آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود SPSS 27.0.1 نرم افزار نمایش و تحلیل آمار

دانلود IBM SPSS Statistics برای ویندوز

IBM SPSS Statistics نرم افزاری فوق العاده برای نمایش آمار با دقتی فوق العاده می باشد. چارت های مختلفی با رنگ بندی های متنوع برای شما به نمایش در خواهد آمد و کاربران حرفه ای می توانند از امکانات پیشرفته آماری استفاده کنند‌. IBM SPSS Data Preparation کاملا با IBM SPSS Statistics سازگار می باشد و امکان Bootstrapping وجود دارد. این قابلیت تکنولوژی ای مدرن برای تست کردن پایداری مدل های دلخواه می باشد. با ایجاد روابط پیچیده بین اعضای مجموعه می توانید دقت خود را در آمار ها بالاتر ببرید. با وجود IBM SPSS Custom Tables  می توانید داده های آماری SPSS خود را خلاصه کرده و آن ها را به شکل بصری به نمایش در بیاورید. با کمک ابزار IBM SPSS Missing Values  می توانید داده هایی که اضافه نشده اند را هم اکنون اصلاح کنید تا اطلاعات آماری خود را دقیقتر سازید.

با استفاده از IBM SPSS Categories می توان روابط بین داده ها را به شکل بصری مشاهده کرد و نتایج نهایی را از آن ها استخراج نمود. IBM SPSS Complex Samples به محاسبه داده های آماری و ارور های استاندارد از طرح های نمونه کمک می کند. IBM SPSS Neural Networks  از داده های غیر خطی به منظور یافتن روابط پیچیده و نمایش دادن طیف بیشتری از داده ها استفاده می کند. IBM SPSS Direct Marketing برای ایجاد آنالیز های پیشرفته برای مشتریان یا ارائه کنندگان به کار می رود و سبب می شود که نتایج بهتری را به دست آورید. در صورتی که از کاربران پیشرفته هستید، می توانید از IBM SPSS Forecasting استفاده کنید تا با وجود داده های آماری مختلفی که به برنامه ارائه کرده اید، پیشبینی های دقیقی برای شما از نتایجی که در آینده رخ می دهد به شما ارائه شود. IBM SPSS Conjoint مکملی برای اتصال داده ها به یک دیگر برای درک بهتر اولویت مشتریان می باشد.


دانلود SPSS

✅ نام نرم افزارSPSS❤️ تعداد دانلود66565
⭐نسخه نرم افزار27.0.1 IF026🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل850 و 660 مگابایت

ویژگی های نرم افزار IBM SPSS Statistics

 

- ایجاد table های انتخابی و اضافه کردن داده های دلخواه

- کم کننده ارورهای استاندارد آماری

- پیشبینی های دقیق، بر اساس داده ها

- اضافه کردن داده های از دست رفته

- مدلینگ پیشرفته داد های آماری

- نمایش تصویری و بصری به شکل چارت

- تنظیمات پیشرفته برای کاربران حرفه ای

- درک بهتر از بازار و نیاز کاربران


آموزش نصب و فعال سازی نسخه 64 بیتی27.0.17 SPSS


1 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

2 - همراه فایل دانلود شده وارد پوشه IF026 Update شوید و پوشه JRE را در مسیر C:\Program Files\IBM\SPSS\Statistics\27 کپی کنید.

3 - دوباره وارد پوشه دانلود شده شوید و این بار وارد پوشه Crack شوید محتویات پوشه را کپی کرده و در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید. در هر دو پوشه C:\Program Files\IBM\SPSS\ و C:\Program Files\IBM


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار IBM SPSS Statistics :

 

دانلود IBM SPSS Statistics برای ویندوز


لیست دانلود
برای مشاهده لینک های دانلود عدد مشاهده شده را داخل کادر وارد و روی ارسال کلیک کنید

 دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
  حجم فایل: 850 و 660 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی