دانلود رایگان » گوناگون

دانلود ReviverSoft Disk Reviver برای ویندوز

ReviverSoft Disk Reviver هارد شما را برای بهینه سازی اسکن می کند. این اپلیکیشن با سرعت بالایی فایل های غیر ضروری را از سیستمتان پاک می کند و سلامت کلی هاردتان را بهبود می بخشد. پس از عملیات بهینه سازی، هارد شما سریع تر کار می کند و عملکرد بهتری از سیستم خود می توانید انتظار داشته باشید. ReviverSoft Disk Reviver فضای قابل توجهی از کامپیوترتان را آزاد خواهد کرد. انواع فایل های غیر ضروری، شامل فایل های cache و فایل های موقتی دیگر شناسایی و حذف می گردند. حتی می توانید فایل های تکراری موجود در کامپیوتر خود را با این اپلیکیشن بیابید و اقدام به حذف آن ها کنید.

پس از استفاده از ReviverSoft Disk Reviver، خواهید دید که کامپیوترتان می تواند اپلیکیشن ها را سریع تر باز کند و کارهای دیگر سریع تر انجام می شوند. این اپلیکیشن با الگوریتم پیشرفته ای که دارد از سلامت هارد شما با خبر است و آن را مدیریت می کند. می توانید مشکلات مرتبط با هارد درایو خود را حل کنید، و از benchmark برنامه استفاده کنید تا وضعیت هاردتان را مورد بررسی قرار دهید.دانلود ReviverSoft Disk Reviver بسیار کم حجم می باشد و بهینه ساز هارد می باشد.. پس از عملیات اسکن، اطلاعات به شکل لیست برای شما به نمایش در خواهند آمد و امکان انتخاب بین آن ها را خواهید داشت.

ادامه مطلب

دانلود Virtual Safe Professional برای ویندوز

Virtual Safe Professional نرم افزار قدرتمندی است که با آن می توانید فایل ها و فولدرهای خود را با رمزگذاری ایمن کنید. این اپلیکیشن گاوصندوق های مجازی ای می سازد که کاربر تنها با دانستن رمز آن ها قادر به باز کردنشان خواهد بود. علاوه بر ویژگی هایی که در نسخه رایگان برنامه می توانید بیابید، نسخه حرفه ای این برنامه داده های شما را با فناوری AES رمزگذاری می کند که یکی از امن ترین الگوریتم های رمزگذاری متقارن می باشد.
شما می توانید بین AES-128 و AES-256 انتخاب کنید حالت اول نیاز به کلید 16 کاراکتری و دومی نیاز به کلید 32 کاراکتری خواهد داشت. پشتیبان گیری از فایل ها به سادگی انجام می شود. این اپلیکیشن به شکل خودکار از صندوق های مجازی شما پشتیبان تهیه می کند و جلوی از دست رفتن آن ها را می گیرد. البته می توانید این ویژگی از برنامه را بسته به نیاز خود مدیریت کنید. آیا می خواهید داده های خود را به شکل امن، آرشیو کنید؟ با دانلود Virtual Safe Professional قادر به تقسیم اطلاعات شما در بخش های کوچکتر و رمزگذاری بر روی آن هاست. علاوه بر این می توانید فایل های خود را برای همیشه پاک کنید. این ویژگی از برنامه کاری می کند که فایل های حذف شده، با هیچ برنامه بازیابی اطلاعاتی قابل بازیابی نباشند. علاوه بر رمزگذاری بر روی فایل ها روی پوشه ها نیز می توانید قفل بگذارید.از سایر ابزاری مفید می توان به Abelssoft CryptBox یا Encrypt Care اشاره داشت.
ادامه مطلب

دانلود Photos Recovery برای ویندوز

Photos Recovery اپلیکیشن قدرتمندی است که با کمک آن می توانید عکس های خود را به راحتی بازیابی کنید. این اپلیکیشن از عکس های حذف شده در فایل های usb، مموری کارت ها، هارد درایو ها و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. علاوه بر این می توانید فایل های خود را از فرمت های مختلف سیستمی نظیر FAT, FAT32, NTFS و ... بازیابی کنید. این اپلیکیشن تقریبا از تمامی فضاهای ذخیره سازی پشتیبانی می کند. سیستم شما عمیقا اسکن می شود و عکس های حذف شده در آن پیدا می شود. رابط کاربری برنامه دوستانه می باشد و گزینه های مختلفی در آن قرار گرفته است که می توانید آن ها را از جهات گوناگون شخصی سازی کنید. دانلود Photos Recovery و کار کردن با این اپلیکیشن کار آسانی می باشد. بازیابی تصاویر در سه مرحله کلی انجام می شود. ابتدا باید مکان فولدری که در آن عکس های خود را از دست داده اید مشخص کنید.

سپس نوع اسکن را انتخاب کنید. اگر می خواهید اطلاعات شما سطحی بررسی شوند Quick Scan را انتخاب کنید. در غیر این صورت از حالت Deep استفاده کنید. سپس پیش نمایشی از عکس های قابل بازیابی به شما نشان داده می شود و می توانید عکس های مورد نیاز خود را بازیابی کنید. اسکن سطحی سریع تر انجام می شود اما قادر به بازیابی همه عکس ها نیست. اگر نرم افزار دیگری نییاز دارید پیشنهاد ما استفاده از Apeaksoft Android Toolkit یا Wondershare Recoverit Photo Recovery یا Comfy Photo Recovery می باشد.


ادامه مطلب

دانلود Duplicate Files Fixer برای ویندوز

Duplicate Files Fixer در عرض چند ثانیه فضای قابل توجهی از سیستم خود را با حذف کردن فایل های تکراری آزاد کنید. آیا می دانستید ویندوز شما دائما فایل های تکراری ای ایجاد می کند که فضای زیادی از سیستم شما را می گیرد؟ این اپلیکیشن راه حلی ساده برای رفع این مشکل می باشد. Duplicate Files Fixer تمام فایل های تکراری سیستم شما را با دقت بالا شناسایی می کند. از تصاویر و فایل های صوتی، تا متون و فایل های ویدویی تکراری شناسایی و حذف می شوند.
رابط کاربری این برنامه دوستانه است و هر فردی با کمک آن می تواند سیستم خود را بهینه سازی کند. علاوه بر این گزینه ای در اختیارتان قرار می گیرد که از تمامی فایل ها پیش از حذف آن ها پشتیبان تهیه کنید، بنابرین جایی برای نگرانی وجود ندارد. ممکن است بخواهید تنها بخشی از سیستم شما برای یافتن فایل های تکراری اسکن شود. مشکلی نیست، این اپلیکشین گزینه ای در اختیارتان قرار می دهد که مکان های دلخواه خود را انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه، اسکن برنامه سریع تر هم می شود. با دانلود Duplicate Files Fixer از هارد های اکسترنال نیز پشتیبانی می کند و امکان حذف کردن فایل های تکراری را از آن ها می دهد. اگر مجموعه بزرگی از فایل ها را در اختیار دارید و نگران هستید که عملیات اسکن زیادی طول بکشد، نگران نباشید. این اپلیکیشن با وجود دقت بسیار بالایی که دارد بسیار سریع عمل می کند. از سایر ابزراهای حذف فایل تکراری می توان به Wise Duplicate Finder  و Abelssoft FileFusion و Fast Duplicate File Finder اشاره کرد.
ادامه مطلب

دانلود Passper for Word برای ویندوز

Passper for Word آیا می خواهید محدودیت های فایل word را بردارید اما از رمز آن با خبر نیستید؟ با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فایل های word قفل شده را باز کنید یا محدودیت های ویرایشی آن را بدون رمز عبور بردارید.
Passper for Word قادر به باز کردن انواع فایل های word رمزگذاری شده با سرعت بالاست. اگر قادر به حذف کردن محتوای فایل ورد نیستید، اگر نمی توانید فرمت فایل را تغییر دهید یا آن را ویرایش کنید، اگر امکان کپی کردن محتوا برای شما وجود ندارد، Passper for Word یکی از بهترین راه حل های پیش روی شما خواهد بود. این اپلیکیشن 4 نوع روش بازیابی در اختیار شما قرار می دهد. با Dictionary Attack، بر اساس رمزهای محبوب از پیش تعریف شده ای که معمولا افراد از آن ها استفاده می کنند، فایل شما مورد بررسی قرار می گیرد. می توانید دیکشنری اختصاصی خود را نیز بسازید تا رمزهای عبور انتخابی شما تست شوند. Combination Attack از حروف و سمبل های انتخابی شما برای بررسی رمزعبور استفاده می کند. به عنوان مثال می توانید حروفی مانند c,t,a را انتخاب کنید تا برنامه تمام ترکیب های آن را تست کند. Mask Attack، روش دیگر این برنامه است که به شما کمک می کند پسورد خود را با جزئیاتی که از آن به خاطر می آورید بازیابی کنید. روش نهایی برنامه Brute Force است. این روش از تمامی ترکیب حروف ممکن استفاده می کند تا رمز عبور را بیابد. در پست های قبل تر نیز برنامه Passper for Word که کار بازیابی پسورد فایل های ورد را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده بودیم
ادامه مطلب

دانلود Passper for Excel برای ویندوز

Passper for Excel با کمک این برنامه می توانید فایل های اکسل قفل شده را بدون دانستن رمز عبور باز کنید، بدون این که داده های فایل از دست بروند. اگر رمز عبور فایل اکسل خود را فراموش کرده اید، اگر نمی توانید محتوای آن را کپی کنید، اگر نمی توانید داده ها را ویرایش کنید، یا اگر نمی توانید worksheet یا workbook را پرینت بگیرید، نگران نباشید. با Passper for Excel می توانید با بیشترین سرعت ممکن اطلاعات خود را بازیابی کنید. این اپلیکیشن از 4 روش مختلف برای بازیابی پسورد شما استفاده می کند. روش اول دیکشنری است که در آن برنامه از رمز های از پیش تعریف شده استفاده می کند و با بررسی تک تک آن ها در نهایت رمز عبور فایل شما را می یابد. می توانید دیکشنری دلخواه خود را بسازید تا بر اساس رمز های عبوری که خودتان تعریف کرده اید، این برنامه پسورد فایل را بیابد.
روش دوم ترکیبی است. این روش زمانی به کارتان می آید که حروف پسورد را بیاد می آورید، اما نمی دانید که چه ترکیبی از این حروف پسورد شما بوده است. با دانلود Passper for Excel تمام حالت های ممکن حروف مورد نظر شما را بررسی می کند تا رمز عبور را بیابد. روش ماسک را زمانی می توانید استفاده کنید که بخشی از پسورد را به یاد دارید، اما بخشی از آن را فراموش کرده اید. در نهایت اگر هیچ چیز از پسورد فایل اکسل خود به یاد نمی آورید، می توانید از روش brute force استفاده کنید. از دیگر نرم افزارهای مفید اکسل می توان به آموزش بهترین فرمول های اکسل و تبدیل اسناد PDF به اکسل اشاره داشت.
ادامه مطلب