دانلود MailStore Server

MailStore Server یک نرم افزار پیشرفته برای مدیریت و ذخیره ایمیل ها است که به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا ایمیل های خود را به صورت محکم و امن ذخیره کنند. این نرم افزار امکاناتی مانند پشتیبان گیری خودکار، جستجوی پیشرفته، رمزنگاری و دسترسی چند کاربره را فراهم می کند. همچنین این نرم افزار قابلیت انتقال ایمیل ها از سرویس های ایمیل مختلف را نیز داراست.
MailStore Server کپی هایی از تمام ایمیل ها را در یک بایگانی مرکزی ایجاد می کند، بنابراین در دسترس بودن و امنیت هر مقدار داده را طی سال ها تضمین می کند. کاربران همچنان می توانند به ایمیل های خود دسترسی داشته باشند و آنها را به سرعت مرور کنند.
نرم افزار امکان مدیریت و کنترل دسترسی به ایمیل ها را برای مدیران سیستم فراهم می کند. این نرم افزار قابلیت ایجاد سیاست های مختلف برای نگهداری و مدیریت ایمیل ها از جمله تعیین محدودیت های ذخیره سازی، رمزنگاری، حذف خودکار و موارد دیگر را داراست.

ادامه مطلب

EF Mailbox Manager

EF Mailbox Manager یک نرم افزار مدیریت ایمیل است که به کاربران امکان می دهد تا صندوق های پست الکترونیکی خود را به صورت موثر و بهینه مدیریت کنند. این نرم افزار امکاناتی مانند مدیریت ایمیل های دریافتی و ارسالی، سازماندهی ایمیل ها بر اساس موضوع، فرستنده یا تاریخ، فیلترهای پیشرفته برای جستجوی سریع ایمیل ها، امکان ایجاد قوانین و فیلترها برای مدیریت خودکار ایمیل ها و ... را فراهم می کند. همچنین این نرم افزار امکان اتصال به انواع حساب های ایمیل مانند Gmail، Yahoo، Outlook و غیره را دارا می باشد.

EF Mailbox Manager قابلیت اتصال به انواع سرورهای ایمیل مانند Exchange Server، IMAP و POP3 را نیز داراست. این نرم افزار امکانات امنیتی مانند رمزنگاری ایمیل ها و امکان اعمال سطح دسترسی برای افراد مختلف را نیز فراهم می کند.

ادامه مطلب

دانلود Gpg4win برای ویندوز

Gpg4win با این اپلیکیشن می توانید امضای دیجیتالی خود را به ایمیل ها و فایل هایتان زمانی که آن ها را ارسال یا آپلود می کنید اضافه نمایید. با این امضاهای دیجیتالی جلوی افرادی که می خواهند بدون اجازه به داده های شخصیتان دسترسی پیدا کنند گرفته می شوند. قالب برنامه به شکل استانداردی توسعه داده شده است و از رنج گسترده ای از گواهی های دیجیتالی مانند ASC, CER, CERT, DER و PEM پشتیبانی می شود

. اگر دارای امضای دیجیتالی هستید به سادگی می توانید آن را به برنامه اضافه کنید، اگر هنوز نساخته اید این اپلیکیشن امکان ایجاد کردن آن را برایتان فراهم می سازد. برای ساخت Certifcate ها کافیست نام، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات پیکربندی را وارد کنید، نوع رمزگذاری و اعتبار آن را مشخص نمایید و در نهایت با وارد کردن رمز عبور گواهی شما ایجاد می شود. پس از ساخت گواهینامه دیجیتالی، امکان ارسال آن در ایمیل، آپلود آن در سرویس های مختلف و ... برایتان به جود می آید. از دیگر ویژگی های این ابزار ساخت و بررسی فایل های Checksum، اضافه کردن لیست های Certificate Revocation، ایجاد تست های شخصی و اختصاصی و ... است.

ادامه مطلب

دانلود Thunderbird

دانلود موزیلا تاندربرد Mozilla Thunderbird

بهترین نرم افزار مدیریت ایمیل


Mozilla Thunderbird نرم افزار ویژه موزیلا برای مدیریت ایمیل، این برنامه به همراه خود سرعت و ایمنی را برای شما می دهد. این نرم افزار اصولاً برای مقابله با ویروس ها و اسپم ها طراحی شده است با نصب این نرم افزار از شر هرزنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی راحت شوید، فـیلتر کردن هوشمند هرزنامه ها، ذخیره نتایج جستجو، پشتیبانی از RSS و حفاظت از حریم شخصی از ویژگی های برتر این نرم افزار می باشد. این نرم افزار جایگزین مناسبی برای Microsaft Outlook می باشد.دانلود Postbox , eM Client , دانلود Mailbird و CheckMail ابزارهای مفید دیگر در این زمینه می باشند.
ادامه مطلب

دانلود Betterbird برای ویندوز

Betterbird نسل جدیدی از نرم افزار های مدیریت ایمیل، و برنامه ریزی می باشد. Betterbird در واقع از روی Mozilla Thunderbird ساخته شده است و بروزرسانی های ESR را دنبال می کند، برای همین این برنامه همیشه بروز خواهد ماند. این برنامه امکان ایمیل زدن امن تر، سریع تر، و راحت تر را برای شما به وجود می آورد. ویژگی های دیگریاز جمله فیلتر کردن اسپم ها، بررسی املای کلمات، اضافه کردن پلاگین های جدید و بسیاری دیگر نیز در برنامه وجود دارد. این برنامه جلوی ویروس های ارسال شده در ایمیل ها را می گیرد، بنابرین می توانید هر زمان که اراده کردید به خواندن ایمیلتان ادامه دهید. علاوه بر این اضافه کردن اکانت ها به این اپلیکیشن بسیار آسان می باشد. می توانید فعالیت های خود در اکانت هایتان را به راحت یمدیریت نمایید.
این برنامه حتی به شما یاد آوری می کند که در صورت نیاز فایل ضمیمه کنید. امکان اضافه کردن آدرس ایمیل های مخاطب به برنامه وجود دارد، بنابرین با یک کلیک قادر به اضافه کردن مخاطبین دلخواه خود خواهید بود. جست و جو کردن در وب، آرشیو کردن پیام ها، ابزار جست و جو، و تب های مختلف ویژگیدیگر این برنامه هستند. Betterbird از فولدرهای هوشمند نیز پشتیبانی می کند و امنیتی منحصر به فرد را پیش روی شما می گذارد. امکان محافظت در مقابل فیشینگ وجود دارد و می توانید بروزرسانی های برنامه را خودکار نمایید.  دانلود Mozilla Thunderbird و دانلود Gammadyne Mailer و دانلود The Bat از دیگر برنامنه های مدیریت ایمیل هستند.

ادامه مطلب

کلاینت ایمیل و مدیریت ایمیل برای ویندوز eM Client 6.0.21372

eM Client همانطور که از نام آن پیداست یک کلاینت ایمیل برای ویندوز می باشد. علاوه بر مدیریت ایمیل ها توسط این ابزار قادر به مدیریت تقویم، مخاطبین و وظایف خواهید بود. نرم افزار به دلیل رابط کاربری آسان ان توسط هر کاربری می تواند ، مورد استفاده قرار گیرد.

شما به راحتی با اضافه کردن ایمیل خود مدیریتی کامل روی IMAP و SMTP ، مخاطبین و چت خود داشته باشید. اطلاعات ایمیل ها در نرم افزار به سه پانل جداگانه تقسیم می شود. از سمت راست صفحه نمایش شما می توانید نوار کناری نمایش برای مشاهده جزئیات تماس و دستور کار مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به عنوان چت با دوستان (به عنوان مثال از طریق حساب فیس بوک در ارتباط با پست الکترونیک خود ) پانل جداگانه ای تخصیص داده شده است. شما قادر به ایجاد نسخه پشتیبان و وارد کردن اطلالعات از نرم افزار های دیگر به عنوان مثال از ( Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Windows Mail) به محیط نرم افزار می باشید.

ادامه مطلب