زولا
» » ویرایشگر متن

دانلود نرم افزار Notepad3 v5.19.815.2595 ویرایش متون

تاریخ : 25 مرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » ویرایشگر متن
نویسنده : امیرحسین
بازدید : 2700

دانلود Notepad3

Notepad3

نرم افزاری مهم که در تمامی سیستم عامل ها قابل استفاده می باشد و در طول روز از این نرم افزار استفاده فراوانی می شود شما به کمک این نرم افزار میتوانید تمامی متن های خود را ویرایش نمایید. همچنین این نرم افزار دارای ویژگی های مختلفی چون کد تاشو، تطبیق براکت، نویز اتوماتیک، خودکار تکمیل کلمه، تبدیل رمزگذار کاراکتر بین فرمت های مختلف می باشد. این نرم افزار از زبان های مختلف برنامه نویسی نیز پشتیبانی میکند این زبان ها عبارتند از : C / C++ / Java / XML / HTML / PHP / CSS می باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار کامل کردن خودکار عبارات برای بیشتر زبان های برنامه نویسی می باشد اصلاح بوک مارک ها و یافتن و جایگزینی مبتنی بر عبارات منظم از دیگر ویژگی های این برنامه محسوب میشود.
ادامه مطلب

دانلود Gillmeister Batch Text Replacer 2.13.1 ویرایش گروهی فایل های متنی

تاریخ : 20 مرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » ویرایشگر متن
نویسنده : nreern
بازدید : 250

دانلود Text Replacer برای ویندوز

Gillmeister Batch Text Replacer

 که سابقا با نام TextMage ارائه شده بود ابزار قدرتمندی است که به شما امکان ویرایش چندین فایل متنی را به شکل همزمان م یدهد. این برنامه مجموعه ای از ویزگی های مناسب برای ویرایش فایل های متنی را به شما می دهد. به عنوان مال می توانید پاراگرافی دلخواه را انتخاب کنید و متن آن را جایگزین نمایید. علاوه بر این شما قادر به اضافه کردن یا حذف کردن line break ها؛ و تغییر دادن encoding فایل متنی با مبدل این نرم افزار هستید. تمامی اعمالی که انجام داده اید را می توانید در قالب یک template ذخیره سازی کنید و بعدا از آن برای فایل های دیگر نیز استفاده کنید. این برنامه امکان برگرداندن تغییراتی که انجام داده اید را می دهد. با جست و جو گر درون برنامه ای این نرم افزار قادر به یافتن فایل ها با استفاده از کلمات کلیدی خواهید بود. این برنامه به شکل مناسبی نتیجه جست و جو های شما را نشام می دهد و امکان تغییر ددان متن در چندین فایل را به شکل همزمان برای شما به وجود می آورد. حتی می توانید متن دلخواه خود را بین دو فایل مختلف جا به جا کنید و اعمالی نظیر حذف خطوط، اضافه کردن خطوط، اعداد و ... را انجام دهید. حتی می توانید فیلتر های دلخواهی را برای برنامه تعیین کنید که تعداد فایل هایی که عملیات بر روی آن ها انجام می گیرد محدود شود. پیش نمایش انواع فعالیت ها به نمایش در می آید.
ادامه مطلب

نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس Subtitle Workshop Classic 6.0e.08

تاریخ : 20 مرداد 1398
نویسنده : aliq
بازدید : 3990

Subtitle Workshop Classic - ساخت و ویرایش زیرنویس

نرم افزار

Subtitle Workshop Classic

برنامه ای برای ساخت و ویرایش زیرنویس ها می باشد این برنامه دارای امکانات مختلفی در زمینه ساخت فایل های زیرنویس برای فرمت های مختلف ویدیویی می باشد. این برنامه از 35 زبان مختلف پشتیبانی می کند و شما می توانید زیرنویس این زبان ها را توسط این برنامه ویرایش و یا بسازید. این برنامه از یونیکد های مختلف از جمله uft-8 و uft-16 پشتیبانی میکند و شما می توانید به راحتی فایل های زیرنویس زبان فارسی را به کمک این برنامه ویرایش و یا بسازید. وجود قابلیت ocr این امکان را به شما می دهد تا به راحتی متن های زیرنویس را تشخیص دهید تا از وجود اشتباهات تایپی و یا نگارشی با خبر شوید و آن را اصلاح کنید. پیش نمایش زیرنویس بروی فایل ویدیو مورد نظر یکی از مهم ترین قابلیت های این برنامه به حساب می اید که به شما کمک می کند تا با این برنامه به راحتی به خروجی مورد نظرتان برسید.
ادامه مطلب

دانلود NextUp TextAloud v4.0.35 – تبدیل متون به فایل صوتی

تاریخ : 14 تیر 1398
نویسنده : Admin
بازدید : 55523

تبدیل متون به فایل صوتی با NextUp TextAloud 

NextUp TextAloud

نام نرم افزاری است که نوشته ها را از ایمیل ها ، صفحات وب ، اخبار و سایر چیز ها را برای شما می خواند. این نرم افزار می تواند نوشته های خوانده شده را به صورت MP3 و یا WMA ذخیره سازی نماید تا شما بتوانید نوشته ها را به طور صوتی بر روی کامپیوتر جیبی ، Ipod و یا هر وسیله اجرای مالتی مدیا دیگر بشنوید. اگر تا به حال از کامپیوتر سخن گو چیزی نشنیده اید ، این نرم افزار شما را حیرت زده خواهد کرد ! این نرم افزار شامل چندین جنس صدا بوده که می توانید بنا به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب نموده تا برای شما نوشته هایتان را از رو بخواند.
ادامه مطلب

نرم افزار تایپ و ویرایش متون Scrivener 1.9.13

تاریخ : 09 تیر 1398
دسته بندی : گوناگون » ویرایشگر متن
نویسنده : nreern
بازدید : 2810

دانلود Scrivener برای ویندوز

Scrivener

نرم افزاری قدرتمند برای تولید محتوا می باشد که نویسندگان با کمک آن می توانند بر روی نوشتن متون طولانی تمرکز کنند. در حالی که کنترلی کامل بر روی قالب متن خود خواهید داشت، چک نویس اولیه تان را به متنی دقیق تبدیل خواهید کرد. نوشتن یک کتاب، تحقیقی علمی برای ژورنال یا یک اسکریپت چیزی بیشتر از تایپ طولانی مدت نیاز دارد. جمع آوری کاغذهای تحقیقاتی، مرتب سازی ایده ها، و ایجاد ساختار مناسب چیزی است که در نوشتن مقاله ها با آن رو به رو می شوید. بیشتر برنامه های ویرایشگر متن، با زحمت زیاد به شما این امکان را می دهند که ایده های خود را به شکلی که می خواهید پیاده کنید.

این نرم افزار برای ساده سازی کارهایتان طراحی شده است. به Scrivener وارد شوید، ویرایشگر متن و مدیریت کننده پروژه ای که از ابتدا تا آخر کار شما را همراهی می کند.  یادداشت بردارید، تحقیق خود را در حین نوشتن مشاهده کنید و قطعات مختلف مورد نیاز را به متن خود اضافه نمایید. تمامی اجزاء لازم در سند خود را می توانید یکجا جمع آوری کنید، بدون این که لازم باشد به شکل جداگانه در برنامه های دیگر بر روی آن ها کار کنید. ایجاد نظم از تحقیقات طولانی و نامنظم، کار آسانی می باشد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن و کدهای برنامه نویسی Emurasoft EmEditor Professional 14.2.0

Emurasoft EmEditor Professional

نام یک ابزار جهت ویرایشگر متون و زبان های برنامه نویسی می باشد. این نرم افزار یک ابزار مناسب برای برنامه نویسان ، طراحان وب و کاربران معمولی می باشد. نرم افزار از یونیکد به خوبی پشتیبانی می کند. این نرم افزار یک ابزار ایده آل برای ویرایش HTML, PHP, JSP و XML می باشد. سایه روشن کردن گرامرهای ASP, C #, C, CSS, HTML, Java, jаvascript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, Python, PHP, SQL, VBScript و دیگر زبان های برنامه نویسی ، عملکردهای مانند کشیدون و رها کردن ، باز کردن فایل هایی با حجم بالاتر از 248 گیگابایت ، قابلیت اتصال به نرم افزارهای خارجی و... از ویژگی های مهم نرم افزار EmEditor Professional می باشند.
ادامه مطلب