آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » Astralax Magic Particles 3D (Dev) 3.51 نرم افزار اضافه کردن جلوه های ویژه حرفه ای برای فیلم و بازی

دانلود Astralax Magic Particles 3D برای ویندوز

Astralax Magic Particles 3D ابزاری قدرتمند برای ایجاد افکت های خاص و حرفه ای می باشد. شما می توانید  پس از طراحی انواع افکت هایی که در نظر دارید، آن ها را در محیط برنامه مشاهده کنید. تعداد زبادی از پارامتر ها در اختیار شما می باشد که با استفاده از آن ها می توانید افکت مخصوص به خود را طراحی نمایید. این افکت ها در جاهای مختلف مانند فایل های ویدویی، تصاویر و ... به کار می روند. بیش از صد افکت از پیش آماده ضده نیز در اختیار شما قرار می گیرد که در صورت نیاز می توانبد از آن ها استفاده کنید.

پس از طراحی افکت، آن را می توانید با فرمت های مختلفی نظیر AVI, TGA, PNG, BMP, JPG, PSD بگیرید. alpha channel نیز به شکل کامل پشتیبانی می شود.این نرم افزار با api سر راست و سریعی که در اختیار کاربر قرار می دهد، کار ها را آسان می سازد. این ابزار براب پلتفرم های مختلف توسعه داده شده ایت و می توان از آن در سیستم عامل های مختلف استفاده کرد.  امکان استفاده از هرگونه موتور گرافیکی برای طراحی و توسعه افکت های ویژه در بازی ها وجود دارد. این نرم افزار visual editor مناسبی را در اختیار کاربر می گذارد که کار کردن با آن بسیار راحت و ساده می باشد. Astralax Magic Particles 3D نسبت به امکاناتی که ارائه می کند بسیار کم حجم می باشد. هم چنین شما افکت ها را در آن به شکل real time طراحی می کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Astralax Magic Particles 3D :


- رابط کاربری دوستانه
- پشتیبانی از پلتفرم های مختلف
- امکان خروجی گرفتن داده ها با فرمت های متنوع
- بهتربن راه حل برای بازی های casual و indie
- وجود تایم لاین حرفه ای
- api مناسب و سریع
- وجود صد افکت از پیش آماده شده برای کاربر

 

تصاویری از محیط نرم افزار Astralax Magic Particles 3D :

 

دانلود Astralax Magic Particles 3D برای ویندوزدانلود Astralax Magic Particles 3D برای ویندوز

پسورد فایل :
کپی