آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار ABBYY FineReader 16.0.14.7295 Corporate / Enterprise – شناسایی متن داخل تصاویر و فایل PDF

شناسایی متون داخل تصاویر و PDF با ABBYY FineReader

نرم افزار FineReader یک ابزار جرفه ای برای تبدیل OCR متون اسکن شده ، فایل های پی دی اف می باشد که توسط استودیو برنام نویسی FineReader منتشر شده است.اسنادی که در بخش های مختلفی اداری ، شرکت ها ، دفاتر و ... رد وبدل می شوند معمولا به صورت پی دی اف و یا عکس و اسناد اسکن شده می باشد که برای ویرایش آنها چاره ای جر اعمال تغییرات بروی پرینت آنها و اسکن مجددشان است یا استفاده از برنامه های ویرایشگر که ممکن است کیفیت خروجی این کار پایین بیاد اما این برنامه روش جدیدی را ارائه کرده است.

ABBYY FineReader به کمک تبدیل OCR یا Optical character recognition امکان تشخیص متن هایی که در دخل عکس ها ، پی دی اف ها و یا اسناد اسکن شده وجود دارد را به طول کامل شناسایی میکند و شما می توانید این اسناد را بعد از تبدیل به برنامه های ویرایش متن از جمله ورد برده و تغییرات دلخواه تان را بروی آن اعمال کنید . این برنامه دارای امکانات مختلفی است که شما می توانید برای بهتر شدن نتیجه کار از آنها استفاده کنید . شما می توانید به کمک این برنامه از فایل های تان محافظت کرده و بروی آنها رمز گذاری کنید .


دانلود ABBYY FineReader

✅ نام نرم افزارABBYY FineReader❤️ تعداد دانلود7331
⭐نسخه نرم افزار16.0.14.7295🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل730 مگابایت

قابلیت های کلیدی نرم افزار ABBYY FineReader

 

- تبدیل چند فایل پی دی اف به یک فایل واحد

- شناسایی متن داخل  فایل های PDF

- شناسایی متن داخل مدارک اسکن شده

- شناسایی متن داخل عکس ها

- ویرایش عکس ها

- ذخیره سازی در فرمت های محتلف

- امکان رمز گذاری بروی مدارک

- و....

 

پسورد فایل :
کپی