آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Valentina Server 13.10 برنامه مدیریت پایگاه‌داده‌های پیچیده

دانلود نرم افزار Valentina Server 13.10 برنامه مدیریت پایگاه‌داده‌های پیچیده

نرم افزار Valentina Server یک برنامه سرور قدرتمند است که توسط شرکت Paradigma Software توسعه داده شده است. این نرم‌افزار به عنوان یک سرور پایگاه‌داده رابطه‌ای (RDBMS) با قابلیت‌های پیشرفته عمل می‌کند. Valentina Server قابلیت پشتیبانی از انواع مختلف پایگاه‌های داده را داراست و برای کاربردهای مختلفی مانند تحلیل داده، اتصال برنامه‌های کاربردی به پایگاه‌داده، وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خدمات اینترنتی مناسب است. 

نرم افزار Valentina Server یک راهکار قدرتمند و انعطاف‌پذیر برای مدیریت و مدیریت پایگاه‌داده‌های پیچیده است. Valentina Server قابلیت مقیاس‌پذیری افزایشی و ریزپذیری را داراست، به این معنا که می‌تواند به راحتی با تغییرات در حجم داده و تعداد کاربران سازمانی سازگار شود. Valentina Server قابلیت پشتیبانی از انواع مختلف پایگاه‌داده‌ها را از جمله SQLite، MySQL، PostgreSQL، MS SQL Server، Oracle، و پایگاه‌داده‌های Valentina ارائه می‌دهد.

دانلود نرم افزار Valentina Server 13.10 برنامه مدیریت پایگاه‌داده‌های پیچیده


دانلود نرم افزار Valentina Server


در این برنامه شما می‌بایست به محیط مدیریت Valentina Server (Valentina Studio Server) دسترسی پیدا کنید. این محیط به شما امکان می‌دهد تنظیمات، مدیریت کاربران، راه‌اندازی پایگاه‌داده و مجوزهای دسترسی را انجام دهید. بعد از پیکربندی سرور، می‌توانید پایگاه‌داده‌های جدید ایجاد کنید یا به پایگاه‌داده‌های موجود متصل شوید. از Valentina Studio می‌توانید این کارها را انجام دهید. با استفاده از API و ابزارهای توسعه Valentina Server، می‌توانید برنامه‌های کاربردیی که به پایگاه‌داده متصل هستند را توسعه دهید و از امکانات پیشرفته Valentina Server بهره ببرید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Valentina Server


  • پشتیبانی از انواع مختلف پایگاه‌داده‌ها را از جمله SQLite، MySQL، PostgreSQL، MS SQL Server، Oracle
  • بهینه‌سازی‌های پیشرفته، کارایی بالا و سرعت عمل بالا
  • امکان رمزنگاری داده‌ها، مدیریت دسترسی و کنترل دسترسی‌های کاربران
  • انجام تغییرات در حجم داده و تعداد کاربران سازمانی
  • مدیریت پایگاه‌داده، پیکربندی سرور، مشاهده و تحلیل داده‌ها


پسورد فایل :
کپی