زولا
» صوتی و تصویری

دانلود سریال هیولا

تاریخ : 09 تیر 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 15770

دانلود سریال هیولا

هیولا

سریالی جذاب در سبک کمدی به کارگردانی مهران مدیری می باشد و قرار است در 15 قسمت ارائه شود. بازیگران نام آوری همچون محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی در این سریال نقش آفرینی می کنند، و حتی خود مهران مدیری نیز نقشی بر عهده دارد. نویسندگی این مجموعه تلویزیونی بر عهده امیر برادران بوده است. سید مصطفی احمدی تهیه کننده این سریال است.

هیولا مانند بسیاری دیگر از کارهای مهران مدیری، کنایه های سیاسی در دل خود جای داده است. داستان این مجموعه در مورد زوج جوانی با زندگی سالم است، اما با ورود مردی به زندگی آن ها، مسیر زندگیشان عوض می شود و آن ها وارد دنیای خلاف می گردند. در چنین محیطی شاهد سکانس های خنده دار و طنز خواهیم بود. طبق معمول مهران مدیری یکی از نقش های اصلی سریال را بر عهده دارد، و در نقش همان مردی که زندگی زوج جوان را تغییر می دهد بازی می کند. فراهد اصلانی و شبنم مقدمی نیز در نقش زوج جوان نقش آفرینی می کنند. طراح و مشاور فیلم نامه این سریال پیمان قاسم خانی است.

ادامه مطلب

دانلود Toy Story 2

Toy Story 1

 انیمیشن جذاب آمریکایی محصول سال 1999 است که طرفداران زیادی پیدا کرد. این انیمیشن در ادامه داستان اسباب بازی 1 رخ می دهد که ساخته 1995 است. اندی آماده رفتن به کمپ تابستانی با وودی می شود، اما در حالی که با وودی و باز بازی می کند به شکل تصادفی دست وودی را می شکند. مادر اندی وودی را داخل یک تاقچه قرار می دهد و اندی خانه را بدون او ترک می کند. روز بعد، بعد داشتن کابوسی از دور انداخته شدن، وودی وییزی، پنگوئنی را می یابد که برای ماه ها داخل تاقچه نگه داشته شده است. زمانی که مادر اندی یزی را به حراج می ذارد، وودی او را نجات می دهد. با این حال در نهایت وودی توسط یک کلکسیونر اسباب بازی دزدیده می شود. اسباب بازی های اندی سارق ویزی را شناسایی می کنند. باز، هم، آقای کله سیب زمینی، اسلینکی و رکس خانه را ترک می کنند تا وودی را نجات دهند. در خانه سارق، وودی متوجه می شود که بر اساس سریالی سیاه و سفید به نام Woody's Roundup ساخته شده است و همراه او عروسک های دیگری نظیر جسی، چشم گاوی، و استینکی نیز وجود دارند. اکنون قرار است او به همراه آن ها به یک موزه در توکیو فروخته شود، در حالی که دیگران هیجان زده اند وودی می خواهد به خانه باز گردد و سبب اضطراب جسی می شود. بازرس برای وودی توضیح می دهد که موزه تنها وقتی مجموعه کامل باشد آن ها را قبول می کند و در غیر این صورت آن ها به انبار باز می گردند. روز بعد، دست وودی تعمیر توسط یک متخصص تعمیر می شود ...
ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Norm of the North

Norm of the North

 محصولی مشترک از آمریکا، هند و ایرلند است که در سال 2016 اکران شده است. Trevor Wall کارگردانی این انیمیشن را انجام داده است. این انیمیشن به علت طنز ها، انیمیشن و داستان و کاراکترش مورد نقد های جدی ای قرار رفت. دو قسمت بعدی این انیمیشن در سال 2019 منتشر شدند. نرم خرس قطبی پسر شاه آرکتیک است. در جوانی، توانایی گفت و گو با انسان ها را پیدا می کند، قدرتی که روزگاری پدربزرگش نیز داشت. به همین دلیل، او توسط دیگر حیوانات رانده می شود و تنها توسط سقراط، یک مرغ دریایی دانا و الیزابت، خرس قطبی پذیرفته می شود. سال ها بعد؛ پدر بزرگ نرم ناپدید شده است و انسان های توریست در حال پر کردن آرکتیک هستند.
سقراط آپارتمای لوکس را به نرم و سه موش قطبی نشان می دهد که بر روی یخ بنا شده است. پس از این که نرم ورا را از بهمن نجات می دهد؛ آقای گرین به ورا می گوید که بازیکنی برای شرکت در نقش خرس قطبی پیدا کند. سقراط نرم را متقاعد می کند که در کشتی ای که به سمت شهر نیویورک حرکت می کند پنهان شوند. در شهر، نرم تظاهر می کند که بازیگری است که مانند خرس لباس پوشیده است. گرین، متوجه می شود که نرم خرسی واقعی است و شک می کند که علت آمدن او آزاد کردن پدربزرگش از دست گرین باشد.گرین در نهایت تصمیم به استخدام نرم به عنوان نمادش می گیرد. نرم با دختر ورا اولمپیا ملاقات می کند که به نرم می گوید بر خلاف گرین صحبت کند تا آرکتیک را نجات دهد؛ اما گرین جلوی این کار را می گیرد.
ادامه مطلب

دانلود انیمیشن 2019 Wonder Park پارک عجایب

تاریخ : 06 تیر 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 2130

دانلود انیمیشن Wonder Park

2019 Wonder Park

 انیمیشنی ماجراجویانه محصول 2019 است که توسط Paramount Animation تولید شده است. کارگردانی Wonder Park بر عهده Dylan Brown بوده است. این انیمیشن در قالب دو بعدی و سه بعدی منتشر شده است و نظرات مختلفی را از منتقدان دریافت کرده است. ژون بیلی، دختری مشتاق با قوه خیال پردازی بالا، و مادرش داستان Wonderland را پدید می اورند. پارک جادویی ای که توسط گروهی از حیوانانت اداره می شود: بومر، خرس آبی بزرگی که به مهمانان خوش آمد می گوید؛ گرتا، کرگدنی وحشی، گاس و کوپر، برادر های سگ آبی؛ استیو، جوجه تیغی ای که مدیریت حفاظت از پارک را بر عهده دارد؛ و پینات لیدر پارک.
بعد از گذشت زمان؛ بیلی مریض می شود که به جایی در برای درمان فرستاده می شود. ژون از Wonderland به تدریج کناره گیری می کند و نقشه های پارک را به خاطر ناراحتی اش می سوزاند. کمی بعد؛ خانوم بیلی، ژون را به کمپ ریاضی می فرستد اما بعد از تفسیر اشتباه یادداشتی از پدرش، ژون از دوستش بانکی برای ایجاد حواس پرتی کمک می گیرد و به خانه باز ممی گردد؛ اما به جای خانه ویرانه های Wonderland را پیدا می کند. پارک اکنون به علت وجود ابری که تاریکی نامیده می شود طوفانی شده است؛ ژون و حیوانات برای تعمیر مکانیسم پارک تلاش می کنند اما توسط شامپانزه های زامبی مورد حمله قرار می گیرند. در شلوغی، ژون از حیوانات جا می شود و خود را در جایی که Zero-G نامیده می شود می یابد.
ادامه مطلب

دانلود Pokémon Detective برای اندروید

Pokémon Detective

یک فیلم فانتزی کارگردانی شده توسط Rob Letterman است که بر اساس کارهای Satoshi Tajiri در سال 2016 و بازی Detective Pikachu ساخته شده است. این انیمیشن که محصول مشترکی از ژان و آمریکا به شمار می رود توسط کمپانی Warner Bros و Toho منتشر شده و در اختیار عموم قرار گرفته است. این انیمیشن جذاب نقد های مثبتی از منتقدان خود به علت داشتن طراحی های مناسب برای کاراکتر ها و عملکرد خوب رینولد دریافت کرد؛ اما به خاطر داشتن داستانی استاندارد با روندی عادی؛ مورد نقد منفی قرار گرفت. این فیلم بیش از 425 میلیون دلار فروش داشت که ششمین فیلم 2019 به شمار می آید. در جهان پوکمون، تیم فروشنده ای 21 ساله است که به علت مرگ مادرش و غیبت پدرش آموزش پوکمون ها را کنار گذاشته است. او به شهر Ryme، جایی که پوکمون ها و انسان ها در کنار یک دیگر به شکل برابر زندگی می کنند سفر می کند.

در خانه پدرش، تیم یک deerstalker می یابد که می تواند صحبت کند و تنها تیم قادر به حرف های او است. آن دو از حمله ای که توسط گروه آیپوم انجام می شود فرار می کنند و در کافه ای پنهان می گردند؛ جایی که پیکاچو برای تیم افشا می کند که یک کارآگاه است و با پدر تیم همکار بوده است. پیکاچو و پدر تیم روی پرونده ای کار می کرده اند و ناگهان هری ناپدید می شوند. به کمک Lucy Stevens آن ها به سمت Ryme Wharf هدایت می شوند و Mr. Mime را مورد بازرسی قرار می دهند و توسط آن محل غیر قانونی مبارزه پوکمون ها را می یابند.

ادامه مطلب

دانلود سریال نهنگ آبی

تاریخ : 30 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 10625

دانلود سریال نهنگ آبی

قسمت 21 اضافه اضافه شد

نهنگ آبی

سریالی در ژانر اجتماعی و معمایی می باشد که عناصر عاشقانه نیز در آن دیده می شود. نویسنده سریال نهنگ آبی بهرام توکلی و کارگردانی آن بر عهده فریدون جیرانی بوده است. بازیگرانی همچون ساعد سهیلی، لیلا حاتمی، حسین یاری، مصطفی زمانی، حمیدرضا آذرن، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، ستاره پسیانی، دیبا زاهدی، مجید مظفری، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام کردا، ماهور الوند در این سریال نقش آفرینی می کنند. این سریال در 30 قسمت پخش خواهد شد. سریال حول آرمین (ساعد سهیلی) می چرخد، جوانی 25 ساله با هوش و توانایی بالا در کامپیوتر. او فردی منزوی و گوشه گیر است و نمی تواند با افراد دیگر به خوبی ارتباط برقرار کند، بنابرین بیشتر زمانش را با کتابخوانی و کار با کامپیوتر می گذراند.

پدر او (مجید مظفری)، به بیماری ام اس مبتلا شده و به علت نامساعد شدن وضعیت زندگی، مادرش (پریوش نظریه) از او جدا شده است. آرمین با دختری به نام ژاله درسایت کتابخوانی آشنا می شود. لیست کتاب های ژاله بسیار شبیه آرمین است و چنین شباهتی زمینه ساز علاقه مند شدن آرمین به او می گردد. ژاله متوجه بد بودن وضعیت مالی  آرمین می شود و بنابرین او را به شرکتی ساختمانی معرفی می کند که خودش در آن جا کار می کند. آرمین در آنجا به عنوان مسئول امنیت شبکه شروع به کار می کند و زندگی جدیدی را برای خود آغاز می کند. این سریال از 9 بهمن 1397 آغاز شده است‌.

ادامه مطلب