تبلیغ
» صوتی و تصویری

انیمیشن Little Einsteins اینشتین های کوچک فصل اول و دوم

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 360

دانلود Little Einsteins

فصل 1 و 2 به صورت کامل قرار گرفت


Little Einsteins انیمشنی جذاب می باشد که مخصوص کودکان ساخته شده و هم اکنون دو فصل از آن منتشر شده است. این مجموعه تلویزیونی توسط شرکت دیزنی تولید شده و سبک آن فانتزی، طنز و آموزشی می باشد. لئو لیدر گروه اینشتین های کوچک می باشد، او بردار بزرگتر آنی است و استعداد اصلی او در زمینه رسانایی می باشد. موی او قرمز بوده و چشمانش سبز است. هم چنین لئو همیشه عینکش را بر چشمانش دارد. آنی دختری علاقه مند به خوانندگی است. او تنها کاراکتری می باشد که به تنهایی با راکت پرواز کرده است. او عاشق حیوانات از جمله دولفین ها و اسب هاست، اما از عنکبوت ها می ترسد. او دارای میکرفونی نقره ای همراه با نوت های موسیقی نارنجی می باشد. جون از دیدن ستاره ها با تلسکوپش لذت می برد. او دارای موی و چشمانی قوه ای رنگ می باشد. او لباسی بنفش رنگ را به همراه دارد و صداگذاری بر روی آن توسط Erica Huang صورت گرفته است. کوینکی پسری موسیقی دان می باشد که با ابزار مختلف موسیقی نظیر گیتار، ویلون و ... کار می کند. او نیز مو و چشمانی قهوه ای رنگ دارد. تیکه کلام او "من نمی توانم این را باور کنم" است.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Drifters دریفترز

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 295

دانلود Drifters

Drifters محصول ژاپن در سال 2016 می باشد که برای افراد +17 سال ساخته شده است. در نبرد سال 1600 سکیگاهارا تویوهیزا به نیروهایش فرمان عقب نشینی می دهد، در حالی که به شدت زخمی شده است خود را ناگهان در راهرویی سفید می یابد. او در آنجا با مردی به نام موراساکی رو به رو می شود و صدها در مختلف را در دو طرف این راهروی سفید رنگ می یابد. تویوهیزا به سمت نزدیک ترین در کشیده می شود و وارد جهانی عجیب می گردد که هیچ شباهتی به جایی که زندگی می کرده است ندارد. در این سرزمین موجودات فانتزی مختلف و جنگجویان گوناگون از اعصار مختلف که تویوشیزا فکر می کرد کشته شده اند وجود دارند. با آشنا شدن با پادشاه اودا و تیر انداز باستانی به نام ناسو، تویوهیزا در مورد سیاست حاکم بر این قاره می آموزد. علاوه بر این او متوجه می شود که به عنوان یک Drifters به آنجا احضار شده است تا در مقابل افرادی که با نام Ends شناخته می شوند مبارزه کند. Ends مردمانی می باشند که مسئول ایجاد امپراطوری اروته هستند و در تلاش برای نابودی کامل Drifters ها اند.

ادامه مطلب

دانلود انیمیشن Made in Abyss شکل گرفته در آبیس

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 285

دانلود Made in Abyss

قسمت 1 تا 13 انیمه Made in Abyss قرار گرفت


Made in Abyss یکی از جدیدترین انیمه های محبوب می باشد که در مدت کم انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را به سوی خود جلب کند. آبیس، گودالی بسیار عمیق در زمین با موجودات خارق العاده و اشیاء عجیب و غریب ارزشمند پر شده است. چطور این گودال شکل گرفت؟ چه موجوداتی در اعماق آن زندگی می کنند؟ تعداد نامحدودی از کاوشگران شجاع تلاش خود را به کار بردند تا پرده از حقایق آبیس بردارند. شجاع ترین کاوش گران که دارای سوت های سفید رنگ هستند به عنوان افراد افسانه ای در سطح زمین شناخته می شوند. ریکو، دختر یکی از این کاوش گران شجاع افسانه ای به نام لیزا، تلاش می کند تا مانند مادرش به یک کاوشگر جسور تبدیل شود. با این حال، با داشتن سوت قرمز رنگی که در اختیار دارد، تنها می تواند در سطوح بالایی گودال به کاش بپردازد. با این حال ریکو به شکل اتفاقی با رباتی اسرار آمیز که ظاهری مانند پسر جوان دارد رو به رو می گردد. ریکو نام او را رگ می گذارد. تکنولوژی به خصوصی برای ساخت رگ به کار رفته است که باید در اعماق آبیس موجود باشد. ریک و رگ با وقایعی که پیش روی آن هاست تصمیم می گیرند که به اعماق آبیس سفر کنند، با این حال حقیقتی دهشتناک انتظار آن ها را می کشد.

ادامه مطلب

مجموعه آهنگ بی کلام جاشوا ردمن با نام همچنان رویایی Joshua Redman - Still Dreaming

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : aliq
بازدید : 500

آهنگ بی کلام آرامش بخش Joshua Redman - Still Dreaming

Joshua Redman - Still Dreaming نام آلبوم موسیقی بی کلام می باشد که این مجموعه شامل 08 ترک صوتی با فرمت mp3 از آهنگ سازان معروف دنیا می باشد ، از بهترین موزیک های بی کلام گیتار را در این بسته برای شما آماده دانلود کرده ایم که با گوش داده به این مجموعه حس آرامشی فوق العاده در شما ایجاد خواهد شد ! آهنگ بی کلام آهنگی به در آن خواننده ای وجود ندارد گفته می شود که به اصطلاح به آن Insrumental گفته می شود  سبک این مجموعه گلچینی با ژانر Jazz می باشد و زمان کلی این مجموعه 00:40:02 می باشد همچنین کیفیت تمامی ترک ها با کیفیت عالی 320kbps است. هم اکنون ترک لیست های آلبوم را در ادامه مطلب دیده و برای دانلود این مجموعه موسیقی بی کلام Joshua Redman - Still Dreaming به ادامه مطلب بروید .

ادامه مطلب

انیمه در جست و جوی دلتورا Deltora Quest

تاریخ : 28 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 50

دانلود Deltora Quest

Deltora Quest انیمه ای سریالی اقتباس گرفته شده از سری در جست و جوی دلتورا می باشد که توسط امیلی رودا نوشته شده است. مدت ها پیش، آهنگری به نام آدین برای متحد کردن هر کدام از بخش های سرزمین دلتورا کمربندی ساخت که سنگ های قیمتی هر منطقه را شامل می شد. در نتیجه این اتحاد بین سنگ های قیمتی، قدرتی شگفت آور آزاد شد که توانست نیروی پادشاه سایه را به بیرون از سرزمین تبعید کند. آدین به عنوان پادشاه بر سرزمین دلتورا فرمانرویایی کرد، اما هرگز فراموش نکرد که نیروی سایه هنوز شکست نخورده است. قرن ها بعد در حالی که کم کم خاطرات پادشاه سایه فرامویش می شد مردم دلتورا اتحاد قدیمی خود را فراموش کردند. تا جایی که پادشاه سایه به دلتورا حمله کرد و سبب شد که سنگ های قیمتی در سراسر سرزمین پراکنده شوند. جرارد به دوست نزدیکش پادشاه اندون کمک کرد که همراه همسرش فرار کند و مخفی گردد. چند سال می گذرد و پپادشاه سایه تمام سرزمین دلتورا را تحت فرمانروایی خود در می آورد. اما جرارد هنوز در دلش بارقه ای از امید می درخشد. او صاحب فرزندی به نام لیف شده که ممکن است در آینده سرنوشت سرزمین دلتورا را تغییر دهد.

ادامه مطلب

انیمیشن My Life as a Zucchini 2016 زندگی من به عنوان یک کدو

تاریخ : 27 تیر 1397
توسط : nreern
بازدید : 165

دانلود My Life as a Zucchini 2016

My Life as a Zucchini 2016 محصول مشترکی از سوئیس و فرانسه می باشد که توسط Claude Barras کارگردانی شده است. این انیمیشن دومین اقتباس از کتاب Gilles Paris می باشد. آیکر همراه با مادرش زندگی می کند، کسی که به خاطر ترک همسرش معتاد به الکل شده است. روزی در حالی که مادر ایکر در اثر مصرف الکل شرایط ذهنی مناسبی ندارد به او حمله می کند و به شکل تصادفی آیکر او را هل می دهد که در نتیجه آن مادر کشته می شود. کمی بعد آیکر به اداره پلیس رایموند می رود و اعتراف می کند و می گوید ترجیح می دهد که با نام کدو "Courgette" لقبی که مادرش بر او نهاده بود شناخته شود. به عنوان یادگاری او یکی از ظرف های مادرش و بادبکی که همراه با پدرش ساخته بود را نگه می دارد. رایموند او را به یتیم خانه می برد. سایمون، یکی از کودکان آنجا از عمد Courgette را اذیت می کند و او را مجبور می کند که اتفاقی که برای پدر و مادرش افتاده است را تعریف کند. پس از دعوایی که او با سایمون بر سر بادبادک می کند، سایمون به Courgette هشدار می دهد و می گوید که از گذشته تمامی بچه هایی که در یتیم خانه هستند اطلاع دارد.

ادامه مطلب
jadval
tank