آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار اتوماتیک کردن کارهای تکراری در ویندوز WinAutomation Professional Plus 9.2.4.5905
WinAutomation Professional Plus - اتوماسیون کردن کار های تکراری در ویندوز
WinAutomation Professional Plus یک ابزار کاربردی و مفید برای صرفه جویی در زمان و پول شما می باشد شما شاید در ویندوز کارهایی باید که به روزمرگی تان تبدیل شده است و باید هر روز این کار ها راتکرار کنید این برنامه این کمک را به شما می کند تا این کار های تکرار را دیگر انجام ندهید و از این روزمرگی دست بکشی اما حالا می پرسید چگونه این برنامه این کار را میکند ؟! این برنامه با ساخت ربات های مختلف برای کارهایی که می خواهید شما را دیگر مجبور به انجام دادن هر روزه آن کار نمی کند.
از کپی کردن ، انتقال دادن فایل ها و تغییر اسم ها گرفته تا چک کردن ایمیل ها و کارهایی که شاید در نگاه اول برای خودتان هم باورش سخت باشد که این برنامه بتواند این کارها را انجام دهد. امکان زمان بندی انجام برنامه نیز یکی دیگر از قابلیت هایی است که در کنار قابیلت ماکرو رکوردر شما را به این کار نزدیک تر میکند در قابلیت های ماکرو رکورد شما کارهایی را که انجام میدهید یکبار ضبط میکنید توسط برنامه و بار دیگر خود برنامه این کار را انجام می دهد. همچین قابلیتی در برنامه شبیه ساز اندروید  Nox نیز وجود داشت. امکان مدیریت اف تی پی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فایل ها را دانلود و آپلود کنید و به سروری که می خواهید انتقال دهید. شما می توانید تا به کمک قابلیت ماکرو رکوردر یک بار دکمه های کیبورد و حرکاتی که با موس انجام می دهید را بر روی برنامه های دیگر اعمال کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار WinAutomation Professional Plus


- اتوماسیون کردن وب گردی و کارهایی که در مرورگر ها انجام می شود

- امکان مدیریت بخش ایمیل ها

- امکان مدیریت فایل های از جمله کپی ، انتقال ، تغییر اسم و....

- امکان مانیتور کردن سیستم

- ضبط کردن کلید و موس کامپیوتر در حین انجام کار

- زمان بندی کردن فعالیت های مختلف

- و....


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements:

- Windows Server 2016
- Windows 10 32/64 bit
- Windows Server 2012
- Windows 2008 32/64 bit
- Windows 8 32/64 bit
- Windows 7 32/64 bit
- Windows Vista 32/64 bit

پسورد فایل :
کپی