زولا

تبدیل فرمت کتاب های کیندل به PDF و ePub با Kindle Converter 3.19.918.386

تاریخ : 01 مهر 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : admin
بازدید : 31628

نرم افزار Kindle Converter 

Kindle Converter

ابزاری برای تبدیل کتاب های الکترونیک کیندل DRM / DRM رایگان به فرمت های رایج پی دی اف ، ePub و ورد می باشد. این نوع از کتاب ها دارای محدویدت هایی نظیر محدودیت در چاپ و نمایش در سایر دستگاه ها می باشد ، خصوصا اگر DRM بانشد ، نرم افزار پیش رو این محدودیت را بر می دارد و آنها را به فرمت های محبوب و رایج تبدیل می کند.نرم افزار دارای سرعت بالایی در تبدیل می باشد.
ادامه مطلب

دانلود PDF Replacer Pro 1.1.2.4 ویرایش متن فایل های پی دی اف

تاریخ : 25 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : nreern
بازدید : 850

دانلود PDF Replacer Pro برای ویندوز

PDF Replacer Pro

 اپلیکیشنی قدرتمند است که با آن می تووانید متن داخل چند فایل های pdf را با متنی جدید عوض کنید. هم چنین می توانید فونت متنی که اضافه می کنید را تغییر دهید و آن را به حالت bold, italic یا underline در آورید. اگر می خواهید تنها متن چند صفحه خاص تغییر کند، و نه کل pdf، این اپلیکیشن به شما چنین امکانی را می دهد.کافیست مشخص کنید چه صفحاتی متنشان باید عوض شود و باقی کارها را برنامه برای شما انجام می دهد. این نرم افزار تقریبا از تمامی زبان های زنه دنیا پشتیبانی می کند. قالب اورجینال فایل pdf شما حفظ می شود و تغییری نمی کند. این نرم افزار از پی دی اف های قفل شده و محدود شده نیز پشتیبانی می کند. می توانید به شکل  گروهی چندین لغت را در فایل های pdf خود جایگزین کنید. سرعت این اپلیکیشن بالا بوده، و از تزیین فونت ها نیز پشتیبانی می شود. می توانید علائمی نظیر * را با جای خالی جایگزین کنید. امکان تغییر ددان زمان و تاریخ فایل ها به شکل گروهی وجود دارد. می توانید لغتی خاص را از صفحات پی دی اف خود پاک کنید. برای این منظور کافیست با find آن کلمه را بیابید و سپس با replace with، هیچ کلمه ای تایپ نکنید تا لغت مورد نظر در فایل های شما پاک شود.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار PDF Combine 3.5 – ادغام فایل های PDF

تاریخ : 08 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : aliq
بازدید : 35985

PDF Combine ادغام فایل های PDF

نرم افزار

PDF Combine

یک ابزار مهم و کاربردی برای ادغام کردن فایل های پی دی اف می باشد .گاهی اوقات ممکن است که قسمت هایی از یک پی دی اف را می خواهید برای ایجاد یک فایل پی دی اف جدید باهم ادغام کرده و یک فایل جدید را بوجود بیاورد در این زمان است که شما به چنین برنامه ای نیاز خواهید داشت. این برنامه به صورت stand alone  و بدون نیاز به هیچ کدام از برنامه های مخصوص اجرای فایل های پی دی اف از جمله آکروبات ریدر ، قابل اجراست و شما می توانید به راحتی تنها با همین برنامه فایل های پی دی اف را اجرا کنید.این برنامه از 50 زبان مختلف که فایل های پی دی اف با آن ساخته شده است را اجرا میکند.حدف پسورد از فایل های پی دی اف یکی دیگر از قابلیت های این برنامه است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید هم چنین امکان ادغام کردن بیش از 100 فایل پی دی اف در یک فایل پی دی اف در این برنامه وجود دارد.این برنامه از تمام نسخه های ویندوز و پلتفرم های مختلف ویندوزی از جمله تب لت و.... پشتیبانی میکند.
ادامه مطلب

نرم افزار ویرایش و نمایش pdf برای اندروید Xodo PDF Reader & Editor 4.8.4

تاریخ : 29 مرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : nreern
بازدید : 155424

دانلود نرم افزار Xodo PDF Reader & Editor برای اندروید

Xodo PDF Reader & Editor

نرم افزاری همه جانبه برای نمایش و ویرایش پی دی اف می باشد و شما را از دانلود کردن نرم افزار های دیگر راحت می کند. با استفاده از Xodo شما می توانید فایل های pdf خود را بخوانید، آن ها را ویرایش کنید، به آن ها چیزی اضافه کنید یا امضای دیجیتالی روی آن ها بزنید. شما می توانید فایل های pdf خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. علاوه بر باز شدن فرمت pdf ، فرمت هایی نظیر docx/.pptx نیز پشتیبانی می شوند و امکان باز کردن آن ها وجود دارد. Xodo با گوگل درایو و دراپ باکس شما همگام سازی می شود. موتور این برنامه بسیار قدرتمند می باشد و فایل های pdf شما را به سرعت نشان می دهد.  این نرم افزار برای تبلت هایی که دارای صفحات بزرگی هستند به طور مخصوص بهینه سازی ششده است تا لذت خواندن فایل های pdf را به خوبی کاربر احساس کند. Xodo PDF Reader & Editor بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.
ادامه مطلب

دانلود Renee PDF Aide 2019.8.16.84 مبدل پر سرعت پی دی اف

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : nreern
بازدید : 1880

دانلود Renee PDF Aide برای ویندوز

Renee PDF Aide

 یکی از بهترین مبدل فایل های پی دی اف است که سرعت بسیار بالایی در تبدیل فایل ها در اختیار شما قرا رمی دهد. در عرض چند دقیقه می توانید فایل های pdf خود را به فایل های آفیس قابل ویرایش تبدیل کنید. این برنامه امکان تبدیل فرمت pdf به فرمت هایی نظیر Word/Excel/PowerPoint/Image/HTML/TXT و بسیاری دیگر را به شما می دهد. سرعت این نرم افزار تقریبا 80 صفحه در دقیقه است؛ البته این بستگی به منابع سیستمی شما و هم چنین قالب صفحات پی دی اف دارد. این نرم افزار دارای تکنولوژی OCR نیز بوده که کلمات را در فایل های پی دی اف اسکن شده شناسایی می کند و آن ها را به متن های قابل ویرایش تبدیل می کند. البته از این قابلیت برای تمامی زبان ها پشتیبانی نمی شود. شما می توانید صفحات دلخوه پی دی اف خود را برای تبدیل انتخاب کنید. با این کار سرعت عملیات برنامه به شکل قابل توجهی بالا می رود. برای استفاده از قابلیت OCR باید برای برنامه مشخص کنید که با چه زبانی سر و کار دارید تا توانایی تشخیص برنامه بالاتر برود. این نرم افزار تا 15 صفحه را بدون اضافه کردن واترمارک بر روی آن ها تبدیل می کند. Renee PDF Aide از قابلیت drag & drop برای اضافه کردن فایل ها نیز پشتیبانی می کند.
ادامه مطلب

دانلود PdfFactory Pro 7.02 ابزار ساخت اسناد پی دی اف

تاریخ : 25 مرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مدیریت PDF
نویسنده : nreern
بازدید : 21827

دانلود نرم افزار pdfFactory Pro برای ویندوز

pdfFactory Pro

اگر از کار با برنامه acrobat خسته شده اید، ما به شما pdfFactory Pro را پیشنهاد می کنیم. این برنامه کاملا مستقل بوده و شما را از استفاده acrobat بی نیاز می سازد و هم چنین با وجود حجم کمی که دارد و قابلیت های ویژه ای که در اختیار کاربر می گذارد، می تواند انتخابی مناسب برای کاربران باشد. با pdfFactory Pro  می توانید چندین سند مختلف خود را با یک دیگر در یک pdf واحد ترکیب کرده و سپس در صورت نیاز از آن ها پرینت بگیرید. امکان اضافه کردن فونت ها نیز می باشد و می توانید فایل های pdf خود را توسط ایمیل به دیگران ارسال کنید. pdf ها با قابلیت auto save به طور خودکار ذخیره می شوند. امکان پیش نگری pdf ها قبل از پرینتشان وجود دارد تا چناچه خطایی احتمالی ای وجود داشته باشد، آن را رفع کنید. وجود پنجره ای مخصوص برای فعالیت های در حال اجرا، Bookmarks، شماره صفحات، هدر و فوتر و ... از دیگر ویژگی های این برنامه می باشند.
ادامه مطلب
mobileto