آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Goversoft Privazer 4.0.86 برنامه پاکسازی و بهینه‌سازی فضای دیسک

دانلود نرم افزار Goversoft Privazer 4.0.85 برنامه پاکسازی و بهینه‌سازی فضای دیسک

نرم افزار Goversoft Privazer یک ابزار پاکسازی و حفظ حریم خصوصی که برای کاربران ویندوز طراحی شده است. این نرم‌افزار قابلیت پاکسازی اطلاعات پراکنده، حذف فایل‌های غیر ضروری، ویرایشگر، حذف تنظیمات و نشانی‌های پیش‌فرض ویندوز، حذف تاریخچه مرورگر و ایمیل، اسکن و پاکسازی آثار فعالیت‌ها و غیره را دارد.

نرم افزار Goversoft Privazer قابلیت‌های بسیاری را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان پاکسازی فایل‌های موقت و غیر‌ضروری ویندوز خودتان را انجام دهید، قابلیت شخصی‌سازی و تنظیمات پیشرفته برای کنترل بیشتر بر روی فرایند پاکسازی و حفظ حریم خصوصی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه به حساب می‌آید، نرم‌افزار Goversoft Privazer یک ابزار مفید برای بهینه‌سازی فضای دیسک سیستم عامل ویندوز است.

دانلود نرم افزار Goversoft Privazer 4.0.85 برنامه پاکسازی و بهینه‌سازی فضای دیسک


دانلود نرم افزار Goversoft Privazer


برای استفاده از نرم‌افزار Goversoft Privazer و پاکسازی و بهینه‌سازی سیستم خود، پس از نصب، نرم‌افزار را اجرا کنید. پس از اجرا، صفحه اول نرم‌افزار با گزینه‌های مختلفی برای پاکسازی و بهینه‌سازی سیستم ظاهر خواهد شد. شما می‌توانید یکی از حالت‌های پاکسازی از منوی اصلی نرم‌افزار انتخاب کنید. مثلاً حالت Quick Clean یا Deep Clean را انتخاب کنید، بسته به نیاز شما. اگر نیاز دارید می‌توانید تنظیمات پاکسازی را شخصی‌سازی کنید و بخش‌های خاصی از سیستم را برای پاکسازی انتخاب کنید. پس از انتخاب حالت و شخصی‌سازی تنظیمات، کلید شروع یا دکمه‌ای معادل را برای اجرای فرایند پاکسازی و بهینه‌سازی سیستم خود بزنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Goversoft Privazer


  • - امکان پاکسازی فایل‌های موقت و غیر‌ضروری
  • - حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران
  • - حذف تنظیمات و نشانی های پیش‌فرض ویندوز
  • - امکان پاکسازی تاریخچه برنامه‌ها و مرورگرها
  • - قابلیت شخصی‌سازی و تنظیمات پیشرفته برای کنترل بیشتر


پسورد فایل :
کپی