عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
Mftmirdamad
Mftmirdamad
tabli
موزیک بی کلام

دانلود مجموعه موزیک بی کلام برای لحظات آرامش بخش Chillout Music for Relaxing Moments 2017

تاریخ : 18 شهریور 1396
توسط : admin
بازدید : 73650

دانلود مجموعه موزیک بی کلام برای لحظات آرامش بخش Chillout Music for Relaxing Moments 2017

Chillout Music for Relaxing Moments 2017 نام مجموعه فوق العاده از موزیک بی کلام آرامش بخش برای ریلکس و پایان یک روز کاری سخت می باشد ، همچنین می توانید از این مجموعه در محل کارتان استفاده کنید و با گوش دادن به آن علاوه بر احساس آرامش عمیق بر انرژی خود بیفزایید ، این مجموعه به گفته گرد آورنده برای تمدد اعصاب و رها سازی از تنش های عصبی بسیار مفید می باشد ، ژانر موزیک های این مجموعه Downtempo, Chillout, Instrumental می باشد و شامل 14 ترک صوتی با کیفیت 320 kbps می باشد ، امیدواریم از دانلود و استفاده از این مجموعه لذت ببرید.

ادامه مطلب

دانلود مجموعه موزیک آرامش بخش بی کلام برای کمک به خواب کودک Baby Classics Calm Music To Help Children Fall Asleep

تاریخ : 13 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 16816

Baby Classics Calm Music To Help Children Fall Asleep

Baby Classics Calm Music To Help Children Fall Asleep مجموعه موزیک آرامش بخش برای کمک به خواب کودک نام مجموعه فوق العاده در سبک کلاسیک و بی کلام می باشد که به کودک شما در به خواب رفتن کمک می کند ، این مجموعه از نوازندگان مختلف دنیا چجمع اوری شده است و فرمت این موزیک ها MP3 و مدت زمان آن 64 دقیقه می باشد همچنین کیفیت موزیک ها بالا و 320kbps است. این مجموعه شامل 17 تراک صوتی می باشد که در ادامه مطلب نام اهنگ ها و نام موزیسین قید شده است ، امیدواریم از دانلود و استفاده از این مجموعه لذت ببرید.

ادامه مطلب

دانلود مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام ونجلیس Vangelis

تاریخ : 10 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 16727

دانلود مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام ونجلیس Vangelis

Vangelis وَنگِلیس مشهور به ونجلیس در سال 1943 در یونان چشم به جهان گشود ، ونجلیس آهنگ ساز و نوازنده سبک های مختلف موسیقی می باشد که از این سبک ها می توان به موسیقی بی‌کلام، موسیقی الکترونیک، موسیقی کلاسیک، پراگرسیو راک، عصر نو اشاره کرد ، همچنین ونجلیس به سازهای پیانو، سینث‌سایزر، کیبورد، ارگ هموند، درام، ساز کوبه‌ای تسلط دارد ، ونجلیس در سال 1981 جایزه اسکار برای موسیقی فیلم ارابه‌های آتش را به عنوان آهنگساز آن فیلم دریافت کرد و این شروع اوج محبوبیت و موفقیت وی می باشد. در این پست 14 قطعه از بهترین آهنگ های بی کلام ونجلیس را برای شما آماده دانلود کرده ایم که کیفیت این مجموعه 128kbps می باشد.

ادامه مطلب

مجموعه موزیک متن فیلم لالالند La La Land - The Complete Musical 2017

تاریخ : 17 اسفند 1395
توسط : admin
بازدید : 48108

La La Land لالالند یکی از فیلم های پر جایزه سال 2016 می باشد که جوایز زیادی نظیر گلدن گلوب را کسب کرده است ، موزیک های ساخته شده در این فیلم را افرادی مشهور نظیر Justin Hurwitz آهنگسازی کرده اند ، در این پست ما مجموعه کامل موزیک های لالالند را برای شما اماده کرده ایم ، این مجموعه شامل 44 تراک صوتی با فرمت MP3 و کیفیت 320kbps آماده دانلود کرده ایم این مجموعه شامل 1 ساعت و 33 دقیقه موزیک می باشد که امیدواریم از دانلود و گوش دادن به این مجموعه لذت ببرید.

ادامه مطلب

مجموعه بی نظیر موزیک های بی کلام آرام بخش Temple of Relaxation Lounge Relax Deep Meditation for Relaxation

تاریخ : 13 آذر 1395
توسط : admin
بازدید : 93028

در این پست مجموعه 15 موزیک بی کلام آرامش بخش از بهترین نوازندگان جهان برای مراقبه ، ریلکس کردن و مدیتیشن را آماده دانلود کرده ایم ، این مجموعه 56 دقیقه می باشد و با کیفیت عالی 320kbps Stereo گلچین شده است و در سبک Downtempo, Chillout, Instrumental عرضه شده است. این آهنگ ها در سال 2016 نواخته شده است و یکی از بهترین گلچین ها برای آرامش و مدیتیشن می باشد. امیدواریم رضایت شما عزیزان با دانلود این مجموعه جلب شده باشد !

ادامه مطلب

مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام پیانو و گیتار آکوستیک برای ماساژ ، یوگا و آرامش Best of Piano and Acoustic Guitar for Yoga Massage and Healing (2016)

تاریخ : 6 آذر 1395
توسط : admin
بازدید : 127954

مجموعه بهترین آهنگ های بی کلام پیانو و گیتار آگوستیک برای ماساژ ، یوگا و آرامش Best of Piano and Acoustic Guitar for Yoga Massage and Healing (2016)

در این پست برای شما مجموعه فوق العاده از 15 موزیک بی کلام پیانو و گیتار آکوستیک را آماده دانلود کرده ایم ، این مجموعه گلچین شده از نوازندگان مشهور می باشد و با کیفیت 320kbps آماده دانلود می باشد همچنین این مجموعه 63 دقیقه است و در سبک Downtempo, Chillout, Instrumental  آماده دانلود می باشد ، امیدواریم از دانلود این مجموعه لذت ببرید.

ادامه مطلب
karafs
karafs