به علاقه مندی ها اضافه کنید ! خوراک را همیشه همراه داشته باشید

تبلیغات
موضوعات
تبلیغات
آمار و اطلاعات
» » » دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today

شبکه اجتماعی سرزمین

 

شبکه اجتماعی سرزمین

 

شبکه اجتماعی سرزمین

برترین شبکه اجتماعی ، با عضویت در خانواده سرزمین می توانید عکس فیلم موزیک و حال خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید در ضمن دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد

شما هم به خانواده سرزمین بپیوندید

www.SARZAMINBLOG.org

جهت ورود به سایت کلیک کنی

users
Views
بازدید : 1454449 بار

دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today

| مجموعه عظیم آموزش زبان انگلیسی English Today  با لینک مستقیم از سرورهای پاتوق یو  ، این مجموعه  شامل 26 دي وي دي فايل هاي ويديويي + فايل هاي صوتي + کتاب هاي الکترونيکي و داراي حجم  63 گيگابايت است که به صورت رایگان با لینک مستقیم برای دانلود شما عزیزان آماده دانلود شده است |

در پست امروز وب سايت پاتوق یو باز هم يکي ديگر از مجموعه هاي فوق العاده آموزش زبان انگليسي را برايتان آماده کرده ايم. پکيج آموزشي English Today عظيم ترين مجموعه آموزش ويديويي زبان انگليسي که تاکنون ساخته شده است. به جرات ميتوان گفت که اين مجموعه برترين مجموعه آموزش زبان انگليسي است زيرا تا به حال نظير آن نيز منتشر نشده است. همه مي توانند از اين بسته آموزشي استفاده کنند چه افرادي که فقط با الفبا زبان انگليسي آشنايي دارند و چه اساتيد دانشگاه ها و مترجمان حرفه اي زيرا اين بسته آموزشي به گونه اي ساخته شده که قابل استفاده براي همه باشد حتي کساني که فقط با الفبا زبان انگليسي آشنايي دارند! اين مجموعه متشکل از 26 دي وي دي بوده و به 6 سطح مختلف تقسم بندي ميشود که هر کدام از اين دي ودي دي ها در سطح هاي مختلف قرار دارند. همچنين اين مجموعه توسط موسسه ETS (خدمات آزمون هاي آموزشي) به عنوان يکي از معتبرترين روش هاي آموزشي جهت آمادگي در آزمون تافل انتخاب شده و استفاده از آن به دانشجوياني که قصد تحصيل در دانشگاه هاي آمريکايي و اروپايي را دارند و حتي کساني که براي کار و تجارت به کشورهاي آمريکايي و اروپايي سفر مي کنند توصيه ميگردد. در فيلم هاي اين مجموعه، زبان انگليسي با روشي جديد و بسيار تاثير گذار به زبان آموزان آموزش داده مي شود در واقع زبان آموز با مشاهده دقيق اين فيلم ها مي تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با فيلم هاي اين مجموعه شکل داستاني آن است به گونه اي که در آن فقط استاد مربوطه صحبت نميکند بلکه به عنوان مثال براي توضيح برخي از مطالب از قسمت هايي از فيلم هاي داستاني نيز بهره ميگيرد تا مطلب قابل فهم تر باشد. علاوه بر اين در هر کدام از فيلم ها زيرنويس انگليسي نيز نمايش داده مي شود تا در صورتي که متوجه کلمه ي خاصي نشديد با مشاهده زيرنويس به صورت کامل مطلب را درک کنيد. علاوه بر فيلم هاي آموزشي، اين پکيج شامل دو بخش ديگر يعني فايل هاي صوتي و کتاب هاي الکترونيکي نيز مي باشد که با کمک فايل هاي صوتي مي توانيد به صورت دقيق به مکالمه هايي که در هر فيلم بين بازيگران انجام مي شود گوش دهيد و با تلفظ صحيح لغات و جملات آشنا شويد و همچنين مي توانيد براي گوش دادن به اين مکالمات فايل هاي صوتي را به MP3 Player خود انتقال دهيد تا در خيابان، مترو، اتوبوس و ... به اين مکالمات گوش دهيد تا در نتيجه در ضمير ناخودآگاه شما نقش ببندد. به علاوه اين مجموعه داراي کتاب هاي الکترونيکي نيز مي باشد که در اين کتاب ها نکات دستوري و گرامري هر فيلم بيان شده و همچنين تمرينات مرتبط با هر درس در آنها قرار گرفته است و شما پس از مشاهده فيلم هاي آموزشي و گوش دادن به فايل هاي صوتي و پس از مطالعه گرامر کتاب مي بايست تمرينات آنرا نيز حل کنيد تا به صورت کامل درس مربوطه را فرا بگيريد.

 

در زير توضيحات مختصري در رابطه با سطح هاي مختلف اين مجموعه قرار گرفته است:
 
۱- Beginner - سطح فوق مبتدی:
اگر آشنایی شما با زبان انگلیسی ؛ تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و کلمات رایج انگلیسی مثل احواب پرسی (نظیر Hello ، Good Bye ، Good Morning و... ) است . شما در این سطح قرار می گیرید . پس آموزش های این سطح شمارا برای ورود به سطح بالاتر و پیشرفت سطح دانش زبانی تان کمک خواهد کرد،شامل 4 دي وي دي و مخصوص افرادي که سطح آشنايي آنها از زبان انگليسي تنها آشنايي با الفبا زبان انگليسي است.

2 - Elementary - سطح مقدماتی :
سطح مقدماتی برای آن دسته از زبان آموزانیست که دایره لغات آنها کمی گسترده تر شده و مدت کمی زبان آموخته اند ولی هنوز بسیاری از لغات ضروری را نمی دانند و حتی توانایی خواندن، نوشت و یا درک صحیح و درستی ندارند. تنها با یک سری افعال رایج آشنایی دارید و جملات ساده گرامری را می توانید بخوانید و به کمک دیکشنری متوجه شوید.شامل 4 دي وي دي و مخصوص افرادي که تنها با چند لغت زبان انگليسي آشنايي دارد اما توانايي خواندن، نوشتن و درک مطلب را ندارند.

3- Lower مرحله شماره سه - سطح متوسطه:
شامل 4 دي وي دي و مخصوص افرادي که با نکات ابتدايي زبان انگليسي آشنايي دارند اما نمي توانند به راحتي صحبت کنند و به سختي قادرند تا منظور خود را به طرف مقابل بفهمانند و همچنين خيلي سخت متوجه منظور طرف مقابل در مکالمه ميشوند.

4- Upper مرحله شماره چهار - سطح فرا متوسطه :
شامل 5 دي وي دي و مخصوص افرادي که به صورت تقريبي قادرند تا مکالماتي را که در فيلم ها بين بازيگران انجام مي شود را درک کنند و همچنين در هنگام گوش دادن به موسيقي تا حدودي متوجه منظور خواننده مي شوند همچنين قادرند تا روزنامه ها و کتاب هاي زبان انگليسي را تا حدي بخوانند.

5- Advanced مرحله شماره 5 - سطح پیشرفته :
شامل 5 دي وي دي و مخصوص افرادي که به راحتي مي توانند با ديگران مکالمه کنند و قادرند تا مکالماتي را که در فيلم ها بين بازيگران انجام مي شود را به صورت کامل درک کنند و همچنين با نکات دستوري و گرامري زبان انگليسي آشنايي کامل دارند و علاوه بر اين قادرند تا روزنامه ها و کتاب هاي زبان انگليسي را به صورت کامل بخوانند. در واقع کساني که با اصول رايج زبان انگليسي آشنايي کامل دارند اما قادر به درک برخي از نکات خاص و ويژه زبان انگليسي نيستند.

 6- Business مرحله شماره شش - سطح تجاری (انگلیسی برای پیشبرد تجارت) :
شامل 4 دي وي دي و مخصوص افرادي که قصد دارند تا به صورت کامل بر زبان انگليسي تسلط داشته باشند و قصد اقامت و يا سفرهاي طولاني مدت به کشورهاي آمريکايي و اروپايي را جهت تحصيل و يا کار و امور بازرگاني را دارند.
همانطور که در بالا مشاهده نموديد اين 26 دي وي دي به 6 سطح مختلف تقسيم بندي شده است که شما با توجه به سطح آشنايي خود با زبان انگليسي مي توانيد يکي از اين 6 سطح را براي شروع آغاز کنيد اما پيشنهاد سازندگان اين بسته آموزشي به زبان آموزن چه افراد مبتدي و چه افراد حرفه اي يادگيري از سطح شماره 1 يعني Beginer است چرا که بهتر است زبان آموز از همان سطح هاي ابتدايي با روند آموزشي اين مجموعه آشنا شوند تا در سطح هاي بالاتر با مشکل رو به رو نشود.
دانلود رايگان فیلم آموزش زبان انگليسي English Today  


مشخصات اين مجموعه:

Author: E-ducation.it, Florence | Publisher: Nepszabadsag, Budapest | Format: ISO,DVD-video,MP3,PDF
DVD: PAL 4:3 (720x576) VBR | Audio: English (Dolby AC3, 2 ch), MP3: 192 kbps, 48 kHz, stereo
Subtitles: English, Magyar | Size: 63.13 GB

لينک هاي دانلود:
این مجموعه به صورت مستقیم روی سرورهای پاتوق یو آپلود شده است و به زودی لینکهای دانلود کمکی هم به این قسمت اضافه خواهد شد .


نرم افزار مديريت دانلود:
نرم افزار مديريت دانلود تاثير بسيار زيادي بر روي دانلود سالم فايل ها خواهد داشت به دوستان عزيز پيشنهاد مي کنيم که از يک نرم افزار مطمئن براي دانلود فايل ها استفاده کنند پيشنهاد تيم پاتوق یو استفاده از نرم افزار Internet Download Manager (از اينجا دانلود کنيد) است.
بازيابي فايل هاي فشرده:
به دليل بالا بودن حجم فايل ها براي اينکه نگراني دوستان براي دانلود اين مجموعه به صورت کامل برطرف گردد تمهيداتي را وِيژه اين فايل ها در نظر گرفته ايم و آن قابليت بازيابي فايل هاست. فايل هايي که براي دانلود قرار گرفته اند چندين بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روي هاست توسط پاتوق یو تست گرديده در نتيجه فايل ها کاملآ سالم هستند اما در برخي مواقع به دليل توقف هاي موقتي که کاربران در هنگام دانلود فايل ها انجام مي دهند فايل ها دچار مشکل مي شوند بدين صورت که پس از دانلود و استخراج فايل ها از سوي نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو ميشوند. اما جاي نگراني نيست چون فايل ها به گونه اي فشرده شده اند که داراي قابليت بازيابي هستند. به همين منظور کافيست که فايل معيوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنيد و سپس با انتخاب گزينه Repair اقدام به تعمير فايل فشرده نماييد.
روش استفاده:
پس از دانلود تمام پارتها، با کمک نرم افزار Winrar (از اينجا دانلود کنيد) آنها را از حالت کمپرس شده خارج نموده و سپس از فايل ISO استخراج شده مي توانيد به دو روش استفاده کنيد:
روش اول فايل ISO استخراج شده را با استفاده از نرم افزار UltraISO (از اينجا دانلود کنيد) با سرعت 4x بر روي يک دي وي دي خام رايت نماييد.
روش دوم نرم افزار UltraISO (از اينجا دانلود کنيد) نصب کنيد و پس از رجيستر برنامه سيستم خود را رستارت نماييد. يک درايو مجازي در کنار درايو سي دي رام ايجاد ميگردد. سپس بر روي فايل ISO استخراج شده کليک راست نموده و بر روي گزينه UltraISO برويد و در منوي ظاهر شده گزينه Mount to drive را انتخاب کنيد. با اينکار تمام فايل دي وي دي درون درايو مجازي قرار ميگيرد گويي که شما فايل ISO را مانند روش اول بر روي يک دي وي دي خام رايت کرده ايد.
طريقه اجراي دي وي دي به صورت اتوران:
براي اجراي هر کدام از دي وي دي ها به صورت اتوران بايد از نرم افزار KMPlayer (از اينجا دانلود کنيد) استفاده کنيد. براي اين منظور پس از اجراي نرم افزار در وسط کادر برنامه کليک راست نموده و بر روي گزينه Open رفته و در منوي مقابل گزينه Open DVD File ... را انتخاب نماييد همچنين به جاي اينکار مي توانيد پس از اجراي نرم افزار از کليد هاي ترکيبي Ctrl+V نيز استفاده کنيد. در صفحه ي باز شده وارد مسيري شويد که فايل دي وي دي را از حالت فشرده خارج کرديد و سپس در پوشه ي VIDEO_TS فايل VIDEO_TS.IFO را اجرا کنيد.

 

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15800 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

buybig1.gif

دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today

دانلود قسمت Beginner - (سطح فوق مبتدی ) دی وی دی شماره 1:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایلدانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 945 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Beginner - (سطح فوق مبتدی ) دی وی دی شماره 2:

دانلود فایلدانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 900 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Beginner - (سطح فوق مبتدی ) دی وی دی شماره 3:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 207 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Beginner - (سطح فوق مبتدی ) دی وی دی شماره 4:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 722 مگابایت

 پسوردپسورد: www.patoghu.com

 

دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today

 

 

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15800 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

 

buybig1.gif

دانلود قسمت Elementary (سطح مقدماتی) دی وی دی شماره 1:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 836 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Elementary (سطح مقدماتی) دی وی دی شماره 2:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 840 مگابايت

 

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Elementary (سطح مقدماتی) دی وی دی شماره 3:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 992 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Elementary (سطح مقدماتی) دی وی دی شماره 4:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 178 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today

 

 

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15800 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

 

buybig1.gif

  دانلود قسمت Lower ( سطح متوسطه ) دی وی دی شماره 1:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 686 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Lower ( سطح متوسطه ) دی وی دی شماره 2:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 825 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Lower ( سطح متوسطه ) دی وی دی شماره 3:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 139 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Lower ( سطح متوسطه ) دی وی دی شماره 4:
دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت
دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 859 مگابایت
پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود رايگان فیلم آموزش زبان انگليسي English Today

 

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15800 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

 

buybig1.gif

 

دانلود قسمت Upper ( سطح فرا متوسطه ) دی وی دی شماره 1:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم:1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 800 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Upper ( سطح فرا متوسطه ) دی وی دی شماره 2:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 180 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Upper ( سطح فرا متوسطه ) دی وی دی شماره 3:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 591 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Upper ( سطح فرا متوسطه ) دی وی دی شماره 4:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 787 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Upper ( سطح فرا متوسطه ) دی وی دی شماره 5:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 500 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود رايگان فیلم آموزش زبان انگليسي English Today

 

 

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15800 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

 

buybig1.gif

  دانلود قسمت Advanced ( سطح پیشرفته ) دی وی دی شماره 1:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 797 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Advanced ( سطح پیشرفته ) دی وی دی شماره 2:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 862 مگابایت 

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Advanced( سطح پیشرفته ) دی وی دی شماره 3:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 980 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Advanced ( سطح پیشرفته ) دی وی دی شماره 4:

دانلود فایلدانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Advanced دی وی دی شماره 5:

دانلود فایلدانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایلدانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 765 مگابایت 

پسورد پسورد: www.patoghu.com

 

دانلود رايگان فیلم آموزش زبان انگليسي English Today

در صورت نداشتن اینترنت پرسرعت براي خرید پکیج کامل آموزش زبان انگليسي English Today -  به صورت یک جا در 4 دي وي دي فول رایت و اورجینال در بسته بندی شکیل با کیفیت عالی به قیمت 15600 تومان روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دریافت محصول مبلغ آن را به مامور پستی پرداخت نمایید

 

buybig1.gif

 

دانلود قسمت Business ( سطح تجاری) دی وی دی شماره 1:

دانلود فایلدانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 510 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Business ( سطح تجاری) دی وی دی شماره 2:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم:  1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم:  1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 544 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Business ( سطح تجاری) دی وی دی شماره 3:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم:  1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 980 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

دانلود قسمت Business ( سطح تجاری) دی وی دی شماره 4:

دانلود فایل دانلود پارت 1 از لینک مستقیم:  1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 2 از لینک مستقیم:  1 گیگابایت

دانلود فایل دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 800 مگابایت

پسورد پسورد: www.patoghu.com

 

پسورد فایلپسورد فایل : www.patoghu.com
دانلود فیلم آموزش زبان انگليسی English Today Review based on454449 reviews.
ارسال شده در تاریخ 11 آذر 1390 توسط admin


 

مجموعه آموزشی 0 تا 100 کامپیوتر در 30 روز !

 

کتمپیوتر

 

کاملترین مجموعه آموزش کامپیوتر برای مبتدیان و حتی حرفه ای ها. از سیر تا پیاز کامپیوتر را یکجا بیاموزید و براحتی کاربر حرفه ای کامپیوتر شوید. تنها روزی 15-20 دقیقه وقت بگذارید تا در کمتر از یک ماه همه فوت و فن کامپیوتر را بیاموزید ! 500 دقیقه آموزش مالتی مدیا به صورت کاملا مفهومی برای درک آموزش به زبانی بسیار ساده برای اولین بار در ایران ! آموزش های سطح مقدماتی مقدماتی (برای افراد با سواد کامپیوتر زیر صفر ) عالی برای فراگیری کامپیوتر کودکان، پدران، مادران و افرادی که کار با کامپیوتر را سخت می پنداشتند ! در کمتر از یک ماه دانش کامپیوتری شما از 0 به حدی تعجب آور می رسد ! این مجموعه از ابتدایی ترین نکات برای افراد با سواد کامپیوتری تا تمام نکات ضروری استفاده از کامپیوتر در دنیای امروز را به شما می آموزد. از جمله اموزش های این مجموعه می توان به آموزش آموزش ویندوز XP و ویندوز Seven و ویندوز 8 ، آشنایی با فتوشاپ و کرل ، آشنایی با سخت افزار کامیپوتر و مونتاژ قطعات ، ساخت آلبوم عکس مالتی مدیا، نحوه ویرایش و پخش فیلم و موزیک ، نحوه کار و به روز رسانی آنتی ویروس ها ، آشنایی با نرم افزارهای میکس و مونتاژ ، تدوین فیلم و صداگذاری بر روی فیلم و عکس ، تبدیل فرمتهای مختلف و بازیابی اطلاعات ، آموزش اینترنت، یاهو و چت ، کپی و رایت CD و DVD ، آموزش آفیس و Word و اموزش های بی شمار دیگر که بعد از دیدن مجموعه شما را متعجب می سازد.


» برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...


روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

  سفارش مجموعه آموزشی " مجموعه آموزشی 0 تا 100 کامپیوتر در 30 روز ! "
پکیج شکیل 3 DVD اورجینال – به قیمت تنها 16800 تومان

خریدفروش ویژه مجموعه 300 انیمیشن دوبله فارسی

 

فروش مجموعه کارتون
 

مجموعه 300 انیمیشن دوبله فارسی با کیفیت HD در 28 DVD برای اولین بار در ایران ، 300 کارتون HD دوبله، هر کارتون فقط 130 تومان !  کلکسیونی بی نظر تمام انیمیشن‌های سینمایی دنیا با دوبله فارسی و کیفیت بسیار بالا شامل بیش از 300 انیمیشن سینمایی دوبله شده - کیفیت: عالی HD 720p تمامی انیمیشن ها این مجموعه دوبله فارسی بوده و با بهترین کیفیت (بلوری اچ دی - HD 720p) می باشند.
شامل جدیدترین کارتون های دنیا تا سال 2014 بابهترین کیفیت با دوبله فارسی هدیه ای بی نظیر برای تمام کودکان و بزرگسالان ایرانی انیمیشن های این محصول بی نظیر قابل پخش در تمام دستگاههای دی وی دی و کامپیوتر هاست .....


» برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

 
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش مجموعه آموزشی " 300 انیمیشن دوبله فارسی !! "

strong> پکیج شکیل 28 DVD اورجینال – به قیمت تنها 38800 تومان


خرید پستی

تبلیغات

آخرین مطالب
دانلود آسان
firefox
Mozila Firefox
v 27.0.1 Final

chrome
Google Chrome
v 32.0.1700.102

ie
Internet Explorer
v 11.0.9600.16428

opera
Opera
v 19.0.1326.56 final

node32
NOD32 Antivirus Trial
v 7.0.302.0 Trial

kaspersky
Kaspersky AntiVirus
v 2014 14.0.0.4651

idm
IDM
v 6.19 Build 2

babylon
Babylon
Pro 10.0

k-lite nega pack
K-Lite Mega Codec
v 10.2.4 Full

tuneup
TuneUp Utilities
v 14.0.1000.221

nero
Nero Burning Rom
2014.15.01400

winrar
WinRAR
v 5.0 Final

kmplayer
KMPlayer
v 3.8.0.120

yahoo messenger
Yahoo Messenger
v 11.5.0.228 Final

orbit

تبلیغات متنی
خبرنامه

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن

دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین

ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود
آموزش عضویت در خبرنامه