دانلود FontExplorer X Pro 3.5.5 Build 13970.5 کنترل و مدیریت فونت های ویندوز

تاریخ : 25 فروردین 1398
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : nreern
بازدید : 895

دانلود FontExplorer X Pro برای ویندوز

FontExplorer X Pro کارهایی که می توانید با این اپلیکیشن انجام دهید را کشف کنید! این نرم افزار با رابط کاربری بسیار ساده ای که دارد امکان دسترسی سریع به فونت ها و مدیریت آن ها را برای شما ایجاد می کند. می توانید فونت های دلخواه خود را فعال یا غیر فعال کنید. کشف های فونت های ذخیره شده در سیستم خود را پاک کنید. امکان پاک کردن کش فونت ها که از اپلیکیشن هایی نظیر ادوبی، مایکروسافت یا کوارک به جا مانده است نیز وجود دارد.

می توانید فونت های خود را با مجموعه های مختلف مرتبط کنید. علاوه بر این با قابلیت smart sets امکان دسته بندی فونت ها به شکل خودکار وجود دارد. این مجموعه ها را می توانید در زمان نیاز غیر فعال یا فعال کنید. امکان مشاهده font family و style linking نیز وجود دارد. فونت های موجود در سیستم خود را خروجی بگیرید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. هم چنین می توانید فونت های دلخواه خود را اضافه کنید. پیش نمایش فونت ها را می توان شخصی سازی کرد. این پیش نمایش حاوی اطلاعات جامع و کاملی است. این نرم افزار اطلاعات Unicode را نیز نشان می دهد. فروشگاه های فونت با این برنامه همگام سازی شده اند و امکان دریافت جدیدترین فونت ها را از آن ها خواهید داشت‌.

ادامه مطلب

طراحی و ویرایش فونت BirdFont 3.20.3 Final

تاریخ : 29 دی 1397
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : admin
بازدید : 29958

BirdFont

BirdFont نرم افزار ویرایش فونت ها و ساخت وکتورهای گرافیکی و ذخیره در فرمت هایی نظیر TTF, EOT و SVG می باشد. همچنین شما قادر به طراحی فونت ها از ابتدا و طراحی گرافیکی هر حروف به صورت وکتور و ذخیره در فرمت SVG می باشید. همچنین می توانید فونت های ساخته شده را توسط این ابزرار ویرایش و فونت های جدید ایجاد نمایید.

بسیاری از افراد برای اجاد فونت دچار زحمت و سختی می شوند ولی با نرم افزار BirdFont شما به راحتی قادر به طراحی فونت های خود خواهید بود. نرم افزار کمکی بزرگ برای متخصصان و گرافیست ها جهت ایجاد حروف دست ساز و ساخت لوگوهای زیبا و حرفه ای برای شرکت ها و سازمان ها خواهند بود.

ادامه مطلب

دانلود Summitsoft 5000 Fonts 1.0.0 مجموعه پنج هزار فونت فانتزی انگلیسی

تاریخ : 26 آذر 1397
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : nreern
بازدید : 2615

دانلود Summitsoft 5000 Fonts برای ویندوز

Summitsoft 5000 Fonts برنامه ای بی نظیر برای طراحان وب، تایپیست ها، تبلیغ کنندگان، ادیتورهای تصویر، توسعه دهندگان بازی، طراحان محصولات، امضا و بسیاری دیگر می باشد. این نرم افزار پنج هزار فونت مختلف کلاسیک، مدرن، خلاقانه و فانتزی و ... را در اختیارتان می گذارد. شما می توانید از این فونت ها برای مصارف شخصی، کاری و ... استفاده کنید. تمامی فونت ها به شکل OpenType در اختیارتان قرار می گیرند و توسط SumitType طراحی شده اند.

اهمیتی ندارد که به دنبال چه استایلی از فونت ها باشید، این برنامه چیزی را که بخواهید در اختیارتان می گذارد. سیستم مدیریت، پیش نمایشی مناسب از فونت ها را در اختیار شما قرار می دهد که در آن امکان انتخاب فونت دلخواه و مورد نظر برایتان پدید می آید. شما می توانید از این پنج هزار فونت در هر جایی که بخواهید استفاده کنید، نیازی به پرداخت درون برنامه ای نیست. ویژگی فوق العاده فرمت OpenType فونت ها، سازگاری آن در موقعیت های مختلف می باشد. تمامی فونت ها 100% قابلیت embed کردن دارند و بنابراین اسناد شما بهم نخواهد ریخت. این نرم افزار با انواع برنامه ها کار می کند و در موقعیت های مختلف می توان از آن استفاده کرد.

ادامه مطلب

مجموعه 16 فونت انگلیسی Font Bundle

تاریخ : 22 تیر 1397
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : aliq
بازدید : 2731

مجموعه 16 فونت انگلیسی Font Bundle

در این پست از پاتوق یو مجموعه 16 فونت انگلیسی شامل فونت های original، athrna، picaso hand و hand drawn Font در استایل مختلف و با فرمت oft را برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. فونت دارای فرمت های مختلفی از جمله  woff , ttf , otf , svg و eot می باشد که که در پلتفرم های مختلفی از جمله کامپیوتر ، موبایل های هوشمند ، وب و ... استفاده می شود در واقع شما برای ایجاد یک متن تاثیر گذار باید از فونت های برای زیبا تر شدن متن های تان استفاده کنید و البته عکس های وسایر المنت های دیگر اجزایی هستند کخ به شما  کمک می کند تا بتوانید منظورتان به مخاطب هایتان را برسانید . از این فونت ها در نرم افزارهای مختلف نظیر اتوکد ، فتوشاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده تا به طرح ساخته شده خود زیبایی دو چندان ببخشید.

ادامه مطلب

مجموعه 38 فونت انگلیسی Font Bundle & Graphic

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : aliq
بازدید : 2456

مجموعه 38 فونت انگلیسی Font Bundle & Graphic

در این پست از پاتوق یو مجموعه 38[spoiler][/spoiler] فونت انگلیسی شامل فونت های Tristan Font، Sobbers Typeface، Karenina Font و Asia Otasi Brush Font در استایل مختلف و با فرمت oft را برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. فونت دارای فرمت های مختلفی از جمله  woff , ttf , otf , svg و eot می باشد که که در پلتفرم های مختلفی از جمله کامپیوتر ، موبایل های هوشمند ، وب و ... استفاده می شود در واقع شما برای ایجاد یک متن تاثیر گذار باید از فونت های برای زیبا تر شدن متن های تان استفاده کنید و البته عکس های وسایر المنت های دیگر اجزایی هستند کخ به شما  کمک می کند تا بتوانید منظورتان به مخاطب هایتان را برسانید . از این فونت ها در نرم افزارهای مختلف نظیر اتوکد ، فتوشاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده تا به طرح ساخته شده خود زیبایی دو چندان ببخشید.

ادامه مطلب

مجموعه 4 فونت دست نویس انگلیسی Vintage Font Bundle

تاریخ : 12 تیر 1397
دسته بندی : گرافیک » فونت
نویسنده : aliq
بازدید : 2940

مجموعه 4 فونت دست نویس انگلیسی Vintage Font Bundle

در این پست از پاتوق یو مجموعه 4 فونت انگلیسی شامل فونت های anaheim، drone ranger، navy queen و jackal در استایل مختلف و با فرمت oft را برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. فونت دارای فرمت های مختلفی از جمله  woff , ttf , otf , svg و eot می باشد که که در پلتفرم های مختلفی از جمله کامپیوتر ، موبایل های هوشمند ، وب و ... استفاده می شود در واقع شما برای ایجاد یک متن تاثیر گذار باید از فونت های برای زیبا تر شدن متن های تان استفاده کنید و البته عکس های وسایر المنت های دیگر اجزایی هستند کخ به شما  کمک می کند تا بتوانید منظورتان به مخاطب هایتان را برسانید . از این فونت ها در نرم افزارهای مختلف نظیر اتوکد ، فتوشاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده تا به طرح ساخته شده خود زیبایی دو چندان ببخشید.

ادامه مطلب