دانلود رایگان / گوناگون / بازیابی اطلاعات

دانلود Passper for Word برای ویندوز

Passper for Word آیا می خواهید محدودیت های فایل word را بردارید اما از رمز آن با خبر نیستید؟ با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فایل های word قفل شده را باز کنید یا محدودیت های ویرایشی آن را بدون رمز عبور بردارید.
Passper for Word قادر به باز کردن انواع فایل های word رمزگذاری شده با سرعت بالاست. اگر قادر به حذف کردن محتوای فایل ورد نیستید، اگر نمی توانید فرمت فایل را تغییر دهید یا آن را ویرایش کنید، اگر امکان کپی کردن محتوا برای شما وجود ندارد، Passper for Word یکی از بهترین راه حل های پیش روی شما خواهد بود. این اپلیکیشن 4 نوع روش بازیابی در اختیار شما قرار می دهد. با Dictionary Attack، بر اساس رمزهای محبوب از پیش تعریف شده ای که معمولا افراد از آن ها استفاده می کنند، فایل شما مورد بررسی قرار می گیرد. می توانید دیکشنری اختصاصی خود را نیز بسازید تا رمزهای عبور انتخابی شما تست شوند. Combination Attack از حروف و سمبل های انتخابی شما برای بررسی رمزعبور استفاده می کند. به عنوان مثال می توانید حروفی مانند c,t,a را انتخاب کنید تا برنامه تمام ترکیب های آن را تست کند. Mask Attack، روش دیگر این برنامه است که به شما کمک می کند پسورد خود را با جزئیاتی که از آن به خاطر می آورید بازیابی کنید. روش نهایی برنامه Brute Force است. این روش از تمامی ترکیب حروف ممکن استفاده می کند تا رمز عبور را بیابد. در پست های قبل تر نیز برنامه Passper for Word که کار بازیابی پسورد فایل های ورد را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده بودیم
ادامه مطلب

دانلود DiskInternals Video-Recovery برای ویندوز

DiskInternals Video Recovery تنها اپلیکیشنی برای بازیابی فایل های ویدویی نیست. بلکه می توانید انواع مشکلات مرتبط خود را در این زمینه، با این نرم افزار حل کنید. از بازیابی عکس های گم شده، فایل های ویدیویی آسیب دیده، موزیک ها، اسناد، و انواع فایل های حذف شده پشتیبانی می شود. این برنامه پله به پله شما را در بازیابی فایل مورد نظر راهنمایی می کند. فایلهای بازیابی شده را می توانید روی سی دی و دی وی دی رایت بزنید. از انواع فرمت های JPEG, JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF, TGA و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود. می توانید پیش نمایشی از عکس ها قبل از بازیابی آن ها مشاهده کنید. حتی از عکس های RAW نیز پشتیبانی می شود.

می توانید فایل های ویدویی مثل AVI, WMV, MPEG, MPG, asf, mp1, m1v, mp2, m2v, m2a و ... را با این برنامه بازیابی کنید. این نرم افزار با ورژن های مختلف ویندوز، از ویندوز 95 تا ویندوز 10 سازگار است. می توانید فایل های بازیابی شده را در قالب فایل های تصویری ذخیره سازی کنید که مانند دیسک عمل می کند. در صورتی که فایل ویدویی شما در اثر تصادف حذف شده است، هنوز هم شانس بازیابی رآن را با این برنامه دارید. فایل هایی که در recyclebin هستند نیز پشتیبانی می شوند. DiskInternals Video Recovery به شما پیش نمایشی از فایل های ویدویی نیز نشان می دهد.

ادامه مطلب

دانلود DiskInternals Uneraser برای ویندوز

DiskInternals Uneraser با این برنامه می توانید فایل های حذف شده از ssd یا هارد خود را به راحتی بازیابی کنید. این اپلیکیشن حتی قادر است اطلاعات حذف شده شما از روی هارد های آسیب دیده را نیز بازیابی کند. پروسه بازیابی ساده سازی شده است و نیاز به کمترین دخالت کاربر دارد. از drag & drop پشتیبانی می شود. می توانید انواع فایل سیستم ها نظیر FAT12, FAT16, FAT32, NTFS (NT 4), NTFS5 (2000, XP) را بازیابی کنید. از فایل های پنهان شده پشتیبانی می شود. این اپلیکیشن قادر به بازیابی فایل های فشرده شده NTFS, NTFS5 نیز هست. حتی فایل های رمزگذاری شده ntfs5 نیز بازیابی می شوند.

در برخی از مواقع، نرم افزار های بازیابی قادر به بازیابی فایل هایی که نام طولانی دارند نیستند. این برنامه چنین مشکلی ندارد و قادر به بازیابی اینگونه فایل ها است. راه های مختلفی برای ذخیره کردن فایل بازیابی شده خواهید داشت. این اپلیکیشن به درستی فایل های شما را بازیابی می کند و با ارور فایل corrupt شده به احتمال زیاد رو به رو نمی شود. این اپلیکیشن از الگوریتمی جدید برای بازیابی فایل های شما استفاده می کند. DiskInternals Uneraser قادر به ساخت فایل های تصویری برای کل هاردتان است. اینگونه فایل های تصویری را می توانید مانند دیسک های معمولی در نظر بگیرید. دانلود Disk Drill وQILING Disk Master از دیگر برنامه های مفید می باشد.

ادامه مطلب

دانلود iMobie PhoneRescue برای ویندوز

iMobie PhoneRescue می تواند انواع فایل های از دست رفته شما را بازیابی نماید. اسمارتفون شما دارای اطلاعات مهمی نظیر مخاطبین و ... می باشد که ممکن است در اثر تصادف، اشتباه یا خطا های نرم افزاری، ویروس و .... از بین برود. با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعات از دست رفته خود را مجددا در کامپیوتر بازیابی نمایید. این برنامه آنالیز قدرتمندی بر روی سیستم شما انجام می دهد تا 22 نوع مختلف از فایل های اساسی که احتمالا به آن ها نیاز دارید را شناسایی کند و سپس عملیات بازیابی را بر روی آن ها انجام دهد. شما می توانید کتاب ها، موزیک ها، فیلم ها و ... را از آیفون خود خارج نمایید و در سیستم های دیگر از آن ها استفاده کنید. امکان ذخیره سازی مخاطبین و ... با فرمت HTML وجود دارد یا می توانید به سادگی آن ها را در clipboard ذخیره نمایید.

ادامه مطلب

دانلود PhoneRescue for Android برای ویندوز

PhoneRescue for Android نرم افزاری قدرتمند می باشد که با آن می توانید به سادگی اطلاعات خود را بازیابی کنید. از برند های مختلفی همچون ال جی، هواوی، سامسونگ و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود. بیش از 5.5 میلیون سیستم اطلاعاتشان با مفقیت بازیابی شده است. با رابط کاربری آسان و سر راست این برنامه می توانید به راحتی داده های خود را بازیابی کنید. این اپلیکیشن تنها برنامه ای است که داده ها را تا 31 نوع مختلف بازیابی می کند و تصاویر، پیام ها و ... را در زمینه بازیابی پشتیبانی می کند. PhoneRescue for Android حالت های مختلفی را درزمینه بازیابی اطلاعات در اختیارتان قرار می دهد تا تحت هر شرایطی بتوانید داده های خود را به حالت اول بازگردانید.

این اپلیکیشن یکی از سریع ترین اسکن ها را برای سیستم شما انجام خواهد داد و سپس فایل هایی که می توان بازیابی کرد را در صفحه پیش نمایش برنامه می توان مشاهده کرد. PhoneRescue for Android یکی از معدود اپلیکیشن هایی است که می تواند داده های شما را درست پس از بازیابی، درون موبایلتان بدون واسطه بریزد. اطلاعات واتس آپ شما نیز بازیابی خواهد شد. نیازی به روت بودن سیستم شما نیست.

ادامه مطلب

دانلود DiskInternals-Video-Recovery برای ویندوز

DiskInternals Video Recovery تنها برای بازیابی ویدیوهای حذف شده نیست. بلکه تمام نیازهای شما را در زمینه های مختلف مرتبط برآورده می سازد. می توانید عکس های گم شده، فایل های ویدیویی corrupt شده، موزیک ها، اسناد، فایل های حذف شده و بسیاری دیگر را با این برنامه بازیابی کنید. این اپلیکیشن قادر است پیش نمایشی از عکس های RAW به شما نشان دهد. طیف گسترده ای از فرمت ها مانند AVI, WMV, MPEG, MPG, asf, mp1, m1v, mp2, m2v توسط برنامه پشتیبانی می شود. می توانید این اپلیکیشن را حتی روی ویندوز 95 هم اجرا کنید. از انواع فایل سیستم ها نظیر FAT12, FAT16, FAT32, NTFS (NT 4), NTFS5 و ... پشتیبانی می شود. فایل های بازیابی شده را حتی می توانید در به کامپیوترهای متصل به شبکه انتقال دهید. امکان رایت زدن این فایل ها روی دی وی دی و سی دی نیز وجود دارد.

می توانید snapshot دلخواه خود را از ایل ها ایجاد کنید. این اپلیکیشن قادر به بازیاب یفایل های ویدیویی است که در اثر خطا حذف شده اند. حتی اگر سیستمتان را فلش یا فرمت کرده اید، هنوز هم شانس بازیابی اطلاعات موجود در آن را خواهید داشت. این اپلیکیشن قادر به برگرداندن اطلاعات حذف شده از دوربین های دیجیتالی نیز می باشد. DiskInternals Video Recovery از کارت های مولتی مدیا و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. بازیابی اطلاعات با کمک این برنامه کار آسانی خواهد بود.

ادامه مطلب
گیفت کارت