دانلود رایگان » گوناگون » بازیابی اطلاعات

دانلود Photos Recovery برای ویندوز

Photos Recovery اپلیکیشن قدرتمندی است که با کمک آن می توانید عکس های خود را به راحتی بازیابی کنید. این اپلیکیشن از عکس های حذف شده در فایل های usb، مموری کارت ها، هارد درایو ها و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. علاوه بر این می توانید فایل های خود را از فرمت های مختلف سیستمی نظیر FAT, FAT32, NTFS و ... بازیابی کنید. این اپلیکیشن تقریبا از تمامی فضاهای ذخیره سازی پشتیبانی می کند. سیستم شما عمیقا اسکن می شود و عکس های حذف شده در آن پیدا می شود. رابط کاربری برنامه دوستانه می باشد و گزینه های مختلفی در آن قرار گرفته است که می توانید آن ها را از جهات گوناگون شخصی سازی کنید. دانلود Photos Recovery و کار کردن با این اپلیکیشن کار آسانی می باشد. بازیابی تصاویر در سه مرحله کلی انجام می شود. ابتدا باید مکان فولدری که در آن عکس های خود را از دست داده اید مشخص کنید.

سپس نوع اسکن را انتخاب کنید. اگر می خواهید اطلاعات شما سطحی بررسی شوند Quick Scan را انتخاب کنید. در غیر این صورت از حالت Deep استفاده کنید. سپس پیش نمایشی از عکس های قابل بازیابی به شما نشان داده می شود و می توانید عکس های مورد نیاز خود را بازیابی کنید. اسکن سطحی سریع تر انجام می شود اما قادر به بازیابی همه عکس ها نیست. اگر نرم افزار دیگری نییاز دارید پیشنهاد ما استفاده از Apeaksoft Android Toolkit یا Wondershare Recoverit Photo Recovery یا Comfy Photo Recovery می باشد.


ادامه مطلب

دانلود Passper for Word برای ویندوز

Passper for Word آیا می خواهید محدودیت های فایل word را بردارید اما از رمز آن با خبر نیستید؟ با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فایل های word قفل شده را باز کنید یا محدودیت های ویرایشی آن را بدون رمز عبور بردارید.
Passper for Word قادر به باز کردن انواع فایل های word رمزگذاری شده با سرعت بالاست. اگر قادر به حذف کردن محتوای فایل ورد نیستید، اگر نمی توانید فرمت فایل را تغییر دهید یا آن را ویرایش کنید، اگر امکان کپی کردن محتوا برای شما وجود ندارد، Passper for Word یکی از بهترین راه حل های پیش روی شما خواهد بود. این اپلیکیشن 4 نوع روش بازیابی در اختیار شما قرار می دهد. با Dictionary Attack، بر اساس رمزهای محبوب از پیش تعریف شده ای که معمولا افراد از آن ها استفاده می کنند، فایل شما مورد بررسی قرار می گیرد. می توانید دیکشنری اختصاصی خود را نیز بسازید تا رمزهای عبور انتخابی شما تست شوند. Combination Attack از حروف و سمبل های انتخابی شما برای بررسی رمزعبور استفاده می کند. به عنوان مثال می توانید حروفی مانند c,t,a را انتخاب کنید تا برنامه تمام ترکیب های آن را تست کند. Mask Attack، روش دیگر این برنامه است که به شما کمک می کند پسورد خود را با جزئیاتی که از آن به خاطر می آورید بازیابی کنید. روش نهایی برنامه Brute Force است. این روش از تمامی ترکیب حروف ممکن استفاده می کند تا رمز عبور را بیابد. در پست های قبل تر نیز برنامه Passper for Word که کار بازیابی پسورد فایل های ورد را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده بودیم
ادامه مطلب

دانلود Passper for Excel برای ویندوز

Passper for Excel با کمک این برنامه می توانید فایل های اکسل قفل شده را بدون دانستن رمز عبور باز کنید، بدون این که داده های فایل از دست بروند. اگر رمز عبور فایل اکسل خود را فراموش کرده اید، اگر نمی توانید محتوای آن را کپی کنید، اگر نمی توانید داده ها را ویرایش کنید، یا اگر نمی توانید worksheet یا workbook را پرینت بگیرید، نگران نباشید. با Passper for Excel می توانید با بیشترین سرعت ممکن اطلاعات خود را بازیابی کنید. این اپلیکیشن از 4 روش مختلف برای بازیابی پسورد شما استفاده می کند. روش اول دیکشنری است که در آن برنامه از رمز های از پیش تعریف شده استفاده می کند و با بررسی تک تک آن ها در نهایت رمز عبور فایل شما را می یابد. می توانید دیکشنری دلخواه خود را بسازید تا بر اساس رمز های عبوری که خودتان تعریف کرده اید، این برنامه پسورد فایل را بیابد.
روش دوم ترکیبی است. این روش زمانی به کارتان می آید که حروف پسورد را بیاد می آورید، اما نمی دانید که چه ترکیبی از این حروف پسورد شما بوده است. با دانلود Passper for Excel تمام حالت های ممکن حروف مورد نظر شما را بررسی می کند تا رمز عبور را بیابد. روش ماسک را زمانی می توانید استفاده کنید که بخشی از پسورد را به یاد دارید، اما بخشی از آن را فراموش کرده اید. در نهایت اگر هیچ چیز از پسورد فایل اکسل خود به یاد نمی آورید، می توانید از روش brute force استفاده کنید. از دیگر نرم افزارهای مفید اکسل می توان به آموزش بهترین فرمول های اکسل و تبدیل اسناد PDF به اکسل اشاره داشت.
ادامه مطلب

نرم افزار Stellar Phoenix Photo Recovery

دانلود نرم افزار Stellar Phoenix Photo Recovery

بازیابی عکس ، فیلم و موزیک های حذف شده

 

Stellar Phoenix Photo Recovery نام ابزاری سریع و آسان برای بازیابی عکس ، فایل های ویدیویی و صوتی از سیستم های مبتنی بر ویندوز می باشد. این ابزار این قابلیت را دارا می باشد که در صورت حذف ، فرمت و یا از دست دادن اطلاعات آنها را بازیابی کند. همچنین نرم افزار توانایی بازیابی تصاویر Raw از اکثر دروبین های عکاسی را به آسانی و با چند کلیک دارا می باشد.
ادامه مطلب

دانلود Passper for ZIP برای ویندوز

Passper for ZIP با استفاده از این برنامه می توانید رمزهای فراموش شده آرشیوهای ZIP/WinZIP/7ZIP را با سرعت بالایی بازیابی کنید. در صورتی که نمی توانید فایل زیپ خود را باز کنید نگران نباشید، این برنامه قادر به بازیابی آن خواهد بود. 4 حالت مختلف برای بازیابی اطلاعات شما وجود دارد که در عرض چند دقیقه انجام می شوند. نوع اول باز کردن، حمله دیکشنری می باشد. بر اساس رمزعبور های از پیش تعریف شده رایج، این اپلیکیشن فایل زیپ شما را بررسی می کند تا رمز آن را بیابد. حمله ترکیبی، نوع دیگری از بازیابی پسورد می باشد که با آن می توانید سمبل ها، کاراکتر ها و ... را برای پسورد خود انتخاب کنید تا میان آن ها جست و جو شود. در جمله ماسک می توانید بخش هایی که به یاد نمی آورید را با ماسک علامت گذاری کنید تا تنها آن بخش ها مورد جست و جو قرار بگیرد. در بدترین شرایط، می توانید متد brute force را امتحان کنید. این روش تمام رمزهای ممکن را بررسی می کند و ممکن است یافتن رمز با آن، به مدت زمان طولانی ای نیاز داشته باشد. هر زمان که بخواهید می توانید برنامه را متوقف کنید و سپس آن را ادامه دهید. این اپلیکیشن از الگوریتم های پیشرفته NVIDIA/AMD/GPU acceleration پشتیبانی می کند و رمزها را در کمترین زمان می یابد.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده Auslogics File Recovery v3.5.1

Auslogics File Recovery نرم افزار کامل و جامعی در زمینه بازیابی اطلاعات میباشد. این نرم افزار قابلیت بازیابی اطلاعات از تمامی دستگاهای مختلف از جمله رم موبایل ، هارد اکسترنال و دستگاهای قابل حمل را داراست.تقریبا تمامی پسوند های فایل از جمله فیلم ، عکس ، نوشته ، ویدیو و ... توسط این نرم افزار قابل بازگردانی میباشد.این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی برای ریکاوری میباشد از جمله تنظیم فرمت ، زمان حذف و .. که تنظیم کردن آنها کار شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمک میکند. همچنین نرم افزار Auslogics File Recovery حتی بعد از نصب ویندوز پارتیشن فرمت شده را بازیابی میکند و از قابلیت اسکرین شات قبل از ریکاوری هم میتوانید در این نرم افزار استفاده کنید.
ادامه مطلب