آروان
ایرانی کارت
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » نرم افزار آموزشی » دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی Individual Software Easy English Platinum v11.0

دانلود Individual Software Easy English برای ویندوز

Individual Software Easy English از نرم افزار های فوق العاده برای یادگیری زبان می باشد که توسط دانشکده حرفه ای آموزش زبان طراحی شده است. با متد های به کار رفته در این برنامه می توانید به راحتی زبان انگلیسی را بیاموزید. با تکنولوژی تشخیص مکالمه و صدا، دروس مختلف برای آموزش زبان و رابط کاربری منحصر به فرد، هر چیزی را که برای حرفه ای شدن در زبان انگلیسی نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است.

در نرم افزار Individual Software Easy English شما می توانید vocabulary دلخواه خود را ایجاد نمایید و حتی بر روی تلفظ خود در مکالمه ها کار کنید. بازی هایی نیز برای تقویت زبان شما وجود دارد. با انجام تست های مختلف ارائه شده، می توانید خود را به چالش بکشید و سطح زبان خود را مشخص نمایید. Individual Software Easy English دارای دیکشنری تعاملی بوده و در آن می توانید فیلم های فرهنگی مختلفی را مشاهده کنید. کورس های آموزشی با موضوعات مختلف طبقه بندی شده است و اگر در برخی از بخش ها مهارت دارید، می توانید آن ها را رد کنید و به بخش های بعدی مراجعه نمایید.

این برنامه میزان پیشرفت شما را در طول کورس های مختلف ذخیره سازی و ردیابی می کند. برای تقویت مهارت listing و speaking، مکالمه های روزمره و معمول شبیه سازی شده است. متد آموزشی به شیوه دیدن کلمه، شنیدن آن و تکرار کردن آن می باشد. تمرین های مختلف ارائه شده در هر کورس آموزشی را انجام دهید تا بتوانید قوانین زبان انگلیسی را بهتر بیاموزید. این برنامه برنده جایزه نیز شده است و به شما کمک می کند که با بیشترین سرعت ممکن در زبان انگلیسی مهارت کافی را پیدا کنید. از بازی های موجود در برنامه می توان به Go Fish, Hangman و هم چنین Crossword Puzzles اشاره کرد که علاوه بر سرگرم کردن شما، زبانتان را نیز تقویت می کنند.

 

ویژگی های نرم افزار Individual Software Easy English :

 

- یادگیری مناسب برای نیازهای خاص شما (تمرین لهجه، شبیه سازی مکالمه ها و ...)

- وجود سطح های 1 تا 4 برای افراد تازه کار تا پیشرفته

- یادگیری در کامپیوتر، یا دستگاه های dvd خوان و ...

- توسعه دادن مهارت های یادگیری زبان

- سناریو های تعاملی برای بهبود یادگیری

- تقویت تلفظ کلمات با کارگاه های آموزشی برنامه

- وجود بازی های آموزشی متنوع

- درس های نوشتاری، یادگیری قواعد زبان و ...

 

سیستم مورد نیاز:

 

سیستم عامل : Microsoft® Windows® 10, Windows 8, Windows 7, or XP 

رم : 128 MB RAM 

فضای ذخیره سازی: 1.2GB Available Hard Disk Space

گرافیک : SVGA Graphics 

ابزار دیگر : DVD ROM و Mouse و ...

پسورد فایل :
کپی