باشید که استخراج تصاویر از فایل های PDF بسیار دشوار است. اما نگران نباشید، نرم افزار Coolmuster PDF Image Extractor اینجاست تا به شما در حل این مشکل کمک کند.

این نرم افزار قدرتمند به شما اجازه می دهد تصاویر را از فایل های PDF استخراج کرده و آن ها را به دلخواه خود در هر جایی استفاده کنید. با یک کلیک، تمامی تصاویر موجود در هر صفحه از فایل های PDF را با کیفیت بالا دریافت کنید. بعد از استخراج، می توانید این تصاویر را به اسلایدهای پاورپوینت، کلاژ عکس و یا برای هر مورد دیگری که می خواهید، استفاده کنید.

ادامه مطلب

دانلود NCH PicoPDF Plus برای ویندوز

NCH PicoPDF Plus با این نرم افزار قادر به ویرایش کردن فایل های پی دی اف خود در کمترین زمان ممکن خواهید بود. امکان اضافه کردن متن یا ویرایش کردن متن های موجود را در کمترین زمان ممکن دارید. می توانید عکس ها را حرکت دهید، اضافه کنید یا حذف نمایید. امکان تغییر دادن مکان عکس ها و متن ها نیز وجود دارد. می توانید یادداشت های دلخواه خود را به اسنادی که در اختیار دارید اضافه نمایید. امکان کامنت گذاری نیز وجود دارد. می توانید تصاویر درونی فایل پی دی اف را حذف کنید. امکان اضافه کردن عکس های خراجی نیز وجود دارد.

می توانید در بخش های خالی پی دی اف خود تایپ نمایید و آ« ها را پر کنید. این ویژگی به خصوص زمانی به کارتان می آید که دنبال پر کردن فرم های پی دی اف هستید. امکان اضافه کردن امضای دیجیتالی به فای لهای پی دی اف وجود دارد. این برنامه حتی در حالت آفلاین نیز بدون مشکل کار می کند. نیازی به ارتباط اینترنتی نخواهید داشت. با NCH PicoPDF Plus فایل هایتان را می توانید درون کامپیوتر خودتان، و بدون آپلود روی سرور های غریبه که امکان اطمینان به آن ها وجود ندارد، ویرایش نمایید. این اپلیکیشن رابط کاربری دوستانه و مناسبی دارد که کار کردن با آن لذت بخش است. NCH PicoPDF Plus هم بر روی سیستم های 64 و هم 32 بیتی کار می کند.

ادامه مطلب