نرم افزار CheckMai

CheckMail

 

یکی از کارهایی که روزانه هر کدام از ما ممکن آنرا به طور مکرر انجام دهیم چک کردن ایمیل خود می باشد. نرم افزاری را که امروز در سایت پاتوق یو برایتان آماده کرده ایم به شما در چک کردن ایمیل های تان کمک بسیار زیادی می کند. نرم افزار CheckMail یک نرم افزار کاربردی برای چک کردن راحت و سریع ایمیل ها می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید بدون مراجعه به سایتی که در آن عضو هستید ایمیل های POP3 خود را در کامپیوتر چک کنید. همچنین پس از خواندن ایمیل قادر به پاسخگویی آن با کمک این برنامه خواهید بود. قابلیت پشتیبانی ایمیل های دریافتی از سرورهای SSL مانند سرویس Gmail و سایر این نوع سرویس ها از قابلیت های بسیار خوب این برنامه به شمار میرود.

ادامه مطلب

دانلود Thunderbird

دانلود موزیلا تاندربرد Mozilla Thunderbird

بهترین نرم افزار مدیریت ایمیل


Mozilla Thunderbird نرم افزار ویژه موزیلا برای مدیریت ایمیل، این برنامه به همراه خود سرعت و ایمنی را برای شما می دهد. این نرم افزار اصولاً برای مقابله با ویروس ها و اسپم ها طراحی شده است با نصب این نرم افزار از شر هرزنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی راحت شوید، فـیلتر کردن هوشمند هرزنامه ها، ذخیره نتایج جستجو، پشتیبانی از RSS و حفاظت از حریم شخصی از ویژگی های برتر این نرم افزار می باشد. این نرم افزار جایگزین مناسبی برای Microsaft Outlook می باشد.دانلود Postbox , eM Client , دانلود Mailbird و CheckMail ابزارهای مفید دیگر در این زمینه می باشند.
ادامه مطلب

نرم افزار Postbox

Postbox نام نرم افزار عالی برای مدیریت سریع ایمیل ها و همچنین دریافت نوتفیکیشن ایمیل های جدید به محض دریافت ایمیل می باشد. توسط نرم افزار Postbox شما قابلیت مدیریت همزمان چندین اکانت ایمیل را دارا می باشید و علاوه بر آن قابلیت دریافت و ذخیره RSS و دریافت سریع آپدیت RSS را دارا می باشید. نرم افزار دارای رابط کاربری تمیز و آسان می باشد و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به ایمیل های خود دسترسی داشته و انها را مدیریت کنید. از قابلیت های ویژه این نرم افزار می توان به قابلیت پاسخ سریع ، دارا بودن نمونه های زیبا و مختلف برای امضا ، پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن و پشتیبانی از شکلک ها اشاره کرد.
ادامه مطلب

کلاینت ایمیل و مدیریت ایمیل برای ویندوز eM Client 6.0.21372

eM Client همانطور که از نام آن پیداست یک کلاینت ایمیل برای ویندوز می باشد. علاوه بر مدیریت ایمیل ها توسط این ابزار قادر به مدیریت تقویم، مخاطبین و وظایف خواهید بود. نرم افزار به دلیل رابط کاربری آسان ان توسط هر کاربری می تواند ، مورد استفاده قرار گیرد.

شما به راحتی با اضافه کردن ایمیل خود مدیریتی کامل روی IMAP و SMTP ، مخاطبین و چت خود داشته باشید. اطلاعات ایمیل ها در نرم افزار به سه پانل جداگانه تقسیم می شود. از سمت راست صفحه نمایش شما می توانید نوار کناری نمایش برای مشاهده جزئیات تماس و دستور کار مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به عنوان چت با دوستان (به عنوان مثال از طریق حساب فیس بوک در ارتباط با پست الکترونیک خود ) پانل جداگانه ای تخصیص داده شده است. شما قادر به ایجاد نسخه پشتیبان و وارد کردن اطلالعات از نرم افزار های دیگر به عنوان مثال از ( Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Windows Mail) به محیط نرم افزار می باشید.

ادامه مطلب

دانلود MailEnable برای ویندوز

MailEnable Standard یکی از بهترین ایمیل سرور هایی است که می توانید بیابید. این نرم افزار مشابه mercury می باشد اما عملکرد بهتری را از خود نشان می دهد. این سرور دارای تمام ویژگی هایی است که به آن ها نیاز دارید. MailEnable Standard هم از SMTP و هم از سرویس های POP3 پشتیبانی می کند. این نرم افزار هم به شکل رایگان و هم به شکل پرمیوم عرضه شده است. با این حال حتی نسخه رایگان و غیر پرمیوم آن هیچ محدودیتی پیش روی شما نمی گذارد و به راحتی می توانید از انواع ویژگی های آن بدون محدودیت زمانی استفاده کنید. ابزار قدرتمند mmc administration، پشتیبانی از تعداد نامحدودی از دامنه ها، پشتیبانی از تعداد نامحدودی از ایمیل ها، گروه ها، و لیست های توزیع، autoresponder و auto forward malbox، سیستم ضد اسپم، لیست سرور، و بسیاری دیگر از جمله ویژگی های این اپلیکیشن هستند.

MailEnable Standard نسبت به اپلیکیشن های مشابه حجم کمی دارد. در برنامه می توانید inbox خود را چک کنید. تعداد ایمیل های دریافتی خوانده نشده نشان داده می شود. حتی می توانید لیستی از مخاطبین خود در برنامه تعریف کنید. از تقویم نیز پشتیبانی می شود. draft های ایمیل های شما ذخیره می شود تا بعدا آن ها را ارسال نمایید.

ادامه مطلب

دانلود E-mail Tray Notification برای ویندوز

E-mail Tray Notification نرم افزاری کاربردی می باشد. زمانی که ایمیلی دریافت می کنید، این برنامه به شما اطلاع می دهد. می توانید بازه های زمانی دلخواه خود را برای برنامه انتخاب کنید تا در آن بازه های زمانی، ایمیل شما چک شود و در صورت وجود ایمیل های جدید به شما اطلاع داده شود. می توانید شرط های دلخواه خود را نیز روی ایمیل ها بگذارید تا در صورت وقوع آن شرط ها، دریافت ایمیل به شما اطلاع داده شود. می توانید چند اکانت ایمیل را به شکل همزمان برای برنامه تعریف کنید. امکان اضافه کردن چند شرط به شکل همزمان نیز وجود دارد. این برنامه در system tray شما پنهان می گردد و تنها زمانی که ایمیل جدیدی دریافت کرده باشید بیرون می آید و به شما اطلاع می دهد. حبابی در بالای برنامه نشان داده می شود که شما را از این مسئله آگاه می کند.

هنگامی که ایمیلی دریافت می کنید، صدای اعلام دریافت ایمیل پخش می گردد. می توانید به شکل خودکار ایمیل دریافتی را به آدرس هایی که برنامه مشخص کرده اید ارسال کنید. این نرم افزار از pop3 و imap و ssl/tls پشتیبانی می کند و از smtp برای فوروارد کردن ایمیل ها استفاده می کند. در E-mail Tray Notification قادر هستید سیستم دلخواه خود را برای پخش صدای دریافت ایمیل انتخاب نمایید.

ادامه مطلب
گیفت کارت