دانلود Webp Converter برای ویندوز

Webp Converter اگر از مرورگر کروم استفاده می کنید، احتمالا با فرمت webp مواجه شده اید. فرمت جدید اختصاصی گوگل که با حجم کمی که دارد سرعت لود صفحات وب را بالا می برد. این فرمت در عین حجم کمی که دارد، کیفیت تصاویر را حفظ می کند و آن ها را با ظاهری مناسب در وب نشان می دهد. با این حال این فرمت روی فوتوشاپ و بسیاری از برنامه ها قابل استفاده نیست. بسیاری از اپلیکیشن ها نیز قادر به باز کردن این فرمت و نشان دادن تصویر نیستند. این اپلیکیشن به شما کمک می کند این فرمت را به فرمت های رایج تری مثل jpg یا png تبدیل کنید.

این نرم افزار با سرعت بالایی فایل های شما را تبدیل می کند. مشکل دیگری که فرمت webp دارد این است که در بسیاری از فضاهای ابری و رسانه های اجتماعی قابل آپلود کردن نیست. با تبدیل کردن آن به فرمت های jpg و png امکان اشتراک گذاری تصاویر خود با این فرمت را خواهید داشت. Webp Converter از drag & drop به شکل کامل پشتیبانی می کند. علاوه بر این می توانید دسته ای از تصاویر خود را در این اپلیکیشن بیاندازید و تمام آن ها را به شکل گروهی تبدیل کنید. با یک کلیک عملیات تبدیل آغاز می شود. کافیست فرمت خروجی دلخواه خود را برای برنامه تعیین کنید تا باقی کارها به شکل خودکار برای شما انجام شود.

ادامه مطلب

دانلود Neonway TotalResizer برای ویندوز

Neonway TotalResizer با استفاده از این برنامه می توانید ابعاد عکس هایتان را تغییر دهید و سپس آن ها را با فرمت دلخواه در سیستمان ذخیره کنید. این اپلیکیشن از مجموعه بزرگی از فرمت های محبوب تصویری پشتیبانی می کند. عکس های دیجیتالی که ای به دنبال ایجاد تغییر در آن ها هستید را انتخاب کنید و سپس آن ها را درون محیط برنامه بیاندزید. اگر می خواهید سایز عکستان را تغییر دهید، روی resize بزنید و سپس مقدار دلخواه خود را با پیکسل یا درصد وارد کنید. با keep aspect ratio نسبت طول به عرض عکس شما حین تغییر دادن ابعاد عکس، حفظ می گردد. بخش های غیر ضروری عکس های دیجیتالیتان را با گزینه crop حذف نمایید.

پیش نمایشی از کارهایی که روی عکستان انجام داده اید را در برنامه مشاهده کنید و زمانی که از نتیجه راضی شدید، آن را با فرمت دلخواه در سیستمتان ذخیره کنید. برای این منظور کافیست روی settings بزنید و سپس فرمت دلخواه خود را انتخاب کنید. اگر بخواهید، می توانید نام تصاویرتان را نیز درون برنامه تغییر دهید. Neonway TotalResizer حجم بسیار کمی دارد و فضای اندکی از سیستم شما را اشغال خواهد کرد. برخلاف برنامه هایی مثل فوتوشاپ که یاد گرفتن ویژگی های آن ها زمان زیادی می طلبد، کار کردن با این برنامه آسان می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Neonway Image2Html برای ویندوز

Neonway Image2Html با استفاده از این برنامه می توانید عکس هایتان را به شکل مستقیم وارد فایل html کنید. دیگر لازم نیست در فایل htmlتان لینکی به فایل خارجی بدهید. فایل هایی که این برنامه ایجاد می کند را حتی در حالت آفلاین می توانید مشاهده کنید و نیاز به ارتباط اینترنتی نخواهید داشت. امکان تنظیم کردن رزولوشن عکس و سایز فایل وجود دارد. حتی میزان روشنایی و شفافیت آن را می توانید به شکل دلخواه تغییر دهید. از فرمت مناسب برای عکس هایی که جاسازی می کنید انتخاب کنید. امکان مشاهده پیش نمایش فایلی که ایجاد کرده اید وجود دارد. پیش نمایش html در مرورگر شما نشان داده می شود.

می توانید محتوای خود را در گلیپ برد کپی کنید یا آن را در قالب یک فایل در سیستمتان ذخیره کنید. اما صبر کنید، ویژگی های این برنامه به این محدود نمی شود. شما می توانید عکس هایتان را به فرمت های نامعمولی مثل css, xml, xhtml و فرمت های base64 نیز تبدیل کنید! با این برنامه کارهایتان را آسان خواهید کرد. Neonway Image2Html رابط کاربری دوستانه ای دارد و تمام ابزار آن در پنجره قرار گرفته است تا بتوانید بدون دردسر از ویژگی های مختلف آن به سرعت استفاده نمایید. پیش نمایش برنامه زنده است و با تغییراتی که می دهید بروز می گردد.

ادامه مطلب

دانلود Okdo Word to Jpeg Converter برای ویندوز

Okdo Word to Jpeg Converter یکی از ساده ترین و در عین حال قدرتمندترین برنامه های موجود برای تبدیل فرمت jpeg می باشد. می توانید مجموعه گسترده ای از اسناد را به jpeg تبدیل کنید. از فرمت هایی نظیر DOC, DOCX, DOCM پشتیبانی می شود. این نرم افزار کیفیت فایل های شما را حین تبدیل حفظ می کند و سرعت بالایی دارد. قالب، متن، عکس ها و ... فایل word شما حفظ خواهد شد. می توانید به شکل همزمان فایل های خود را تبدیل کنید تا در زمانتان صرفه جویی شود.
علاوه بر این قادر هستید کیفیت تصاویر خروجی را بسته به نیاز خود تغییر دهید. در Okdo Word to Jpeg Converter می توانید کل فولدر حاوی فایل های word خود را درون برنامه بیاندازید تا عملیات تبدیل برای تمام آن ها انجام شود. فایل های تبدیل شده خود را می توانید در یک لیست ذخیره سازی کنید. امکان مشاهده فولدر خروجی برنامه با تمام شدن عملیات تبدیل وجود دارد. از تبدیل فایل ها به شکل جداگانه و قرار دادن آن ها در فولدری متفاوت پشتیبانی می شود. لیست فایل هایی که برای تبدیل درون برنامه لود کرده اید به نمایش در می آید. Okdo Word to Jpeg Converter کم حجم بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. امکان اشتراک گذاری عکس های تبدیل شده را در رسانه های اجتماعی خواهید داشت.
ادامه مطلب

دانلود Easy2Convert HDR to JPG برای ویندوز

Easy2Convert HDR to JPG  یکی دیگر از مبدل های تصویری قدرتمند است که می تواند فرمت hdr را به فایل های jpeg شامل .jpg, .jpeg, .jpe, .jif در عرض چند ثانیه تبدیل کند. می توانید سایز فایل های خود را قبل از عملیات تبدیل عوض کنید و هم چنین کیفیت و نسبت ابعاد آن ها را مشخص نمایید. در این اپلیکیشن می توانید بسیاری از ویژگی های فایل های خود را شخصی سازی کنید. امکان تبدیل گروهی فایل ها وجود دارد. از command line با پارامترهای مختلف پشتیبانی می شود. در صورت نیاز می توانید واترمارک های متنی یا تصویری خود را نیز به فایل های خروجی خود اضافه کنید. امکان چرخاندن تصاویر، تغییر سایز دادن آن ها و flip کردن آن ها وجود دارد. هم چنین می توانید رنگ را تنظیم کنید که شامل درصد وضوح، روشنی و ... نیز می شود. کیفیت فایل jpg خروجی در دستان شماست. این نرم افزار کم حجم به گونه ای توسعه داده شده است که افراد بتوانند به راحتی با آن کار کنند و نیاز های خود را برطرف سازند. الگوریتم تبدیل فایل ها بهینه سازی شده است و اکنون می توانید سرعت بیشتری را از برنامه انتظار داشته باشید. تمام ابزار Easy2Convert HDR to JPG در یک پنجره گنجانده شده است و بدون این که نیاز باشد با ویژگی های مختلف سر و کله بزنید، می توانید تمام نیاز های خود را در همان پنجره اصلی برنامه با سرعت بالا برطرف کنید. این نرم افزار بر روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار مبدل فرمت و کاهش حجم تصاویر XnConvert 1.60

XnConvert یک نرم افزار رایگان و بسیار سریع در زمینه تبدیل فرمت تصاویر و کاهش حجم تصاویر به صورت تکی و دسته ای می باشد. این نرم افزار تقریبا تمامی فرمت های تصاویر را در بر می گیرد از جمله JPG, PNG, TIFF, GIF, Camera RAW, JPEG2000, WebP, OpenEXR و بیش از 500 فرمت تصویری مختلف دیگر. در حین تغییر فرمت تصاویر قادر به چرخش ، اضافه کردن متن ، تنظیم روشنایی ، نورپردازی و ... تصاویر خواهید بود. از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به اضافه کردن دسته ای فایل ها و پوشه ها ، پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن ، اضافه کردن ماسک به تصاویر ، پشتیبانی از فرمت های متحرک تصاویر ، چند زبانه بودن و قابلیت نصب روی اکثر ویندوزها اشاره کرد.

ادامه مطلب
گیفت کارت