آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود درایور کامپیوتر و درایور لپ تاپ » نرم افزار Avast Driver Updater 2.5.9 بروزرسانی درایورها

دانلود Avast Driver Updater برای ویندوز

Avast Driver Updater راه حلی مناسب برای شما می باشد که با کمک آن می توانید درایورهای خود را اسکن کنید و به سرعت بروزرسانی های متناسب با آن را بیابید. این نرم افزار بسیار کم حجم و فشرده شده می باشد، تا جایی که تنها 1 مگابایت حجم دارد. این نرم افزار از تمامی درایورها شامل اسکنر ها، پرینتر ها، دوربین های تصویری و ویدیویی، هدفون ها و اسپیکر ها، موس و کیبورد، مانیتور و روتر وای فای و بسیاری دیگر به شکل کامل پشتیبانی می کند. توسط این ابزار به دانلود درایور بپردازید.

دیگر سیستم شما فریز نمی شود و با مشکل های مختلف رو به رو نخواهد شد. هیچ کس دوست ندارد که صفحه مرگ آبی را مشاهده کند. این نرم افزار با سرعت بسیار بالایی درایورهایی که بروزرسانی نشده اند یا با مشکل رو به رو شده اند را پیدا می کند و با تعمیر آن ها، سیستم شما را بهینه سازی می کند. اگر برخی از سخت افزار های شما کار نمی کند، ممکن است مشکل از درایور آن ها باشد. آیا در اجرای بازی های رایانه ای مشکل دارید و گرافیکتان مناسب نیست؟ با استفاده از این برنامه درایور گرافیکی خود را بروزرسانی کنید تا تغییرات چشم گیری را در این زمینه مشاهده کنید. بیش از 127 هزار سخت افزار تحت پوشش این نرم افزار می باشد. از دیگر برنامه های مفید می توان به دانلود DriverPack Solution  و دانلود WinZip Driver Updater  اشاره داشت.

ویژگی های نرم افزار Avast Driver Updater


- اسکن کردن به شکل زنده و منظم

- جلوگیری از مشکلات به وجود آمده مانند صفحه مرگ آبی

- رابط کاربری بسیار ساده بدون نیاز به دانش قبلی

- پشتیبانی از 127 هزاردرایور مختلف

- افزایش سرعت سیستم و بهینه سازی آن

- بهبود اجرای بازی ها با بروزرسانی گرافیک

- پشتیبان گیری از درایورها برای جلوگیری از تغییرات ناخواسته


تصاویری از محیط نرم افزار :


دانلود Avast Driver Updater برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی