زولا
تماشاکده
عاشقنامه
با گوشی اسم فامیل بازی کن، یه بازی دهه شصتی خاطره انگیز و باحال ،یه اپ با چندتا بازی سرگرم کننده، اسم فامیل رو دانلود کن همزمان به صورت آنلاین با دوستات بازی کن

دانلود نرم افزار
فندق
بازی فندق
فندق یک بازی طراحی شده برای آموزش مغز و یادگیری کلمات جدید است که در هر زمان و مکان میتوان بازی کرد. فقط با کشیدن دست بر روی حروف، کلمات بامعنی بسیاری بسازید و به یک استاد واژگان تبدیل شوید!

دانلود رایگان
نبرد ستارگان
نبرد ستارگان
نبرد ستارگان با گرافیک خیره‌کننده اچ دی در سبک بازی‌های استراتژیک آنلاین است که میلیون‌ها بازیکن از سراسر جهان را به سمت خود بکشاند.

دانلود نبرد ستارگان
» » » دانلود ویندوز 10 نسخه جدید همراه با آپدیت ها Windows 10 Update 1809 Build 17763.379 March 2019

دانلود ویندوز 10 نسخه پیش نمایش رسمی Windows 10 Technical Preview

دانلود ویندوز 10

( Redstone 5 ) آپدیت شده تا مارس 2019
شامل تمامی نسخه های ویندوز 10 همراه با فعال بودن نت فریم ورک

Windows 10 Education, Windows 10 Pro

Windows 10 Enterprise

مایکروسافت در یک اقدام غافلگیرانه ویندوزی با نام ویندوز 10 را عرضه کرد ! به این سبب غافلگیرانه که تمامی کاربران منتظر ویندوزی به نام ویندوز 9 بودند و حتی نسخه هایی از این ویندوز و حتی اسکرین شات هایی از محیط داخلی آن عرضه شده بود ولی مایکروسافت این بار سنت شکنی کرد و نسخه پیش نمایش ویندوز جدید خود را با نام ویندوز 10 عرضه کرد.

بعد از ارائه ویندوز 8 توقعات مایکروسافت در فراگیر شدن ویندوز جدید و فروش آن براورده نشد و بسیاری از کاربران دلیل آن را حذف قسمتهایی از ویندوز بود که به آن عادت کرده بودند. ویندوز 10 را می توان تلفیقی از ویندوز 7 و 8 دانست البته رابط کاربری آن بسیار مدرن تر و روان تر شده است. منو استارت به شکل سنتی خود و البته تغییراتی مدرن دوباره به ویندوز جدید مایکروسافت بازگشته است. گرافیک پنجره ها و آیکون های بستن پنجره ، مینیمایز و بزرگ کردن پنجره ها کاملا تغییر کرده اند.از جمله تغییرات دیگر افزوده شدن بخشی با نام میزکار چند گانه می باشد بدین صورت که اگر سیستم شما نیز تک کاربره نمی باشد در ویندوز جدید این قابلیت را خواهید داشت تا برای هر کاربر چندین دسکتاپ مختلف ایجاد نمایید.

بخش جستجوی ویندوز نیز بسیار روان تر و سریع تر شده است و اکسپلورر ویندوز به طور کامل دگرگون شده است. قالب بندی صفحه برای اجرای همزمان چندین نرم افزار نیز از خصایص ویندوز جدید مایکروسافت به شمار می رود. البته در ویندوز 10 قابلیت استفاده از لمس و صفحات لمسی بهبود پیدا کرده و می توان از آن به ویندوز فبلت نیز یاد کرد. اضافه شدن استور جدید برای نصب نرم افزارهای مختلف نیز در این نسخه گنجانده شده است.

در نسخه نهایی

ویندوز 10

شاهد حضور کامل کورتانا ( دستیار صوتی مایکروسافت ) هستیم و همچنین مرورگر مایکروسافت ادج نیز عرضه شده است و جایگزینی برای اینترنت اکسپلورر به شمار می رود.

دانلود ویندوز 10

نسخه های مختلف قابل نصب :

Windows 10 Pro
Windows 10 Pro N
Windows 10 Pro for Workstations
Windows 10 Pro for Workstations N
Windows 10 Pro Education
Windows 10 Pro Education N
Windows 10 Education
Windows 10 Education N
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise N

ویژگی های بسته دانلودی :

ویندوز Redstone 5 می باشد و از سوی مایکروسافت 8 فروردین 1398 با بلید نامبر 17763.379 ارائه شده است و نسخه نهایی می باشد.

1 - در صورت عدم فعال سازی می توانید از کرک های زیر لینک دانلود استفاده کنید.

2 - ویندوز دیفندر آپدیت شده است.

3 - قابلیت نصب از طریق بوت UEFI مهیا می باشد.

4 - نسخه هایی که عبارت N جلوی آنها قید شده فاقد مدیا پلیر می باشد.

توضیحات مهم فایل دانلودی :

1 - حتی المکان سعی کنید ویندوز را از طریق فلش و حتما از طریق بوت نصب کنید.

2 - برای بوتیبل کردن فلش از نرم افزار Rufus استفاده کنید.

3 - اگر از طریق دی وی دی نصب می کنید حتما فایل ISO را توسط نرم افزار PowerISO و با سرعت پایین رایت کنید.

4 - هنگام نصب نسخه هایی که گزینه OEM را جلوی ان می بینید برای نصب روی لپ تاپ و نمایش لوگوی لپ تاپ شما می باشد.

5 - در صورت درخواست سریال هنگام نصب لطفا گزینه Not Now یا Skip را کلیک کنید .

6 - برای دانلود نسخه AIO لینک روبرو را ببینید --> دانلود ویندوز 10 Windows 10 AIO

لیست دانلود
برای مشاهده لینک های دانلود لطفا کد امنیتی را در کادر مربوطه وارد و روی دکمه ارسال کلیک کنید
بعد از تایید، در همین بخش لینک دانلود را مشاهده خواهید کرد

آموزش تصویری نصب ویندوز 10
  حجم فایل: 3.1 و 4.2 گیگابایت
   rating   ( 4.9/5 )
Windows | 0
پسورد فایل :
کپی
ارسال نظر :

- نظرات که به صورت فینگلیش باشند تایید نخواهند شد.
- رمز تمامی فایل ها www.patoghu.com هستش ، و کاملا تست شده می باشند 

- نظرات در مورد رمز فایل تایید نمیشه اگه مشکلی در مورد رمز داشتید دستی رمز را وارد کنید

نظر دهید
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود
 نظرات :
  1. نام کاربری : مهمان mehdi  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 19/04/1398 - 15:19
    پاسخ
    سلام من یک مبتدی هستم باید بعد از نصب پارت ها از سایت شما چکار کنم (ایا باید اون ها رو در یک سی دی استخراج کنم بعد مراحل بوت کردن رو انجام بدم)

لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : دیروز, 00:53
      پاسخ

سلام توضیحات مهم فایل دانلودی رو قید کردیم دوست عزیزم

2. نام کاربری : مهمان ali  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 16/04/1398 - 23:27
    پاسخ
    سلام
    من ی سوال دارم
    از وقتی ک ویندوز 10pro روی لبتابم ریختم خیلی داغ میکنه
    حتی وقتی ک هیچ برنامه ای باز نیست
    میشه کمک کنین
    ممنون
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/04/1398 - 09:40
      پاسخ

سلام ربطی به ویندوز نداره

3. نام کاربری : مهمان ARIA  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 15/04/1398 - 10:16
    پاسخ
    سلام خسته نباشید.
    من ویندوز 10 اینترپرایس رو از خود سایت مایکرو سافت دانلود کردم ولی 3 ماهه هست میشه با این فعال ساز های که قرار داید دایمیش کرد ؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/04/1398 - 09:51
      پاسخ

سلام بله

4. نام کاربری : مهمان علی  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 11/04/1398 - 19:24
    پاسخ
    سلام روی این سیستم ویندوز 10خوب اجرا میشه؟!یا کند اجرا میشه؟میشه روی سیستم که 32bit نصب هست نسخه 64bitرو نصب کرد؟
    CPU: Intel pentium 4 CPU 3.60Gh
    Graphic:2G
    Ram:3G
    تشکر❤
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 12/04/1398 - 09:09
      پاسخ

سلام بله ولی خیلی ایده آل نخواهد بود / ویندوز 64 بیتی اگه باهاش کاری ندارید صرفا برای رم 4 به بالا پیشنهاد میشه

5. نام کاربری : احسان  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 10/04/1398 - 11:57
    پاسخ
    سلام خسته نباشید ویندوز من 32 بیتی باید 32 بیتی رو دانلود کنم?کدوم نسخش ویندوز استور نداره?
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 11/04/1398 - 06:58
      پاسخ

سلام بله خوب 32 بیتی باید دان بشه همشون دارن ویندوز استور رو

6. نام کاربری : مهمان ali  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 6/04/1398 - 15:00
    پاسخ
    چطوری وقتی 2 تا پارت داره نصب کنم
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 6/04/1398 - 18:31
      پاسخ

آموزش نصب و نظرات

7. نام کاربری : مهمان parham  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 26/03/1398 - 16:59
    پاسخ
    این ویندوز خام و بدون دستکاری هست ؟؟
    چون من خودم اکتیویت کد دارم لایسنس اصلی retail میخوام بعد نصب روش بزنم . اگر سورسش دستکاری شده باشه و یا روش اتو اکتیو باشه نمیتونم لایسنس خودم رو بزنم . برای همین می پرسم . لینک دانلود های خود مایکروسافت اتو رزیوم نداره برای همین میخواستم اگر این واقعا خام و دستکاری نشدست دانلود کنم .
    تایید می فرمایید ؟ ..
    سپاس

این ویندوز خام و بدون دستکاری هست ؟؟
    چون من خودم اکتیویت کد دارم لایسنس اصلی retail میخوام بعد نصب روش بزنم . اگر سورسش دستکاری شده باشه و یا روش اتو اکتیو باشه نمیتونم لایسنس خودم رو بزنم . برای همین می پرسم . لینک دانلود های خود مایکروسافت اتو رزیوم نداره برای همین میخواستم اگر این واقعا خام و دستکاری نشدست دانلود کنم .در واقع نسخه فوق ارجینال هست ؟...

تایید می فرمایید ؟ ..
    سپاس
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 26/03/1398 - 23:29
      پاسخ

نسخه ریلیز شده از مایکروسافت هستش و بدون دستکاری ...

8. نام کاربری : احمد  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 22/02/1398 - 22:57
    پاسخ
    سلام نسخه جدید ویندوز با نام Windows 10 19h1 1903.18362 منتشر شده.آیا این نسخه را قرار می دهید؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 24/02/1398 - 03:19
      پاسخ

سلام نشده ! 19 این 1 که یعنی 19 ویندوز داخلشه بیلد 1903 نسخه بتا هستش و نهایی نیستش بعد از نسخ مارس که قرار گرفته فقط یه آپدیت با حجم پایین اومده 17763.475 که چون بسته نصبی ارائه نشده و از سوی مایکروسافت نیست ما قرار ندادیدم بیلدی که شما می فرمایید آزمایشی هستش و ما نسخه آزمایشی به دلیل مشکلات زیاد قرار نمی دیم صرفا نسخه نهایی

9. نام کاربری : مهمان میثم  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 19/02/1398 - 22:25
    پاسخ
    کد فعال سازی ویندوزرو میدید
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 20/02/1398 - 01:38
      پاسخ

کد فعال سازی نداره باید توسط فعال ساز زیر لینک دانلود اکی کنید

10. نام کاربری : مهمان حسین  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 14/02/1398 - 11:45
    پاسخ
    ببخشید من اگر نصب کنم همه ی فایل ها پاک میشوند یا خیر
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 15/02/1398 - 03:26
      پاسخ

صرفا درایوی که حین نصب فرمت می کنید

11. نام کاربری : محمد رضا  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 14/02/1398 - 10:53
    پاسخ
    سلام وقتی به فلش منتقل میکنیم باید از حالت فشرده دربیاریم یعنی اسکرت بکنیم یا نیازی نیست اگه نیاز نیست لطفا راهنمایمون کنید با تشکرر از شما وسایت پاتوق یو
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 15/02/1398 - 03:27
      پاسخ

سلام ! روی فلش فایل ها رو بریزید همینجوری که بوت نمیشه ! خروج از حالت فشرده و توسط نرم افزار rufus که اموزشش هم گذاشتیم روی فلش کپی بشه !

12. نام کاربری : مهمان nima  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 13/02/1398 - 16:19
    پاسخ
    من ویندوز10 64بیتی دانلودکردم میخوام ازحالت فشرده خارج کنم نمیشه واین ارورمیاد:you need to have the following volume to continue extractionلطفاکمکم کنید.ممنون
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 15/02/1398 - 03:29
      پاسخ

ناقص دان شده یا پارت ها داخل یه پوشه نیست یا تمام پارت ها دان نشده !!!!!

13. نام کاربری : محمد رضا  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 13/02/1398 - 01:04
    پاسخ
    سلام باعرض خسته نباشید فایل هارو چگونه به فلش منتقل کنم چند بار خواستم از اسکرکت منتقل کنم ارور میده چه پشهادی دارید با تشکر
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 13/02/1398 - 01:11
      پاسخ

سلام والا کپی کردن یه فایل به فلش دیگه جز مبتدی ترین کارهای ممکن هستش بزرگوار ! در ضمن اگه می خواید با فلش ویندوز نصب کنید باید فلش رو بوت کنید بالای لینک دانلود توضیح دادیم نرم افزار رو

14. نام کاربری : مهمان heydar  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 3/02/1398 - 10:48
    پاسخ
    سلام
    من ویندوز 64 بیت دانلود کردم از سایت شما و دقیقا یک فایل ایزو با استفاده از نرم افزار رفوس روی فلش رایت کردم و اقدام به نصب از روی فلش
    کردم.این کار رو با استفاده از بوت انجام دادم نصب ویندوز تا 82درصد خوب
    پیش رفت اما در درصد 82 خطای این که ویندوز شما برخی فایلش کمه واحتیاج
    به چند فایل دیگه هم داره که نصب بشه .
    می خواستم بدونم منظورش چیه؟ ممنون که جواب می دهید.
    با تشکر
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 5/02/1398 - 02:48
      پاسخ

سلام ویندوز روی سیستم که الان دارم جواب کامنت شما رو میدم دقیقا همین فایل خودمون هستش ایراد از بوت کردن فلش توسط شما شاید باشه ! چون فایل هیچ مشکلی نداره

15. نام کاربری : Zakaria Baloch  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 30/01/1398 - 12:01
    پاسخ
    سلام وقت بخیر بنده ازسایت خوبتان بسیارسپاس گزارم
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 30/01/1398 - 18:32
      پاسخ

سلام لطف دارید

16. نام کاربری : مهمان mohamad  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 17/01/1398 - 22:59
    پاسخ
    سلام دوست بزرگوار
    هنگام bootable کردن با استفاده از powerISO این ارور میاد:
    the request cold not be performed because of an I/O device error
    راهنمایی کنین لطفا
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 18/01/1398 - 00:18
      پاسخ

دوست بزرگوار ایراد از فایل نیست ! و راهنمای بلند بالایی برای فیکس این مشکل هستش باید طبق اون عمل کنید تا فیکس بشه یا شما درست انجام نمیدید که البته روی دی وی دی به راحتی با کلیک راست روی فایل iso و burn iso روی دی وی دی رایت میشه ! لینک زیر آموزش حل مشکل شماست

https://bit.ly/2OVWANH

17. نام کاربری : مهمان سجاد  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 17/01/1398 - 15:41
    پاسخ
    سلام وقتتون بخیر..از وقتی که ویندوز 10 نصب کردم هیچ برنامه تو کامپیوتر نصب نمیشه وقتی میخوام نصب کنم هیچ اروری نمیده و اصلا برنامه رو بالا نمیاره یا ارور ISDone.dll میده چی کار باید بکنم؟؟؟
    شما در جواب گفتید ویندوز ایراد داره من تو همین سایت ویندوز دانلود کردم و تمام مراحل انجام دادم چه ایرادی داره؟؟؟؟؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 18/01/1398 - 00:26
      پاسخ

سلام هر چند سوالتون ربطی به این پست نداره ! و خودتونم با یه سرچ به راحتی دیلش رو پیدا می کردید ! این ارور برای هر برنامه ای نمیاد اکثرا برای نصب بازی میادش و دلیلش هم ایراد در فایل بازی هستش و یا دلایل دیگر که بی ربط به ویندوز شماست بهتره توی نت سرچ بنزید چون دلایل زیادی داره که بارزترین دلیلش چیزی بود که عرض کردم

18. نام کاربری : مهمان ali  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 17/01/1398 - 01:02
    پاسخ
    سلام خواهشا برام تو ایمیل راهنمایی کنید
    دانلود کردم نسخه 64 رو ولی حجمش بیشتر از دی وی دی هست باید چیکار کنم ؟
    سیستم من هم قابلیت بوت از فلش رو هم نداره؟!
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/01/1398 - 03:25
      پاسخ

سلام دی وی دی 9 تهیه کنید

19. نام کاربری : mahdi22  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 16/01/1398 - 21:49
    پاسخ
    پس از اکسترکت کردن کامل هنگام باز کردن فایل خطای there was a problam mounting the file داده میشه و رسما اجرا نمیشه
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/01/1398 - 03:26
      پاسخ

شما از چه طریق اجرا می کنید ! فایل iso نباید اجرا بشه که دوست عزیز به اموزش بالای لینک دانلود دقت کنید لطفا فایل هیچ مشکلی نداره

20. نام کاربری : مهمان مارال  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 11/01/1398 - 19:08
    پاسخ
    به طور کلی کدومش بهتره
    شما کدوم ورژن را برای نصب پیشنهاد میکنید

به طور کلی کدومش بهتره

به طور کلی کدومش بهتره
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 12/01/1398 - 15:55
      پاسخ

کاربر خانگی نسخه پرو

21. نام کاربری : مهمان سجاد  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 10/01/1398 - 14:08
    پاسخ
    سلام وقتتون بخیر..از وقتی که ویندوز 10 نصب کردم هیچ برنامه تو کامپیوتر نصب نمیشه وقتی میخوام نصب کنم هیچ اروری نمیده و اصلا برنامه رو بالا نمیاره یا ارور ISDone.dll میده چی کار باید بکنم؟؟؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 12/01/1398 - 15:58
      پاسخ

سلام ویندوزتون ایراد داره بزرگوار

22. نام کاربری : مهمان لیلا  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 14/12/1397 - 18:32
    پاسخ
    سلام ببخشید من پارت 1 و 2 رو دان کردم اما وقتی باز میکنم روهم میشینه و پیام میده میخواهید همه جایگزین بشه مجبور شدم توی دوتا فایل مجزا بازش کنم اما باز زمان تعیین مسیر در فلش فقط مسیر iso یکی رو میتونم بدم نه دو پارت . میشه توضیح بدید باید چکار کنم
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/12/1397 - 16:16
      پاسخ

سلام من متوجه سوال شما نمیشم ! پارت بندی فایل ها برای جلوگیری از حجیم شدن فایل هستش اینا در اصل یک بخش هستش به چندین بخش برای دانلود راحت تقسیم کردم برای خروج هم همه پارت ها دانلود میشه داخل یه پوشه گذاشته میشه فقط و فقط پارت 1 از حالت فشرده خارج میشه به یه فایل iso می رسید

23. نام کاربری : دانیار  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 26/11/1397 - 00:51
    پاسخ
    با سلام و خسته نباشید خدمت سایت خوب پاتوق یو
    اقا ما فایل رو دان کردیم 4.39گیگ
    رو dvd 4.700 'گیگی رایت نمیشه این بماند نمیدونم چرا
    فلش رو بوتیبیل کردم تو قسمت disk management
    active بود ینی فلش بوتیبل شده
    وقتی که کار کپی و اپدیتش با فلش بوتیبل که ویندوز رو میخوایم نصب کنیم تموم میشه
    سیستم ریستارت میشه دوباره میره مرحله اول نصب ویندوز
    من جایی رو اشتباه نکردم ولی فک کنم فایلتون مشکل داره
    من dvd رایترم خرابه باید حتما از فلش نصب کنم لطفا راهنمایی کنیید که مشکل فایل نیست پس چیه
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 26/11/1397 - 05:38
      پاسخ

سلام اومدن اول ربطی به فایل نداره ! دوست عزیز وقتی شما مراحل رو پیش میرید پس فایل هیچ مشکلی نداره ! شما بعد از ریستارت اول یا فلش رو خارج کنید یا بوت رو دوباره روی هارد دیسک ببرید ! فایل ها کامل تست شده هستند بزرگوار

24. نام کاربری : حمید  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 13/11/1397 - 08:21
    پاسخ
    سلام ممنون از سایتتون من ویندوزو نصب کردم ولی به اینترنت وصل نمیشه نمیدونم جرا
    لطفا کمک کنید
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 13/11/1397 - 15:21
      پاسخ

سلام درایور شبکه مختص لپ تاپ یا کامپیوتر خودتون رو از سایت سازنده اش دان و نصب کنید حل میشه

25. نام کاربری : نیما  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 19/10/1397 - 00:05
    پاسخ
    سلام من۳۲بیتی دانلود کردم الان از حالت Rar میخوام خارج کنم ارور میده
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 25/10/1397 - 08:33
      پاسخ

سلام تست شد فایل بدون ایراد / چه اروری دارید ؟

26. نام کاربری : مهمان امین  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 14/10/1397 - 23:30
    پاسخ
    سلام
    من کارم موبایل به نظرتون کدوم نسخه ویندوز ده نصب کنم واسه اجرای برنامه هام
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 15/10/1397 - 05:54
      پاسخ

سلام نسخه pro

27. نام کاربری : Rohi  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 8/10/1397 - 14:20
    پاسخ
    نقل قول: شهرام
    سلام. بعد از دانلود و کپی ویندوز روی فلش آیا فلش اینطوری بوت هست یا باید با rufus بوتیبلش کرد. اگه بخواییم بوتیبل کنیم که فلش فرمت میشه. اول فلش رو بوتیبل کنیم بعد فایلهای ویندوز رو اضافه کنیم یا طور دیگه ای؟ ممکنه راهنمایی کنید؟

سلام دوست عزیز
    شما میتونید با نرم افزار Power ISO فلشتون رو بوتیبل کنید این نرم افزار تمام کار ها رو اتوماتیک انجام میده
    فقط در منوی Tools روی creat bootable usb drive کلیک کنید آدرس فایل iso رو بدید و start رو بزنید و بعد ok خودش هم فرمت میکنه هم کپی و هم بوتیبل
  28. نام کاربری : مهمان بهنام  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 4/10/1397 - 16:29
    پاسخ
    با سلام و خسته نباشید ممنون بابت سایت خوبتون.
    من تمام مراحل رو دقیق انجام دادم و از طریق فلش ویندوز رو بدرستی بوت کردم.
    تا اینجا همه چی درست پیش رفت
    در مرحله نصب در قسمتی که باید پارتیشن سیستم رو انتخاب کنم گزینه next نه برای درایو c بلکه برای هیچکدوم از پارتیشن ها فعال نمیشه و عملا من در این مرحله به بن بست میخورم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 5/10/1397 - 01:11
      پاسخ

سلام نظرات این پست برای حل مشکلات فایل دانلود شده هستش بزرگوار نه مشکلات شخصی شما دوست عزیزم ! در پست اموزشی سوالتون رو بپرسید

29. نام کاربری : mr.faghani  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 28/09/1397 - 22:54
    پاسخ
    ببخشید اینا چه فرقی باهم داره
    Windows 10 Pro
    Windows 10 Pro N
    Windows 10 Pro for Workstations
    Windows 10 Pro for Workstations N
    Windows 10 Pro Education
    Windows 10 Pro Education N
    Windows 10 Education
    Windows 10 Education N
    Windows 10 Enterprise
    Windows 10 Enterprise N
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 29/09/1397 - 07:50
      پاسخ

لینک زیر

https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_10_editions

30. نام کاربری : مهمان Saeed  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 26/09/1397 - 19:30
    پاسخ
    سلام.کدوم نسخه برای بازی های کامپیوتری بهتره؟؟؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 27/09/1397 - 01:53
      پاسخ

سلام در کل برای خانگی PRO پیشنهاد میشه

31. نام کاربری : مهمان سعید  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 16/09/1397 - 01:20
    پاسخ
    سلام بهترین ویندوز 10 موجود کدومه ؟ ویندوزی که بدون دستکاری باشه ؟ و بشه به صورت uefi نصبش کرد
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 17/09/1397 - 14:52
      پاسخ

سلام بهترین و بدترین نداریم دوست عزیز ! نسخه pro برای کاربر خانگی کفایت میکنه و بدون مشکل

1. نام کاربری : مهمان Saeed  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 20/09/1397 - 12:58
        پاسخ
        ممنون از پاسختون. منظورم ویندوز 10 رد استون 4 داریم 5 داریم. ویندوزهای دستکاری شده. کدوم یکی بدون دستکاری هستش. من مشکل 100 درصد شدن دیسک رو دارم تو ویندوز 10. ایا این معموله بین همه ؟ من هر ویندوزی نصب میکنم این حل نمیشه
        1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 21/09/1397 - 02:18
          پاسخ

اینایی که قرار گرفته هیچکدوم دستکاری شده نیستند و مشکل 100درصد شدن هارد دیسک رو توی نت به انگلیسی سرچ بزنید بهتر به نتیجه می رسید فکر نکنم به مدل ویندوز ربطی داشته باشه

32. نام کاربری : فرهاد نظری پشت کوه  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 4/09/1397 - 09:02
    پاسخ
    منظور از پارت 1و2 چیست

منظور از پارت 1 و 2 چیست؟
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 5/09/1397 - 17:09
      پاسخ

یه فایل هستش به دلیل حجیم بودن تقسیم کردیم به چند پارت

33. نام کاربری : مهمان اسماعیل  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 10/08/1397 - 13:15
    پاسخ
    رمز نص باید از کجا بزنیم

2

رمز نصبو بتید از رو چی بزنیم
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 11/08/1397 - 03:56
      پاسخ

بالای لینک دانلود پسورد فایل

34. نام کاربری : مهمان مهدی  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 4/08/1397 - 02:54
    پاسخ
    سلام. خسته نباشید. آقا بالاخره این نسخه از ویندوز که برای دانلود گذاشتید، آپدیت کدوم ماه رو داره؟؟؟ آخه روی عنوان این مطلب نوشتید آپدیت September. بعدش یه کم پایینتر، پایین لوگوی ویندوز 10، نوشتید آپدیت شده تا ماه July. خب بالاخره کدومش برادر؟؟؟ آخه شماره بیلد نامبر این 2 ماه، با هم فرق داره. در ضمن، ورژن 1809، باگ داره. من دانلودش کردم. نصب کردم. بیشتر برنامه ها موقع نصب در اون ورژن، پاک میشند و نصب نمیشند که خود شرکت مایکروسافت، بیانه ای صادر کرد و گفت این ورژن، یعنی 1809، مشکل داره و به کاربرها گفت این ورژن رو فعلا دانلود نکنید تا شرکت مایکروسافت، مشکلش رو حل بکنه. میتونید خودتون دانلودش بکنید و نصب بکنید و تست بکنید. من که تست کردم و دیدم مشکل داره. به هر حال، این ورژن 1803، بیلد نامبرش چنده؟ آیا 17134.319 هست؟ یا قدیمی تره؟ ممنون.
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 4/08/1397 - 05:02
      پاسخ
      سلام نسخه 1809 فعلا منتفی شد احتمالا یکی دو روز آینده اصلاحیه بده هرد چند با یه آپدیت مشکلش حل شد ولی صب می کنیم آپدیت بده بعد نسخه کاملش رو می ذاریم برای دانلود یه باگ ریزی داره که اذیت میکنه / آپدیت سپتامبر هستش و 17134.319 هستش ولی یه آپدیت اولیه نیاز دارید تا به این ورژن برسید بعد نصب والا ما خودمون آپدیت نزدیم به 1809 ولی روی سیستم تست زدیم 1803 برامون خیلی بهتر عمل کردش تا نسخه جدید باید آپدیت بده ببینم کجا میره این
  35. نام کاربری : مهمان امیر  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 2/08/1397 - 18:00
    پاسخ
    با سلام از سایت خوبتون ورژن جدید ویندوز اومده کی میزارید بیلد1809
    1. نام کاربری : admin  |  گروه کاربری : مدیر سایت  |  تاریخ : 3/08/1397 - 07:23
      پاسخ

سلام نسخه اصلی رو در حال اپلود هستیم تا فردا قرار میگیره

رفع مشکل خرابی لینک دانلود

تمامی نرم افزارهای سایت به صورت فول می باشند که البته شما باید پروسه فعال سازی را انجام دهید ! همراه نرم افزارهای سایت فعال ساز وجود دارد برای فعال سازی با توجه به نوع فعال ساز آموزش های زیر را دنبال کنید .
نکات آموزش :
- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.
- حتما قبل از خروج بسته از حالت فشرده تا پایان فعال سازی آنتی ویروس را غیر فعال کنید.
- با فراگیری این آموزش ها شما تا 90% نرم افزارها را می توانید فعال کنید ممکن است برخی از نرم افزارها شامل ترکیب دو روش یا روش فعال سازی متفاوت باشند.
- دقت کنید حین کرک و پچ نرم افزار باید بسته باشد !
در صورتی که همراه فایل دانلودی پوشه Patch وجود داشت :
فایل داخل پوشه patch را در مسیر نصب نرم افزار کپی می کنید روی فایل patch کلیک راست می کنید و گزینه Run as administrator را کلیک می کنید و سپس و دکمه patch را کلیک می کنید.
در صورتی که key یا serial وجود داشت :
با اطلاعات داخل فایل نرم افزار را فول می کنید.
در صورتی که keygen یا keymaker وجود داشت:
فایل داخل پوشه keygen را باز می کنید روی گزینه genarate کلیک می کنید و با اطلاعات داده شده نرم افزار را فعال می کنید.
در صورتی که Crack وجود داشت :
محتویات پوشه crack را در مسیر نصب کپی می کنید.

راهنمای دانلود

در دسکتاپ شما با کلیک روی لینک های دانلود قادر به ذخیره لینک ها می باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزارهای مدیریت دانلود نظیر IDM می باشد.
در گوشی اندروید در صورتی که با کلیک روی لینک دانلود شروع به دانلود نکرد روی لینک دانلود دستتون رو نگه دارید و گزینه های Save link یا Download link و یا ذخیره لینک را لمس کنید تا پروسه دانلود شروع شود.

ترافیک نیم بها

سرورهای پاتوق یو در سرورهای ایران میزبانی می شود  و دانلود از پاتوق یو به صورت نیم بها می باشد یعنی شما به ازای دانلود از سایت ما نصف حجم دریافتی از پهنای باند اینترنت مصرف می کنید. لطفا در صورت عدم رعایت توسط isp شکایت خود را در سامانه https://195.cra.ir ثبت کنید!