آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار AutoHotkey 2.0.15 برنامه سفارشی سازی میانبرها، اسکریپت‌ها در ویندوز

دانلود نرم افزار  AutoHotkey 2.0.14 برنامه سفارشی سازی میانبرها، اسکریپت‌ها در ویندوز

نرم افزار AutoHotkey یک برنامه رایگان و قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد تا میانبرها، اسکریپت‌ها و ماکروهایی را برای اتوماسیون و سفارشی کردن وظایف در ویندوز ایجاد کنید. این نرم‌افزار قدرتمند می‌تواند به شما کمک کند تا کارایی و بهره وری خود را افزایش داده و وظایف روزمره خود را با یک کلیک ساده انجام دهید.

نرم افزار AutoHotkey می توانید برای ایجاد اتوماسیون‌های کاربردی، ایجاد میانبرهای سفارشی، تغییرات تنظیمات سیستم و بسیاری از وظایف دیگر استفاده کنید. امکان ایجاد و استفاده از تعریفات متنی (text expansion) برای ورود سریع و خودکار متن‌ها مانند آدرس‌های ایمیل یا شماره تلفن‌ها به راحتی قابل انجام است، در نظر داشته باشید پشتیبانی از ویرایشگر متن Unicode با امکان رنگ‌آمیزی و توضیحات خط به خط را نیز می‌توانید انجام دهید.

دانلود نرم افزار  AutoHotkey 2.0.14 برنامه سفارشی سازی میانبرها، اسکریپت‌ها در ویندوز


دانلود نرم افزار AutoHotkey


برای استفاده از نرم‌افزار AutoHotkey، اسکریپت جدید، باز کنید یا ایجاد یک فایل متنی جدید با پسوند. ahk (مانند myscript.ahk) باز کرده آن را با ویرایشگر متنی مانند Notepad اجرا نمایید، در ویرایشگر متنی، کدهای موردنظر خود را بنویسید. این کدها باید اسکریپتی باشند که می‌خواهید AutoHotkey آن را اجرا کند. برای مثال، میانبرهایی که می‌خواهید برای اجرای برنامه‌ها یا انجام وظایف خاص استفاده شوند. پس از نوشتن کدها، فایل را ذخیره کرده و بسته‌سازی کنید. برای اجرای اسکریپت، فایل. ahk را دوباره باز کرده و اجرا کنید. اسکریپت شما به عنوان یک برنامه در زمینه اجرا می‌شود و میانبرها و وظایف آن اجرا می‌شوند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار AutoHotkey


  • - ایجاد اسکریپت‌های پیشرفته و برنامه‌ها برای اتوماسیون و انجام وظایف تکراری
  • - تعریف و استفاده از توابع، متغیرها و آرایه‌ها برای ایجاد اسکریپت‌های پیچیده
  • - امکان تعریف و استفاده از user interfaces (UI) برای ارتباط کاربر با اسکریپت‌ها
  • - پشتیبانی از ویرایشگر متن Unicode با امکان رنگ‌آمیزی و توضیحات
  • - قابلیت انجام تست و اصلاح اسکریپت‌ها با ابزار debugger ارائه شده


پسورد فایل :
کپی