آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation 6.5.4.12 برنامه مدیریت تصاویر پزشکی به صورت سریع و اثربخش

دانلود نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation 6.5.4.12 برنامه مدیریت تصاویر پزشکی به صورت سریع و اثربخش

نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation به عنوان یک برنامه مستقل DICOM SCU/SCP عمل می‌کند که تمام ویژگی‌های مشاهده ShowCase Premier را در اختیار شما بگذارد، به روزرسانی خودکار در مقابل PACS برای یک لیست مطالعات دینامیک، به عنوان مثال نمایش مطالعات از قابلیت‌های این برنامه به حساب می‌آید، ایستگاه کاری ShowCase با توانایی ساده‌سازی فرآیند ارسال و مدیریت مطالعات DICOM می‌تواند ابزار ارزشمندی برای متخصصان پزشکی و امکاناتی باشد که به‌دنبال مدیریت کارآمد و اشتراک‌گذاری داده‌های تصویربرداری پزشکی هستند.

نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation به کاربران امکان مدیریت تصاویر پزشکی به صورت سریع و اثربخش را می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا بهبود دهنده‌ای بر روی فرآیند انتقال و مشاهده تصاویر پزشکی خود باشند. پاکسازی خودکار مطالعات بازیابی شده محلی. دیگر نیازی به مدیریت دستی پوشه حافظه‌ی محلی شما نیست. اگر درگیر اسکن قابل حمل هستید و نیاز دارید مطالعات خود را به طور خودکار و یکپارچه به چندین دفتر مختلف ارسال کنید، عنوان ShowCase ممکن است راه حل مناسبی باشد.

دانلود نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation 6.5.4.12 برنامه مدیریت تصاویر پزشکی به صورت سریع و اثربخش


دانلود نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation


ShowCase Workstation به عنوان یک جایگزین کامل برای نرم‌افزار قدیمی ShowCase Connect عمل می‌کند، با یک رابط کاربری بهبود یافته که به طور مستقیم به نرم‌افزار ShowCase Viewer یکپارچه شده است. این نرم‌افزار به صورت لایسنسی اجازه کار با 2 DICOM SCUs را فراهم می‌کند، به عنوان مثال 2 PACS یا 2 دستگاه تصویربرداری یا 1 PACS و یک دستگاه تصویربرداری. در نظر داشته باشید که SCUs بیشتری نیز می‌توانند به صورت لایسنسی دریافت شوند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Trillium Technology ShowCase Workstation


  • امکان ارسال مطالعات به PACS (یا Image Center)
  • جستجوی سریع در PACS بر اساس نام بیمار
  • پاکسازی خودکار مطالعات بازیابی شده محلی
  • توانایی ساده‌سازی فرآیند ارسال و مدیریت مطالعات DICOM
  • مدیریت کارآمد و اشتراک‌گذاری داده‌های تصویربرداری پزشکی


پسورد فایل :
کپی