دانلود رایگان / گوناگون / برنامه نویسی

دانلود نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن و کدهای برنامه نویسی Emurasoft EmEditor Professional 14.2.0

Emurasoft EmEditor Professional نام یک ابزار جهت ویرایشگر متون و زبان های برنامه نویسی می باشد. این نرم افزار یک ابزار مناسب برای برنامه نویسان ، طراحان وب و کاربران معمولی می باشد. نرم افزار از یونیکد به خوبی پشتیبانی می کند. این نرم افزار یک ابزار ایده آل برای ویرایش HTML, PHP, JSP و XML می باشد. سایه روشن کردن گرامرهای ASP, C #, C, CSS, HTML, Java, jаvascript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, Python, PHP, SQL, VBScript و دیگر زبان های برنامه نویسی ، عملکردهای مانند کشیدون و رها کردن ، باز کردن فایل هایی با حجم بالاتر از 248 گیگابایت ، قابلیت اتصال به نرم افزارهای خارجی و... از ویژگی های مهم نرم افزار EmEditor Professional می باشند.
ادامه مطلب

نرم افزار Google Android Studio

دانلود Google Android Studio گوگل اندروید استودیو

ابزار رسمی گوگل برای برنامه نویسی اندروید

 

Google Android Studio گوگل اندروید استودیو

نام نرم افزار رسمی کمپانی گوگل برای برنامه نویسی اندروید می باشد. این ابزار یک ویرایشگر توسعه یافته برای پلت فرم اندروید می باشد و هر آنچه برای برنامه نویسی اندروید نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد.

این نرم افزار با دارا بودن موتور Gradle قابلیت انجام وظایف به صورت خودکار و همچنین ایجاد طرح های سفارشی و دلچسب را به شما می دهد. ، همچنین نرم افزار شامل نسخه جدید Android SDK برای تست و اشکال زدایی نرم افزارهای اندروید می باشد. رابط کاربری تعاملی نرم افزار اجازه دستکاری و کارهای ظریف روی کدها می باشد.

ادامه مطلب

دانلود LLBLGen برای ویندوز

LLBLGen Pro فریم ورکی می باشد که با بیشتر ORMها مثل Entity Framework, NHibernate, Linq To SQL به خوبی کار می کند. حتی می توانید فریم ورک دلخواه خود را در این برنامه تعریف کنید و از آن استفاده نمایید. طراحی کردن modeling layer دیتابیس به راحتی انجام می شود. سپس می توانید آن را به دیتابیستان مپ کنید. از حالا به بعد تنها نیاز به نوشتن کوئری ها دارید و لازم نیست کار دیگری انجام دهید. این اپلیکیشن در بسیاری از پروژه های سازمانی و کاری مورد استفاده قرار می گیرد و قادر است آبجکت ها را به راحتی در مدل های منطقی مپ کند. این فریم ورک زیبا محدود به طراحی گرافیکی نیست و حتی کدهایی که به شکل اتوماتیک در آن تولید می شوند ظاهری ساده، خوانا و جمع و جور دارند.

اطلاعات مختلف این اپلیکیشن به خوبی توضیح داده شده است. این اپلیکیشن از ویژگی های مدرنی مثل async / await یا کش کردن نتایج برای سریع کردن کوئری گرفتن استفاده می کند. LLBLGen Pro حجم کمی دارد و کار کردن با آن آسان می باشد. در پایین برنامه اطلاعات مختلف کاماندهایی که اجرا کرده اید، نظیر خطاها را مشاهده خواهید کرد. این اپلیکیشن حتی فرمان های در حال اجرا را نیز در بخشی جداگانه لیست می کند و قادر به مشاهده آن ها خواهید بود.

ادامه مطلب

 Ranorex Studio ابزار برنامه نویسی

دانلود Ranorex Studio ، آیا شما برای تست دستگاه های واقعی یا شبیه ساز ها و یا برای اجرای تست های مختلف از طریق پلتفرم ها ، دستگاهها یا تکنولوژی های مختلف به دتبال برنامه ای برای انجام این کار ها هستید . برنامه Ranorex Studio تمام عملیات گفته شده را برای شما انجام خواهد داد . شما با این برنامه قادر هستید بین پلتفرم های مختلف دسکتاپ و گوشی موبایل سوییچ کنید .و هم چنین امکان تست برنامه های مختلف را نیز دارید . شما در این برنامه قادر هستید تا به صورت موازی عملیات های دیگر را بخاطر بالابردن سرعت کارهایتان انجام دهید همین کار را نیز شما می توانید با برنامه های دیگر از جمله مرورگر های مختلف موزیلا فایر فایرکس ، کروم ، اپرا انجام دهید . این برنامه برای باگ گیری یا دی باگ کردن برنامه های مخنلف برای برنامه نویسان مناسب می باشد .

ادامه مطلب

دانلود Infragistics Ultimate برای ویندوز

Infragistics Ultimate  مجموعه ای از ابزار حرفه ای برای .NET را در اختیار شما قرار می دهد که با آن ها می توانید اپلیکیشن های ویندوز مانند فرم ها، WRF و بسیاری دیگر را طراحی کنید. از اپلیکیشن های تحت وبی که با ASP.NET, HTML5 و JQuery نوشته می شوند نیز پشتیبانی می شود. بسیاری از اجزاء ضروری برای طراحی رابط کاربری مدرن در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برنامه هایی با ظاهر دوستانه بسازید. کنترل های ASP.NET، iOS، اندروید، ویندوز فون، و ... را می توانید در این اپلیکیشن بیابید. Infragistics Ultimate نرم افزار جامعی است که برای استفاده از آن نیاز به .NET، windows runtime و دیگر زبان های لازم دارد. می توانید از Visual studio 2019 برای استفاده از این برنامه کمک بگیرید. Infragistics Ultimate مجموعه بزرگی است که حاوی Infragistics SharePoint Controls، Infragistics QuincePRO، Infragistics Indigo Studio، Infragistics Icon Library و بسیاری دیگر می باشد. لایسنس و دیگر اطلاعات ضروری مرتبط را در برنامه مشاهده خواهید کرد. نمونه هایی از قالب ها نیز در سیستم شما ذخیره سازی می شوند و قادر به مشاهده و تست آن ها خواهید بود. Infragistics Ultimate می تواند برای انواع اپلیکیشن ها با اهداف مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
ادامه مطلب

دانلود ComponentOne Studio برای ویندوز

ComponentOne Studio مجموعه ای حرفه ای از کنترل های کاربری می باشد که با استفاده از آن ها می توانید وب اپلیکشن های رسپانسیوی را طراحی نمایید که در هر سیستمی به درستی به نمایش در می آید. بیش از 2,200+ عکس و آیکون مختلف در برنامه وجود دارد. شما می توانید برای اپ های خود ابزارک و شورت کات نیز تعریف نمایید. تمامی اجزائی که در ComponentOne Studio داشتید همراه با HTML5 / jаvascript و کنترل های ساده موبایل در این مجموعه در اختیار شما قرار می گیرد. با کمترین مبلغ ممکن و سریعترین زمان، می توانید اپ های خود را طراحی نمایید. این نرم افزار دارای صد ها کنترل کاربری مختلف برای 8 پلتفرم متنوع محبوب و مردمی می باشد. هر چیزی را که نیاز داشته باشید در این مجموعه برای شما فراهم شده است.

ادامه مطلب
گیفت کارت