دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید

برنامه ExamDiff Pro

ExamDiff Pro ابزاری قدرتمند و در عین حال بصری و آسان برای مقایسه فایل ها و پوشه ها و دایرکتوری ها با یگدیگر می باشد. نرم افزار قابلیت مقایسه فرمت های مختلف فایل را دارا می باشد. همچنین سرعت و دقت بالای نرم افزار در مقایسه فایل ها ، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی از پلاگین و ... از قابلیت های دیگر این نرم افزار به شمار می رود.
ادامه مطلب

دانلود Grub2Win برای ویندوز

Grub2Win بوت منیجری را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان بوت کردن سیستم از سیستم عامل های مختلف را در هر بار که کامپیوتر را روشن می کنید می دهد. بسیاری از کاربرانی که چند سیستم عامل را بر روی سیستم خود نصب می کنند با مشکل رو به رو می شوند. به عنوان مثال، فردی ممکن است چند نسخه از ویندوز، لینوکس و مکینتاش را بر روی یک سیستم داشته باشد. بدون داشتن بوت منیجری مناسب، با هر بار روشن شدن سیستم تنها یک سیستم عامل به شکل پیش فرض بالا می آید. بنابرین، داشتن یک بوت منیجر تحت چنین شرایطی ضروری به نظر می رسد.

این نرم افزار به شما امکان نصب سیستم عامل های مختلف را بر روی پارتیشن های جداگانه می دهد، بنابرین شانس ایجاد تداخل بین سیستم عامل های مختلف کاهش پیدا می کند. در صورتی که می خواهید سیستم عاملی جدید را امتحان کنید با این حال از انجام این کار مطمئن نیستید، از این برنامه استفاده کنید تا سیستم عامل انتخابیتان را در کنار OS فعلی نصب نمایید. این نرم افزار از BIOS firmware پشتیبانی می کند و امکان نصب سیستم عامل هایی نظیر ویندوز 10، 8، 7، ویستا و ایکس پی ، ویندوز 11 را به شما می دهد.

ادامه مطلب

دانلود TominLab WonderPen برای ویندوز

TominLab WonderPen نرم افزاری فوق العاده هم برای افراد حرفه ای و هم برای افراد مبتدی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی یادداشت های خود را مدیریت کنید. فایل های شما در نمایش درختی نشان داده می شوند و با کشیدن و انداختن آن ها قادر به مرتب کردنشان خواهید بود. علاوه بر این از مارکگذاری نیز پشتیبانی می شود. می توانید این برنماه را به گونه ای تنظیم کنید که کل صفحه نمایش شما را پوشش بدهد و سپس اقدام به یادداشت برداری کنید.
فایل ها را می توانید با فرمت هایی نظیر pdf, word, html و بسیاری دیگر خروجی بگیرید. این نرم افزار از مود وایت برد نیز پشتیبانی می کند. اگر می خواهید مطلبی را آموزش دهید می توانید از این مود استفاده کنید و به دانش آموزان یا دانشجویان خود مطلب مورد نظر را توضیح دهید. امکان اضافه کردن memo برای هر doc وجود دارد. TominLab WonderPen قادر به پشتیبان گیری از اطلاعات به شکل خودکار می باشد. از مود تاریک نیز پشتیبانی می شود. می توانید در بین تمام اسنادی که ساخته اید جست و جو انجام دهید و فایل های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. فایل های پشتیبان گیری شده را می توان بازیابی کرد و یا در سیستم های دیگر انتقال داد و سپس اقدام به بازیابی کرد. TominLab WonderPen حجم کمی دارد و کار کردن با آن آسان است. 

ادامه مطلب

خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر با نرم افزار Wise Auto Shutdown 1.2

Wise Auto Shutdown نرم افزاری قدرتمند برای خاموش کردن کامپیوتر در زمان داده  شده توسط شما میباشد. این نرم افزار قابلیت تنظیم به صورت ساعتی و روزانه را دارد و یا می توانید طوری تنظیم کنید که هروز کامپیوتر شما سر ساعت مشخصی خاموش شود.علاوه بر خاموش کردن این نرم افزار قابلیت ریستارت، Log off ، و Sleep کردن کامپیوتر را نیز به صورت خودکار دارد.
ادامه مطلب

دانلود VovSoft Website Screenshot Generator

VovSoft Website Screenshot Generator یک ابزار قدرتمند اتوماسیونی است که به شما امکان می دهد با چند کلیک، اسکرین شات های چندین صفحه وب را ثبت کنید. این نرم افزار با واسط کاربری ساده خود، به شما امکان می دهد به راحتی آدرس های اینترنتی را وارد کرده، تنظیمات ثبت تصویر را تنظیم کرده و اسکرین شات های وب سایت را به فرمت دلخواه ذخیره کنید.

این برنامه از Chromium 109 استفاده می کند و قابلیت تبدیل وب سایت به PDF، PNG و JPEG را دارد. از این ابزار برای گرفتن اسکرین شات های وب سایت به صورت دسته ای استفاده کنید و با مراحل ساده ای که ارائه شده است، به راحتی تصاویر وب سایت ها را ثبت کنید. این ابزار به طراحان وب، بازاریابان و طراحان کمک می کند تا به طور موثر و با صرف زمان کمتر، اسکرین شات های وب سایت ها را ثبت کنند.

ادامه مطلب

دانلود Microsoft Process Monitor برای ویندوز

Microsoft Process Monitor ابزاری حرفه ای برای پایش ویندوز می باشد که به شکل زنده فایل سیستم، رجیستری، process، و فعالیت های thread سیستم شما را نمایش می دهد. این اپلیکیشن ویژگی های دو ابزار filemon و regmon را با یک دیگر ترکیب می کند و لیستی از ابزار های جدید را به آن اضافه می کند که شامل فیلتر گذاری عمیق و غیر مخرب، نمایش اطلاعاتی مثل ویژگی های رویدادها، و session id ها، نام کاربران، و بسیاری دیگر می باشد. ویژگی های منحصر به فرد این برنامه، می تواند آن را به ابزاری حیاتی برای عیب یابی و پیدا کردن ویروس ها در سیستم تبدیل کند.

رابط کاربری این برنامه بسیار مشابه با filemon و regmon می باشد. با این حال خود این اپلیکیشن بدون کپی از آن دو اپلیکیشن و از ابتدا ساخته شده است و شامل بهبود هایی می شود که آن ها ندارند. می توانید process ها را به راحتی زیر نظر داشته باشید و شروع و پایان هر thread را مشاهده کنید. کد خروج thread ها نشان داده می شود. می توانید لود عکس ها را پایش کنید. این اپلیکیشن اطلاعات بیشتری را از فعالیت های سیستمی شما جمع آوری می کند. با فیلترهای غیر مخرب برنامه، بدون از دست دادن اطلاعات می توانید روی داده هایتان فیلتر بگذارید و اطلاعات دلخواه خود را مشاهده کنید. فیلتر ها را می توان روی هر فیلدی از داده ها تنظیم کرد.

ادامه مطلب