دانلود Video to GIF Converter برای ویندوز

ThunderSoft Video to GIF Converter  ابزاری کارآمد برای ایجاد فایل های گیف متحرک از فایل های ویدیویی می باشد. می توانید ویدیوی خود را فریم به فریم مشاهده کنید، بخش های نامطلوب را برش بزنید و آن را به گیف با کیفیت بالا تبدیل کنید. این اپلیکیشن امکان تنظیم سرعت گیف، تعداد تکرار و هم چنین ابعاد آن را به شما می دهد. بسیاری از فمرت های ویدیویی محبوب نظیر mp4, avi, mpg, wmv, flv, mov, vob, mkv, rmvb به شکل کامل پشتیبانی می شوند. رابط کاربری برنامه بسیار دوستانه بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. می توانید متن یا لوگوی خود را برای حفظ کپی رایت به گیفتان اضافه کنید.
در صورتی که فریمی را نمی خواهید می توانید آن را انتخاب و حذف کنید. پس از عملیات تبدیل می توانید پیش نمایش گیف خود را مشاهده کنید. ThunderSoft Video to GIF Converter رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. اگر نمی توانید از فوتوشاپ یا اپلیکیشن های مشابه برای ساختن گیف ها استفاده کنید، این نرم افزار گزینه ای مناسب پیش روی شما خواهد بود. زمان شروع و پایان گیف را تعیین کنید و بر روی play بزنید تا ویدیوی خود را فریم به فریم ببینید. سپس فریم های نامطلوب را حذف کنید، از crop برای بریدن ویدیو استفاده کنید و زمانی که از نتیجه کار راضی شدید بر روی convert بزنید تا باقی کارها را برنامه برای شما انجام دهد. ThunderSoft Video to GIF Converter کم حجم می باشد و کمتر از 8 مگابایت از سیستمتان را اشغال خواهد کرد.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار تبدیل آسان فرمت تصاویر CoolUtils Total Image Converter 1.5.115

CoolUtils Total Image Converter ابزاری بسیار مفید برای تبدیل فرمت های مختلف عکس ها و تبدیل دسته ای فرمت تصاویر تنها با چند کلیک می باشد. این ابزار بهترین پیشنهاد برای گرافیست ها ف عکاسان و طراحان وب می باشد. علاوه بر تبدیل فرمت عکس ها شما قادر به ویرایش تصاویر ، تغییر حجم تصاویر خروجی ، اضافه کردن کپی رایت ، تبدیل ، برش ، چرخش تصاویر ، تنظیم روشنایی ، اعمال افکت و ... می باشید. همچنین سرعت نرم افزار در تبدیل بسیار بالا می باشد و در مدت زمان کوتاهی حجم وسیعی از تصاویر را می توانید تبدیل نمایید.
ادامه مطلب

دانلود WidsMob WebP برای ویندوز

WidsMob WebP نرم افزاری قدرتمند برای مشاهده تصاویر webp و تبدیل کردن آن ها می باشد. حتی از تصاویر متحرک این فرمت نیز پشتیبانی می شود. می توانید اینگونه تصاویر را بچرخانید، تغییر سایز دهید و به آن ها واترمارک اضافه کنید. این اپلیکیشن نرم افزاری همه کاره است که تمام نیاز های شما را بر آورده می کند.

می توانید فایل های heic را به فرمت هایی مثل gif, jpeg, png, bmp و tiff تبدیل کنید. فرمت webp به خودی خود در فوتوشاپ قابل ویرایش نیست و با تبدیل آن قادر به ویرایش آسان تر آن در اپلیکیشن هایی مثل فوتوشاپ خواهید بود. این نرم افزار با سرعت بالایی عملیات تبدیل را انجام می دهد. امکان تبدیل کردن سایر فرمت های تصویری به webp وجود دارد. این اپلیکیشن می تواند با سرعت بالایی تصاویر متحرک web را به فرمت گیف تبدیل کند. کیفیت تصاویر شما پس از عملیات تبدیل حفظ می شود. می توانید به شکل گروهی سایز عکس هایتان را تغییر دهید. 4 مود مختلف برای تغییر سایز تصاویر وجود دارد که شامل درصد، با ارتفاع، با عض و آزادانه می شود. زمانی که پارامتر های دلخواه خود را وارد می کنید، می توانید به شکل گروهی تمام تصاویرتان را تغییر سایز دهید و آن ها را همسایز کنید. این نرم افزار قادر است از فایل های webp شما با کمک واترمارک محافظت کند. WidsMob WebP از انواع فونت ها، زوایا، مکان ها و رنگ ها برای این منظور پشتیبانی می کند. دانلود Webp Converter از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

ادامه مطلب

تبدیل اکثر فرمت های عکس AVS Image Converter 3.2.1.277

AVS Image Converter یکی از برترین مبدل های فرمت های مختلف عکس می باشد که توسط آ قادر به تبدیل انبوهی از فرمت های عکس به فرمت دلخواه می باشید. تنظیمات بسیار سریع ، تغییر اندازه ، برش ، چرخاندن و اعمال تنظیمات تصحیح خودکار عکس از امکانات این نرم افزار می باشد. بعد از تبدیل قادر به چاپ تصاویر و یا آپلود ان روی سروهای مختلف خواهید بود.

ادامه مطلب

دانلود Easy2Convert ICO to IMAGE برای ویندوز

Easy2Convert ICO to IMAGE نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل کردن فایل های ویندوز آیکون با فرمت .ico به سایر فرمت های رایج تصویری از جمله jpg, png, bmp, gif و ... می باشد. در این برنامه می توانید سایز و ابعاد دلخواه خود را برای عکس خروجی تنظیم نمایید. این نرم افزار قادر است تعداد زیادی از آیکون ها را با سرعت بسیار بالا به فرمت های دلخواه شما تبدیل کند. این اپلیکیشن به شکل گروهی عکس ها را تبدیل می کند و از جهات مختلف قابل شخصی سازی است.

این اپلیکیشن از command line پشتیبانی می کند و با آن قادر به چرخاندن عکس ها، تغییر سایز دادن آن ها، flip کردنشان و بسیاری دیگر هستید. این نرم افزار دارای گزینه اضافه کردن واترمارک متنی و تصویری نیز هست. با آن می توانید رنگ بندی، نورپردازی، گاما و ... را به راحتی کنترل کنید. سیستم تبدیل عکس ها بهینه سازی شده است و عملکرد بهتری را می توانید از برنامه انتظار داشته باشید. Easy2Convert ICO to IMAGE حجم بسیار کمی دارد که به 4 مگابایت نمی رسد و بر روی انواع سیستم ها، حتی آن هایی که سخت افزار های قدیمی دارند قابل نصب می باشد. اگر به دنبال اپلیکیشنی جمع و جور هستید که نیاز های مختلف شما را برطرف کند این نرم افزار به کارتان می آید.

ادامه مطلب

ReaSoft Development reaConverter Standard - تبدیل فرمت تصاویر

reaConverter Pro یک ابزار برا طراحان می باشد برای کسانی که در روزمرگی خود نیاز دارند تا از فرمت های مختلف تصاویر استفاده کنند .این برنامه دارای ابزار های مختلفی برای تبدیل فرمت می باشد این برنامه از 644 فرمت مختلف در فایل های مختلف پشتیبانی میکند و شما می توانید این فایل ها را توسط برنامه اجرا کنید. هم چنین شما می توانید از 58 فرمت مختلف برای خروجی گرفتن استفاده کنید . در کنار کار تبدیل کردن به شما امکان این داده شده است تا بتوانید افکت های مختلفی از جمله spray, split blur, antialias, twist, tile, ripple نیز بروی تصاویر خروجی اعمال کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا در هنگام ایجاد افکت های مختلف، واتر مارک نیز بروی تصاویر خروجی خود داشته باشید که البته در هنگام اضافه کردن واتر مارک تنظیماتی نظیر نوع فونت ، سایز فونت، رنگ فونت و ... نیز به شما داده شده است .
ادامه مطلب
گیفت کارت