عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
Mftmirdamad
tabli
بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی و تبلت های اندروید Tenorshare Android Data Recovery 5.0.0.0

تاریخ : 29 مهر 1396
توسط : admin
بازدید : 223947

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی و تبلت های اندروید Tenorshare Android Data Recovery 4.2.0.0.1887

 

Tenorshare Android Data Recovery ابزاری برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ، فرمت شده و پاک شده از گوشی های اندروید می باشد. با این ابزار قادر به بازیابی عکس ، پیامک ، فیلم ، تاریخچه تماس و دفتر تلفن خود در صورت هر گونه مشکل برای گوشی و تبلت های اندروید خواهید بود.

شما با این نرم افزار به راحتی و سرعت می توانید از حخافظه SD اطلاعات خود را بازگردانی نمایید. این ابزار از تمامی گوشی و تبلت های اندروید نظیر Samsung, HTC, Motorola, LG پشتیبانی می کند. یک پیش نمایش قبل از بازیابی کامل در دسترس شما خواهد بود. و از تمامی نسخه انردوی از اندروید 1.5 تا 5.0 پشتیبانی می کند.

نرم افزار در تمامی حالات قادر به بازیابی اطلاعات خواهد بود . زمانی که گوشی را به تنظیمات کارخانه برمی گردانید ، زمانی که شما رام جدیدی نصب می کنید ، زمانی که صفحه گوشی شما شکسته شده است و بعد از فرمت کامل ، قادر به بازیابی داده ها خواهد بود.

ادامه مطلب

دانلود Safe365 Partition Recovery Wizard 8.8 بازیابی اطلاعات پارتیشن ها

تاریخ : 26 مهر 1396
توسط : nreern
بازدید : 525

دانلود Safe365 Partition Recovery Wizard برای ویندوز

 Safe365 Partition Recovery Wizard  پارتیشن های شما آسیب دیده اند یا از دست رفته اند؟ نمی توانید به اطلاعاتی به خصوص در پارتیشن خود دسترسی داشته باشید؟ این نرم افزار راه حلی مناسب برای شما می باشد. انواع دیسک ها نظیر IDE disk, SATA disk, SCSI disk, mobile hard disk توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود و امکان بازیابی اطلاعات از آن ها وجود دارد. سرعت برنامه بسیار بالا می باشد و حجم آن نسبت به برنامه های مشابه کم است. از دست رفتن اطلاعات پارتیشن به طرق مختلفاتی مانند حملات ویروسی، مشکلات نرم افزاری یا خطاهای انسانی ممکن است به وجود بیاید. در صورتی که اطلاعات شما به تازگی از دست رفته است و هنوز بر روی دیسک شما اطلاعات جدیدی ذخیره سازی نشده است، می توانید به بازیابی اطلاعات خود بپردازید.

ادامه مطلب

Safe365 Digital Camera Photo Recovery Wizard 8.8.9.1 بازیابی عکس دوربین های دیجیتالی

تاریخ : 26 مهر 1396
توسط : nreern
بازدید : 180

دانلود Safe365 Digital Camera Photo Recovery برای ویندوز

Safe365 Digital Camera Photo Recovery می تواند به راحتی فیلم ها و تصاویری که توسط دوربین های دیجیتالی برند های مختلفی مانند Nikon, SamSung Canon, Sony, Kodak, FujiFilm حذف شده است را بازیابی نماید. تقریبا تمامی برند های معروف و معتبری که در این زمینه محصول ارائه داده اند توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند. شما می توانید انواع فرمت های تصویری نظیر JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD را به سادگی ریکاوری نمایید. بازیابی فیلم ها با فرمت هایی نظیر AVI, WMV & ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG و ... نیز وجود دارد. تفاوتی ندارد که اطلاعات شما چگونه از دست رفته اند، مشکلات نرم افزاری یا خطاهای انسانی، امکان بازیابی آن ها وجود دارد. شما می توانید تعداد زیادی از ویدیو های خود را ریکاوری نمایید.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Safe365 USB Flash Drive Data Recovery 8.8 بازیابی اطلاعات فلش مموری

تاریخ : 26 مهر 1396
توسط : nreern
بازدید : 345

دانلود Safe365 USB Flash Drive Data Recovery

Safe365 USB Flash Drive Data Recovery نرم افزاری قدرتمند و کم حجم می باشد که به شما در بازیابی اطلاعات فلش و USB کمک می نماید. اطلاعات شما در اثر وقایع مختلفی می تواند از دست برود، از پاک کردن تصادفی تا حملات ویروسی، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری و ... همگی به نحوی باعث می شوند که دیگر نتوانید به اطلاعات ضروریتان دسترسی داشته باشید. این برنامه به شما کمک می کند که عکس ها، موسیقی ها، فیلم ها، اسناد و ... خود را به راحتی بازیابی نمایید. مدل های مختلفی نظیر Pen Drive, Thumb Drive, Jump Drive, Zip Drive, Memory Stick و ... پشتیبانی می شود. شما می توانید اطلاعات خود را به شکل کاملا امن و بدون مشکل بازیابی نمایید. عملکرد بازیابی اطلاعات با کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب

دانلود iBeesoft Deleted File Recovery 2.0 نرم افزار بازیابی اطلاعات

تاریخ : 26 مهر 1396
توسط : nreern
بازدید : 145

دانلود iBeesoft Deleted File Recovery برای ویندوز

 iBeesoft Deleted File Recovery  نرم افزاری کم حجم می باشد که به شما کمک می کند انواع اطلاعات خود را بازیابی نمایید. در صورتی که داده خود را با هاتکی shift + delete پاک کرده اید، نگران نباشید، هنوز هم امکان بازیابی آن وجود دارد. حتی اطلاعاتی که در اثر خالی کردن recycle bin از دست رفته اند یا توسط دستور های تریمنال در لینوکس یا ویندوز پاک شده اند را نیز می توانید بازیابی نمایید. امکان بازیابی اطلاعات از پارتیشن های مختلف، هارد درایو ها، هارد های اکسترنال، SD/Memory card، فلش مموری و ... وجود دارد. رابط کاربری برنامه ساده می باشد و می توانید به کمک ویزارد برنامه، به سادگی داده های دلخواه خود را مجددا بازیابی نمایید. امکان یافتن فایل مورد نظر برای ریکاوری توسط جست و جوی پیشرفته و گذاشتن فیلتر های مختلف نیز وجود دارد.

ادامه مطلب

دانلود Safe365 SD Card Data Recovery 8.8.9.1 بازیابی اطلاعات اس دی کارت

تاریخ : 26 مهر 1396
توسط : nreern
بازدید : 815

دانلود Safe365 SD Card Data Recovery برای ویندوز

Safe365 SD Card Data Recovery به شما این امکان را می دهد که فایل هایی که به شکل تصادفی یا در اثر حملات نرم افزاری و ... پاک شده اند را به راحتی بازیابی نمایید. این نرم افزار از SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card, Memory Stick پشتیبانی می نماید و به شما امکان بازیابی انواع اطلاعات، از فیلم ها و عکس ها تا اسناد را به شما می دهد. برند های مختلف توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود و SD card های مدرن نیز ساپورت می شوند. همیشه مشکل فایل های حذف شده نمی باشد و در برخی از شرایط، داده ها آسیب می بینند و دیگر قابل اجرا نیستند، این نرم افزار می تواند اینگونه شرایط را نیز تحت شعاع قرار دهد و در صورت امکان، اینگونه فایل ها را مجددا بازیابی نماید.

ادامه مطلب
karafs
karafs