دانلود رایگان » صوتی و تصویری

دانلود مبدل قدرتمند فایل های ویدیویی 4Videosoft Video Converter Ultimate 5.2.6.20881

4Videosoft Video Converter Ultimate نام نرم افزاری بسیار قوی در زمینه تبدیل فرمت های فیلم و ویدیو به یکدیگر می باشد. از جمله این فرمت ها می توان به MPG, MPEG, MPEG2, MP4, FLV, MOD, M4V, AVI, WMV, MOV, DivX, XviD اشاره کرد. همچنین شما قادر به استخراج فایل های ویدیویی به صورت فایل های صوتی MP3 ، AAC، AC3 ، WAV، WMA ، M4A، OGG ، AIFF، FLAC می باشید. این نرم افزار علاوه بر مبدل قوی ویدیوها قادر به ویرایش ویدیوها ، اصلاح ، برش ، گرفتن اسکرین شات از فیلم و .... خواهد بود. این ابزار دارای سرعت بالایی در تبدیل فرمت ها می باشد و رابط کاربری ساده ای دارد. نرم افزار قابلیت نصب روی تمامی ویندوزها را داراست.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن jungle beat

Jungle Beat The Movie 2020 فیلم ضربان جنگل بر اساس کاراکتر های سری تلویزیونی jungle beat  می باشد. این انیمیشن داستان بیگانه ای بی قرار را شرح می دهد که نزدیک جنگل های رنگارنگ آفریقا سفینه اش سقوط کرده است. دوستان حیوان جدید او می خواهند به سفینه اش برش گردانند و به او دوستی را بیاموزند، پیش از این که پدراو سیاره را تسخیر کند. یک روز صبح، حیوانات جنگل می فهمند که توانایی گفت و گو کردن پیدا کرده اند. زمانی که متوجه می شوند این توانایی را به خاطر حضور یک بیگانه بدست آورده اند، شگفت زده تر می شوند. فنیپ کوچولو برای فتح زمین آمده است و تکنولوژی های باورنکردنی ای با خود آورده است که شامل سیستم ترجمه ای می شود که به حیوانات امکان گفت و گو می دهد. اما متاسفانه فنیپ فاتحی بدی است. او بی قرار شده و زودتر می خواهد به خانه اش باز گردد.

سفینش خورد شده است و به تنهایی توانایی مقابله با حیوانات جنگل را ندارد. قهرمانان ما نمی توانند اجازه دهند فتح شدن زمین، جلوی دوستی آن ها را با این بیگانه کوچک بگیرد. در حالی که حیوانات به این بیگانه کمک می کنند تا به خانه اش بر گردد، به او میاموزند که دوستی می تواند قوی ترین نیرو در جهان باشد. این انیمیشن توسط Brent Dawes کارگردانی شده است. جنوب آفریقا و موریس با یک دیگردر ساخت این انیمیشن همکاری کرده اند. موزیک هایی که در این انیمیشن می شونید کار Andries Smit است. این انیمیشن امتیاز 5.5 از 10 را در imdb  بدست آورده است و گرافیک سه بعدی نسبا چشم گیر و جذابی دارد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن PAW Patrol The Movie

PAW Patrol The Movie انیمیشنی کانادایی در سال 2021 می باشد که سبک کمدی و ماجراجویانه دارد. این انیمیشن بر اساس سری تلویزیونی PAW Patrol ساخته شده است. Cal Brunker کار کارگردانی این انیمیشن را بر عهده داشته است. در Adventure Bay راننده کامیونی تصادف می کند و پل تعلیق شهر آویزان می شود. Cap'n Turbot به صحنه می آید و Ryder را فرا می خواند. کسی که به سگ های PAW Patrol ماموریت می دهد تا راننده نجات پیدا کند. همزمان، دشمن بزرگ PAW Patrol، فردی به نام Humdinger، به تازگی به عنوان شهردار انتخاب شده است. از آن جایی که گروه PAW Patrol از اعمال شیطانی Humdinger با خبر هستند، Liberty، یکی از اعضای گروه، باقی گروه را از این واقعه با خبر می کند. Chase در ابتدا از همراهی کردن گروه سر باز می زند، چرا که در شهری که Humdinger شهردار شده، خاطرات بدی دارد.

اما رایدر در نهایت او را متقاعد می کند که برگردد. Humdinger از سیستمی به نام ابر گیر استفاده می کند تا هوا را خالی کند و نمایش آتش بازی اش را نشان دهد. کنترل نمایش از دست می رود و تیم PAW با خبر می شوند. آن ها به سرعت خود را به محل حادثه می رسانند اما در شلوغی گرفتار می شوند. Liberty  به موقع می رسد و آن ها را به سمت سالن شهر هدایت می کند. آن ها در نهایت موفق به کنترل کردن حادثه می شوند، اما Chase موفق به نجات دادن برخی از افراد نمی شود. Humdinger که خشمگین شده است به اعضایش دستور می دهد تا از شر PAW Patrol با هر روش ممکنی خلاص شوند.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Legend of Deification

Legend of Deification انیمیشن سه بعدی فانتزی و ماجراجویانه کشور چین در سال 2020 است که توسط Cheng Teng  و Li Weng کارگردانی شده است. این انیمیشن کاراکتر افسانه ای محبوب جیانگ زیا را در خود جای داده است. داستان این انیمیشن تا حدی از Investiture of the Gods الهام گرفته شده است.

این انیمیشن در واقع ادامه انیمیشن Ne Zha در سال 2019 به شمار می رود.  به جیانگ ماموریت داده شده است که در جنگ لیدر قبیله روح روباه را شکست دهد. جیانگ او را اسیر می کند و به او فرمان داده می شود که در آسمان، لیدر را به قتل برساند. با این حال، جیانگ متوجه می شود که این دختر بیگناه است و اعمال شیطانی او به خاطر حضور روح روباه در او می باشد. پس از سر باز زدن از کشتن این دختر جوان، استادش او را به زمین تبعید می کند. جیانگ ده سال را در زمین همراه با دوستش لئوپارد می گذراند، کسی که در این مدت هوای او را دارد. در طی ماجراجویی اش با دختری رو به رو می شود که در ابتدا با او مبارزه می کند، اما در نهایت با او همراه می شود تا پدر آن دختر را به همراه حقیقت بیابد. در مسیرشان پادشاه پیری وجود دارد که متوهم شده است و می خواهد آن دختر را به قتل برساند. ارواح شیطانی روباه هایی که در این مدت دختر را دنبال کرده اند، او را فراری می دهد. جیانگ آن ها را دنبال می کند و رهبر قبیله روباه ها را زنده می یابد.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Trollhunters Rise of the Titans

Trollhunters Rise of the Titans انیمیشنی فانتزی محصول کشور آمریکا در سال 2021 می باشد که توسط Johane Matte, Francisco Ruiz Velasco و Andrew Schmidt کارگردانی شده است. Marc Guggenheim و and Dan and Kevin Hageman داستان این انیمیشن را نوشته اند. این فیلم در واقع قسمت آخر the Tales of Arcadia به شمار می رود. پس از گذشت یک سال از رویداد های Wizards، مدافعان Arcadia بار دیگر برای آخری بار با یک دیگر همراه می شوند تا Arcane Order نابکار را شکست دهند. Douxie Casperan و عضو سابق اوردر به نام Nari، توسط نیروهای اوردر در قطاری مورد حمله قرار می گیرند. Trollhunter Jim Lake Jr. و Claire Nunez نیز در این بین همراه آن ها هستند.

جیم در نبرد با بلروک، رهبر اوردر زخمی می شود. توبی تصادفا ترمز قطار را از جای در میاورد و باعث می شود که قطار نتواند بایستد و نقشه جادوگران را بهم می زند. زمانی که قطار دارد از مسیرش منحرف می شود. Douxie تلاش می کند با ایجاد کردن ریل جادویی، قطار را وارد مسیر کند اما موفق نمی شود. برای همین در آخرین تلاش بدنش را با ناری تعویق می کند. در نهایت اوردر Douxie را که اکنون در بدن ناری است دستیگر می کند. این انیمیشن امتیاز 6.8 از 10 را در imdb کسب کرده است.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن The Croods A New Age

The Croods A New Age انیمیشنی جدید محصول کشور آمریکا در سال 2020 می باشد که توسط DreamWorks Animation ساخته و Universal Pictures آن را منتشر کرده است. این انیمیشن در واقع ادامه قسمت قبلی آن در سال 2013 می باشد. این فیلم توسط Joel Crawford کارگردانی شده است. یک فلش بک، مرگ والدین گای را زمانی که یک کودک بوده است نشان می دهد. در حالی که والدین او در قیر گیر می افتند و دارند غرق می شوند، به او می گویند که جایی به نام فردا را پیدا کند. او به ماجراجویی طولانی ای می رود و بلت جوان را پیدا می کند و بعدا با او همراه می شود. این ماجراجویی در نهایت به رویداد های ملاقات با ایپ و خانواده اش ختم می گردد.

کرودها، همراه با گای و حیوانات اهلیشان به نام های چانکی و دوگلس هنوز به دنبال مکانی برای زندگی می گردند و در عین حال با موجودات خطرناکی در مسیرشان مقابله می کنند. گراگ از رابطه عاطفی بین گای و ایپ مدام عصبانی می شود، چرا که می ترسد در نهایت آن ها از گروه جدا شوند. این ترس پس از این که گای به ایپ می گوید که می توانند فردا را با یک دیگر و بدون کرود بیابند شدت می گیرد. گراگ با عصبانیت از آن ها دور می شود و به زودی دیوار سنگی ای را می یابد که کل گروه را به سمت آن هدایت می کند. در آن جا به خانواده بترمن ملاقات می کنند که می گویند با والدین گای پیش از مرگشان دوست بوده اند. آن ها کرود را به عنوان مهمان هایشان می پذیرند.

ادامه مطلب